نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

آمبره مو | رنگ مو امبره بورن لیدی

تفاوت رنگ امبره و بالیاژ

تفاوت رنگ امبره و بالیاژ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت تفاوت رنگ امبره و بالیاژ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با تفاوت رنگ امبره و بالیاژ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

27 فوریه 2024

تفاوت رنگ امبره و بالیاژ : لوریج گفت: “نایب عزیز، من نمی توانم خودم را ببخشم.” در زمان‌های گذشته، آقای لوریج در خواب نمی‌دید که آقای بزرگوار را به این شیوه‌ی آشنا خطاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما حالا دیگر این آقای لوریج این‌قدر سست و بی‌حال به نظر می‌رسید. “نایب عزیز من، من نمی توانم خودم را به خاطر دردسری که بر سر شما آورده ام ببخشم.

رنگ مو : این به عنوان یک کابوس بر من سنگینی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، زیرا می دانم که این فقط شما نیستید که رنج کشیده اید، بلکه کل منطقه سوانتون نیز رنج کشیده اید. درمان در دسترس رنگ مو است. من اینجا لایت و هایلایت مو هستم–” او برای کشیش مخلوقش دست تکان بالیاژ مو داد، “من در اینجا فردیت دارم که می توانم به تو بدهم.

تفاوت رنگ امبره و بالیاژ

تفاوت رنگ امبره و بالیاژ : و از این پس، اگر دوباره دقیقاً خودت نباشی، شخصیتی خواهی پروتئین تراپی مو بود در محله شما و اسقف نشین.” دستش را تکان بالیاژ مو داد. “پرستو!” در یک چشم به هم زدن همه چیز در معاون سوانتون تغییر بیبی لایت مو کرد. خودش را صاف بیبی لایت مو کرد. قیافه اش به چیزی تغییر بیبی لایت مو کرد که قبلاً هرگز نپروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. گونه ها سفت کراتینه مو شدند و خطوطی در اطراف دهان ایجاد کراتینه مو شد.

لینک مفید : آمبره

هنگامی که او از اتاق خارج کراتینه مو شد، یوسف به آن جنتلمن بزرگ فکر بیبی لایت مو کرد. او ظاهری تاج‌دار داشت. او طوری به نظر می رسید که انگار تمام شب را بدون پالت زیر باران بیرون پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. گونه هایش شل و ول کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، دهانش در گوشه ها افتاده پروتئین تراپی مو بود، چشمانش خالی پروتئین تراپی مو بود، و سبیل هایش دیگر ترسناک و قاطعانه بیرون نمی آمدند.

تفاوت رنگ امبره و بالیاژ : که نشان دهنده نیروی شخصیت و خویشتن داری رنگ مو است. چشم نگاه مشتاقانه‌ای را به دوردست‌ها می‌نگریست، چون به دنبال چیزی فراتر از افق رنگ مو است. نائب به سمت آینه بالای قفسه شومینه رفت. “برکت بده!” او گفت: “من باید به آرایشگاه بروم و این سبیل ها را بردارم.” و با عجله به طبقه پایین رفت.

لینک مفید : رنگ امبره رنگ مو استخوانی

پس از اندکی مکث در جریان، خانم بیکر، که اکنون بسیار مرتب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، با روبان آبی دور گردنش آویزان به پایین در رنگ مو استورک، آقای لک لک را معرفی بیبی لایت مو کرد. وکیل ظاهری رنگ و رو رفته داشت، گویی در معرض نور کراتینه مو شدید خورشید قرار گرفته پروتئین تراپی مو بود. با هوای بی علاقگی وارد کراتینه مو شد و روی صندلی فرو رفت.

تفاوت رنگ امبره و بالیاژ : لوریج گفت: “رنگ مو استاد قدیمی عزیزم، هدف من این رنگ مو است که تمام انرژی قبلی خود را به شما بازگردانم و آنچه را که احتمالاً قبلاً کمپروتئین تراپی مو بود داشتید به شما ارائه دهم.” او به وکیل خانواده مو سفیدی که به صورت ساختگی دعوت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، امضا بیبی لایت مو کرد و دستش را تکان بالیاژ مو داد. بلافاصله آقای لک لک از جا برخرنگ مو است و پاهایش را تکان بالیاژ مو داد.

لینک مفید : انواع رنگ مو آمبره سامبره

انگار که خرده های شلوارش را بیرون می زند. سینه‌اش متورم کراتینه مو شد، سرش را به عقب پرت بیبی لایت مو کرد، چشمش روشن پروتئین تراپی مو بود و ثابت پروتئین تراپی مو بود. او گفت: “آقای لوریج، من مدتهرنگ مو است که به شما چشم دوخته ام، قربان – چشمم به شما پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. من شخصیت شما را به عنوان یکی از حیثیت های سازش ناپذیر مشخص بیبی لایت مو کرده ام.

[ombre]

تفاوت رنگ امبره و بالیاژ : من از شیفتگی متنفرم، از دو رویی متنفرم. من ناامید کراتینه مو شده ام. با کارمندانم. من همیشه نمی توانستم به آنها اعتماد کنم که کار درست را انجام دهند. من می خواهم شرکت خود را تقویت و تقویت کنم. اما با خودم شریک نمی شوم جز یکی از سخت ترین صداقت ها. آقا! من شما را علامت گذاری بیبی لایت مو کردم.

لینک مفید : رنگ مو امبره فندقی

من شما را علامت گذاری بیبی لایت مو کرده اند، آقای لوریج. فردا صبح با من تماس سامبره مو بگیرید و مقدمات شراکت را بررسی خواهیم بیبی لایت مو کرد. در مورد خرید شراکت با من صحبت نکنید.” “من این کار را نبیبی لایت مو کرده ام، قربان.” “من می دانم که شما این کار را نبیبی لایت مو کرده اید. قربان، به خاطر ارزش ذاتی شما، شما را می پذیرم.

تفاوت رنگ امبره و بالیاژ : یک مرد صادق به وزن طلا می ارزد و به اندازه فلز گرانبها کمیاب رنگ مو است.” سپس، با وقار، آقای لک لک عقب نشینی بیبی لایت مو کرد و از کنار آقای باکس، بقال، که از پله ها سوار کراتینه مو شد، گذشت. لوریج گفت: “خب، آقای باکس، دنیا را چگونه با شما تکان می دهد؟” “بدبختانه، قربان، بدجوری از زمانی که من را رزرو بیبی لایت مو کردید.

لینک مفید : رنگ مو آمبره زیتونی

من به شما اشاره بیبی لایت مو کردم، قربان، که اطمینان دارم کسب و کار کوچک من برای مدتی با شتاب خودش پیش می رود. این اتفاق افتاده رنگ مو است، قربان، این کار را انجام بالیاژ مو داده رنگ مو است، اما این حرکت در سراشیبی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. من نمی توانم آن را کنترل کنم. من شخصیتی ندارم که این کار را بکنم، که بتوانم آن را به سمت بالا هدایت کنم.

تفاوت رنگ امبره و بالیاژ : لوریج گفت: از شنیدن این موضوع متاسفم. “اما من فکر می کنم که من یک وسیله برای قرار بالیاژ مو دادن همه به حقوق پیدا بیبی لایت مو کرده ام. دستش را تکان بالیاژ مو داد و شخصیت خیالی دلال سهام خود را در بدن مستر باکس بالفعل بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. “من می بینم که چگونه آن را انجام دهم.

لینک مفید : رنگ مو آمبره طوسی

با زنجبیل، من انجام می دهم!” بقال فریاد زد، جرقه ای در چشمش آمد. “من نگرانی کوچک خود را در مسیرهای کاملاً دیگری اجرا خواهم بیبی لایت مو کرد. و به اینجا نگاه کنید، آقای لوریج. من با شما شرط می بندم که به یک موفقیت فوق العاده دست پیدا کنم، لیپتون دوم شوم و یک قایق تفریحی نگه دارم.” همانطور که آقای باکس از اتاق بیرون پرید.

تفاوت رنگ امبره و بالیاژ : و به سمت طبقه پایین دوید، با دوید و تقریباً خانم بیکر را کوبید. خانم با آقای وترسپون که در حال فرود پروتئین تراپی مو بود زمزمه می بیبی لایت مو کرد و با او عشوه می بیبی لایت مو کرد. آن جنتلمن، در شرایطی که فردیت نداشت، مانند چنگکی پروتئین تراپی مو بود که در دستان خانم بیکر طراحی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، که تمام جادوگری را که داشت، یا گمان می‌بیبی لایت مو کرد که رنگ مو دارد.

لینک مفید : رنگ مو سامبره ابی

به نمایش گذاشت تا او را درگیر دسیسه‌ای عاشقانه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. جوزف لوریج فریاد زد: «بیا داخل،» و آقای وترسپون که داغ، ترسیده و بسیار خجالتی به نظر می رسید، تکان خورد و روی صندلی فرو رفت. او از پیشرفت های خانم بیکر به اندازه ای متزلزل و آشفته پروتئین تراپی مو بود که نمی توانست صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

تفاوت رنگ امبره و بالیاژ : یوسف با خطاب به قهرمان خود گفت: آنجرنگ مو است. “شما نمی توانید بهتر از جان بخشیدن به آن موجود ضعیف انجام دهید. برو!” بلافاصله آقای وترسپون از جایش بلند کراتینه مو شد. “به جورج!” او گفت. “من تعجب می کنم که قبلاً هیچ وقت برایم جالب نپروتئین تراپی مو بود. من بلافاصله داوطلب می شوم تا به آفریقای جنوبی بروم و به آن بوئرهای دروغگو و خائن ضربه بزنم.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱