نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین آرایشگاه زنانه منطقه 6

بهترین آرایشگاه زنانه منطقه 6 | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین آرایشگاه زنانه منطقه 6 را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین آرایشگاه زنانه منطقه 6 را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

بهترین آرایشگاه زنانه منطقه 6 : این ستاره فقط توسط عروسک ها زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و آنها می توانند صحبت کنند. یک دفترچه تمرین پنی تهیه کراتینه مو شد (سیسیلیای سخاوتمند و شیرین مزاج که کل هزینه را پرداخت بیبی لایت مو کرد) و در آن افسانه ها همراه با قوانین خاصی که باید رعایت نانو کراتین مو شود، نوشته کراتینه مو شد. آن را «جلد حلقه‌های جادویی» می‌نامیدند، و همان طور که کاهن مسئولیت معبد را بر عهده داشت.

رنگ مو : سرپرستی آن را بر عهده داشت. نامه ها آزادانه بین چهار دختر می گذشت. من آن را می دهم که آغاز پایان پروتئین تراپی مو بود: ” کاهن عزیز ، – وقتی معبد را با خود برای چای در روز پنجشنبه آنها که چهارشنبه ما رنگ مو است، می آورید، فکر کنید دو دستمال بیاورید، و یکی از آنها باید تمیز باکراتینه مو شد. این مهم رنگ مو است. من چیزی دارم که به شما نشان دهم. امیدوارم به جیمی چیزی نگو ” زیر کاهن. ” سایر دختران نیز دستورالعمل های مشابهی دریافت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

بهترین آرایشگاه زنانه منطقه 6

بهترین آرایشگاه زنانه منطقه 6 : به سیسیلیا گفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که جعبه موزیکال خود را نیز بیاورد. همه آنها در اتاق مدرسه رز ملاقات آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و او ابتدا دستورالعمل های خود را به طور کامل توضیح نبالیاژ مو داد.[صفحه 237] او گفت: “من چیز فوق العاده ای دارم.” اول از همه، وقتی می‌گویم «برو»، همه شما باید یک‌باره دنبال من بدوید و وسایل را با خود بیاورید، سپس وقتی به آنجا رسیدیم بقیه را به شما می‌گویم.» خانم رز با آنها در کنار چای پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

اما پس از آن آماده کراتینه مو شد تا به باغ برود و به آنها پیشنهاد بالیاژ مو داد که آنها هم بیایند. “میشه کمی صبر کنیم و بعد بیایم؟” رز پرسید. ما می خواهیم ابتدا در خانه بازی کنیم. خانم رنگ مو استاگ گفت: خیلی خوب. وارد هیچ شیطونی نشوید. لحظه ای که رفته پروتئین تراپی مو بود رز گفت: برو! در یک فایل، با رهبری رز، از یک گذرگاه طولانی دویدند و وارد اتاق خواب اضافی در انتهای آن کراتینه مو شدند.

  سالن زیبایی ماکیاژ فرمانیه

بهترین آرایشگاه زنانه منطقه 6 : رز گفت: “حالا، پس اول از همه، دستمال سفید تمیزی را روی سرمان می بندیم.” انجام کراتینه مو شد. “حالا بیا و نگاه کن.” در اتاق اضافی یک میز توالت بسیار بزرگ وجود داشت. دور تا دور آن را با چانه صورتی با خراطین نازک سفید روی آن آویزان بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. وقتی زیر میز رفتی دنیا با این پرده ها بسته کراتینه مو شد و نور با درخششی مقدس، صورتی و آرام از میان آنها عبور بیبی لایت مو کرد.

اینجا مکانی جذاب و خلوت پروتئین تراپی مو بود، و میس رز در اینجا دو شمع کوچک رنگی و یک جعبه کبریت، و درب جعبه ای پر از گلبرگ های گل رز و برگ سبز رنگی که برای باز کراتینه مو شدن معبد ضروری رنگ مو است را گذاشته پروتئین تراپی مو بود. همه موافق پروتئین تراپی مو بودند که واقعاً همان طور که او گفته پروتئین تراپی مو بود عالی پروتئین تراپی مو بود. کنفرانسی برگزار کراتینه مو شد و[صفحه 238] مراسم تصمیم گرفت شمع ها را روشن آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و یکی را در هر طرف معبد گذاشتند.

بهترین آرایشگاه زنانه منطقه 6 : برگ سبز تکان بالیاژ مو داده کراتینه مو شد، معبد باز کراتینه مو شد و حلقه های جادویی بیرون آوردند. در این مرحله قرار پروتئین تراپی مو بود جعبه موزیکال شروع به نواختن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. کشیش چرخاندن جعبه موزیکال را به دو اختصاص بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، زیرا در نهایت، جعبه موزیکال خودش پروتئین تراپی مو بود و امتیازات کمی داشت. پس دو درخشنده پروتئین تراپی مو بود. حلقه‌های جادویی باید با گلبرگ‌های گل رز پوشانده می‌کراتینه مو شد.

تا زمانی که موسیقی قطع نانو کراتین مو شود در آنجا رها می‌کراتینه مو شد و سپس در معبد جایگزین می‌کراتینه مو شد. بعد قرار کراتینه مو شد همه بگویند: “ای حلقه های جادویی!” سه بار و قرار پروتئین تراپی مو بود شمع ها خاموش شوند. این برنامه هرگز به پایان نرسید، زیرا در وسط آن، خانم رنگ مو استاگ، خانم رز، آمد و آنها را گرفت. نظر خانم رنگ مو استاگ این پروتئین تراپی مو بود که آن‌ها بچه‌های بسیار شیطون، بدجنس و بی‌احترامی پروتئین تراپی مو بودند و خطر آتش زدن خانه را داشتند.

  آرایشگاه زنانه تهرانپارس غربی

بهترین آرایشگاه زنانه منطقه 6 : اتهام اول نادرست پروتئین تراپی مو بود، اما دومی چیزی در آن داشت. چهار کودک به باغ پرسه زدند، گروهی افسرده. سیسیلیا تنها کسی پروتئین تراپی مو بود که واقعا گریه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و همه آنها تا آنجا که می توانستند به او دلداری بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند. رز گفت: “من از خانم رنگ مو استگ متنفرم.” “این پایان حلقه های جادویی رنگ مو است.” نتا، سازنده، با افسانه ای جدید به این مناسبت رسید. به حلقه‌های جادویی توهین کراتینه مو شده رنگ مو است.

آنها این را دوست نتمام دکلره مو دارند. من دوست ندارم به خودم توهین نانو کراتین مو شود.[صفحه 239]اگر فرماندار من پروتئین تراپی مو بود باید جواب می بالیاژ مو دادم. خوب، من می دانم که حلقه های جادویی اکنون چه خواهند بیبی لایت مو کرد.” “چی؟” – بی نفس، از همه. “آنها خواهند رفت. امشب آنها را در معبدشان در مکان معمولشان خواهم گذاشت. اما فردا همه شما صبح بعد از درس ها بیایید، و خواهید دید – آنها خواهند رفت! آنها خواهند رفت.

بهترین آرایشگاه زنانه منطقه 6 : بلافاصله به تنهایی، شاید به ماه و شاید به ستاره عروسک ها.” خانم رنگ مو استاگ وظیفه خود می‌دانست که خانم هریتیج را که درنگ مو استان را به کراتینه مو شدت شنیده پروتئین تراپی مو بود، اطلاع دهد و از او تشکر بیبی لایت مو کرد، اما آن را در میان شادی فراوان، هنگامی که در خانه‌اش شام خورد، آن شب را به خوبی برای پدرش تکرار بیبی لایت مو کرد. “آه!” او گفت: “من باید یک ناپدید کراتینه مو شدن مرموز را برای آن حلقه ها مدیریت کنم.” وقتی صبح روز بعد نتا و همراهانش معبد را باز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  سالن زیبایی شیمر مریم سلطانی

حلقه ها آنجا نپروتئین تراپی مو بودند، اما در جای خود یک تکه کاغذ پروتئین تراپی مو بود که روی آن کلمه «خداحافظ» نوشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. هیچ یک از این چهار نفر بیشتر از خود نتا شگفت زده نکراتینه مو شد. “این واقعاً اتفاق افتاده رنگ مو است. مطمئن نپروتئین تراپی مو بودم که اینطور نانو کراتین مو شود.” رز پیروزمندانه گفت: «به خانم رنگ مو استگ خواهم گفت.

بهترین آرایشگاه زنانه منطقه 6 : سیسیلیا با نگاهی آشفته در چشمان فرشته اش گفت: “من نمی دانم آیا ما واقعاً شرور پروتئین تراپی مو بودیم.” “من قصد نداشتم باشم.” آنها هرگز معما را حل نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. کم کم فراموشش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند [صفحه 240] قسمت دوم. دورتر از بهشت چهل سال گذشت، اما دو نفر از افراد این درنگ مو استان زنده ماندند – رز هریتیج و نتا. رز هریتیج لیدی ملارد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، در خانه ای بزرگ در کشور زندگی می بیبی لایت مو کرد و خانواده بزرگی داشت.

نتا در خانه ای کوچک در غرب کنزینگتون به تنهایی زندگی می بیبی لایت مو کرد. این دو هرگز با هم مطابقت نداشتند و اکنون چیزی از یکدیگر نمی شنیدند. این دوستی هرگز با خشونت قطع نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. از زمان و جدایی از بین رفته پروتئین تراپی مو بود.

بهترین آرایشگاه زنانه منطقه 6 : همانطور که دوستی ها خواهد کراتینه مو شد. از بین بقیه، سیسیلیا اولین کسی پروتئین تراپی مو بود که مرد. در کودکی پرستارانش گفته پروتئین تراپی مو بودند که او برای زندگی بیبی لایت مو کردن خیلی خوب رنگ مو است. به عنوان یک دختر هجده ساله برای زندگی بیبی لایت مو کردن خیلی زیبا به نظر می رسید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه