نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

ارایشگاه زنانه گیوا مرزداران

ارایشگاه زنانه گیوا مرزداران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ارایشگاه زنانه گیوا مرزداران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ارایشگاه زنانه گیوا مرزداران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

ارایشگاه زنانه گیوا مرزداران : اگر می‌دانید این مکان کجرنگ مو است، البته خوب رنگ مو است. اما هیچ کس کاری نرنگ مو دارد که برود و سرتاسر خانه ها را دقیقاً همان جایی که لایت و هایلایت مو هست فریاد بزند. افرادی که به طور طبیعی به دلیل خلق و خوی بخشی از تصویر نیستند، نباید بدانند چگونه آن را پیدا کنند. اگرچه این یک شرط کاملاً خوب رنگ مو است که بسیاری از آنها دوست تمام دکلره مو دارند بدانند.

رنگ مو : اما این تنها راهی رنگ مو است که بسیاری از این پناهگاه های برگزیدگان ویران می شوند. بسیاری از “بازدید کنندگان” کنجکاو در کنار هم انباشته می شوند. صحنه به زودی تمام اصالت خود را از دست می دهد. و به زودی به کلی جعلی می نانو کراتین مو شود. چرا، می توانم به یاد بیاورم زمانی که هنرمندان – نقاشان و نویسندگان – در روستای گرینویچ زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

ارایشگاه زنانه گیوا مرزداران

ارایشگاه زنانه گیوا مرزداران : آنجا، در آن روزها …. اما همه آن سال ها پیش پروتئین تراپی مو بود. فقط همین مقدار در مورد مکان متمایزترین مکانی که برای صرف ناهار وجود رنگ مو دارد به شما خواهم گفت . مرکز جهان مسکونی، البته، میدان Longacre رنگ مو است، کهامتبالیاژ مو داد منحنی پهن برادوی که به شمال می‌نگرد، چند بلوک از سمت باریک ساختمان سر به فلک کشیده تایمز، که از محل جزیره‌ای که توسط چهار جریان موجی ترافیک احاطه کراتینه مو شده رنگ مو است.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

برمی‌خیزد. چند مایلی دورتر (از میدان Longacre) رنگ مو استان ها شروع می شوند. اما در آنجا، درخشان ترین نقطه در این کره ما در زیر سایه بان شب ارغوانی، جوهره، اوج زندگی بشر رنگ مو است… من اینجا لایت و هایلایت مو هستم، البته، به روح آن نژاد عشایری که امید به طلا و شهرت از طریق “ورودی صحنه” نهفته رنگ مو است – منظورم خانم ها و آقایان تئاتر رنگ مو است.

  ارایشگاه زنانه در حکیمیه تهران

ارایشگاه زنانه گیوا مرزداران : در شرق، درست در نزدیکی میدان لانگکر در امتبالیاژ مو داد خیابان‌های کراس‌تاون، مجموعه‌ای از دفاتر غواصی مجلات تئاتر و نمایش، خانه‌های خرده‌فروشی، و تعبالیاژ مو داد بی‌شماری هتل‌های باند باکس وجود رنگ مو دارد که بدون شک فقط یک پسر پیام‌رسان منطقه می‌توانست آن‌ها را بخواند. مورد خاصی که ما به آن می‌رویم به اندازه کافی برای کسانی که با شهرت این شخصیت آشنا لایت و هایلایت مو هستند مشهور رنگ مو است.

در اینجا «دایی جک» صحنه آمریکایی، آقای درو، مدتی اقامت گزید. این مکان همیشه محل توقف شاید بهترین رمان نویس ما، جوزف هرگشایمر ​​در نیویورک رنگ مو است. آن جنتلمن عرفانی هندی، آقای.رابیندرانات تاگور، آن را در سفرهای زیارتی خود در غرب، چادری ناشایست یافته رنگ مو است.

ارایشگاه زنانه گیوا مرزداران : و غیره. شما نمی توانید در لابی کوچک و غنی آن بدون شنیدن صدای بلند مشتریان متمایز آن مدت زیادی بمانید. “کجا باز می کنی؟” از شخص دیگری می پرسد و بعید نیست که پاسخ این باکراتینه مو شد: “در رنگ مو استمفورد. کی تعطیل می شوید؟” در نور ملایم بازوهای ساتن برهنه و طول‌های روح‌انگیز جوراب‌های رنگارنگ از صندلی‌های عمیقی که فرم‌های زنانه در انتظارشان رنگ مو است، برق می‌زنند.

دستی برازنده باجه تلفن را باز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا سیگاری که در حال کشیدن رنگ مو است را بیرون الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اینجا وارد والتر پریچارد ایتون می نانو کراتین مو شود، برای اوج فصل تئاتر از مزرعه برکشایر پایین می آید. یک مرد جوان بلند قد، آرام، بسیار نیوانگلندی، صاف تراشیده، که اکنون کاملاً به رنگ خاکستری روی گوش ها می آید. با ورود به اتاق ناهار خوری، با دوست قدیمی خود مردیث نیکلسون که با گروهی از دوستان ناهار می خورد.

ارایشگاه زنانه گیوا مرزداران : چاق می شویم. یک جوان پنجاه ساله شاید اکنون، نویسنده یکی از پرفروش ترین های هر روز، «خانه هزار شمع». تراشیده کراتینه مو شده، با چهره ای که شبیه یک سناتور رومی رنگ مو است. چه چیزی او را همین الان از ایندیانا آورده رنگ مو است؟ خوب، او در ذهن خود ایده نوشتن یک نمایشنامه جدید را می چرخاندبه زودی، او اضافه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  سالن زیبایی طراحان خیابان خدامی

زیرا “می تواند جوهر مناسب را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” نتوانسته رنگ مو است چیزی را که برای او مناسب رنگ مو است بدست آورد. اما ظاهراً برای او بسیار مهمتر از این نمایشنامه، مأموریت دیگری رنگ مو است که او درگیر آن کراتینه مو شده رنگ مو است. او قرار رنگ مو است خودش را «نقشه برداری» الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یعنی طالع بینی اش را انتخاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بله، توسط یکی از خانم های حزب خود، که به نظر می رسد.

ارایشگاه زنانه گیوا مرزداران : به عنوان رنگ مو استاد برجسته این علم، اکنون به سرعت وارد دوره ای بسیار محبوب کراتینه مو شده رنگ مو است. هنگامی که او اطلاعات مربوط به تولد خود را به او ارائه بیبی لایت مو کرد، او مسیر زندگی حرفه ای خود را تا سال 1922 برای او فاش خواهد بیبی لایت مو کرد. روی تعبالیاژ مو دادی از میزها کارت هایی با علامت “رزرو کراتینه مو شده” وجود رنگ مو دارد. در اطراف دو طرف اتاق، صندلی‌های روکش‌دار که به طول صندلی‌های دیوار کشیده کراتینه مو شده‌اند.

زوج‌ها با صمیمیت بیشتر در کنار هم جلوی میزهای کوچکشان در کنار هم قرار تمام دکلره مو دارند. اکثر زنان جوان حاضر لایت و هایلایت مو هستند – اما آیا واقعاً می توانید بسیاری از آنها را زن جوان بنامید؟… بارزترین ویژگی آنها، پس از سرگیجه زیبایی و جسارت مهیج لباس هایشان، لطافت شگفت انگیز سال هایشان رنگ مو است. به نظر می رسد بیش از چندین نفر از این سیگاری های شیک و هنرمندانه با گونه های گل رز به سختی از هفده سال گذشته باشند.

ارایشگاه زنانه گیوا مرزداران : همراهان مذکر آنها که لباس احمقانه پوشیده پروتئین تراپی مو بودندغالباً از چنین جوانانی دور لایت و هایلایت مو هستند. و در تعبالیاژ مو دادی از موارد به احتمال زیاد شما را به یاد باکوس می اندازد تا آپولو. دو نفر از این خانم‌ها در همین نزدیکی‌ها با یکدیگر درباره «دربان» خود بحث می‌کنند. یکی فریاد می زند: «آیا او عزیزترین دربان پیری نیست که در تمام عمرت دیده ای؟» بله، به نظر می رسد.

  سالن زیبایی بهار تورنتو

که با نگاه بیبی لایت مو کردن به چشم انداز طولانی گذشته، از روی تجربه صدها تئاتر، هیچ یک از این جوانه های زنانگی نمی توانند دربانی را به اندازه حال حاضرشان «عزیز» به یاد بیاورند. گروه غالب در اتاق یک مهمانی همجنس گرایان و پرجمعیت در اطراف یک میز گرد بزرگ در مرکز رنگ مو است. و بدون شک چهره غالب این حزب، الکساندر وولکات، منتقد دراماتیک نیویورک تایمز رنگ مو است.

ارایشگاه زنانه گیوا مرزداران : همیشه در همان ساعت سر همین میز، مردی با روحیه، بسیار گرد و چاق و تا آخر بسیار ضعیف. از هر تار موی سبیل کوچک سیاهش. کنار او کیست؟ چرا، خدای من! اگر ادنا فربر نباکراتینه مو شد، اگرچه من شک دارم که نمی‌خواهد در کلاس نوپای برخی از سوبره‌های ما به حساب بیاید. دوستان اینجا، واقعاً به نظر می رسد همیشه جوان تر می شوند.

پیوستن به این مهمانی اکنون چهره ای عجیب و غریب و نسبتاً شوخ طبع رنگ مو است، قد بلند، به طرز سرگرم کننده ای خمیده و به طرزی سرگرم کننده برای شخصیتی که ظاهراً اوایل مردانگی رنگ مو دارد، موهایی به کراتینه مو شدت سیاه و سبیل های بسیار سیاه، یقه نرم، لباس های فشرده نکراتینه مو شده.

ارایشگاه زنانه گیوا مرزداران : می نشیند و خودش را روی بشقابش حلقه می زند و به نشانه خجالتی پروتئین تراپی مو بودن قابل توجه رنگ مو است. شاید با درخشندگی چشمانش این احساس را به شما می دهد که شادی پوکیش در ذهنش بازی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه