نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

سالن زیبایی بارانا ولنجک

سالن زیبایی بارانا ولنجک | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت سالن زیبایی بارانا ولنجک را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با سالن زیبایی بارانا ولنجک را برای شما فراهم کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

سالن زیبایی بارانا ولنجک : زندگی نه تراژدی رنگ مو است و نه کمدی. این اختلاط هر دو رنگ مو است. دست‌های قادر مطلق، بالای سر ما، رشته‌هایی را می‌کشند که خنده‌های ما را با هق هق می‌گیرند و باعث می‌شوند صداهای شادی عجیبی بر عمیق‌ترین غم ما نفوذ کنند. ما خیمه شب بازی هایی بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم که به میل خودمان کمیاب می رقصیم و گریه می کنیم.

رنگ مو : و در پایان، چراغ های شعله ور خاموش می شوند، ما را در جعبه های چوبی خود می خوابانند، و شب تاریک می آید تا صحنه پیروزی کوتاه ما را بپوشاند. ما قهرمانانی را که شاعران خوانده‌اند، در خیابان‌ها آرنج می‌زنیم. در چهره زنان مبهم و مردان بدبخت، دانش آموزی از نوع خود می تواند ردپای همه شور و شوق، چه خوب و چه بد، را ببیند که صفحات آواز و درنگ مو استان را روشن بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

سالن زیبایی بارانا ولنجک

سالن زیبایی بارانا ولنجک : در همه چیز خوبی وجود رنگ مو دارد و ما هیچ کدام خوب نیستیم. دانشمند در کتابخانه اش، هیزم شکن در جنگل، بانوی من در پروتئین تراپی مو بودوآر خود و ساکنان رنگارنگ و سخت چشم راه های فرعی – ما همه از یک خاک رس بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. و دست‌های سرنوشت تارها را می‌ککراتینه مو شد، و ما کپر و پیروت می‌کنیم. و برخی بالا می روند و برخی پایین می آیند و تصادفی اتفاقی یا الوهیت مبهم ما را به این طرف و آن طرف می ککراتینه مو شد.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

ما کجا مانده ایم؟ کور و پچ پچ بر لبه ی ناشناخته ای ابدی. ما از یک ریشه مشترک سرچشمه می گیریم. پادشاه و آجرکار جز در اطراف مساویند. ممکن رنگ مو است ملکه و دوشیزه کنار هم با سطل و تاج بر لبه ناهموار سرنوشت بنشینند. قلب انسان در سراسر جهان یکسان رنگ مو است. و هنگامی که قاضی بر اعمال عروسک های خود بنشیند، چه کسی پیروز خواهد کراتینه مو شد؟ مرد پست یک پالتو با یقه بلند رنگ مو دارد.

  سالن آرایشی غزاله

سالن زیبایی بارانا ولنجک : این از چند جهت راحت رنگ مو است. او هنگام عبور از گداها در گوشه و کنار خیابان، آن را روشن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و بدین ترتیب اهمیت آنها را می بندد و وجدان خود را نجات می دهد. هنگام ملاقات با آقایانی که کالاهایی را که او خریده رنگ مو است، آن را با وقار دور گوشش می ککراتینه مو شد. و در آخر وقتی هوا سرد رنگ مو است مفید رنگ مو است.

لینک مفید : سالن زیبایی نگین جنت آباد جنوبی

گاهی اوقات که سایه‌های بنفش در عصر شنبه شروع به فرود آمدن می‌کنند و مه‌های خنک از آب‌های سست خلیج بیرون می‌آیند، مرد پست لباس مفید خود را می‌پوکراتینه مو شد و او را در میان پرچین‌ها و بزرگراه‌ها می‌ککراتینه مو شد. او از میان تذهیب‌هایی که برگزیدگان زمین را می‌پوشاند، طرف درزدار را می‌بیند، و طلای ناب را می‌بیند که در میان منجلابی می‌درخکراتینه مو شد که در آن افراد فرومایه و فروتن دل می‌درخشند.

سالن زیبایی بارانا ولنجک : او در دعای فریسی در گوشه خیابان، نُت اختلاف را می‌بیند و زنگ‌های ناقصی را که بر فراز بسیاری از عبادتگاه‌ها آویزان رنگ مو است، می‌بیند. او در میان مردمانی که حرمتشان دامن می زند، کارهای عجیبی از بزرگواری و انکار نفس بلند را می بیند و نشان وحش را بر پیشانی بلندمرتبه و قدیس می بیند. کمی اینجا و آنجا روی پدش می نویسد.

لینک مفید : سالن زیبایی روژه الهیه

بخش اعظم پانوراما ضبط نکراتینه مو شده می گذرد تا زمانی که چیزی در فضای وسیع برای پروتئین تراپی مو بودن می آید که یا توضیح می دهد – یا پایان می یابد. رابرت برنز در «شنبه شب کوتر» تصویری عالی از ناب ترین آرامش و شادی را ترسیم بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. کارگر از سر کار به خانه می آید و خانواده شادش با او روبرو می نانو کراتین مو شود. آتش روشن می‌سوزد.

  سالن زیبایی ناهید سعادت آباد

سالن زیبایی بارانا ولنجک : چراغ روشن می‌نانو کراتین مو شود و پرده‌ها را می‌کشند و در کنار تخته‌ی فروتن خود می‌نشینند و در دنیای کوچک شادشان از شب سرد و تاریک بسته می‌شوند. هم اکنون چنین خانه هایی وجود رنگ مو دارد و همیشه خواهد پروتئین تراپی مو بود، اما اگر کسی شنبه شب در خیابان های شهری بپیماید شاهد صحنه های بسیار متفاوتی خواهد پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : سالن زیبایی الای جنت آباد

از آنجایی که ستون‌های بسته به خانه در امتبالیاژ مو داد پیاده‌روها جمع می‌شوند، چیزهای زیادی دیده می‌نانو کراتین مو شود که غم و اندوه و آسایش ناچیز را برای منتظران در خانه‌هایشان پیش‌بینی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گام‌های سرسام‌آور، سخنرانی‌های بلند با زبان‌های گستاخانه، و نشانه‌های فراوانی از دستمزدهای نادرست و افراط در اشتهای پست وجود رنگ مو دارد.

سالن زیبایی بارانا ولنجک : سالن ها محصول غنی درو می کنند که باید متعلق به همسران و فرزندان باکراتینه مو شد. بعضی‌ها در عرض یک ساعت می‌پرند چیزی را که روزها به دست آورده‌اند، و چیزی جز نگاه‌های عبوس و جیب‌های خالی به خانه نمی‌برند.

لینک مفید : سالن زیبایی چهره پردازان ظفر

در تمام خیابان ها می توانید زنانی رنگ پریده و مضطرب را ببینید که به امید دیدار با تامین کنندگان و محافظان خانه هایشان از میان جمعیت می لغزند و آنها را به جای معطل ماندن با رفقای داغدار خود به آنجا ترغیب می کنند.

سالن زیبایی بارانا ولنجک : آنچه باید فصل رنگ مو استراحت و رنگ مو استراحت در زیر درخت انگور و انجیر خانگی باکراتینه مو شد، تبدیل به ساتورنالیا و از بین رفتن احساسات بد می نانو کراتین مو شود. خانه‌دار، دختران مغازه‌دار، کار هفته را تمام بیبی لایت مو کرده‌اند، قصد رنگ مو استراحت و لذت فردا را تمام دکلره مو دارند. راه مستقیم و ماهرانه خود را از میان جمعیت عبور می دهند. هوموارد خانه دار خسته را با سبد سبزیجاتش برای شام یکشنبه می برد.

  آرایشگاه زنانه نزدیک تیراژه تهران

لینک مفید : سالن زیبایی ساره بیات نیاوران

شهروند جامد مملو از بسته ها و کیسه ها به خانه می رود. زنان کارگر خسته به سوی خانه می لغزند و با عجله می شتابند تا دهان گرسنه ای را که در انتظارشان رنگ مو است پر کنند. احترام به سمت خانه حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

سالن زیبایی بارانا ولنجک : اما همانطور که ستارگان جاودانه در آن بالا خزش می کنند، چیزهای عجیب و غریب و منحرف کراتینه مو شده مانند دزدان شب می دزدند تا پنهان شوند، و غمگین شوند، و چرخ و فلک کنند.

لینک مفید : سالن زیبایی چیلای

و هر چیزی را که تاریکی برایشان می آورد، شکار کنند. در پایین ساحل بایو، فراتر از مغازه‌های ماشین‌فروشی، ریخته‌گری‌ها، کارخانه‌های چوب و کارخانه‌های بزرگی که هیوستون را به مرکز تجارت و تجارت فوق‌العاده‌ای تبدیل می‌کنند.

سالن زیبایی بارانا ولنجک : که اوست، یا بهتر رنگ مو است بگوییم، کمی کانکس رنگ مو است. از تخته‌های چوبی، تخته‌های قدیمی، تکه‌های قلع و چوب‌هایی که از اینجا و آنجا برداشته کراتینه مو شده‌اند، ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

لینک مفید : سالن زیبایی چیکا سیدخندان

نزدیک به لبه بایوی ناپاک و تنبل ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است. پشت آن کرانه ده فوت بلند می نانو کراتین مو شود. زیر آن، تنها چند فوت، جزر و مد عبوس را موج می زند. کریپ در این کلبه محقر زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. کریپ نه ساله رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه