↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

سالن زیبایی حنزو مرزداران

سالن زیبایی حنزو مرزداران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت سالن زیبایی حنزو مرزداران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با سالن زیبایی حنزو مرزداران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

سالن زیبایی حنزو مرزداران : این حرکت من رنگ مو است که تحت تأثیر قرار می گیرد. اندام تحتانی من از همخوانی در حرکات خودداری می کنند. اگر بخواهم در مسیر خاصی قدم بردارم، یکی از آنها گامی را که می‌خواهم برمی‌رنگ مو دارد، و دیگری سعی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند از مسیری کاملاً متفاوت برود. به نظر می رسد که یکی از آنها آدامز رنگ مو است و دیگری ردموند. مطلقاً تنها زمانی که آنها موافقند زمانی رنگ مو است که من دوچرخه سواری می کنم.

رنگ مو : و وقتی یکی بالا می رود وقتی دیگری پایین می آید، حرکات مخالف آنها البته پیشرفت من را تسهیل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما وقتی تلاش می‌کنم راه بروم، آنها را کاملاً غیرقابل کنترل می‌بینم. شما ورود من به این اتاق را مشاهده بیبی لایت مو کردید. آیا کاری لایت و هایلایت مو هست که بتوانید برای من انجام دهید، دکتر؟ گفتم: «مورد شما واقعاً مورد عجیبی رنگ مو است.

سالن زیبایی حنزو مرزداران

سالن زیبایی حنزو مرزداران : من وضعیت را بررسی خواهم بیبی لایت مو کرد و اگر فردا ساعت 10 تماس سامبره مو بگیرید، برای شما تجویز خواهم بیبی لایت مو کرد. او از روی صندلی بلند کراتینه مو شد و من به او کمک بیبی لایت مو کردم تا از پله‌ها به سمت کالسکه اش پایین بیاید.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

چیزی پیدا نبیبی لایت مو کردم که پرونده او را بپوشاند، و حدود نیمه شب در خیابان ها سرگردان کراتینه مو شدم تا هوای خنک بخورم. از مغازه ای گذشتم که توسط پیرمرد آلمانی که او را می شناختم نگهداری می بیبی لایت مو کرد و برای صحبت با او وارد کراتینه مو شدم. مدتی قبل از اینکه دو گوزن اهلی در حیاط خانه‌اش می‌دوید، متوجه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم. از او در مورد آنها پرسیدم.

سالن زیبایی حنزو مرزداران : چنین پیاده روی گسترده، ناخوشایند و درهم آمیزی که قبلاً هرگز ندیده پروتئین تراپی مو بودم. من در آن شب برای مدت طولانی در مورد او مراقبه بیبی لایت مو کردم و با تمام مقامات در مورد آتاکسی حرکتی و بیماری های ماهیچه ای که می توانستم پیدا کنم مشورت بیبی لایت مو کردم.

لینک مفید : سالن زیبایی چهره پردازان تهران

او به من گفت که آنها با هم دعوا بیبی لایت مو کرده اند و نتوانسته اند به توافق برسند، بنابراین آنها را از هم جدا بیبی لایت مو کرده و هر کدام را در حیاط جداگانه ای قرار بالیاژ مو داده رنگ مو است. ناگهان فکری به ذهنم رسید. روز بعد ساعت ده خانم جوان به دفتر من آمد. برایش نسخه آماده داشتم. آن را به او بالیاژ مو دادم، او آن را خواند، سرخ کراتینه مو شد و تمایل داشت عصبانی نانو کراتین مو شود.

سالن زیبایی حنزو مرزداران : گفتم: خانم، امتحان کنید. “او قبول بیبی لایت مو کرد که این کار را بالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و همین دیروز او را در خیابان دیدم که مانند هر خانمی در شهر با ظرافت و راحتی راه می رفت.” “نسخه شما چه پروتئین تراپی مو بود؟” خبرنگار پرسید. این پزشک جوان گفت: «این به سادگی پوشیدن یک جفت شکوفه پروتئین تراپی مو بود. می‌بینید با جداسازی جناح‌های مخالف هماهنگی برقرار کراتینه مو شد.

لینک مفید : سالن زیبایی دانژه جنت آباد

بخش آدامز و ردموند دیگر با هم برخورد نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و درمان بیمار کامل کراتینه مو شد. دکتر ادامه بالیاژ مو داد، ببینم، ساعت نزدیک به هفت و نیم رنگ مو است و من نامزدی دارم که ساعت هشت با او تماس بگیرم. در کمال اطمینان، می‌توانم بگویم که او موافقت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است که نام خود را زودتر به من تغییر دهد. البته نمی‌خواهم آنچه را که به شما گفته‌ام تکرار کنید.» خبرنگار گفت: “مطمئن نیستم.” “اما لیمو دیگری نخورید…” دکتر با عجله بلند کراتینه مو شد.

سالن زیبایی حنزو مرزداران : گفت: نه، نه، متشکرم، من باید بروم. عصر بخیر. چند روز دیگر دوباره شما را خواهم دید.» ( هوستون دیلی پست ، صبح یکشنبه، 3 مه 1896.) شنبه شب سیمون چگونه یک گاو بی گناه مناظر هیوستون را دید یک بعدازظهر خوب شنبه، مرد جوانی از قطار ساعت 9:10 شب کتی در انبار هیوستون پیاده کراتینه مو شد و به طرزی گیج‌آمیز به او نگاه بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : سالن زیبایی گیوا در مرزداران

او به طرز هذیانی در ظاهرش شبانی پروتئین تراپی مو بود و جنبه ای روستایی را تقریباً به اندازه یک هموطن جوان روی صحنه نشان بالیاژ مو داد که توسط کمدین های برجسته ما به تصویر کشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او یک کت مشکی بسیار بلند به تن داشت که نام شاهزاده آلبرت فقید را ماندگار بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، مانند آنچه که در روزهای یکشنبه در کلیساهای روستایی دیده می نانو کراتین مو شود.

سالن زیبایی حنزو مرزداران : یک جفت شلوار کوتاه برای اندام های بلندش و یک روسری عمیق گره خورده. زرشکی خالدار با سبز صورتش به نرمی تراشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و نگاهی از تعجب عمیق داشت، اگر نگوییم دلهره، و چشمان آبی‌اش تا جایی که مناظر اطرافش را مشاهده می‌بیبی لایت مو کرد، تا حد زیادی دراز کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او یک کیسه فرش بلند به سبک قدیمی را در دست داشت که از مواد براقی شبیه پارچه روغنی سیاه ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : سالن زیبایی چیکا سیدخندان

این آقا جوان با عصبانیت از ماشین برقی که به او اشاره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود به سمت مرکز شهر می رود، بالا رفت و کیف فرش خود را روی زانوهایش گرفت و با دو دست آن را به هم بست، انگار به بقیه افراد روی ماشین بی اعتماد پروتئین تراپی مو بود. هنگامی که ماشین دوباره با صدای بلند و جرقه های پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده به راه افتاد، او بازوی صندلی را چنان مبهوت کننده گرفت که هادی نتوانست لبخند را مهار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

سالن زیبایی حنزو مرزداران : وقتی به مرد جوان نزدیک کراتینه مو شد تا کرایه اش را بگیرد، کیسه فرش را باز بیبی لایت مو کرد و تعبالیاژ مو داد زیادی جوراب و دستمال بیرون آورد و پس از مدتی جست و جو یک کیف مهره ای قدیمی بیرون آورد که از آن نیکل بیرون کشید و به دست بالیاژ مو داد. رهبر ارکستر. وقتی ماشین به خیابان اصلی رسید، مرد جوان درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد که آن را متوقف کنند و از آن بالا رفت.

لینک مفید : سالن زیبایی رز سفید فاطمی

او در کنار پیاده روی سرگردان کراتینه مو شد و ایستاد تا با هیبت و تحسین به پنجره های جواهر فروشان نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و کفش های پاشنه بلند بلند و راه رفتن ناهنجار و ریز ریزش باعث سرگرمی رهگذران می کراتینه مو شد. بعد اتفاقاً یک آقایی خوش لباس که یک پالتوی ملتون روشن و خوش تیپ پوشیده پروتئین تراپی مو بود، عبور بیبی لایت مو کرد و عصای زیبای سر طلایی مالاکا به طور تصادفی به آرنج مرد جوان سرسبز برخورد بیبی لایت مو کرد.

سالن زیبایی حنزو مرزداران : آقا خوش لباس گفت: «هزار عفو می کنم. مرد جوان با لبخندی دوستانه گفت: “اشکال نرنگ مو دارد، پاردنر.” “شما هیچ آسیبی وارد نبیبی لایت مو کرده اید. شما نمی توانید یک مرد گاو تگزاسی را بدون هیچ گونه بازیچه ای متحیر کنید. به آن اشاره نکنید.» مرد خوش لباس تعظیم بیبی لایت مو کرد و با آرامش به راه خود رفت. مرد جوان در خیابان اصلی به گوشه ای رسید.

لینک مفید : سالن زیبایی شادلین نظرات

سپس بی هدف به سمت ررنگ مو است پیچید و بلوک دیگری را طی بیبی لایت مو کرد. در آنجا سرش را بلند بیبی لایت مو کرد و ساعت روشن را در برج بازار دید، و از جیب جلیقه‌اش یک ساعت نقره‌ای بسیار بزرگ به اندازه یک نعلبکی بیرون کشید، آن را با کلید پیچید و عقربه‌هایش را با ساعت در برج گذاشت.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه