↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

آدرس آرایشگاه زنانه سید خندان

آدرس آرایشگاه زنانه سید خندان | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آدرس آرایشگاه زنانه سید خندان را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس آرایشگاه زنانه سید خندان را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

آدرس آرایشگاه زنانه سید خندان : اگر چیزی از خط پیشنهادی کشور نمی‌دانستم. من خودم هرگز با آن همراه نپروتئین تراپی مو بوده ام، اما با افرادی آشنا کراتینه مو شده ام که به خوبی آن را می شناسند. این یک زباله شنی طولانی در تمام طول راه رنگ مو است.

رنگ مو : هیچ غذایی برای به دست آوردن، هیچ سایه ای از خورشید، و هیچ مکان رنگ مو استراحت در شب وجود نرنگ مو دارد، زیرا حمل چادر با خود غیرممکن رنگ مو است. و برای پایان بالیاژ مو دادن به آن، قطعاً نباید از ابتدای سفر تا پایان با یک انسان ملاقات کنیم.» نیک گفت: «خب، فکر می‌کنم این تقریباً کافی رنگ مو است، من علاقه‌ای به پختن مثل ماهی روی توری توری ندارم.

آدرس آرایشگاه زنانه سید خندان

آدرس آرایشگاه زنانه سید خندان : بدون درخت، بدون علف، به ندرت حتی یک سنگ. و اگر چشمه‌های آبی وجود داشته باکراتینه مو شد، آنقدر کم و ناچیز رنگ مو است که تقریباً مانند آن رنگ مو است که اصلاً وجود نداشته باکراتینه مو شد.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

یا مثل دلقک‌هایی که در پانتومیم بازی می‌کنند، برای شام یک پای خالی و بدون شلغم داشته باشم. اجازه دهید آنچه را پیشنهاد می کنید بشنویم.» «توصیه می‌کنم که باید به سمت شرق سفر کنیم تا به کناره‌های یکی از رودخانه‌هایی که به سمت جنوب به گاریپ می‌رود برسیم. من می‌دانم که چندین در فاصله کم از ساحل وجود رنگ مو دارد.

آدرس آرایشگاه زنانه سید خندان : ما می‌توانیم هر کدام از اینها را تا محل اتصال آن با رودخانه بزرگ دنبال کنیم. وقتی یک بار به آنجا رسیدیم، شک ندارم آنچه فرانک پیشنهاد بیبی لایت مو کرد به اندازه کافی درست رنگ مو است. به خانه مزرعه یک خوار هلندی یا روستای هوتنتوت می‌آییم، یا در یک مهمانی شکار می‌افتیم.

لینک مفید : آرایشگاه های زنانه شهرک غرب تهران

و بنابراین وسیله‌ای برای رسیدن به کیپ تاون پیدا می‌کنیم.» فرانک گفت: «به نظر عملی می رسد. ما در هر صورت با رفتن به آن سمت از آب مطمئن خواهیم کراتینه مو شد و آب اولین چیزی رنگ مو است که باید به آن فکر بیبی لایت مو کرد. لاوی اضافه بیبی لایت مو کرد: «و به احتمال زیاد بازی های زیادی وجود خواهد داشت.

  سالن های زیبایی ولنجک

آدرس آرایشگاه زنانه سید خندان : و به هر حال ماهی». وارلی گفت: “و از گرمای خورشید سایه بگیر، و در شب مکان های رنگ مو استراحت”. اما در مورد حیوانات وحشی و مارها چطور؟ در نیک زده رنگ مو است. “آیا بهتر نیست یک قایق یا قایق بسازیم و به سمت رودخانه حرکت کنیم؟” فرانک گفت: “این ایده بدی نیست، نیک.” “به آن چه می گویید، چارلز؟” لاوی پاسخ بالیاژ مو داد: “این می تواند ایده بسیار خوبی در برخی از رودخانه ها باکراتینه مو شد.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه خ شریعتی

اما نه در آنها.” نیک هرگز یکی از این رودخانه های آفریقای جنوبی را ندیده رنگ مو است، یا هرگز آن را پیشنهاد نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گاهی اوقات، کانال‌های اینجا به رشته‌هایی تبدیل می‌شوند که هیچ قایق ساخته‌کراتینه مو شده نمی‌توانست از روی آن‌ها عبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در برخی دیگر، آنها به سیلاب های خروشان متورم می شوند که آنها را تکه تکه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. امکان سفر با قایق به گاریپ وجود نرنگ مو دارد.

آدرس آرایشگاه زنانه سید خندان : وارلی گفت: «بسیار خوب، پس ما باید در کنار ساحل سفر کنیم. “البته ما باید توصیه شما را دنبال کنیم، چارلز. شما اطلاعات خوبی در مورد کشور بین این و تیبل بی دارید، در حالی که ما مطلقاً چیزی نمی دانیم.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه سعادت آباد میدان کاج

فکر می کنم شما توصیه می کنید که ما باید در اسرع وقت به سمت نزدیک ترین رودخانه ای که به سمت جنوب می رود حرکت کنیم؟ لاوی گفت: «بله، تأخیر در اینجا هیچ ایرادی نرنگ مو دارد. در اینجا نه غذا و نه سرپناهی وجود رنگ مو دارد.

  آرایشگاه زنانه تهران مجیدیه

آدرس آرایشگاه زنانه سید خندان : نه سایه و نه آب. و بوی تعفن از گل و ماهی مرده بسیار به دور از خوشبو رنگ مو است. من توصیه می کنم که با کمترین تاخیر ممکن حرکت کنیم.” فرانک گفت: بشنو، بشنو. «من کاملاً هم فکرم. خب، پس، چارلز، مورد بعدی این رنگ مو است که چه چیزی را با خود ببریم؟ قایق به اندازه ای که ما می خورنگ مو استیم نگه می داشت. اما پشت و کیف ما چیزهای متفاوتی رنگ مو است.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه تهران شهرک ولیعصر

فرانک، این موضوع بعدی پروتئین تراپی مو بود که قرار پروتئین تراپی مو بود در موردش صحبت کنم. البته ما باید بخش بزرگی از محموله خود را پشت سر بگذاریم. در واقع، ما باید خود را با کمترین توشه ممکن دست و پا کنیم. اما برخی چیزها کاملا ضروری خواهد پروتئین تراپی مو بود. اسلحه و گلوله های پودر و گلوله وجود رنگ مو دارد. ما نمی توانیم بدون آنها کار کنیم.» این رای بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است . باهم وارلی گفت. “و سنگ چخماق و فولاد و جعبه چوب وجود رنگ مو دارد.

آدرس آرایشگاه زنانه سید خندان : وقتی خورشید نمی تابد، شیشه سوزان دکتر خوب نخواهد پروتئین تراپی مو بود.» «و ما باید توری، چاقو، قاشق و فنجان، و دیگ آهنی را برای پختن و نگهداری آب بخواهیم،» در نیک زده کراتینه مو شد. آقای لاوی گفت: «هر کدام از ما باید کتانی و یک جفت کفش دیگر به همراه داشته باشیم.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه تهران شهرک ولیعصر

اما نه بیشتر، من فکر می کنم. من فکر می‌کنم یک برس و شانه باید به هر چهارتا کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» وارلی پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: «امیدوارم چارلز، چارلز، و مقداری از فیزیک بدنتان را بردارید تا در صورت مریض کراتینه مو شدن هر یک از ما». جراح گفت: “به احتمال زیاد این را فراموش نمی کنم، ارنست.” “بسیار خوب، پس این همه خواهد پروتئین تراپی مو بود. بهتر رنگ مو است هر یک از ما مقالات توافق کراتینه مو شده را برای خود تهیه کنیم.

  سالن آرایش و زیبایی ثمین

آدرس آرایشگاه زنانه سید خندان : با مقداری گوشت نمک و بیسکویت یک غذای مقوی درست کنیم و بلافاصله به راه بیفتیم و همه چیزهای دیگر را در قایق بگذاریم، به نفع هر کسی که ممکن رنگ مو است پرتاب نانو کراتین مو شود. مثل خودمان در این آپارتمان‌های بایر.» این برنامه به سرعت اجرا کراتینه مو شد. کمربندها و کوله پشتی ها تنظیم کراتینه مو شد، اقلام مختلف مورد نیاز برای رنگ مو استفاده عمومی بین چهار نفر تقسیم کراتینه مو شد.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه تهران سهروردی جنوبی

غذای عجولانه خورده کراتینه مو شد و سپس هر مرد اسلحه خود را برداشت و مهمانی با قایق قدیمی و ساحل شنی پست خداحافظی بیبی لایت مو کرد و غوطه ور کراتینه مو شد. در سفرهایشان آنها به زودی از قفسه سنگی که روز قبل بازدید بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، گذشتند، و با عبور از دهانه ای در تپه های بایر، وارد دره ای کراتینه مو شدند که حتی از صحنه ای که به تازگی ترک بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

آدرس آرایشگاه زنانه سید خندان : وحشتناک تر به نظر می رسید. در دو طرف صخره‌هایی به رنگ خاکستری کسل‌کننده، شکسته‌کراتینه مو شده به انواع شکل‌های خارق‌العاده، و پر از سوراخ‌ها و غارهای پرپیچ‌وخم وجود داشت.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه نزدیک سهروردی

که احتمال همسایگی مارهای سمی را نشان می‌بالیاژ مو داد. نیک، به ویژه، نگاهی مشکوک به این روزنه ها انداخت. که در تخیل او مکان هایی در کمین به نظر می رسید.

آدرس آرایشگاه زنانه سید خندان : از آنجا که هر لحظه ممکن رنگ مو است سر وحشتناک یک مار کبری یا مار پیتون خود را آماده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا برای یک چشمه مرگبار بر روی قربانی خود آماده نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه