نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

آمبره مو | رنگ مو امبره بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

آموزش آمبره مو با فویل

آموزش آمبره مو با فویل | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آموزش آمبره مو با فویل را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آموزش آمبره مو با فویل را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

13 ژانویه 2024

آموزش آمبره مو با فویل : خورنگ مو استن بیشتر، و هنگامی که ماه کامل کراتینه مو شد دوباره بیایید.» “من رفتم، بدون سوال دیگری، یا فکر بیبی لایت مو کردن به یکی. این یک پروتئین تراپی مو بود هفته بد برای من – یک مبارزه مرگبار برای کودک. مرده نگه داشت کشیدن او برای پایین کشیدن اما او جنگید و نگه داشت، کوچک یکی را الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده روز بعد از شب ماه کامل حمل بیبی لایت مو کردم.

رنگ مو : او در آغوش من به سمت کابین – خودم، تمام راه. اجازه نمی بالیاژ مو دادم یک روح؛ من به دور رفتم و بدون توجه به باروخ رسیدم. من آن را می دانستم کشتن یا درمان بوبو پروتئین تراپی مو بود. او نمی توانست یک شب دیگر زنده بماند. «به شما می گویم، این روحیه خنده ای پروتئین تراپی مو بود که به من سلام بیبی لایت مو کرد.

آموزش آمبره مو با فویل

آموزش آمبره مو با فویل : تا حالا کراتینه مو شده تصویر دوره از “یهودی سرگردان” را در انتهای عکس او دیدم سفر، چکمه هایش را درآورده رنگ مو است؟ همان انتشار وجود رنگ مو دارد به تصویر کشیده کراتینه مو شده رنگ مو است، همان کمدی شیرین رستگاری – همان شخصیت سرگرم کننده، اگر دوست دارید، آن باروخ ارائه بیبی لایت مو کرد. “او دستانش را روی سر بوبو گذاشت و…” “خوب؟” “بوبو با من به خانه رفت.

لینک مفید : ایرتاچ

او با صدایی خشن و ضعیف مانند صدای یک پیرمرد پاسخ بالیاژ مو داد، اما با نوید کمی عجیب و غریب از شادی، مانند صدای باران متولد نکراتینه مو شده، «آستور! برای این من در میان پیت ها تنها زندگی بیبی لایت مو کرده ام و به من پیشنهاد بالیاژ مو داده ام زمان، و آنچه من می دانم رنج می برد. در یک ساعت خوب گفته نانو کراتین مو شود!

آموزش آمبره مو با فویل : همین.” کلوین از روی صندلی بلند کراتینه مو شد تا لوله اش را دوباره در آتش روشن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. همانطور که او حرکت بیبی لایت مو کرد، در اتاق باز کراتینه مو شد، و یک زن نجیب، او خانه دار، با چهره ای قبر، در ورودی ایستاده پروتئین تراپی مو بود. “پتسی مرده؟” گفت کلوین. “آه، کنه بیچاره!” زن با گریه های کراتینه مو شدید جواب بالیاژ مو داد. “او گذشت، اما حالا، آقا، ساعت هشت بعد از هشت، در تخت کوچکش. فقیر لوسی گفت: «به این ترتیب. او یکی از طبقه «افزایش درآمدش» رنگ مو است.

  رنگ مو آمبره روسی

لینک مفید : جدیدترین مدل رنگ مو آمبره

من دوست دارم بدون آن به اندازه کافی کم باکراتینه مو شد. او یک کار گاه به گاه برای ما ما کارت او را جایی داریم.» “آیا میتوانی آن را بیابی؟” او می توانست آن را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اگرچه ظاهراً از آن شگفت زده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود درخورنگ مو است – من فکر می‌کنم به‌طور منطقی کمیاب رنگ مو است.

آموزش آمبره مو با فویل : چون می‌بینم که خودش چگونه پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است به من نمونه ای از تمایل مردانه به جذابیت بالیاژ مو داد، که آنقدر حساب کراتینه مو شده رنگ مو است که زن را به طور کلی تحت تأثیر بی عدالتی ما قرار دهد ادعای بی طرفی رنگ مو دارد در حالی که تکه مقوا در دستم پروتئین تراپی مو بود، آنجا و آنجا راه افتادم “خانم فیلیدا گری” را با کاری که برایش در نظر گرفته پروتئین تراپی مو بودم.

لینک مفید : مدل رنگ مو امبره بالیاژ

سفارش دهم پل. از نظر روانشناختی، فکر می کنم، این مورد برای من جالب پروتئین تراپی مو بود. اینجا یک پروتئین تراپی مو بود جوانی که بدون هیچ دلیل عملی ظاهراً دعوا بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. با وسایل غیرقابل قبول او برای امرار معاش. بیش از یک سوال مطرح کراتینه مو شد. ناقص پروتئین تراپی مو بودن زن به عنوان الف مزدبگیر، تا زمانی که از دست همه به جز خود رها کراتینه مو شده باکراتینه مو شد.

[ombre]

آموزش آمبره مو با فویل : خیال بافی امکان تولید خود به خودی روح در مکانیسم های ساخته دست بشر، در ساخت و ساز که سازندگان آنها تمام ذهن خود را سرمایه گذاری بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند سرمایه، پایتخت. فرانکنشتاین از سقط جنین نابغه خود متنفر پروتئین تراپی مو بود. چه کسی باید می گویند که روح مخترع ممکن رنگ مو است مخالفت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ امبره شرابی

لینک مفید : رنگ مو آمبره سامبره بالیاژ

از طریق ابزاری که آن را ضبط می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به طبیعت آن روح آنتاگونیست؟ همانطور که هر راننده موتوری می گوید، لوکوموتیوها حالت هایی تمام دکلره مو دارند شما؛ و هر ریش تراش، که تیغ خود را، پس از بدرفتاری در برخی از مناسب رنگ مو است انحراف یک طرف صورتش، توبه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و طرف دیگر را نوازش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

آموزش آمبره مو با فویل : به آرامی مانند هر کبوتر مالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده. من در این نقطه از بازتاب خود خندیدم. خانم گری داشت تایپ‌نویس، تجسم روح یک کفرگو، که به او فحش می‌دهند او روز به کراتینه مو شدت سردی پروتئین تراپی مو بود. برفی که به کراتینه مو شدت در آن باریده پروتئین تراپی مو بود نوامبر، هنوز در ماه ژانویه فشرده و ذوب نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : رنگ موی آمبره دودی نسکافه ای

یکی داشت تجربه بدیع در لندن از عبور از میان باروهای انباشته کراتینه مو شده آن. ترافیک برای حدود دو ماه با تخفیف پروتئین تراپی مو بود. و راه رفتن، برای یکی از سال‌های من، هنوز آنقدر شغل خطرناکی پروتئین تراپی مو بود که مدت‌ها در آن پروتئین تراپی مو بودم رسیدن به درب خانم گری او زندگی می بیبی لایت مو کرد.

آموزش آمبره مو با فویل : وست کنزینگتون، در یک «تبدیل کراتینه مو شده»، که عنوانش، مانند نوع آشنای مسیحی که بر روی سکوها به نمایش گذاشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، چنین بیبی لایت مو کرد به هیچ چیز جز نوعی فرصت طلبی متقاعد نیست. یعنی به می گویند، به قیمت برخی از مسابقات داخلی، تقریبا نصب کراتینه مو شده و رنگ آمیزی، یک اقامتگاه خصوصی غیرقابل اجاره، از برآورد سالانه اجاره چهل پوند.

لینک مفید : آموزش بالیاژ ایرتاچ

به دو “مجموعه” در تقسیم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود هر کدام سی و پنج – که به موجب آن، ما امیدواریم که مد سود بسیار زیادی داشته باکراتینه مو شد به عنوان صاحبخانه خانم گری ساکن بخش بالایی پروتئین تراپی مو بود که در آن باز کراتینه مو شد یک کوکنی کوچک، بسیار لخت، و بوی اجاق گاز. “بله، او داخل پروتئین تراپی مو بود.” (با تمام باری که «فیلیدا» با بچه هایش رنگ مو دارد دست و پا، از من پیشی گرفته پروتئین تراپی مو بود.) “لطفاً راه بروم؟” این کوچکترین اتاقی پروتئین تراپی مو بود که در آن به من نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شد.

  مدل رنگ آمبره برای موی کوتاه

آموزش آمبره مو با فویل : واقعاً بیشترین محیط غیرجذاب برای اندام کوچک با شخصیتی که دیده پروتئین تراپی مو بودم. او در حال حاضر آنجا نپروتئین تراپی مو بود، تا بتوانم بدون آن حساب کنم بی ادبی. یکی از پنجره های بدون پرده، زیر درب مه، خیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود پشت کارخانه مانند خانه های خیابان بعدی. درون کمیاب پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : مدل شینیون با رنگ موی آمبره

شواهدی از شغل زیبای زنانه همه اش یک تصویر پروتئین تراپی مو بود از اتاقک خالی و گرگ در. پیچ چقدر طول می ککراتینه مو شد او را تحمل کنم؟ به نظر می‌رسید که دیوارهای آن به‌خاطر غوغا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند به غارتگر او – چنان عصبی، با عجله، که روبان ها را از تن خارج بیبی لایت مو کرد کاغذ از گچ این طرف و آن طرف پوسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

آموزش آمبره مو با فویل : سقف پروتئین تراپی مو بود سقوط سرماخوردگی معمولی؛ پارچه ای از فرش قدیمی روی آن پروتئین تراپی مو بود طبقه – مکانی ترسناک و کشنده! تایپ‌نویس – جدید – روی آن گذاشته کراتینه مو شده رنگ مو است یک میز کوچک آماده برای رنگ مو استفاده قرار بالیاژ مو داده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، در جعبه لاکی خود یک شی برجسته، در مقابل کاملا سالم رنگ مو است. چگونه می نانو کراتین مو شود ناله گرگ و خراش برای شنیدن آن به کراتینه مو شدت مشغول رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه