↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

سالن زیبایی ابیش ساره بیات

سالن زیبایی ابیش ساره بیات | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت سالن زیبایی ابیش ساره بیات را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با سالن زیبایی ابیش ساره بیات را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

سالن زیبایی ابیش ساره بیات : باور کن، باور کن، باور کن ، من از تو التماس می کنم. دعا کن فوراً ازت بشنوم (امضا) هنری تورلو. ( یادداشتی از جورج کریر، ویررنگ مو استار «بیکار» به هنری تورلو، نویسنده .) توضيحات شما به دست آمده رنگ مو است. به عنوان یک توضیح، ارزش کاغذی که روی آن نوشته کراتینه مو شده نیست، نرنگ مو دارد.

رنگ مو : اما همه ما در اینجا توافق داریم که احتمالاً بهترین درنگ مو استان درنگ مو استانی رنگ مو است که تا به حال نوشته اید. برای شماره کریسمس پذیرفته کراتینه مو شده رنگ مو است. ضمیمه کراتینه مو شده لطفا چک صد دلاری پیدا کنید. داوسون پیشنهاد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که یک ماه دیگر در آدیرونداکس حضور داشته باشید. ممکن رنگ مو است وقت خود را بنویسید و شرحی از زندگی رویایی که در آنجا لایت و هایلایت مو هستید بنویسید.

سالن زیبایی ابیش ساره بیات

سالن زیبایی ابیش ساره بیات : به نظر من در این ایده امکاناتی وجود رنگ مو دارد. نگرانی تمام هزینه ها را پرداخت خواهد بیبی لایت مو کرد. چه می گویید؟ (امضا) همیشه مال شما داوسون آرزو داشت تنها باکراتینه مو شد. او کار بسیار زیادی برای نوشتن داشت که در نیویورک امکان‌پذیر نپروتئین تراپی مو بود، جایی که دوستانش مدام حرفش را قطع می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و به همین دلیل پروتئین تراپی مو بود که او کلبه کوچک دامپر را برای ماه‌های اولیه بهار گرفته پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

کلبه فقط برای او مناسب پروتئین تراپی مو بود. از روستای داممره دور پروتئین تراپی مو بود و اجاره به طرز مشکوکی منطقی پروتئین تراپی مو بود. او می‌توانست نود و نه سال اجاره آن را بیهوده داشته باکراتینه مو شد، اگر تصمیم می‌گرفت آن را بخواهد و قول می‌دهد که محل را تعمیر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما زمانی که هماهنگی های خود را با نماینده انجام بالیاژ مو داد، از این واقعیت آگاه نپروتئین تراپی مو بود. در واقع، چیزهای زیادی وجود داشت که داوسون زمانی که این مکان را گرفت از آن آگاه نپروتئین تراپی مو بود.

  آرایشگاه زنانه در خیابان دولت تهران

سالن زیبایی ابیش ساره بیات : اگر نپروتئین تراپی مو بود او هرگز به رفتن به آنجا فکر نمی بیبی لایت مو کرد و این درنگ مو استان نوشته نمی کراتینه مو شد. اواخر ماه مارس پروتئین تراپی مو بود که به همراه خدمتکار چینی و مرنگ مو استیفش وارد مالکیت کراتینه مو شد و نوشتن درنگ مو استانی را که در ذهن داشت آغاز بیبی لایت مو کرد. قرار پروتئین تراپی مو بود تلاش زندگی او باکراتینه مو شد. افرادی که آن را می خوانند، تاکری و هر کس دیگری را فراموش می کنند، و به علاوه، هرگز آرزوی دیدن کتاب دیگری را نتمام دکلره مو دارند.

لینک مفید : سالن زیبایی غزل ملیح

قرار پروتئین تراپی مو بود ادبیات همه زمان ها باکراتینه مو شد – گذشته و حال و آینده. در آن قرار پروتئین تراپی مو بود تمام کارهای قبلی فراموش نانو کراتین مو شود، همه کارهای آینده غیرضروری نانو کراتین مو شود. به مدت سه هفته همه چیز به خوبی پیش رفت و کار روی درنگ مو استان عالی به رضایت نویسنده رسید. اما با نزدیک کراتینه مو شدن به عید پاک، به نظر می رسید چیزی عجیب و غریب در کلبه داممر ایجاد می نانو کراتین مو شود.

سالن زیبایی ابیش ساره بیات : غیرقابل تعریف، ناملموس، نامرئی پروتئین تراپی مو بود، اما آنجا پروتئین تراپی مو بود. موهای داوسون پایین نمی ماند. صبح که از خواب بیدار می‌کراتینه مو شد، تک تک موهای سرش را می‌دید که صاف ایستاده‌اند، و آن‌ها را مانند برس‌های آغشته به آب گچ می‌زد، دیگر نمی‌توان آن‌ها را وادار بیبی لایت مو کرد که دوباره دراز بکشند.

لینک مفید : سالن آرایش ساره بیات

ناخوشایندتر از این، سبیل ابریشمی او نیز به همین شکل تحت تأثیر قرار گرفت، به طوری که به جای آویزان کراتینه مو شدن به صورت حلقه ای نرم و جذاب روی لبش، مانند ردیفی از سرنیزه ها بلند کراتینه مو شد و در دو طرف بینی اش قرار گرفت. و با این رنج بی‌نظیر هیرسوت، احساس دلهره‌ای در دل داوسون به وجود آمد، او نمی‌دانست.

سالن زیبایی ابیش ساره بیات : چه چیزی، که به سرعت تبدیل به وحشتی غیرقابل کنترل کراتینه مو شد که تمام وجودش را فرا گرفت و توانایی او را برای کار بر روی درنگ مو استان جاودانه‌اش به طور کامل‌تری از بین برد. دوستان بی‌ملاحظه نیویورکی که در ساعات پرمشغله‌اش به او سر زدند، احتمالاً می‌توانستند.

  سالن زیبایی گل افشان سعادت آباد

لینک مفید : سالن زیبایی هما شهرک غرب

این کار را انجام دهند. “دیکنز چه مشکلی با من رنگ مو دارد؟” با خود گفت، همانطور که برای شانزدهمین بار قفل های سرکش خود را مسواک زد. “چه چیزی روی موهایم آمده رنگ مو است؟ و زیر آفتاب از چه می ترسم؟ فکر مردی با جثه من هر شب زیر تخت به دنبال چیزی – برای – دزد، ترس یا چیزی که من نمی دانم. بیدار می شوم. نیمه‌شب از ترس می‌لرزید.

سالن زیبایی ابیش ساره بیات : در روشنایی روز مملو از وحشت راه می‌رفتم، نوشته جوو! تقریباً آرزو می‌کنم که کاش چونگ لی در آشپزخانه پروتئین تراپی مو بودم، که بدون مزاحمت به کارش می‌رفت.» پس از گفتن این، داوسون عصبی به او نگاه بیبی لایت مو کرد. اگر انتظار داشت دشمنی غیبی خنجر را به پشتش فرو الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نمی توانست نگران تر از این به اطراف نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : سالن زیبایی مصی هروی

و سپس فرار بیبی لایت مو کرد، در واقع با وحشت به آشپزخانه فرار بیبی لایت مو کرد، جایی که چونگ لی مشغول تهیه شام ​​خود پروتئین تراپی مو بود. چانگ فقط یک چینی پروتئین تراپی مو بود، اما او یک موجود زنده پروتئین تراپی مو بود و داوسون از تنها ماندن می ترسید. “خوب، چانگ،” او با دوست داشتنی که می تواند، “این یک تغییر خوشایند از نیویورک رنگ مو است، نه؟” چانگ با نگاهی خالی به درب شربت خانه پاسخ بالیاژ مو داد: «خیلی خوب. “من از یکسان خوشم می آید.

سالن زیبایی ابیش ساره بیات : یک جورهایی دمپیمر، مستر داوسون.” “خنده دار، چانگ؟” داوسون را جویا کراتینه مو شد و برای اولین بار مشاهده بیبی لایت مو کرد که صف چینی‌ها به اندازه یک چوب باغ ررنگ مو است می‌ایستد و تقریباً در حین حرکت صاحبش سقف را خراش می‌بالیاژ مو داد. “خنده دار؟” چانگ با لرز گفت: «ایپی، رقیق!» “من هیچ دوست ندارم. من پرواز بیبی لایت مو کردم.” “اوه، بیا!” داوسون با سبکی متاثر گفت. “از چی میترسی؟” چانگ گفت: «زانگ نشینی». “نمیدونی چیه.

  سالن زیبایی قصر صدف شعبه افسریه

لینک مفید : سالن زیبایی عسل عربعلی

برو خونت، خواب نیست، دم خوک نه پایین میمونی، دلت میره تپش آلی شب.” “توسط جوو!” داوسون فکر بیبی لایت مو کرد. “او هم گرفتش!” چانگ از سر گرفت: «اینجا هولناک رنگ مو است. “جک او هم دوست نرنگ مو دارد.” جک مرنگ مو استیف پروتئین تراپی مو بود. “چی کراتینه مو شده با جک؟” از داوسون پرسید. “نمی خواهی بگویی جک می ترسد؟” چانگ گفت: “آیا می‌دانید که او “لغز بیبی لایت مو کرده رنگ مو است یا نه،” او بیشتر اوقات غرغر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

سالن زیبایی ابیش ساره بیات : واضح رنگ مو است که هیچ آرامشی برای داوسون در اینجا وجود نداشت. برای خلاص کراتینه مو شدن از شر ترسش، واضح پروتئین تراپی مو بود که چانگ نمی تواند کمکی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و احساس چانگ مبنی بر اینکه حتی جک نیز تحت تأثیر چیز عجیبی قرار گرفته رنگ مو است، به هیچ وجه اطمینان بخش نپروتئین تراپی مو بود. داوسون به داخل حیاط رفت و برای سگ سوت زد و در یک لحظه حیوان باشکوه به سمت بالا آمد.

لینک مفید : آدرس سالن زیبایی غزل زرگریان

داوسون دستی به پشت او زد. اما جک، به جای اینکه همانطور که عادت داشت از این نشانه محبت اربابش شادی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، فریاد درد کشید که کاملاً با احساسات خود داوسون مطابقت داشت، زیرا دستش هر چند ملایم پروتئین تراپی مو بود.

سالن زیبایی ابیش ساره بیات : بعد از اینکه احساس بیبی لایت مو کرد آن را روی دسته ای از سوزن فشار بالیاژ مو داده رنگ مو است. “چی کراتینه مو شده، پیرمرد؟” داوسون با ناراحتی کف دستش را مالید. “آیا من شما را اذیت بیبی لایت مو کردم؟” سگ سعی بیبی لایت مو کرد دمش را تکان دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه