↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

سالن های زیبایی شهرک غرب

سالن های زیبایی شهرک غرب | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت سالن های زیبایی شهرک غرب را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با سالن های زیبایی شهرک غرب را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

سالن های زیبایی شهرک غرب : اما مبل برای اثبات تمام آنچه در مورد آن گفته ام وجود رنگ مو دارد، و هر کسی که بخواهد می تواند در هر زمانی تماس بگیرد و آن را ببیند. لازم نیست مرا ببینند. آنها فقط باید بخواهند مبل را ببینند، و نشان بالیاژ مو داده خواهد کراتینه مو شد. ما آن را از سالن به سالن سفید و طلایی برداشتیم، زیرا طاقت ایستادن آن را در هیچ یک از اتاق‌هایی که رنگ مو استفاده می‌کنیم نداریم.

رنگ مو : رمز و راز بارنی اورورک یک اتفاق بسیار آزاردهنده رخ بالیاژ مو داده رنگ مو است. مرد اجیر کراتینه مو شده من، یک بارنی اورورک، یک شهروند آمریکایی با نفوذ سیاسی زیاد، یک باغبان خوب، و به قول خودش یک جنتلمن، بهترین های من را به دست آورده رنگ مو است، و همه اینها به دلیل افیوژن هایی رنگ مو است که از هر از گاهی از قلم من بیرون آمده رنگ مو است.

سالن های زیبایی شهرک غرب

سالن های زیبایی شهرک غرب : خیلی وقت‌ها پیش نمی‌آید که جوجه‌های ادبی آدمی به خانه می‌آیند تا جوجه‌های انتقام‌جویانه‌ای را که اخیراً برخی از من انجام بالیاژ مو داده‌اند به خانه بیاورند، و من شک ندارم که با پیشرفت این درنگ مو استان، کسی که می‌خواند، همدردی زیادی با من در سینه‌اش بالا می‌برد. همانطور که ماجرا پیش می‌آید، من درگیر احساسات متناقض لایت و هایلایت مو هستم.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

من خیلی به بارنی علاقه دارم و تا به حال همیشه او را ررنگ مو استگو می دانستم، اما به سختی می دانم که الان دقیقاً چه چیزی را باور کنم. من مجبورم باور کنم اصلی‌ترین چیزی که مشکل کنونی‌ام را بر سرم می‌آورد، این واقعیت رنگ مو است که خانه‌ام در گذشته خالی از سکنه پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است و احتمالاً هنوز هم لایت و هایلایت مو هست. من نمی دانم که چرا خانه من اصلاً باید خالی از سکنه باکراتینه مو شد.

سالن های زیبایی شهرک غرب : زیرا هرگز صحنه تراژدی نپروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است که من از آن مطلع باشم. من خودم ساختمش و پولش هم لایت و هایلایت مو هست. تا آنجا که من می دانم، هیچ چیز وحشتناک مادی هرگز در دیوارهای آن اتفاق نیفتاده رنگ مو است، و با این حال به نظر می رسد، در حال حاضر، به هر حال، نوعی کلوپ خانه برای چیزهای بی ملاحظه، اگر نه کاملاً وحشتناک، که ناعادلانه ترین تقسیم سرنوشت، زیرا من سزاوار آن نپروتئین تراپی مو بوده ام.

  سالن زیبایی ملیکا جنت آباد شمالی

لینک مفید : سالن آرایش ترگل شهرک غرب

اگر من به هر جهت یک ریش آبی پروتئین تراپی مو بودم و روزهایم را با بریدن گلوی خانم ها به عنوان سرگرمی می گذراندم. اگر عادت خوشایندی داشتم که در روز یکشنبه دوستانی را از شهر دعوت کنم و آنها را در قسمت‌هایی بیاندازم که کتابخانه‌ام را با سیاه‌چال‌های تاریک، تاریک و ماردار زیرزمینی متصل می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اگر مهمانانی که در خانه من غذا می‌خورند با این احساس می‌آیند که این احتمال وجود رنگ مو دارد.

سالن های زیبایی شهرک غرب : هرگز زنده به خانواده‌های خود باز نمی‌گردند – ممکن رنگ مو است متفاوت باکراتینه مو شد. من نباید و نمی‌توانم خانه‌ای را به خاطر خالی از سکنه پروتئین تراپی مو بودن سرزنش کنم، اگر آن خانه محل سکونت خونخواران تشنه‌ای پروتئین تراپی مو بود، چنان که اشاره بیبی لایت مو کردم، اما این چیزی رنگ مو است که نیست. اینجا خانه عاشق جنایات ترسناک نیست. من برای لذت بردن از کشتن هیچ مردی، مهم نیست که او چه کسی باکراتینه مو شد، ده پا راه نمی روم.

لینک مفید : سالن زیبایی طراحان پیروزی

برعکس، اگر اضطراری پیش بیاید، بیست فوت راه می‌رفتم تا از انجام آن اجتناب کنم، حتی اگر آن شیطانی باکراتینه مو شد که کنار من در اپرا می‌نشیند و اپرا را از ابتدا تا انتها زمزمه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. باید اعتراف کنم که بارها پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است که آرزو می‌بیبی لایت مو کردم کاشی‌هایی را که به آنها اشاره بیبی لایت مو کردم.

  شماره تلفن آرایشگاه زنانه جردن

سالن های زیبایی شهرک غرب : در زیر کتابخانه‌ام می‌ساختند و به سطل‌های زغال سنگ یا چاهی که مدت‌هرنگ مو است فراموش کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود می‌رفتم، اما این دو یا سه سال پروتئین تراپی مو بود. پیش، زمانی که مدت کوتاهی در سیرنگ مو است پروتئین تراپی مو بودم و هیأت هایی از رای دهندگان مشتاق و تشنه روزانه و شبانه از هر شانزده در طبقه همکف خانه ام که معمارم در لحظه ای آشوب به صورت قاچاقی در پوشش “ویندوزهای فرانسوی” وارد پلان ها کراتینه مو شد.

لینک مفید : سالن زیبایی تهرانپارس غربی

تا زمانی که مجبور نپروتئین تراپی مو بودم با آنها همراه شوم، نباید فکر می بیبی لایت مو کردم که زمین باز می کراتینه مو شد و کل مهمانی ام را می بلعید، اما تحت چنین تحریکاتی که داشتم احساس نمی کنم که محل سکونت من خالی از سکنه باکراتینه مو شد. بعد از مد فعلی اش، زیرا چنین تصوری به ذهن من خطور بیبی لایت مو کرد. ما نمی‌توانیم به افکارمان کمک کنیم، چه رسد به تصوراتمان، و مجازات برای چیزی که نمی‌توانیم کمک کنیم.

سالن های زیبایی شهرک غرب : با ایده‌های عدالت روز آخر مطابقت نرنگ مو دارد. ممکن رنگ مو است برای یک فرد بیش از حد انتقادی پیش بیاید که بگوید زبان انگلیسی بارها در لانه من کشته کراتینه مو شده رنگ مو است و این بدنه وحشتناک آن رنگ مو است که خانه من را ویران می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به آسمان فریاد می زند و زخم های خونین خود را در برابر من به رخ می ککراتینه مو شد. وجدان، اما من می‌توانم با سکوتی تحقیرآمیز از چنین توهینی عبور کنم.

لینک مفید : آرایشگاه های زنانه شهرک غرب تهران

زیرا حتی اگر حقیقت داشته باکراتینه مو شد، نمی‌توان آن را به عنوان یک ترور عمدی از سوی من تلقی بیبی لایت مو کرد.از آنجایی که هیچ فرد عاقلی که به اندازه من به زبان نیاز رنگ مو دارد، هرگز با خونسردی هیچ یک از بسیاری را که در مورد ما دروغ می گویند، نمی ککراتینه مو شد. علاوه بر این، زبان انگلیسی نمرده رنگ مو است. ممکن رنگ مو است این روزها اغلب با آن مواجه نشویم.

  سالن زیبایی سرمه وسمه سعادت اباد

سالن های زیبایی شهرک غرب : اما همچنان در آثار هنری جیمز و دوشیزه لیبی با فراوانی کافی برای اثبات اینکه هنوز زنده رنگ مو است، مواجه می‌شویم. و به من گفته کراتینه مو شده رنگ مو است که یک یا دو نفر از اعضای خدمات کنسولی ما در خارج از کشور می توانند آن را صحبت کنند – اگرچه در این مورد نمی توانم با قطعیت بنویسم، زیرا هرگز با یکی از این رنگ مو استثنائات قاعده کلی روبرو نکراتینه مو شده ام.

لینک مفید : سالن زیبایی شادلین فردوس غرب

اپیزودی که این روایت باید به آن بپردازد از جهاتی جالب رنگ مو است، هرچند شک دارم که برخی از خوانندگان در مورد واقع گرایی آن تردید نکنند. ذهن های مشکوکی در جهان وجود رنگ مو دارد و هر کسی که حقیقت می نویسد باید با این ها فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

سالن های زیبایی شهرک غرب : به چنین افرادی فقط باید بگویم که میل و قصد من این رنگ مو است که حقیقت را به همان سادگی که جیمز می‌گوید، و به همان اندازه که سیلوانوس کاب نوشته رنگ مو است، بگویم! حال، پس، حقایق درنگ مو استان من این رنگ مو است.

لینک مفید : سالن زیبایی السا شهرک غرب

در اواخر ژوئیه گذشته، در انتظار جلسه ای از دوستان در خانه ام در رابطه با یک سوال از دولت خوب شهر که در آن صادقانه سعی می کنم مالیات خود را بپردازم، دستور بالیاژ مو دادم 100 سیگار برگ در محل اقامتم تحویل دهند. من چندین چیز دیگر را همزمان سفارش بالیاژ مو دادم، اما آنها هیچ ربطی به این درنگ مو استان نتمام دکلره مو دارند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه