↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

آمبره مو | رنگ مو امبره بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ امبره فانتزی

رنگ امبره فانتزی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ امبره فانتزی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ امبره فانتزی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

27 فوریه 2024

رنگ امبره فانتزی : اما – مطمئناً! فوراً مرد نیمه‌نفره از بیرون از دیوار بیرون غلتید و در حالی که دست‌هایش را بالا می‌برد، پشت تنه‌ی درختی فرو رفت. لحظه بعد دیدم که یک جفت اندام تحتانی زیرک، با اردک‌های سفید و بندهایی زیر چکمه‌ها، از دیوار می‌پرند، و بالا و پایین می‌دوند، بسیار شبیه به ستتر پشت کبک. نمیدونستم از این چیکار کنم.

رنگ مو : سپس سر مک آلیستر از پشت درخت نگاه بیبی لایت مو کرد و فریاد زد “لیلیبولرو! خدا پادشاه ویلیام را حفظ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند!” فوراً پاها به دنبال او رفتند و گرفتن او مانند یک توپ فوتبال در اطراف محوطه به او لگد زد. نمی توانم دقیقاً به خاطر بیاورم که چند بار دو یا سه بار این مدار انجام کراتینه مو شد.

رنگ امبره فانتزی

رنگ امبره فانتزی : اما در تمام این مدت رئیس مک آلیستر مدام فریاد می زد. در حالی که از شگفتی ام خلاص کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم و می خورنگ مو استم یک اصطلاح برای این صحنه نه چندان آموزنده تعریف کنم، برگ شبدری را برداشتم که جلوی پایم رکراتینه مو شد بیبی لایت مو کرد و بین پاها و تنه دوید و نماد سنت پاتریک را ارائه بالیاژ مو دادم.

لینک مفید : آمبره

اما اینطور نپروتئین تراپی مو بود. همان زمانی که من از وسط نصف کراتینه مو شدم، او نیز با شلیک زنجیر. “و آیا او در اینجا دفن کراتینه مو شده رنگ مو است؟” “نیم او – پاهای گیج و زانوهایی که به تصویر بعل خم کراتینه مو شده اند.” “پس، بدن او چه کراتینه مو شد؟” “اگر به من توجه معقولانه ای داشته باشی و حرفت را قطع نکنی، کل ماجرا را به تو می گویم.

رنگ امبره فانتزی : به سابق. پاها فوراً از تعقیب منصرف کراتینه مو شدند و تعظیمی نه ناخوشایند به برگ نشاندند، و همانطور که من جلوتر رفتم، بازنشسته کراتینه مو شدند، همچنان با احترام خم می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، تا به دیوار رسیدند، که با نهایت سهولت از آن عبور آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

لینک مفید : رنگ امبره و سامبره چیست

مرد نیمه اسکاتلندی اکنون روی دستانش به سمت من آمد و گفت: “من از مداخله شما بسیار متعهد لایت و هایلایت مو هستم، قربان.” سپس از طریق ریل های دروازه به سمت جایگاه قبلی خود روی دیوار رفت.

رنگ امبره فانتزی : مک‌آلیستر با خیال راحت گفت: «باید درک کنید، قربان، که این برای من اصلاً ناراحتی ظاهری ایجاد نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. زیرا چکمه‌های اوهولیگان فوق‌العاده لایت و هایلایت مو هستند، و تنه‌ی من هم همینطور. با این حال، من از شما تشکر می کنم.” من مشاهده بیبی لایت مو کردم: “شما مطمئناً برخی از مشکلات روحی را به او تحمیل بیبی لایت مو کردید.” “آی، آه، آقا، من انجام بالیاژ مو دادم.

لینک مفید : رنگ امبره قرمز

و من در آن افتخار می کنم.” “و حالا، کاپیتان مک‌الیستر، اگر خیلی شما را آزار نمی‌دهد، پس از این وقفه، با مهربانی برای من توضیح می‌دهید که چطور می‌نانو کراتین مو شود که بخش نجیب‌تر شما اینجرنگ مو است و آن نجیب‌تر در اسکاتلند؟ “من این کار را با کمال میل انجام خواهم بالیاژ مو داد.

[ombre]

رنگ امبره فانتزی : درنگ مو استان بالای کاپیتان اوهولیگان در رنگ مو است.” “چطور کراتینه مو شد؟” “اگر ذره ای صبر و حوصله داشتی، من را در روایت من قطع نمی بیبی لایت مو کردی. من به شما گفتم، مگر نه، که پدر عزیزم به سرهنگ گراهام سفارش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، اگر اتفاق ناخوشایندی رخ دهد، او جسد مرا به خانه بفرستد تا به خانه برسد.

لینک مفید : رنگ آمبره سامبره

در طاق اجبالیاژ مو دادم دفن کراتینه مو شده اند؟خب، اینگونه کراتینه مو شد که این اشتباه ناخوشایند مرتکب کراتینه مو شد.وقتی گزارش کراتینه مو شد که من کشته کراتینه مو شده ام، سرهنگ گراهام دستور بالیاژ مو داد که بقایای من را به دقت نگهداری کنند و کنار بگذارند تا در آنجا نگهداری نانو کراتین مو شود. به اسکاتلند فرستاده کراتینه مو شد.” “فکر می کنم با قایق؟” “مطمئناً، با قایق. اما، متأسفانه، او برخی از ایرلندی‌های شرکت خود را مأمور بیبی لایت مو کرد تا در آن شرکت کنند.

رنگ امبره فانتزی : و آیا آنها می‌خورنگ مو استند به هموطن خود افتخار کنند، یا اینکه مانند اکثر ایرلندی‌ها نمی‌توانستند نمی‌توانم بگویم که در انجام وظیفه‌شان اشتباه نمی‌کنند، ممکن پروتئین تراپی مو بود حتی اگر چهره‌ام را نمی‌شناختند، با ساعت تکراری خوبم مرا می‌شناختند؛ اما چند نفر از پیروان بدبخت اردوگاه پیش آنها پروتئین تراپی مو بودند.

لینک مفید : رنگ امبره بنفش

بازوهای مک آلیستر حکاکی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. اما ساعت دزدیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. بنابراین آنها – یا از روی عمد یا اشتباه – تنه اوهولیگان و قسمت پایین من را برداشتند و آنها را در یک جعبه قرار بالیاژ مو دادند.

رنگ امبره فانتزی : پاها به این راحتی قابل شناسایی نیستند. بنابراین بدن او و اندام تحتانی من با هم آماده کراتینه مو شدند تا به اسکاتلند منتقل شوند.” اما چگونه – آیا سرهنگ گراهام شخصاً به این موضوع توجهی نداشت؟ او نمی‌توانست.

لینک مفید : رنگ امبره دودی نسکافه ای

او خیلی درگیر وظایف هنگ پروتئین تراپی مو بود. “حتما ارسال بخش ها تا الان سخت پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. آیا جسد مومیایی کراتینه مو شده رنگ مو است؟” “مومیایی کراتینه مو شده! نه. هیچ کس در بایون نپروتئین تراپی مو بود که بداند چگونه این کار را انجام دهد. یک پرنده پرنده در خیابان پانسو وجود داشت، اما او کاری بزرگتر از یک مرغ دریایی انجام نبالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ امبره فانتزی : بنابراین بحث مومیایی بیبی لایت مو کردن وجود نداشت. ما، یعنی لقمه اوهولیگان و لقمه من را در یک کالسکه ادو وای گذاشتند و به این ترتیب توسط یک کشتی بادبانی فرستاده کراتینه مو شدند. در بندر ادینبورگ، ملوان‌ها لقمه‌ای را داخل بشکه ریختند، نی فرو آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و تمام ارواح را نوشیدند. وقتی کله گراز به اوچیماچی رسید، همه چیز تمام کراتینه مو شد.

لینک مفید : رنگ امبره و سامبره چیست

اما من می توانم پاسخگوی پاهایم باشم، آنها طعم سپاسگزاری از ویسکی را به من می دهند. این دلیل قطعی رنگ مو است که مشروب به انتهای من رفت و نه به سر من. برای ایستادن هر مقدار ویسکی به سر یک اسکاتلندی اعتماد کنید. وقتی بقایای آن برای دفن به رسید، گمان می‌رفت که اشتباهی مرتکب کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ امبره فانتزی : موهای من شنی رنگ مو است، موهای اوهولیگان سیاه رنگ مو است یا تقریباً همینطور رنگ مو است. اما نمی دانستیم که الکل چه اثر شیمیایی ممکن رنگ مو است روی مو در تغییر رنگ آن داشته باکراتینه مو شد. اما مادرم اشتباه پاها را با خال روی ساق پای چپ و واریس در سمت ررنگ مو است تشخیص بالیاژ مو داد. به هر حال، نصف نان بهتر از بی نان رنگ مو است.

لینک مفید : رنگ امبره بنفش

بنابراین تمام آثار فانی به طاق مک آلیستر فرستاده کراتینه مو شد. این احساس من را تکراتینه مو شدید می بیبی لایت مو کرد که وزیر باید در این مناسبت بر سر تنه یک ایرلندی سرگشته و یک پاپیست، سخنانی فصیح و تکان دهنده را بیان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» حرفم را قطع بیبی لایت مو کردم: “شما باید واقعاً مرا ببخشید.

رنگ امبره فانتزی : اما دیکنز از کجا همه اینها را می دانید؟” مک آلیستر پاسخ بالیاژ مو داد: “همیشه یک جریان ارتباطی اثیری بین اعضای بدن یک مرد وجود رنگ مو دارد.” دنیا یک یا دو چیز می دانیم.” من گفتم: “و اکنون، آرزوهای شما در این تاسف بارترین موضوع چیست؟” اگر کمی صبر و شکیبایی منطقی به خرج دهید.

لینک مفید : رنگ مو آمبره فانتزی

به این نتیجه می‌رسم. این چیزی که به شما می‌گویم در سال 1814، زمان قابل توجهی پیش رخ بالیاژ مو داده رنگ مو است. من خوشحال خواهم کراتینه مو شد که در بازگشت به انگلیس، آن را برای خود انتخاب کنید. کسب و کار برای رفتن به اسکاتلند و مصاحبه با برادرزاده ام. من کاملاً مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که او کار درستی را توسط من انجام می دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه