نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

سالن زیبایی لاجورد ولنجک

سالن زیبایی لاجورد ولنجک | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت سالن زیبایی لاجورد ولنجک را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با سالن زیبایی لاجورد ولنجک را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

سالن زیبایی لاجورد ولنجک : او چیزی بیش از ساختار رشته‌ای گریزلدا بیمار قرون وسطایی مدیون «وحدت ایده تأثیر» پو نیست. به نظر می‌رسد که تقریباً تصادفی به ترفند تمرکز توجه، صرفه‌جویی در کلمات، تعلیق فزاینده، و از بین بردن اوج و شگفتی ضربه زده رنگ مو است. و هنر او در آن ترفند نهفته رنگ مو است. با این حال، در O. Henry قدرتی بیشتر از هنر او وجود داشت.

رنگ مو : این نبوغ او برای مشاهده پروتئین تراپی مو بود. هنر بدون ایده هیچ سودی نرنگ مو دارد. O. Henry با دیدن همه چیز درباره او، همانطور که خودش می‌گفت، همیشه در حال زنده نگه داشتن ایده‌هایش پروتئین تراپی مو بود . سرنوشت او را با تجربیات متعددی رقم زد و از هر تجربه ای ذخیره مشاهداتش بیشتر کراتینه مو شد. به هر حال، آثار او چیزی بیش از یک رکورد هنری از زندگی آن گونه که او می دید نیست.

سالن زیبایی لاجورد ولنجک

سالن زیبایی لاجورد ولنجک : درنگ مو استان‌هایی که جلد حاضر را تشکیل می‌دهند، برای چهل سال در پرونده‌های هیوستون پست بی‌توجه مانده‌اند . این باور عمومی که O. Henry صرفاً یک ستون نویس در پست پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است احتمالاً دلیل نادیده گرفته کراتینه مو شدن آنها رنگ مو است. این ایده که ستون او مرتباً ظاهر می کراتینه مو شد، علاوه بر این، این سؤال را که او واقعاً چه نوع کاری را روی کاغذ انجام می بالیاژ مو داد، نادیده گرفت.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

وقتی فایل‌های پست را بررسی بیبی لایت مو کردم، با تعجب متوجه کراتینه مو شدم که ستون «برخی پست‌نوشته‌ها» اغلب وجود نرنگ مو دارد. در فوریه 1896، فقط چهار بار، در آوریل هفت و در سه ژوئن منتشر کراتینه مو شد. با وجود این بی نظمی، حقوق ویل پورتر به تدریج از 15 دلار به 25 دلار در هفته افزایش یافت. در اینجا وضعیتی رنگ مو است که تنها یک توضیح منطقی رنگ مو دارد.

سالن زیبایی لاجورد ولنجک : باید کارهای دیگری انجام بالیاژ مو داده باکراتینه مو شد تا بتواند این دستمزد هفتگی را به طور پیوسته افزایش دهد. بررسی دقیق پرونده‌های هیوستون پست از 19 اکتبر 1895 تا 22 ژوئن 1896، انبوهی از مطالب را آشکار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که تاکنون نامشخص پروتئین تراپی مو بوده و به‌طور بی‌گمان کار ویل پورتر رنگ مو است. چیزی که در ابتدا توجه را به خود جلب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : سالن های زیبایی ولنجک

وفور نقاشی های کمیک بدون امضا و کارتون های هوشمندانه رنگ مو است. سبک این نقاشی ها بدون شک سبک O.Henry رنگ مو است. ما از منابع مختلف می دانیم که او دائماً در حال کشیدن نقاشی پروتئین تراپی مو بود، و اظهارات مثبتی از سرهنگ آر. ام. جانستون، که ویل پورتر زیر نظر او در هیوستون پست کار می بیبی لایت مو کرد ، داریم.

سالن زیبایی لاجورد ولنجک : که توانایی او در کشیدن کاریکاتور بلافاصله پس از پیوستن به کارمندان، مورد درخورنگ مو است قرار گرفت. پست . _ برخی از بهترین این کاریکاتورها وضعیت سیاسی آن زمان را به تصویر می کشند. برخی دیگر کاملاً مستقل از سیرنگ مو است لایت و هایلایت مو هستند و به توسعه کمیک رنگ مو استریپ های امروزی در همه روزنامه ها اشاره می کنند.

لینک مفید : سالن زیبایی نگین جنت آباد جنوبی

گاهی اوقات آنها ویژگی های شخصیتی را به تصویر می کشند و با کنایه های قافیه ای همراه لایت و هایلایت مو هستند. در مواقع دیگر از آنها برای نشان بالیاژ مو دادن درنگ مو استان های طولانی رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود. این درنگ مو استان ها البته توسط ویل پورتر سروده کراتینه مو شده رنگ مو است و از روی آنها انتخاب های این جلد انجام کراتینه مو شده رنگ مو است.

سالن زیبایی لاجورد ولنجک : رنگ مو استفاده از کلمه، ساختار جمله، کنایه اساطیری، طرح-دستکاری، انواع شخصیت ها، و ایده های محوری که به طور کلی درنگ مو استان های کوتاه او . برای مثال، «یک تراژدی» نه تنها مانند درنگ مو استان‌های او . بغبالیاژ مو داد در مترو. ایده اصلی «یک شخصیت عجیب»، درنگ مو استان ولگردی که ادعا می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند 241 سال رنگ مو دارد، بعداً در «بوسه افسون‌کراتینه مو شده» و «دری از ناآرامی» ظاهر کراتینه مو شد.

لینک مفید : شماره سالن زیبایی چیلای

شخصیت‌های این درنگ مو استان‌های قبلی – دختران مغازه‌دار، پلیس‌های ایرلندی، کلاهبرداران، ولگردها، گوسفندان‌ها، گاوداران، مست‌ها، داروسازان، پزشکان، خبرنگاران روزنامه‌ها، آدم‌ها- عملاً با بسیاری از آن‌هایی که در درنگ مو استان‌های بعدی O. Henry رنگ مو استفاده کراتینه مو شد، یکسان لایت و هایلایت مو هستند. به همین ترتیب، تمایل O. Henry به رنگ مو استفاده از “ساختار پاکت”، نوعی ارائه کراتینه مو شده توسط زیارت در درنگ مو استان های Canterbury Chaucer ، و “توسعه روایت کراتینه مو شده”، یا بیان درنگ مو استان توسط یکی از شخصیت ها، بسیار مشهود رنگ مو است.

سالن زیبایی لاجورد ولنجک : در این درنگ مو استان های هوستون پست ، مانند تعبالیاژ مو دادی از آثار تأیید کراتینه مو شده بعدی او. به عنوان مثال، در “سراب در فریو” مردی از گوسفند از شهرستان لاسال درنگ مو استان خود را برای گروهی از مردان در یک مهمانی ماهیگیری بوفالو بایو تعریف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و بعداً در کلم‌ها و پادشاهان ، درنگ مو استان «شمروک و نخل» توسط کلنسی ایرلندی برای گروهی از هموطنان قفقازی که در پایان یک روز گرمسیری ملاقات بیبی لایت مو کرده‌اند، تعریف می‌نانو کراتین مو شود.

لینک مفید : سالن زیبایی جنت آباد

علاوه بر این، تعبالیاژ مو داد زیادی از شواهد داخلی به طور قاطع به O. Henry به عنوان نویسنده این قطعات اشاره می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنها ویژگی های سبکی غیرقابل انکار، دیدگاه طنزآمیز، اوج غیرمنتظره O. Henry را تمام دکلره مو دارند، پس از مطالعه دقیق و دقیق تک تک مطالبی که در اینجا بازتولید کراتینه مو شده رنگ مو است، همراه با رنگ مو استفاده از آزمون های مختلف سبک، کاملاً متقاعد کراتینه مو شدم.

سالن زیبایی لاجورد ولنجک : از صحت تألیف آن با این حال، برای حمایت از اعتقادات خود، با کارشناسانی که سال ها شاگرد او. هنری پروتئین تراپی مو بوده اند، مشورت بیبی لایت مو کردم. دکتر ال دبلیو پین جونیور از دانشگاه تگزاس، دکتر ورنون لاگینز از دانشگاه کلمبیا، و دکتر دوروتی اسکاربرو، همچنین اهل کلمبیا و گردآورنده بسیاری از کتاب‌های درنگ مو استان کوتاه، کپی‌های فوتورنگ مو استاتیکی را که من از آن ساخته پروتئین تراپی مو بودم، بررسی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

لینک مفید : سالن زیبایی چیکا سیدخندان

مواد آنها متفق القول لایت و هایلایت مو هستند که نویسندگی هر دو طرح با افسانه ها و مقالات و درنگ مو استان ها را می توان با خیال راحت به قلم O. Henry نسبت بالیاژ مو داد. ماهیت مطالب درج کراتینه مو شده در این جلد، تنظیم کتاب را در سه بخش تعیین بیبی لایت مو کرد. درنگ مو استان های قسمت اول نشان می دهد که ویل پورتر قبلاً تکنیکی را کشف بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که او را به عنوان O. Henry مشهور بیبی لایت مو کرد.

سالن زیبایی لاجورد ولنجک : طرح‌های بخش دوم، O. Henry را در حال جمع‌آوری مطالب درنگ مو استانی از مشاهدات زندگی خود نشان می‌دهد. سرمایه‌گذاری‌های ویل پورتر در قلمرو شعر روزنامه‌ها را برای تشریح اصولی که در مقاله او «شاعران روزنامه» که در اینجا تجدید چاپ کراتینه مو شده رنگ مو است، آورده‌ام. تا آنجا که من می دانم، این مقاله تنها نقد جدی ادبی رنگ مو است که تا کنون توسط O. Henry نوشته کراتینه مو شده رنگ مو است.

لینک مفید : سالن زیبایی چم تهران

همچنین به عنوان تنها مقاله در هیوستون پست که تا به حال به طور کامل توسط “WS Porter” امضا کراتینه مو شده رنگ مو است قابل توجه رنگ مو است. شرح مفصل تری از این موضوع و موضوعات مرتبط در مورد زندگی او . قسمت اول درنگ مو استان ها یک اشتباه شبانه یکی از بزرگترین کتاب ها زندگی روزمره اطراف مرنگ مو است. تمام آنچه ذهن انسان می تواند تصور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

سالن زیبایی لاجورد ولنجک : تمام آنچه قلب انسان می تواند احساس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و لب ها می گویند در دنیای کوچک ما احاطه کراتینه مو شده رنگ مو است. کسی که با چشمانی فهمیده می‌بیند.

لینک مفید : سالن زیبایی روژه تهران

می‌تواند زیر پرده نازک معمولی، عاشقانه، تراژدی و کمدی گسترده‌ای را ببیند که توسط بازیگران بزرگ و کوچکی که بر تخته‌های تئاتر کیهان پا می‌گذارند، روی صحنه می‌رود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه