نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

سالن زیبایی پاسداران تهران

سالن زیبایی پاسداران تهران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت سالن زیبایی پاسداران تهران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با سالن زیبایی پاسداران تهران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

سالن زیبایی پاسداران تهران : اما اینکه آیا آنها تکه های چوب پروتئین تراپی مو بودند یا لاشه گاوهای غرق کراتینه مو شده یا حیوانات زنده، در ابتدا غیرممکن پروتئین تراپی مو بود که تشخیص دهیم. در حال حاضر، با این حال، یکی از توده های شناور در زیر آب ناپدید کراتینه مو شد، و آنون دوباره بلند کراتینه مو شد، با صدای غرغر بلندی که نمی توان اشتباه بیبی لایت مو کرد. نیک گفت: «آنها اسب آبی لایت و هایلایت مو هستند که کوبو به ما گفته رنگ مو است. “خیلی عجیب رنگ مو است.

رنگ مو : اما من همه آنها را فراموش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم.” “ساکت!” فرانک پاسخ بالیاژ مو داد: «فکر می‌کنم آنها از این طرف می‌آیند. و اگر چنین رنگ مو است، دید واضحی از آنها خواهیم داشت. من می خواهم یکی را بالاتر از همه چیز ببینم. من یک عکس از یکی را دیده‌ام، اما هیچ ایده واقعی به دست نمی‌دهد.» گیلبرت چند دقیقه بعد گفت: «بله، مطمئناً از این طرف می‌آیند».

سالن زیبایی پاسداران تهران

سالن زیبایی پاسداران تهران : اما چقدر آلایت و هایلایت مو هسته و آرام حرکت می کنند. من باید فکر کنم که اگر کاملاً ساکت بمانیم، ممکن رنگ مو است در حال حاضر به یکی از آنها ضربه بزنیم. خوشبختانه معلوم رنگ مو است که ما را ندیده اند وگرنه از این طرف نمی آمدند.» همانطور که او صحبت می بیبی لایت مو کرد، فرانک دستش را روی بازوی او گذاشت و در سکوت به سمت نقطه ای از ساحل رودخانه، در حدود دویست یاردی، اشاره بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

سر یک قایق رانی که ظاهراً از تنه یک درخت تشکیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و دو نفر را در خود جای بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، تازه به چشم آمده پروتئین تراپی مو بود. از نزدیک با یکی دیگر از همان توصیف، بسیار بزرگتر، و در برخی از فاصله توسط چندین قایق نی، تقریبا به اندازه آنچه که آنها را به جزیره در روز قبل منتقل بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، دنبال کراتینه مو شد. پسرها فوراً به داخل مخفی پربرگ برگشتند و دوباره تصور آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که بچواناها در مسیر آنها لایت و هایلایت مو هستند.

  بهترین ارایشگاه زنانه منطقه قلهک

سالن زیبایی پاسداران تهران : با این حال، یک بررسی بسیار کوتاه از تازه واردان، آنها را راضی بیبی لایت مو کرد که اینطور نیست. نه تنها لباس آنها از چند جهت متفاوت از لباس کفّاران پروتئین تراپی مو بود، بلکه اسلحه‌هایی که با آن‌ها مسلح می‌کراتینه مو شدند به وضوح نشان می‌بالیاژ مو داد که آنها برای دستگیری فراریان بیرون نیامده‌اند، بلکه برای شکار برخی حیوانات – بدون شک، اسب ابی؛ زیرا اسلحه‌هایی که با خود حمل می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

لینک مفید : سالن زیبایی صدف تهران

در تعقیب هیچ حیوان دیگری مورد رنگ مو استفاده قرار نمی‌گرفت، اما چیزی که کاملاً مطمئن کراتینه مو شد که آنها نمی‌توانند به تعقیب‌کنندگان اخیرشان تعلق داشته باشند، حضور یک زن در عقب بزرگ‌ترین قایق‌رانی پروتئین تراپی مو بود – ظاهراً یک شخصیت. از رتبه و اهمیت پسرها با تعجب و کنجکاوی زیاد به او نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، در حالی که قایق ها به آرامی به جزیره نزدیک می کراتینه مو شدند.

سالن زیبایی پاسداران تهران : لباس او نشان می بالیاژ مو داد که او به همان قوم دیگری تعلق رنگ مو دارد و تمام رفتار و رفتارش شبیه فردی پروتئین تراپی مو بود که با عادت دیرینه به صحنه و شغلی که در آن مشغول پروتئین تراپی مو بود، آشنا پروتئین تراپی مو بود، اما اگر این شرایط نپروتئین تراپی مو بود، پسرها مطمئناً تصور می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که او اصلاً بومی آفریقای جنوبی نیست. رنگ چهره او، اگرچه تا حدودی تیره‌تر از رنگ یک زن انگلیسی پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : سالن زیبایی تهرانسر اینستاگرام

اما بسیار روشن‌تر از رنگ همراهانش پروتئین تراپی مو بود. موها و چشمان او کاملاً متفاوت با آنها پروتئین تراپی مو بود. حرکات او، آسان و برازنده که عموماً وحشی ها لایت و هایلایت مو هستند، با این وجود، ظرافت غیرقابل تعریفی را به نمایش گذاشت که برای تماشاگران بسیار گیج کننده پروتئین تراپی مو بود. با این حال توجه آنها به زودی به موضوعات دیگری معطوف کراتینه مو شد.

  سالن زیبایی مانیا سعادت اباد

سالن زیبایی پاسداران تهران : سرنشینان قایق‌ها و قایق‌ها که از مجاورت غریبه‌ها بی‌خبر پروتئین تراپی مو بودند، بی‌صدا در کنار جزیره می‌چرخیدند، تا اینکه به اسب‌های آبی رسیدند که هنوز با تنبلی در آب‌های زرد شناور پروتئین تراپی مو بودند.

لینک مفید : سالن زیبایی تهران ولنجک

برای رودخانه، ممکن رنگ مو است به طور گذرا مشاهده نانو کراتین مو شود، به خوبی سزاوار نام آن رنگ مو است. به نظر می‌رسید که حیوانات عظیم الجثه به ندرت متوجه حضور مسافرانی می‌کراتینه مو شدند که به آنها اجازه می‌بالیاژ مو دادند به آنها نزدیک شوند.

سالن زیبایی پاسداران تهران : بدون اینکه علائم هکراتینه مو شدار دهنده‌ای را نشان دهند. در کنار قایق رانی، که ماده قبلاً در آن نشسته پروتئین تراپی مو بود، به جایی رسیده پروتئین تراپی مو بود که بزرگ‌ترین گله حجیم – طول کامل دوازده فوت، و به همان اندازه دور، دراز کشیده پروتئین تراپی مو بود! او از روی صندلی بلند کراتینه مو شد و هیکلش را تا قد کامل بلند بیبی لایت مو کرد و سپس نیزه خاردار خود را به طرز ماهرانه ای به بدن هیولا زد.

لینک مفید : سالن زیبایی روشا تهرانپارس

به محض انجام این کار، دوباره روی صندلی نشست، و پاروزنان با زیرکی پاروهای خود را تکان بالیاژ مو دادند، از گرداب ناشی از انقباضات جانور زخمی شلیک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به سمت ساحل رفتند. هنگامی که قایق رانی به آن نزدیک کراتینه مو شد، دختر به آرامی به ساحل متصل کراتینه مو شد و خطی را که به دسته زوبین وصل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود در دست داشت. او بلافاصله توسط بقیه خدمه تعقیب کراتینه مو شد.

سالن زیبایی پاسداران تهران : که با گرفتن بند ناف، آن را با قدرت متحد خود محکم نگه داشتند تا از فرار اسب آبی جلوگیری کنند. دومی زودتر از غواصی زخم را احساس نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و شروع به شنا در زیر آب بیبی لایت مو کرد، به این امید که خود را به این طریق از تعقیب کنندگانش خلاص الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما نقطه خاردار محکم پروتئین تراپی مو بود و مبارزات او فقط بر کراتینه مو شدت رنج او افزود.

  سالن زیبایی صدف

لینک مفید : سالن زیبایی در سعادت آباد تهران

او به زودی مجبور کراتینه مو شد دوباره برای هوا به سطح برود و ظهور مجدد او نشانه شروع مجدد حمله پروتئین تراپی مو بود. زوبین های تازه به طور مداوم در گوشت لرزان قرار می گیرند. آب های زرد هر لحظه از خونی که از زخم های بی شمار می ریخت سرخ تر می کراتینه مو شد. تا اینکه سرانجام حتی نیروی عظیم او تمام کراتینه مو شد و شکارچیان توانستند لاشه بی جان را به ساحل بکشانند.

سالن زیبایی پاسداران تهران : در تمام این مدت بقیه گله به پارو زدن ادامه بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند، یا در فاصله کوتاهی از نقطه ای که تعقیب و گریز در آن جریان داشت، دراز کشیده پروتئین تراپی مو بودند و در زیر نور خورشید غرق کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، کاملاً بی توجه به آنچه که در حال عبور پروتئین تراپی مو بود، ظاهر می کراتینه مو شد. قایقرانان اکنون به جای خود نشستند و زن در عقب نشسته پروتئین تراپی مو بود و همان صحنه دوباره اجرا کراتینه مو شد.

لینک مفید : سالن زیبایی گل آرا تهرانپارس

اما این بار نه با همان موفقیت. زوبین با همان مهارت پرتاب کراتینه مو شد و محکم در پهلوی حیوان قرار گرفت. اما قبل از اینکه قایق بتواند به ساحل برسد، که در این نقطه از رودخانه در فاصله قابل توجهی قرار داشت، توسط جانور خشمگین مورد حمله قرار گرفت، که به نظر می رسید بیشتر مایل به انتقام از زخمی رنگ مو است که دریافت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

سالن زیبایی پاسداران تهران : تا اینکه بتواند از جراحت بیشتر فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او مستقیماً به سمت قایق رانی شنا بیبی لایت مو کرد که قبل از اینکه چندین یارد از آن سبقت بگیرد از آن سبقت گرفت و با یک ضربه عاج مهیب خود، کف آن را کاملاً شکست.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه