↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین ارایشگاه زنانه منطقه ۱۷

بهترین ارایشگاه زنانه منطقه ۱۷ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین ارایشگاه زنانه منطقه ۱۷ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین ارایشگاه زنانه منطقه ۱۷ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

بهترین ارایشگاه زنانه منطقه ۱۷ : من هرگز در عمرم برای یک میلیونر کار نبیبی لایت مو کردم. ماشین موتوری و پولی بیشتر از آنچه می‌خواهم، و در همان هتلی که گفتی در آنجا پروتئین تراپی مو بودی توقف می‌کنم.” مرد جوان به آرامی گفت: “من قبول دارم که این در مورد آخرین نی رنگ مو است. اگر اجازه می دهید یک سوال، خانم، اینطور رنگ مو است، چرا هرگز اجازه بالیاژ مو دادید با شما صحبت کنم؟” دختر گفت: “الان هر دو صادق خواهیم پروتئین تراپی مو بود.” “چندین بار دیدمت، و همیشه تنها.

رنگ مو : به نظر نمی رسید تعطیلات خوشی سپری کنی. دیدم که می خورنگ مو استی با من صحبت کنی. کتابی که روی صندلی گذاشتم به تو فرصت بالیاژ مو داد، اما من نکراتینه مو شد. کتابم را عمداً آنجا بگذار. حتی در لحظه‌ای که تو آن را برایم آوردی تصمیم نگرفته پروتئین تراپی مو بودم که چه کار کنم. مرد جوان خوب. تو همیشه با من درست و با احترام رفتار بیبی لایت مو کردی.” “مردی هنوز به دنیا نیامده رنگ مو است.

بهترین ارایشگاه زنانه منطقه ۱۷

بهترین ارایشگاه زنانه منطقه ۱۷ : که جرات انجام هر کار دیگری را داشته باکراتینه مو شد.”[صفحه 228] دختر خندید. “خب، من تمایل داشتم که شما را دوست داشته باشم. من برای چیزی که شما واقعیت های بیرونی می نامید خیلی، خیلی ارزشی قائل نیستم. ترجیح می دهم کاری غیر متعارف انجام دهم، اگر واقعا اشتباه نباکراتینه مو شد. فکر می بیبی لایت مو کردم اگر اجازه بدهم خوشحال می شوید.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

گاهی با من ملاقات می کنی.” “این روشی ملایم برای بیان آن رنگ مو است.” “این من را نیز خوشحال بیبی لایت مو کرد. در پشت هر چیزی که در شما اشتباه پروتئین تراپی مو بود، چیزهای زیادی وجود داشت. من نمی خواهم که شما به آن به عنوان یک آزمایش بیهوده از طرف من نگاه کنید. شاید سایه ای جزئی وجود داشت. از این در آن، و من نسبتاً شرمنده آن لایت و هایلایت مو هستم.

بهترین ارایشگاه زنانه منطقه ۱۷ : آقای پورتر گفت: “من همه اینها را باور دارم، و من در اینجا اوقات خوش تری را سپری بیبی لایت مو کردم. اما فکر کنید بعد از آن چگونه باید هزینه آن را بپردازم. شما باید نسبت به من تحقیر بیبی لایت مو کرده باشید – این چیز خوبی رنگ مو است. وقتی شب نمیتونی بخوابی تو ذهنت باشه! او با خشونت ناگهانی منفجر کراتینه مو شد، “تو بدتر از من دروغ گفتی. تو آسیب بیشتری زدی.” او گفت: “حالا شما مثل یک مرد صحبت می کنید.” “اما شما در یک نقطه اشتباه می کنید.

هرگز تحقیر نکراتینه مو شد. تمام مدت فکر می بیبی لایت مو کردم که در شرایط شما احتمالاً باید به کراتینه مو شدت وسوسه می کراتینه مو شدم که دقیقاً همان کاری را انجام دهم. وقتی نمی توانید بخوابید به این فکر کنید. ” مرد جوان در حالی که با چوبش سوراخ هایی روی شن ها می زد، گفت: “این همه چیز نیست.”[صفحه 229] “اینطور نیست؟” گفت دختر “بقیه چی؟” مرد جوان با تلخی گفت: متشکرم.

بهترین ارایشگاه زنانه منطقه ۱۷ : اما من دیگر خود را گول نمی زنم. برای یک میلینر کار می کنم، سپس بقیه را به اندازه کافی سریع به شما می گویم. دختر گفت: فکر می کنم می بینم. “این هرگز در هیچ شرایطی نمی توانست باکراتینه مو شد. اما چون می خواهم بدانی که من برای تو دوست لایت و هایلایت مو هستم، خداحافظ.” هر دو دستش را به سمت او دراز بیبی لایت مو کرد. “و این را به خاطر بسپار.” سپس صورتش را به سمت صورتش برد و او را بوسید.

در یک لحظه او رفته پروتئین تراپی مو بود. مرد جوان همانجا ایستاده پروتئین تراپی مو بود. با خود گفت: “و باید با ارابه ای از آتش طلا مستقیماً به آسمان رفت.” [صفحه 230] حلقه های جادویی بخش اول. – نتا، باورمند پدر نتا یک روز او را بلند بیبی لایت مو کرد، او را به هوا برد و او را در بالای کابینت ایتالیایی در سالن نشاند. گفت: «آنجا، شلخته کوچولو، دنیا از آن بالا چه شکلی رنگ مو است؟» “کاملاً متفاوت رنگ مو است.

بهترین ارایشگاه زنانه منطقه ۱۷ : شما آن را نمی دانید. تصاویر بسیار عجیب و غریب به نظر می رسند – وارونه؛ و راه پله یکسان نیست – یا هر چیز دیگری. نمی توانید شما هم بالا بیایید؟” “نه، من می ترسم.” “آیا می‌دانستید که دو حلقه بزرگ وجود رنگ مو دارد، نه، سه حلقه؟” “اگر دوست داری.” آنها سه حلقه پرده چوبی رنگ مو استفاده نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، بسیار گرد و غبار. “اونها چجوری به اونجا رسیدند؟” از نتا پرسید.

پدرش گفت: این یکی از چیزهایی رنگ مو است که من نمی دانم، از دیگری بپرس. پس از مادرش، فرماندارش، پرستارش و همه خدمتکارانش پرسید. آنها هم نمی دانستند. آنها تصور می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که کسی باید آنها را مدتی آنجا گذاشته باکراتینه مو شد. نتا نزد پدرش و او برگشت[صفحه 231]اجازه داشت آن حلقه ها را برای خودش داشته باکراتینه مو شد.

بهترین ارایشگاه زنانه منطقه ۱۷ : او آنها را به داخل باغ به مکانی خلوت زیر خاکستری گریان برد. در آنجا او حلقه ها را با دقت بررسی بیبی لایت مو کرد و در مورد رمز و رازی که آنها را احاطه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود فکر بیبی لایت مو کرد. وقتی آنها را به طبقه بالا برد، آنها را به پرستارش نشان بالیاژ مو داد. او گفت: “اینها حلقه های جادویی لایت و هایلایت مو هستند.” “آیا آنها، در واقع، در حال حاضر؟” پرستار که عادت داشت به هر چیز کودکانه ای علاقه مند پروتئین تراپی مو بود.

اما در کوتاه ترین زمان، گفت. روز بعد نتا نیاز به یک معبد را احساس بیبی لایت مو کرد. عاشقانه حلقه ها به سرعت در حال رکراتینه مو شد پروتئین تراپی مو بود. با منشأ اسرارآمیز و خواصی که هنوز به طور کامل تعریف نکراتینه مو شده اند، اما به طور مبهم جادویی سرمایه گذاری کراتینه مو شده اند، باید در یک معبد نگهداری شوند. یک شب سرپناه کمد اسباب بازی را تحمل بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

بهترین ارایشگاه زنانه منطقه ۱۷ : اما با توجه به شخصیت آنها اکنون باید جایی جدا از هم داشته باشند. نتا نزد پدرش رفت و از او پرسید که آیا او یک جعبه خالی رنگ مو دارد که بتواند آن را ذخیره الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “آیا یک جعبه مقوایی جواب می دهد؟” “بله. هر چند باید سفید خالص باکراتینه مو شد.” جعبه مقوایی سفید خالص پیدا کراتینه مو شد و به او بالیاژ مو داده کراتینه مو شد. این معبد کراتینه مو شد.

نتا سه حلقه جادویی را در آن قرار بالیاژ مو داد و برادرش را که یک سال از او بزرگتر پروتئین تراپی مو بود و در آن زمان یک پریگ کوچک وارسته پروتئین تراپی مو بود نامید. “دوست داری ببینی توی اون جعبه چیه جیمی؟” “من زیاد مشکلی ندارم.”[صفحه 232] “این یک معبد رنگ مو است، و من فکر نمی کنم به شما اجازه دهم. مطمئناً به همه اجازه نخواهم بالیاژ مو داد .” “تو باید به من اجازه بدی ببینم.

بهترین ارایشگاه زنانه منطقه ۱۷ : چون من برادرت لایت و هایلایت مو هستم.” “خب، اول از همه باید نام شما را داخل درب بنویسم. هر کسی که اجازه دیدن معبد را رنگ مو دارد در آنجا نوشته می نانو کراتین مو شود. تا من این کار را انجام ندهم نباید نگاه کنید.” او نام را تا جایی که می‌توانست با یک مبالیاژ مو داد بلند جدید، زیبا نوشت. او گفت: اکنون می توانید نگاه کنید. “این اصلاً چیزی نیست.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه