↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ آمبره مو

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو آمبره

مدل رنگ مو آمبره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو آمبره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو آمبره را برای شما فراهم کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

26 آوریل 2024

مدل رنگ مو آمبره : همه به تنهایی به او نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. و وقتی کلاه خود را بست تا مسیری را شروع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، پاک ترین آغوشش بالا آمد بالاتر، و همه قلب ها همدردی مضطرب با شوالیه ارباب می تپد. این دست ناقص خواهرزاده دوک باواریا که بیمار عشقش پروتئین تراپی مو بود تاجگذاری بیبی لایت مو کرد با یک گاردون که مرد جوان برای دریافت آن سرخ کراتینه مو شد.

رنگ مو : هفت سال او’ رنگ مو استقامت در برج رنده کراتینه مو شده، واقعاً گونه های شکوفه او را رنگ پریده پروتئین تراپی مو بود، اندام های محکم خود را آرام بیبی لایت مو کرد و آتش چشمانش را خاموش بیبی لایت مو کرد. اما لذت بردن از فضای آزاد، و کارگر، همبازی سلامت، حالا با بهره، ضرر را جبران بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. او مانند یک شکوفا پروتئین تراپی مو بود.

مدل رنگ مو آمبره

مدل رنگ مو آمبره : لورل که در طول زمستان طولانی در گلخانه سنجاق بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، و در بازگشت بهار برگ‌های تازه می‌فرستد و منصف می‌نانو کراتین مو شود تاج سرسبز شاهزاده خانم با تمایلش به همه چیزهای خارجی نمی توانست کمک به تفکر با رضایت از چهره جذاب غریبه؛ و هرگز او را شگفت زده نمی بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : سامبره مو

که دید یک اندیمیون ممکن رنگ مو است داشته باکراتینه مو شد تأثیر کاملاً دیگری بر قلب یک دوشیزه نسبت به ایجاد یک میلینر، برای نمایش در غرفه خود راه اندازی بیبی لایت مو کرد. با صدای ملایم مهربانی بالیاژ مو داد باغبان خوش تیپ او دستور می دهد که چگونه چیدمان او را مدیریت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند گل ها؛ اغلب از خودش می‌پرسید.

مدل رنگ مو آمبره : با احترام به آن توصیه می‌بیبی لایت مو کرد و با او صحبت می‌بیبی لایت مو کرد تا زمانی که هر ایده باغبانی در سرش پروتئین تراپی مو بود. او را در طول، اما به ندرت پروتئین تراپی مو بود[ص 126]وقتی برای بالیاژ مو دادن برگشت، پنج قدم رفت او کمیسیون تازه; و همانطور که او در یک تفرجگاه در امتبالیاژ مو داد سرپانتین واک، دوباره او را نزد خود صدا بیبی لایت مو کرد.

  آمبره بالیاژ موی کوتاه

لینک مفید : رنگ مو سامبره لایت

سؤالات جدیدی از او پرسید او، و قبل از رفتن او بهپروتئین تراپی مو بودهای جدیدی را پیشنهاد بیبی لایت مو کرد. به عنوان روز شروع به خنک کراتینه مو شدن بیبی لایت مو کرد، او دوباره احساس کمپروتئین تراپی مو بود هوای تازه بیبی لایت مو کرد و به ندرت داشت خورشید برگشت تا نیل در حال اپیلاسیون را طلایی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زمانی که آرزوی دیدن آن را داشت بیداری گل ها شکوفه های خود را باز می کنند.

مدل رنگ مو آمبره : او را به داخل خانه باز می گرداند باغ روز به روز عشق او به هوای تازه و گل های بیداری رنگ مو است افزایش یافت؛ و در این بازدیدها هرگز نتوانست مستقیماً به آن مراجعه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند جایی که گلفروش او کار می بیبی لایت مو کرد، و به او سفارشات جدیدی بدهید که او به موقع و سریع تلاش بیبی لایت مو کرد تا اجرا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : تفاوت آمبره و سامبره چیست

بنابراین کمتر تعجب آور رنگ مو است که منصفانه، تحت این شرایط، می تواند در برابر خورنگ مو استگاری جوانمردی درخشان مقاومت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که برای عشقش تلاش می بیبی لایت مو کرد، از آن پنه لوپه ایتاکا می توانست اجازه دهد گروهی از غمخواران بیهوده برای او آه می کشند.

مدل رنگ مو آمبره : در حالی که قلبش چیزی نداشت در رزرو اما اولیس سر خاکستری. رتبه و تولد اما داشت چنین تفاوتی را در موقعیت های و از جوانی محبوب او، که هر پیوند نزدیکتر از عشق افلاطونی، سایه ای رنگ مو است تجارتی که نه می تواند گرم نانو کراتین مو شود و نه می تواند به راحتی انجام نانو کراتین مو شود انتظار می رود.

لینک مفید : رنگ مو سامبره چیست

اگرچه در آن زمان های دور، جفت کراتینه مو شدن جنسیت ها به این صورت پروتئین تراپی مو بود کمی توسط پوست و درختان شجره نامه، به عنوان چفر تخمین زده کراتینه مو شده رنگ مو است پروتئین تراپی مو بود[صفحه 79]چیده کراتینه مو شده توسط آنتن و بال های صدفی، یا گل ها توسط آنها مادگی، رنگ مو استقامت، کالیس و تولید عسل؛ فهمیده کراتینه مو شد.

  امبره روی موی قهوه ای تیره
[ombre]

مدل رنگ مو آمبره : که با نارون بلند، تاک گرانبها باید خودش جفت نانو کراتین مو شود، نه خشن گیاه درهم که در امتبالیاژ مو داد پرچین ها می خزد. انحراف ازدواج از اختلاف رتبه یک اینچ در عرض هیجان زده رنگ مو است، درست رنگ مو است، کمتر غوغایی نسبت به این دوران کلاسیک ما. با این حال یک تفاوت در وسعت، به ویژه زمانی که رقبا اشغال میانبر، و ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

لینک مفید : مدل آمبره و سامبره

فاصله دو اندام بیشتر قابل مشاهده رنگ مو است، حتی پس از آن یک چیز پروتئین تراپی مو بود که مردان می توانستند متوجه شوند. همه اینها، و خیلی بیشتر، انجام بالیاژ مو داد با دقت در قلب عاقل او تأمل کنید. بنابراین او اشتیاق را عطا بیبی لایت مو کرد، غرغر خیانتکار، بدون مخاطب، با صدای بلند به نفع او صحبت می بیبی لایت مو کرد.

مدل رنگ مو آمبره : جوانی که عشق به آنها احترام گذاشته پروتئین تراپی مو بود. او مانند یک جلیقه عفیف، یک لباس درست بیبی لایت مو کرد عهد برگشت ناپذیر برای ادامه زندگی در نزدیکی باکره اش قلب؛ و برای پاسخ به هیچ سوالی از غمگین، چه با چشمان او، چه با او حرکات، یا لب های او؛ با این حال، خود را به عنوان یک عادل محفوظ می رنگ مو دارد.

لینک مفید : مدل رنگ مو سامبره و بالیاژ

غرامت، حق افلاطونی به هر مدتی که دوست داشت. این سیستم راهبه مانند برای مشتاقان مناسب رنگ مو است’ طرز فکر آنقدر بد رنگ مو است که آنها نمی توانستند سردی مرگبار آنها را درک کنند معشوقه؛ حسادت، محرم عشق، ظن عذاب آور را زمزمه بیبی لایت مو کرد در گوش آنها؛ هر کدام فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  مدل رنگ موی آمبره یخی

مدل رنگ مو آمبره : دیگری رقیب خوشبخت رنگ مو است و آنها نفوذ به طور خستگی ناپذیری برای دستیابی به اکتشافات جاسوسی بیبی لایت مو کرد، که هر دو از آنها آنها عقب نشینی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. با این حال، فرولین لیبوسا موهبت های اندک او را سنجید به دو ریتر شجاع با چنین احتیاط و تیزبینی، بسیار منصفانه تعادلی که مقیاس هیچ کدام.

لینک مفید : رنگ مو سامبره چیست

از دیگری بالاتر نمی رفت. خسته از این انتظار بی ثمر، هر دوی آنها از بالیاژ مو دادگاه بازنشسته کراتینه مو شدند شاهزاده خانمشان، و با نارضایتی مخفیانه، بر آن مستقر کراتینه مو شدند آفت هایی که دوک کروکوس به آنها اعطا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. چنین آوردند بداخلاقی در خانه با آنها پروتئین تراپی مو بود که ولادومیر برای همه ظلم پروتئین تراپی مو بود.

مدل رنگ مو آمبره : رعیت او و همسایگانش. و ریتر میزیسلا، از سوی دیگر، شکارچی کراتینه مو شد، آهوها و روباه ها را بر فراز کشتزارها و حصارها دنبال بیبی لایت مو کرد از رعایای خود، و اغلب با قطار خود، برای صید یک خرگوش، سوار می کراتینه مو شد ده هکتار ذرت به هیچ. در نتیجه، برخرنگ مو است بسیار گریه و زاری در زمین؛ با این حال هیچ قاضی عادل برای ماندن در آن قدم برنخرنگ مو است مایه دردسر؛ زیرا چه کسی با میل و رغبت در برابر قویتر قضاوت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : رنگ مو مدل سامبره

و بنابراین رنج مردم هرگز به تخت سلطنت نرسید دوشس با این حال، به دلیل نگاه دوم او، هیچ ظلمی انجام نکراتینه مو شد در محدوده وسیعی از نوسان او می تواند از مشاهده او فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

مدل رنگ مو آمبره : و حالت ذهن او نرم رنگ مو است، مانند[صفحه 80] ویژگی های شیرین او او در باطن از اعمال ناشایست رعیت خود غمگین پروتئین تراپی مو بود خشونت قدرتمندان او با خود مشورت بیبی لایت مو کرد که چگونه شر ممکن رنگ مو است درمان نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه