↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین آرایشگاه زنانه در نارمک

بهترین آرایشگاه زنانه در نارمک | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین آرایشگاه زنانه در نارمک را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین آرایشگاه زنانه در نارمک را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

بهترین آرایشگاه زنانه در نارمک : آن را گذاشتم و از او پرسیدم قضیه چیست؟ او بسیار رنگ پریده پروتئین تراپی مو بود و ظاهری شبیه به مردی داشت که اعصابش از فشار بیش از حد رنج می برد. او ناگهان گفت: “باید به شما بگویم.” “خوشحالم که شما را پیدا بیبی لایت مو کردم.

رنگ مو : این عالی ترین رنگ مو است…” او آنجا توقف بیبی لایت مو کرد زیرا گارسونی که زنگ را جواب می بالیاژ مو داد وارد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. مقداری براندی سفارش بالیاژ مو داد و دوباره ادامه بالیاژ مو داد. “تا زمانی که من درنگ مو استانم را تمام کنم.

بهترین آرایشگاه زنانه در نارمک

بهترین آرایشگاه زنانه در نارمک : سرت می خندد، هر چند وحشتناک رنگ مو است. شما حتی یک کلمه از آن را باور نخواهید بیبی لایت مو کرد. اینجا را ببینید.”[صفحه 301] کاغذی را که پایین انداخته پروتئین تراپی مو بودم برداشت، سریع باز بیبی لایت مو کرد و با انگشتش روی یک پاراگراف خاص به من بالیاژ مو داد. این پاراگراف به تحقیقی درباره یک خودکشی معمولی در سوهو اشاره داشت. انتحاری که یک ایتالیایی به نامش قضاوت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

خود را از پنجره طبقه اول پرت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و گردنش را روی سنگفرش شکسته پروتئین تراپی مو بود. کسانی که او را می‌شناختند، شواهدی ارائه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که نشان می‌دهد او اخیراً در آداب و رسوم خود بسیار عجیب و غریب پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است و حکم معمول برگردانده کراتینه مو شده رنگ مو است. “خوب؟” گفتم. رحمت خدرنگ مو است که من در آن تحقیق شاهد نپروتئین تراپی مو بودم. “چه اهمیتی رنگ مو دارد؟” من جواب بالیاژ مو دادم “فکر می کنم تصادف را دیدی.

بهترین آرایشگاه زنانه در نارمک : باید بروی و این را بگو، به دردت نمی خورد. هیچ کس بدتر از تو فکر نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ممکن رنگ مو است کمی خسته کننده باکراتینه مو شد، اما چیزی وجود نرنگ مو دارد که تو را به این وضعیت برساند. حتی اگر واقعاً مدرکی ارائه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودید، که به نظر نمی‌رسد.» گارسون براندی را آورد. آن را نوشید و دیگری سفارش بالیاژ مو داد و آرام تر ادامه بالیاژ مو داد. “می ترسم اجازه بالیاژ مو داده ام چیزی ذهنم را درگیر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  سالن زیبایی تهران ولنجک

اعتراف می کنم که شوکه کراتینه مو شده ام. درنگ مو استان اصلاً آن چیزی نیست که شما تصور می کنید. من شاهد تصادف نپروتئین تراپی مو بودم، فقط در دو ساعت گذشته پروتئین تراپی مو بود. که من در مورد آن شنیده ام، اما می دانم که چگونه این اتفاق افتاد.”[صفحه 302] او مکث بیبی لایت مو کرد. سیگار دیگری انتخاب بیبی لایت مو کردم، آن را روشن بیبی لایت مو کردم و چیزی نگفتم. او ادامه بالیاژ مو داد: “شما به اندازه کافی مرا می شناسید که علاقه من را به هر چیزی که کمی دور از ذهن رنگ مو است بدانید.

بهترین آرایشگاه زنانه در نارمک : من حتی برای ملاقات و صحبت با مردی که مانند سایر مردان نیست، یا بهتر رنگ مو است یک زن، کمی ریسک کنم. که مثل زنان دیگر نیست. من علاقه زیادی به کنجکاوی های انسانی دارم، دوست دارم موزه ای بردارم و آنها را جمع آوری کنم.” گفتم: «بله، این را می‌دانم، یکی از همین روزها خودت را به دردسر می‌اندازی». به صحبتش ادامه بالیاژ مو داد.

حدود یک هفته پیش از خیابان واردور پایین رفتم و دیدم یک ایتالیایی به ویترین مغازه نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بیشتر شبیه یک جوان شهری مرفه پروتئین تراپی مو بود. سرش غیرعادی پروتئین تراپی مو بود. وسعت از انتهای ابرو تا گوش بسیار زیاد پروتئین تراپی مو بود. چشمانش یک رنگ نپروتئین تراپی مو بود؛ پوستش مانند پوست پوست پروتئین تراپی مو بود؛ مدام حرکت می بیبی لایت مو کرد. نوک بینی‌اش. سوراخ‌های بینی‌اش باز و بسته کراتینه مو شد.

بهترین آرایشگاه زنانه در نارمک : او به من نگاه می‌بیبی لایت مو کرد که یک جانور بسیار عجیب و غریب لایت و هایلایت مو هستم و من می‌خورنگ مو استم با او صحبت کنم. “بعد از مدتی او به رستورانی رفت. من ده دقیقه منتظر ماندم و سپس به دنبال او رفتم. سر همان میز نشستم و برای شروع گفتگو، روی لیوان شمعدانی اش کوبیدم و شیشه را شکستم.[ص 303] شیشه. بعد البته عذرخواهی بیبی لایت مو کردم و دستور بالیاژ مو دادم گارسون عوضش کنه.

  آرایشگاه زنانه گل گیس تهرانپارس

او بلافاصله دستور را صادر بیبی لایت مو کرد و رو به من بیبی لایت مو کرد و به انگلیسی عالی گفت: «دعا نکن مشکلی ایجاد نکن. من کاملا با آن به پایان رسیده پروتئین تراپی مو بود. گفتم: “اما باید اجازه بدهید. لیوان شما دست نخورده پروتئین تراپی مو بود.” او گفت: بله، اما من هرگز آن را نمی نوشم. او افزود: “من شگفت زده به نظر می رسیدم. می توانم توضیح دهم.

بهترین آرایشگاه زنانه در نارمک : اما درک آن کمی دشوار رنگ مو است و شما را خسته می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” پاسخ بالیاژ مو دادم: “تنها چیزهایی که به آنها اهمیت می دهم، چیزهایی لایت و هایلایت مو هستند که معمولی نیستند و درک آنها کمی دشوار رنگ مو است. مگر اینکه شما یک فرد دوجنس گرا باشید که بر وسوسه پیروز کراتینه مو شده اید، نمی دانم چرا باید شراب سفارش دهید. که قصد نوشیدن آن را ندارید.

او پاسخ بالیاژ مو داد: “توضیحات شما اشتباه رنگ مو است. من کلارت را سفارش بالیاژ مو دادم زیرا می خورنگ مو استم آن را بو کنم.” «از آنجایی که به نظر می‌رسید او این موضوع را قطعی می‌دانست، مشاهده بیبی لایت مو کردم که حتی آن هم موضوع را روشن نبیبی لایت مو کرد. او با کمی بی حوصلگی گفت: “باید بدانید که رایحه های اشیاء مختلف برای برخی افراد نتایج عجیبی به همراه رنگ مو دارد.

بهترین آرایشگاه زنانه در نارمک : امکاناتی که در حس بویایی ذکر می نانو کراتین مو شود بسیار زیاد رنگ مو است. در بیشتر مردم آنها توسعه نیافته اند و در تعبالیاژ مو داد کمی از آنها چنین لایت و هایلایت مو هستند. اصلاً فهمیده کراتینه مو شده رنگ مو است. ارتباط بین یک عطر و یک خاطره مشاهده کراتینه مو شده رنگ مو است. من زنی را دیدم که برای اولین بار برای ده سال گل دیواری را بو می بیبی لایت مو کرد و به داخل آن منفجر کراتینه مو شد.[صفحه 304] اشک قرار رنگ مو است رایحه ادکلن با طراوت، و بوی آمونیاک زنده و بوی اتر بیمار کننده باکراتینه مو شد.

  سالن آرایش زنانه

هیچ عطری جذابیت بسیار عجیبی را برای انسان نرنگ مو دارد که سنبل الطیب برای حیوانات پایین تر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “کل هنر به دست آوردن حسی جدید با رنگ مو استفاده از رایحه ها برای اکثر مردم کاملا ناشناخته رنگ مو است. بیشتر خانم ها رایحه ها را به طور مبهم به دو دسته مات و شفاف تقسیم می کنند؛ بیشتر زنان با فضیلت شفاف را ترجیح می دهند. اما این واقعاً تا جایی رنگ مو است که آنها پیش رفته اند.

بهترین آرایشگاه زنانه در نارمک : در مورد تأثیر آن رایحه هایی که برای هیچ کس خوشایند نیست و در نتیجه عموماً با نام ناخوشایندی خوانده می شوند، به نظر می رسد که اصلاً اطلاعی وجود نرنگ مو دارد. گفتم: «موردی از باغبانی می‌دانستم که باید در گرمخانه‌ای پر از نیلوفرهای دره کار می‌بیبی لایت مو کرد. بیهوش کراتینه مو شد.» «دوست ایتالیایی من ماجرا را مطرح بیبی لایت مو کرد. “و هنگامی که به هوش آمد عصبانی کراتینه مو شد.

از او خورنگ مو است که دوباره او را برگردانند؟” گفتم: “بله، اما تو از کجا فهمیدی؟” “چون من تاثیر رایحه های مختلف را می دانم.” “من بیشتر از همیشه مجذوب کراتینه مو شدم و او را مجبور بیبی لایت مو کردم برای مدت طولانی صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. چندین بار به نظر می رسید که مردد پروتئین تراپی مو بود که چیزی به من بگوید یا نه، و من به او اصرار بیبی لایت مو کردم. بالاخره رسید. او رازی داشت.

بهترین آرایشگاه زنانه در نارمک : رایحه ای اختراع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و از قدرت شگفت انگیز آن مطمئن پروتئین تراپی مو بود، اما نه از کل آن[صفحه 305] اثرات آن، پس از آن یا فوری. اینها را بررسی می بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه