نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

نانو کراتین مو | بورن لیدی | رنگ مو

رنگ مو | بورن لیدی

نانو كراتين مو

نانو كراتين مو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت نانو كراتين مو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با نانو كراتين مو را برای شما فراهم کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

12 ژانویه 2024

نانو كراتين مو : و حتی اگر چنین بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، او را نمی یافت، زیرا خود را از دیدگان پنهان بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. آقای نخواهم بالیاژ مو داد حالا در را با احتیاط پیچ بیبی لایت مو کرد و همسرش بیرون آمد و پارچه کثیفش را با پارچه تمیز عوض بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : او با احتیاط به اطراف او نگاه بیبی لایت مو کرد و هیچ نشانه ای از آقای نمی خواهد ترک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. البته دلیلی برای فکر بیبی لایت مو کردن نداشتم[ 91 ]که میهمانش در اتاق زیر شیروانی نشسته رنگ مو است، به آنجا نگاه نبیبی لایت مو کرد.

نانو كراتين مو

نانو كراتين مو : در همین حال تمام اتفاقات زیر او را تماشا می بیبی لایت مو کرد و از آنجایی که خودش بسیار گرسنه پروتئین تراپی مو بود، حیله گرانه منتظر فرصتی برای پریدن پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : بوتاکس مو

شوهرش به او گفت: بالاخره ما موفق کراتینه مو شدیم او را بیرون کنیم. بیا، تو هم باید گرسنه باشی. بیا با هم شام بخوریم.» دو برگ روی زمین پهن کراتینه مو شد و همه ظروف به طور مساوی در آنها تقسیم کراتینه مو شدند.

نانو كراتين مو : آقای نمی بخکراتینه مو شد، در حالی که از حیله گری خود خوشحال پروتئین تراپی مو بود، به همسرش گفت: “خب، عشق من، من تو را بدون آزار رساندن کتک نزدم؟” که او پاسخ بالیاژ مو داد: “آیا بدون اشک ریختن به گریه ادامه نبالیاژ مو دادم؟” وقتی ناگهان روی گوش هایشان افتاد: “و آیا من نیامدم تا شامم را بدون رفتن بخورم؟” و آقای از زیر شیروانی به پایین پرید و جلوی برگ پهن کراتینه مو شده توسط آقای برای همسرش نشست.

لینک مفید : رنگ مو سامبره ابی

و  اگرچه ناامید کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، از زیرکی مهمانش بسیار خرسند پروتئین تراپی مو بود.[ 92 ] این درنگ مو استان به عنوان مرجع برای سه ضرب المثل که در تامیل به کار رفته رنگ مو است ذکر کراتینه مو شده رنگ مو است. « نوامال احیتن. ” رنگ های اویامال. ” « پوکمال وندن. ” که بیانگر مبادله ادب بین زن، زن و مهمان رنگ مو است که در بندهای قبل نقل کراتینه مو شده رنگ مو است.

  آیا نانو کراتین باعث ریزش مو میشود

نانو كراتين مو : آقای توانای دهان و آقای توانای دستانش. در دو روستای مجاور دو مرد معروف زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. یکی آقای توانای دهان 1 نام داشت – کسی که می‌توانست تنها با کلمات شگفت‌انگیز انجام دهد.

لینک مفید : اموزش تکنیک امبره بالیاژ

دیگری آقای توانای دستانش 2 نام داشت – کسی که نمی‌توانست از آن ابزار زبانه‌دار رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما می‌توانست بارها را تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، چوب بتراکراتینه مو شد و کارهای فیزیکی دیگری انجام دهد. اتفاقاً موافقت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که با هم در خانه آقای توانای دهان زندگی کنند تا ببینند کدام یک از آنها برتر رنگ مو است.

نانو كراتين مو : بر این اساس چندین ماه با هم همراهی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا اینکه عید بزرگ نه شب ( ناواراتری ) فرا رسید. در روز اول جشن، آقای توانای دستانش می‌خورنگ مو است بزی را برای الهه کالی قربانی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : اموزش امبره جلو مو

پس به آقای توانا گفت: “دوست عزیزم، ما هر دو در راه خود قدرتمند بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، و بنابراین برای ما شرم آور رنگ مو است که بز را بخریم.[ 94 ]که می خواهیم با پول قربانی کنیم. ما باید بدون پرداخت آن را دریافت کنیم.» آقای توانا در پاسخ گفت: “بله، ما باید این کار را انجام دهیم.

[nano]

نانو كراتين مو : و من می دانم که چگونه”، و از دوستش خورنگ مو است تا آن شب صبر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اکنون چوپانی در فاصله یک ساعتی از خانه‌شان زندگی می‌بیبی لایت مو کرد و آن دو دوست تصمیم گرفتند همان شب به گلخانه او بروند و یکی از بزهایش را بدزدند.

لینک مفید : هایلایت آمبره موی کوتاه

بر همین اساس وقتی هوا تاریک کراتینه مو شد به دامان او نزدیک کراتینه مو شدند. چوپان تازه وظایفش را در قبال اعضای لال گله اش تمام بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و می خورنگ مو است به خانه برود و برنجش را داغ بخورد.

  هزینه نانو کراتین مو

نانو كراتين مو : اما او شخص دومی نداشت که گله را تماشا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و نباید شام خود را از دست بدهد. پس کلاهبردار خود را جلوی طوقه کاشت و پتوی خود ( کمبالی ) را بر آن افالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و چنین خطاب بیبی لایت مو کرد: پسرم، من خیلی گرسنه لایت و هایلایت مو هستم، و باید برنجم را بگیرم. تا من برگردم گله را تماشا کن این چوب غنی از ببر و اجنه ( bhûtas ) رنگ مو است.

لینک مفید : امبره روی موی قهوه ای تیره

ممکن رنگ مو است یک دزد بداخلاق یا بوتا – یا کوتا 3 بیاید تا گوسفند را بدزدد. مراقب آنها باشید.» پس گفتن چوپان رفت. دوستان حرف چوپان را شنیده پروتئین تراپی مو بودند.

نانو كراتين مو : البته جناب مایتی از دهانش برای تحت تاثیر قرار بالیاژ مو دادن به این وسیله چوپان در درون خود خندید.[ 95 ]بر دزدان احتمالی که او یک نفر را آنجا گذاشته پروتئین تراپی مو بود تا گوسفندانش را تماشا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، در حالی که در واقع فقط یک تیرک کاشته پروتئین تراپی مو بود و یک پتو روی آن انداخته پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : رنگ مو سامبره ابی

با این حال، آقای توانای دستانش، ترفند را ندید، و با اشتباه گرفتن عصا که یک نگهبان واقعی رنگ مو است که در برابر جمع به وظیفه خود نشسته رنگ مو است، به دوستش چنین گفت: «حالا چه کار کنیم؟ نگهبانی در جلوی طوقه نشسته رنگ مو است.» در آن جا، آقای مایتی-از-دهان شک خود را با گفتن اینکه این یک نگهبان نیست.

نانو كراتين مو : بلکه یک چوب رنگ مو است، برطرف بیبی لایت مو کرد و با دوستش وارد جمع کراتینه مو شد. همچنین اتفاق افتاده پروتئین تراپی مو بود که در همان شب یک بوتا (اجنه) به گله آمده پروتئین تراپی مو بود تا گوسفندی را بدزدد. با شنیدن ذکر چوپان از کوتا از ترس به خود می لرزید ، زیرا هرگز در مورد وجود کوتاها نشنیده پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : امبره موی چتری

این موجود خیالی را اشتباه می گرفت که از نظر قدرت چیزی برتر از خودش باکراتینه مو شد. بنابراین، بوتا به این فکر بیبی لایت مو کرد که ممکن رنگ مو است کوتا به گله بیاید و نمی‌خورنگ مو است خود را آشکار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا زمانی که به خوبی بفهمد کوتاها چیست.

  بهترین مواد نانو کراتین مو

نانو كراتين مو : خود را به یک گوسفند تبدیل بیبی لایت مو کرد و خود را در میان گله گذاشت. در این زمان دو توانا وارد گله کراتینه مو شدند و بررسی گوسفندان را آغاز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها به خاطر عیب یا نقصی یکی پس از دیگری حیوانات را طرد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

لینک مفید : کراتین مو با اتو نانو

تا سرانجام به گوسفندی رسیدند که چیزی جز بوتا نپروتئین تراپی مو بود . آنها آن را آزمایش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و زمانی که آن را بسیار سنگین یافتند – همانطور که، البته، چنین خواهد کراتینه مو شد[ 96 ]روح بوتا در آن – آنها شروع به بستن پاهای آن آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا آن را به خانه ببرند. وقتی دست‌ها شروع به تکان بالیاژ مو دادن آن آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

نانو كراتين مو : بوتا قدرت‌ها را با کوتاها اشتباه گرفت و با خود گفت: «افسوس! کوتاها آمده اند مرا ببرند. من چه کار کنم؟ چه احمقی پروتئین تراپی مو بودم که به دامان آمدم!» بنابراین فکر بیبی لایت مو کرد که بوتا در حالی که آقای توانا با دستانش آن را روی سرش می برد و دوستش پشت سر او را دنبال می بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : روش صحيح امبره كردن مو

اما بوتا به زودی از قدرت شیطانی خود رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرد تا خود را بیرون بیاورد و آقای توانا دستانش در تمام بدنش احساس درد بیبی لایت مو کرد و به دوستش گفت: “میتی عزیزم، من در همه جایم احساس درد می کنم.

نانو كراتين مو : من فکر می کنم چیزی که ما آورده ایم گوسفند نیست!» آقای میتی – از دهانش – از حرف های دوستش در درونش نگران پروتئین تراپی مو بود. اما دوست نداشت نشان دهد که می ترسد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه