نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

آرایشگاه زنانه گیوا

آرایشگاه زنانه گیوا | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آرایشگاه زنانه گیوا را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آرایشگاه زنانه گیوا را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

آرایشگاه زنانه گیوا : و چگونه برای مدتی قابل توجه در حال حاضر مهمترین – خوب، آشکارترین ویژگی آن یک نمایش جوراب بافی … بی نظیر در صحنه همجنس گرایان کمدی موزیکال رنگ مو است. خیلی، به اصطلاح، بسیار هیجان‌انگیز پروتئین تراپی مو بود که زمانی پروتئین تراپی مو بود – منظره درخشان، حرکت در اطراف، آن خطوط متقارن باریک صورتی و رز، نارنجی، مروارید، مایل به قهوه‌ای، قهوه‌ای مایل به زرد، سبز و بنفش پشمی و براق سیاه و براق مار خالدار و همه چیز. اما، می ترسم.

رنگ مو : چشمی که برای مدت طولانی به فیلم هیجان انگیز فیلم متروپولیتن در خیابان های مد روز عادت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، تا حدودی مات کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. پاریسین از ویژگی عجیب و غریب چشم می‌دانست، و این که با هرگونه واکنش احساسی به هیچ وجه آنچه را که در محدوده دیدش برای مدت طولانی باقی می‌ماند، نمی‌بیند. بنابراین او (جادوگر سرکش!) با هوشیاری تصویر را تغییر بالیاژ مو داد.

آرایشگاه زنانه گیوا

آرایشگاه زنانه گیوا : من به طور اتفاقی، در طول دو ساعت دویدن در قطار، نسخه‌ای از یکی از جذاب‌ترین مجلات مد را برداشتم. این شماره “پیش بینی مدهای بهاری” پروتئین تراپی مو بود. من آن را به طور تصادفی با عنوان: “دامن کوتاه روز خود را در پاریس داشت” باز بیبی لایت مو کردم. در زیر یک عکس شاد (از یک خانم خیره کننده در آخرین مسابقات در Auteuil) پروتئین تراپی مو بود که “طول دامن جدید” را نشان می دهد.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

زیر سجاف قابل مشاهده رنگ مو است – پایی مرتب و کمی مچ پا مرتب. چه کسی پروتئین تراپی مو بود (با چشمانی با رنگ مو استعبالیاژ مو داد برای دخترها) که با چنان لذتی از پاهای کوچک صحبت می بیبی لایت مو کرد که “مثل موش های کوچک به داخل و خارج می شوند”؟ و آن شاعر دیگر (اسمش چه پروتئین تراپی مو بود؟ اعلام می کنم! ادبیاتم به کراتینه مو شدت زنگ زده رنگ مو است) پروتئین تراپی مو بود که با چنان ذوقی از جذابیت زنانه می خواند.

  سالن آرایش نانا

آرایشگاه زنانه گیوا : “پنهان و در عین حال آشکار.” به هر حال، شما می دانید که من در چه چیزی لایت و هایلایت مو هستم. مجله را بستم و موضوع را فراموش بیبی لایت مو کردم – تا اینکه مدت کوتاهی پس از اینکه از ایستگاه خیابان براد بیرون آمدم. صحنه شیکی که من دیدم، برای چشمی که مدتی به طور پیوسته به اختصارات ناخوشایند خیابان پنجم عادت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، منظره ای طراوت بخش و جذاب پروتئین تراپی مو بود.

به نظر می رسید که ناگهان “صندلی ارکستر” را ترک بیبی لایت مو کرده ام. و دوباره به دیدگاه، به عبارتی، زنان در زندگی خصوصی بازگشته رنگ مو است. گرچه، در واقع، گاهی اوقات در دوردست نگاهی چشمک زن به طول دامن منسوخ، طبق فرمان پاریس، می انداختم. بیایید به این فکر کنید، آیا این نیز اینطور نیست: در فیلادلفیا دختران گونه های گل رز با اندام دلچسب و تاب خوردن پاشنه های ورزشی بیشتر از آنچه در شهرهای دیگر می بینید وجود رنگ مو دارد؟ به هر حال، چیزهای بسیار غیرمعمولی در مورد “فیلا” وجود رنگ مو دارد.

آرایشگاه زنانه گیوا : همانطور که من معتقدم دوستان صمیمی شهر با محبت به آن مکان می گویند. چیزهایی که ممکن رنگ مو است اخیراً متوجه آنها نکراتینه مو شده باشید – شاید به این دلیل که اخیراً آنجا نپروتئین تراپی مو بوده‌اید، یا شاید به این دلیل که در آنجا زندگی می‌کنید و بنابراین هر روز آنها را می‌بینید.

یکی از چیزهای غیرعادی در مورد فیلادلفیا این رنگ مو است که بسیاری از خانم‌ها و «مردان جواهر» که در جزیره منهتن و اطراف آن خانه‌داری می‌کنند (به عبارت دیگر «نیویورکی‌ها») ظاهراً دسترسی به شیکاگو یا پالم بیچ را آسان‌تر می‌کنند. یا لندن، یا سانتا باربارا از سفر به فیلادلفیا. فکر می‌کنم دلیل این حالت ذهنی همان دلیلی رنگ مو است که گاهی اوقات احساس می‌کنم.

آرایشگاه زنانه گیوا : که سفر از گرند سنترال به بوفالو برای من به همان اندازه ساده رنگ مو است که از میدان تایمز به خیابان فولتون بروم. قرار ناهار جایی که فقط نیم ساعت یا دو ساعت با آن فاصله رنگ مو دارد، فکر می‌کنید جایی رنگ مو است که می‌توانید در هر زمانی از آن فرار کنید. و – خوب، در حال حاضر با همه چیز بسیار فشار و همه چیز. درگیر کراتینه مو شدن در مورد سفر “واقعی” موضوع دیگری رنگ مو است.

  آرایشگاه زنانه رویا تهران

و وقتی خودم به آنجا می‌رسم، همیشه احساس می‌کنم که این یک چیز غیرعادی رنگ مو است که از زمانی که قبلاً آمده‌ام اجازه بالیاژ مو داده‌ام مدت زمان زیادی بگذرد. چون سواری آنقدر غیرمعمول لذت بخش و آرامش بخش رنگ مو است که باعث می نانو کراتین مو شود فکر کنم هر شبی که به خانه می روم در ساعت شلوغی به خیابان دایکمن در مترو چه چیز عجیبی را تحمل می کنم.

آرایشگاه زنانه گیوا : این یک چیز غیرعادی رنگ مو است (یا حداقل به نظر من اینطور رنگ مو است) که در فیلادلفیا کارت‌های موجود در اتاق‌های تبلیغاتی ویندوز باید (همانطور که لایت و هایلایت مو هستند) برچسب “جای خالی” داشته باشند. این یک چیز غیرعادی رنگ مو است که در اینجا بسیاری از دفاترخانه‌ها باید در خانه‌هایی که به نظر می‌رسد خصوصی لایت و هایلایت مو هستند انجام نانو کراتین مو شود. این یک چیز غیرعادی رنگ مو است.

که باید راه‌های زیادی برای پرداخت کرایه‌تان در ماشین‌های خیابان وجود داشته باکراتینه مو شد—در برخی از آنها هنگام سوار کراتینه مو شدن پرداخت می‌کنید و در برخی دیگر هنگام پیاده کراتینه مو شدن. این یک چیز غیرعادی رنگ مو است که در فیلادلفیا بیشتر از (من گمان می‌کنم) چراغ‌های خیابانی وجود رنگ مو دارد که در هر شهر دیگری در جهان وجود رنگ مو دارد. لامپ های قوسی قدرتمندی وجود رنگ مو دارد.

آرایشگاه زنانه گیوا : که بر روی تیرهای بلند قرار تمام دکلره مو دارند و در نور آنها سفید سرد لایت و هایلایت مو هستند. پایین تر، به ویژه در چشمک تعبالیاژ مو داد آنها در میدان واشنگتن، دلپذیر رنگ مو است، لامپ های گازی که رنگ زرد ملایمی در مانتوهایشان می درخشند. انواع دیگر لامپ ها نیز. اما کسانی که من بیشتر دوستشان دارم، هموطنان اسکات در سرتاسر میدان رنگ مو استقلال لایت و هایلایت مو هستند.

  سالن زیبایی لیا سعادت اباد

جعبه های شیشه ای هشت ضلعی آهنی، کوچک در پایه، پهن در بالا، با نوعی کلاه دربی کلیسایی آهنی به عنوان درپوش. آنها به نوعی لامپ هایی را که قبل از تئاتر گلوب ویل شکسپیر دوست دارم به من پیشنهاد می کنند. در اینجا دایانای طلایی با کمانش در برج باریک اسپانیایی اش قرار نمی گیرد. اما برادر پن از دور بالاتر از «ساختمان‌های عمومی» به بانک‌ها، ضرابخانه‌های ایالات متحده، شرکت‌های اعتماد، شرکت‌هایی که با اوراق بهادار سر و کار تمام دکلره مو دارند، مکان‌هایی که سرمایه‌گذاری‌ها را انجام می‌دهند.

آرایشگاه زنانه گیوا : و نگرانی‌های تجاری مانندی از این قبیل که (کسی احساس می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند) را می‌توان با تحقیر نگاه بیبی لایت مو کرد. هر شهر دیگری در جهان مسیحیت باید حدس بزنم که در فیلادلفیا به همان اندازه سبک‌ها و دوره‌های مختلف معماری وجود رنگ مو دارد که در هر شهرداری دیگر بین دو دریای بزرگ: گرجستان، رنگ مو استعمار، پنجره خلیج، ردیف آجری لندن، قاب درهم و برهم، عمارت مدرن، آسمان‌خراش، و غیره و غیره و غیره و مطمئناً نمی دانم.

کجا می توان رفت تا انواع مختلف ایوان ها را بشمارم. و نه جایی که می‌توان چنین چیزهای عجیب و غریب خوشایند امروزی را پیدا بیبی لایت مو کرد، مانند سنگ‌چسب‌ها، پاشواره‌های در، و آن دوستان قدیمی دوران کودکی‌مان، لک‌لک‌های سنگی حیاط جلو. و کجا، آه، کجا! (نه در لندن) آیا می توان این همه کوچه به اینچ مربع پیدا بیبی لایت مو کرد.

آرایشگاه زنانه گیوا : بسیاری از آنها، خطوطی به طول چند بلوک، بسیار محترمانه، حتی اشرافی، محله های شهر. مانند خیابان کاماک که بین خیابان های سیزدهم و دوازدهم قرار رنگ مو دارد، یک بلوک آن در دو طرف Locust، و خانه یا محل اقامت کسانی که متقاعد کننده هنری لایت و هایلایت مو هستند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه