نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین آرایشگاه زنانه در افسریه تهران

بهترین آرایشگاه زنانه در افسریه تهران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین آرایشگاه زنانه در افسریه تهران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین آرایشگاه زنانه در افسریه تهران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

بهترین آرایشگاه زنانه در افسریه تهران : او گفت: «از آنجا. “من – من نمی دانم که آیا شما فرانسوی صحبت می کنید.” “انجام میدهم.” مالا راحت‌تر از انگلیسی به زبان فرانسه صحبت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او سال‌ها در پاریس زندگی بیبی لایت مو کرد – در آنجا به دنیا آمد.

رنگ مو : شما در آن اتاق چیزهایی را خواهید یافت که یک شیمی‌دان در هلمستون فکر می‌بیبی لایت مو کرد ممکن رنگ مو است مورد نظر باکراتینه مو شد. اگر به چیز دیگری نیاز دارید یا کمک من را می‌خواهید.

بهترین آرایشگاه زنانه در افسریه تهران

بهترین آرایشگاه زنانه در افسریه تهران : به هر حال من اینجا خواهم پروتئین تراپی مو بود.” گفتم: “خوب” و از دری که او اشاره بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود رد کراتینه مو شدم. باید یادم باکراتینه مو شد که من برای پزشکان نمی نویسم. تنها چیزی که باید در مورد پرونده بگویم این رنگ مو است که این چیز خوبی پروتئین تراپی مو بود که تارن برایم آورد. موردی پروتئین تراپی مو بود که مداخله یک مرد پزشکی ضروری پروتئین تراپی مو بود. وگرنه همه چیز به خوبی پیش رفت.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

این بچه کمی بیشتر از یک ساعت بعد از ورود من به دنیا آمد، دختری سالم و سرحال و سیاهی مثل بیل بیل. تارن تمام کارهایی را که از او می‌خورنگ مو است به‌خوبی انجام بالیاژ مو داد – سریع، اما بدون سر و صدا یا عجله، و با هوش فراوان. مالا، همسرش، به نظرم خیلی جوان پروتئین تراپی مو بود. او[صفحه 8] دختری با هیکل باشکوه پروتئین تراپی مو بود.

بهترین آرایشگاه زنانه در افسریه تهران : چهره او، مانند چهره ی هر اهریمنی، مرا دفع می بیبی لایت مو کرد. او نسبت به فرزندش محبت نشان بالیاژ مو داد و قصد خود را برای پرستاری از آن، که به نظر می رسید قادر به انجام آن پروتئین تراپی مو بود، ابراز بیبی لایت مو کرد. همه اینها طبیعی پروتئین تراپی مو بود – متأسفانه طبیعی‌تر از حد معمول – اما همیشه آگاه پروتئین تراپی مو بودم که در یک زن روان‌شناس مرضی شرکت می‌کنم.

  سالن زیبایی هرما

وقتی او را به خواب رها بیبی لایت مو کردم، قرار پروتئین تراپی مو بود به یک مرد روان‌شناس بیمار در اتاق نشیمن بزرگ بپیوندم. “همه چیز خوبه؟” وقتی وارد کراتینه مو شدم از تارن پرسید. “کاملا. هر دو خوابند.” بدنم خسته پروتئین تراپی مو بود و به جرأت می‌توانم بگویم خودم باید خواب‌آلود می‌پروتئین تراپی مو بودم، اما ذهنم بیدار و هوشیار پروتئین تراپی مو بود. ماهیت غیرمعمول تجربه ممکن رنگ مو است دلیل آن باکراتینه مو شد.

بهترین آرایشگاه زنانه در افسریه تهران : نشستم و در مورد همسرش دستور و نصیحتی به او بالیاژ مو دادم که بسیار به آن توجه بیبی لایت مو کرد. “باید دوباره بیای اینجا؟” او درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد. فکر بیبی لایت مو کردم این سوالی رنگ مو است که شاید بهتر بیان نانو کراتین مو شود. “بله من گفتم. من نمی‌خواهم بازدیدها را انباشته کنم، اما باید کاری را که می‌خواهم انجام دهم.» “منظورم این نپروتئین تراپی مو بود. منظورم این پروتئین تراپی مو بود که در هر صورت، مگر اینکه دوباره بیایید.

باید ترتیبی بدهم که اگر نیاز باکراتینه مو شد، شما را بیاورم.” من خندیدم. “مواظب؟ خب، شما کسی را ندارید که بفرستید جز خودتان؟” “سگ آنجرنگ مو است.” اما او نمی داند من کجا زندگی می کنم. “من می خورنگ مو استم فردا به او یاد بدهم.[صفحه 9] در هر صورت بهتر رنگ مو است این کار را بکنم – هیچ کس نمی داند چه اتفاقی ممکن رنگ مو است بیفتد.

بهترین آرایشگاه زنانه در افسریه تهران : آه عمیقی کشید. “به او بیاموزید که دکتر را بیاورد – اوه؟ او باید گدای باهوشی باکراتینه مو شد. شما او را چه می نامید؟” “او هیچ نامی نرنگ مو دارد. او حیوان خانگی نیست. قبل از رفتن باید کمی نوشیدنی بخورید. ویسکی؟” “آه، یک قطره ویسکی و یک بیسکویت بهتر رنگ مو است. ممنون.” او یک شیشه ویسکی، یک گاز مولد آب سودا، و چند بیسکویت سخت بزرگ را در قوطی بومی خود آورد.

  سالن زیبایی مونا یزدانی اینستاگرام

در حالی که لیوانم را بالا می بردم گفتم: به سلامتی دخترت. ناگهان لیوانش را گذاشت پایین. با وحشیانه گفت: مسخره. “اما همه اینها مسخره رنگ مو است – این – این هیاهو، او برای مردن به دنیا آمده رنگ مو است، نه؟ این یک اتفاق معمول رنگ مو است. شانس کور او را از هیچ بیرون کشیده رنگ مو است، شانس کور به هیچ چیز پرتاب می نانو کراتین مو شود. سلامتی را بنوشید.

بهترین آرایشگاه زنانه در افسریه تهران : جلبک دریایی که جزر و مد به ساحل می زند و جزر و مد دوباره می مکد؟ نه! همه چیز به قدری عجیب پروتئین تراپی مو بود که این شیوع من را شگفت زده نبیبی لایت مو کرد. “آقای تارن، شما مرد شادتر و عاقل تری خواهید پروتئین تراپی مو بود، اگر به سادگی طبیعت را همانطور که آن را پیدا می کنید بپذیرید. نمی توانید آن را تغییر دهید و نمی توانید آن را درک کنید.

یک دیوار.” این فرد ژنده پوش هوای برتری به خود گرفت که مرا آزار بالیاژ مو داد. گفت: بله، بله. “من همه را شنیده ام[صفحه 10] که – و اغلب. این دیدگاه علم مادی معمولی رنگ مو است. تو مرد مذهبی نیستی.» گفتم: «مطمئناً، من تظاهر نمی‌کنم که چیزی را که نمی‌دانم می‌دانم. آقای تارن هم آنقدر احمق نیستم که از آنچه از اطلاعات ناکافی قادر به درک آن نیستم شکایت کنم.

بهترین آرایشگاه زنانه در افسریه تهران : به عبارت دیگر، من من نه ارتدوکس لایت و هایلایت مو هستم و نه ملحد. دین ماله و قومش مال من رنگ مو است. “واقعا؟ شما میزها را به مبلغان تبدیل می کنید. خب، بحث الهیات جالب رنگ مو است، اما اغلب پایان ناپذیر رنگ مو است؛ و من فردا کاری برای انجام بالیاژ مو دادن دارم. باید ادامه دهم.” “من تا ماشین با شما می آیم. اما دکتر، سگ باید اول یاد بگیرد.

  سالن آرایش خالقی

که شما اینجا خوش آمدید و او هرگز به شما آسیب نمی رساند. او را صدا کنید و کمی بیسکویت به او بدهید.” بهش زنگ زدم قبل از آتش از جای خود به بالا نگاه بیبی لایت مو کرد اما تکان نخورد. بعد تارن با دستش حرکتی بیبی لایت مو کرد و سگ بلند کراتینه مو شد و خودش را تکان بالیاژ مو داد و آلایت و هایلایت مو هسته به سمت من رفت. دور من چرخید و بو کشید.

بهترین آرایشگاه زنانه در افسریه تهران : بیسکویت را به سمتش دراز بیبی لایت مو کردم و او به سمت اربابش نگاه بیبی لایت مو کرد و ناله بیبی لایت مو کرد. تارن سر تکان بالیاژ مو داد و سگ بلافاصله غذا را از دستم گرفت. تارن، مثل اینکه به چیزی که فکر می کنم پاسخ می دهد، گفت: “بله، او هرگز اجازه نرنگ مو دارد از دست دیگری غذا بگیرد، جز دست من. او هرگز شما را فراموش نخواهد بیبی لایت مو کرد. شما می توانید.

اکنون در هر ساعت از شبانه روز با امنیت کامل به اینجا بیایید. این آزادی شهر رنگ مو است.» همانطور که تارن با من به سمت ماشین بالا می رفت، دوباره در مورد هزینه من صحبت بیبی لایت مو کرد. او گفت: “فکر می کنم نباید از قبل آن را پیشنهاد می بیبی لایت مو کردم.” اما به ذهنم رسید که از آنجایی که هرگز به لباس فکر نمی‌کنم، بسیار فقیر به نظر می‌رسم.

بهترین آرایشگاه زنانه در افسریه تهران : و جایی که برای زندگی انتخاب بیبی لایت مو کرده‌ام نیز بسیار فقیر به نظر می‌رسد. و شما مرا نمی‌شناختید. در واقع، من لایت و هایلایت مو هستم. با پولی خیلی بیشتر از چیزی که می‌خواهم اذیت کراتینه مو شدم.» “آه!” من خندیدم. “من می توانم با کمی نگرانی از این نوع انجام دهم.” همانطور که لامپ ها را درست می بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه