نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

لایت و هایلایت مو

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ لایت موی کوتاه

مدل رنگ لایت موی کوتاه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ لایت موی کوتاه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ لایت موی کوتاه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

7 مارس 2024

مدل رنگ لایت موی کوتاه : اما نه، تو به من می خندی من نمی توانم – جرات ندارم – نه، نه – واقعاً – نه. از او خواهش بیبی لایت مو کردم که به من بگوید این چیست. “الأن بیا! بیا به من بگو بهت قول میدم نخندم من به آن قسم می خورم به تو – حالا بیا!» او تردید بیبی لایت مو کرد. من دستانش را گرفتم.

رنگ مو : آن دست های کوچک بیچاره، خیلی لاغر و خیلی سرد!- و من آنها را یکی پس از دیگری، چندین بار بوسیدم عاشقان او یک بار آنها را بوسیده پروتئین تراپی مو بودند. او متاثر کراتینه مو شد و تردید بیبی لایت مو کرد. “به من قول میدی نخندم؟” “بله، به شما قسم می خورم.” “خب پس بیا.” او بلند کراتینه مو شد.

مدل رنگ لایت موی کوتاه

مدل رنگ لایت موی کوتاه : و به عنوان اهلی کوچک، بی دست و پا در جلیقه سبز خود را حذف بیبی لایت مو کرد صندلی پشت سرش، به سرعت چند کلمه را در گوش او زمزمه بیبی لایت مو کرد. او پاسخ بالیاژ مو داد: “بله، خانم، بلافاصله.” بازویم را گرفت و به سمت ایوان برد. خیابان پرتقال ها واقعاً دیدنی پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : لایت و هایلایت مو

ماه کامل یک راه باریکی از نقره، خط روشنی طولانی، که روی شن های زرد می افتاد، بین تاج های گرد و مات درختان تیره. هنگامی که این درختان در حال شکوفه پروتئین تراپی مو بودند، عطر قوی و شیرین آنها همه را پر بیبی لایت مو کرد شب، و در میان شاخ و برگ های تیره آنها ازدحام آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

مدل رنگ لایت موی کوتاه : هزاران کرم شب تاب را دیدم، که شبیه دانه هایی پروتئین تراپی مو بود که از ستاره ها افتاده اند. “اوه، چه محیطی برای یک صحنه عاشقانه!” من فریاد زدم. او خندید. «این درست نیست؟ درست نیست؟ خواهی دید!» و مرا وادار بیبی لایت مو کرد کنارش بنشینم. «این چیزی رنگ مو است.

لینک مفید : مدل لایت مو برای عروس

که انسان را برای زندگی بیشتر آرزو می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما شما به سختی به اینها فکر می کنید چیزها، شما مردان امروزی شما دلالان، بازرگانان و مردان لایت و هایلایت مو هستید امور شما دیگر حتی نمی دانید چگونه با ما صحبت کنید. وقتی می گویم “تو” منظورم جوان رنگ مو است.

  مدل لایت روی موی مشکی کوتاه

مدل رنگ لایت موی کوتاه : مردان به طور کلی عشق به یک رابط تبدیل کراتینه مو شده رنگ مو است که اغلب با قبض خیاطی بدون پرداخت شروع می نانو کراتین مو شود. اگر فکر می کنید قبض عزیزتر رنگ مو است از زن، شما ناپدید می شوید. اما اگر زن را بیشتر نگه دارید، شما آن را پرداخت کنید. اخلاق خوب و یک نوع عشق خوب!» دستم را گرفت “نگاه کن!” حیرت زده و خوشحال نگاه بیبی لایت مو کردم.

لینک مفید : کراتین موی کوتاه زنانه

آن پایین در انتهای خیابان، در نور مهتاب، دو جوان پروتئین تراپی مو بودند که هرکدام را دستانشان را گرفته پروتئین تراپی مو بودند کمر دیگران آنها در کنار هم قدم می زدند، درهم تنیده، جذاب، با کوتاهی، قدم های کوچک، عبور از تکه های نور؛ که آنها را روشن بیبی لایت مو کرد لحظه ای، و سپس دوباره در سایه فرو می رود.

مدل رنگ لایت موی کوتاه : جوان لباس پوشیده پروتئین تراپی مو بود در کت و شلوار ساتن سفید، مانند مردانی که در قرن هجدهم می پوشیدند، و کلاهی با پر شترمرغ داشت. دختر با لباس مجلسی پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود تابه‌ها و لباس‌های بلند و پودری زنان خوش‌تیپ زمان سلطنت آنها در صد قدمی ما ایستادند و در وسط ایستادند آنها با حرکاتی برازنده یکدیگر را بوسیدند.

لینک مفید : تبدیل هایلایت به تمام دکلره

ناگهان دو خدمتکار کوچک را شناختم. سپس یکی از آن وحشتناک ضربات خنده ای که باعث کراتینه مو شد من روی صندلی بپیچم. اما من انجام بالیاژ مو دادم با صدای بلند نخندید من به عنوان یک مرد مقاومت بیبی لایت مو کردم، تشنج بیبی لایت مو کردم و تقریباً بیمار کراتینه مو شدم که پایش بریده رنگ مو است در مقابل انگیزه گریه بیبی لایت مو کردن مقاومت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  هایلایت مو برای پوست سبزه

مدل رنگ لایت موی کوتاه : همانطور که جفت جوان دوباره به سمت انتهای خیابان چرخیدند لذت بخش کراتینه مو شد بالاخره دور و دورتر رفتند ناپدید کراتینه مو شدن به عنوان یک رویا ناپدید می نانو کراتین مو شود. من دیگر آنها را ندیدم. خیابان جای غمگینی به نظر می رسید من فوراً مرخصی گرفتم تا دیگر آنها را نبینم.

لینک مفید : مدل لایت مو کم

زیرا حدس می زدم این نمایش کوچک مدت زیادی طول می ککراتینه مو شد، همانطور که بیدار می نانو کراتین مو شود، یک کل گذشته عشق و مناظر صحنه. گذشته مصنوعی، فریبنده و فریبنده، دروغین اما جذاب، که هنوز هم قلب این را به هم زده رنگ مو است کمدین قدیمی عاشقانه خواهران روندولی من در دو نوبت و هر بار که پروتئین تراپی مو بودم.

مدل رنگ لایت موی کوتاه : تصمیم گرفتم ایتالیا را به طور کامل ببینم در مرز توقف بیبی لایت مو کرد و نتوانست بیشتر از این پیش برود. بنابراین من نمی دانم دوست من چارلز جوونت گفت ایتالیا. و با این حال دو تلاش من به من جواب بالیاژ مو داد ایده جذاب از آداب آن کشور زیبا. چند وقت، با این حال، باید از شهرهای آن و همچنین موزه ها و آثار هنری دیدن کنم که با آن فراوان رنگ مو است.

لینک مفید : کراتین موی کوتاه زنانه

من تلاش دیگری برای نفوذ به داخل انجام خواهم بالیاژ مو داد داخلی که هنوز موفق به انجام آن نکراتینه مو شده ام. شما مرا درک نمی کنید، بنابراین توضیح می دهم: در بهار 1874 من پروتئین تراپی مو بودم با اشتیاق غیر قابل مقاومت برای دیدن ونیز، فلورانس، رم و ناپل همانطور که می دانید من یک مسافر بزرگ نیستم.

مدل رنگ لایت موی کوتاه : به نظر من الف تجارت بی فایده و خسته کننده شب هایی که در قطار سپری می نانو کراتین مو شود، آشفته رنگ مو است خوابیدن واگن راه آهن، همراه با سردرد، و سفتی در هر اندام، بیدار کراتینه مو شدن ناگهانی در آن جعبه غلتان، احساس شسته نکراتینه مو شده، با چشمان و موهای پر از خاک، بوی زغال سنگی که ریه های آدم از آن تغذیه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  لایت مو دودی نقره ای

لینک مفید : سامبره روی موی کوتاه

آن شام های بد در خشکسالی طبق تصورات من، اتاق های تنقلات، یک شروع وحشتناک لایت و هایلایت مو هستند یک سفر تفریحی بعد از این مقدمه، بدبختی های هتل را داریم. از برخی بزرگ هتل پر از مردم و در عین حال بسیار خالی؛ اتاق غریب و مشکوک بستر! من بیشتر در مورد تختم لایت و هایلایت مو هستم. پناهگاه زندگی رنگ مو است.

مدل رنگ لایت موی کوتاه : واگذار می کنیم بدن‌های تقریباً برهنه و خسته‌مان را به آن می‌بریم تا دوباره زنده شوند با قرار گرفتن بین ورقه های نرم و پرها. در آنجا لذت بخش ترین ساعات وجود خود را می یابیم، ساعاتی از عشق و خواب تخت مقدس رنگ مو است و باید به آن احترام گذاشت و آن را تکریم بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : مدل موی رنگ کراتینه مو شده سامبره

ما او را به عنوان بهترین و لذت بخش ترین زمینی خود دوست داریم اموال. من نمی‌توانم ملحفه‌های تخت هتل را بدون لرزش انزجار بلند کنم. چه کسی شب قبل آن را اشغال بیبی لایت مو کرده رنگ مو است؟ شاید افراد کثیف و طغیانگر داشته باشند در آن خوابید پس شروع می‌کنم.

مدل رنگ لایت موی کوتاه : به همه آدم‌های وحشتناکی که با آنها فکر می‌کنم یکی هر روز شانه ها را می مالد، افرادی که پوست مشکوکی تمام دکلره مو دارند باعث می نانو کراتین مو شود که انسان به پاها و بقیه فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! من به یاد کسانی می افتم که بوی ناخوشایند سیر یا انسانیت را با خود حمل کنند.

لینک مفید : مدل لایت رو موی مشکی

من به کسانی که بد شکل و ناسالم لایت و هایلایت مو هستند، به عرق بیبی لایت مو کردن فکر کنید از بیمار سرچشمه می گیرد، از هر آنچه در انسان زشت و پلید رنگ مو است. و همه اینها، شاید در تختی که من در حال خوابیدن لایت و هایلایت مو هستم!


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه