نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

کراتینه مو | بورن لیدی | رنگ مو

رنگ مو | بورن لیدی

کراتین مخصوص موهای رنگ شده

کراتین مخصوص موهای رنگ شده | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت کراتین مخصوص موهای رنگ شده را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با کراتین مخصوص موهای رنگ شده را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

12 ژانویه 2024

کراتین مخصوص موهای رنگ کراتینه مو شده : سر به طور غیر طبیعی بزرگ برای بدن؛ همچنین به عادت به خم نگه داشتن زانوها در هنگام ایستادن ثابت یا در حال حرکت زنان با حمل وزنه های سنگین بر روی سر، هنگام ایستادن و همچنین هنگام ایستادن صاف تر از مردان لایت و هایلایت مو هستند بدون بار راه رفتن ستون فقرات آنها یک منحنی ملایم به سمت داخل، در حالی که در مردان تمایل کمی رنگ مو دارد.

رنگ مو : به سمت بیرون هنگامی که یک آینو در حال رنگ مو استراحت ایستاده رنگ مو است، بازوان او آویزان رنگ مو است در کنار او، کف دست ها به سمت داخل چرخانده کراتینه مو شده رنگ مو است یک تمایل کوچک به سمت جلو اما ژستی که لایت و هایلایت مو هست[ص 243] حتی مشخص تر از این زمانی رنگ مو است که هر دو دست باشند در جلو قرار می گیرد.

کراتین مخصوص موهای رنگ کراتینه مو شده

کراتین مخصوص موهای رنگ کراتینه مو شده : انگشتان دست ررنگ مو است روی آن ها قرار می گیرند از سمت چپ هنگام نشستن این نگرش تغییر ناپذیر آنهرنگ مو است، اما در راه رفتن بازوها به پهلو آویزان می شوند و هیچ تاب و چرخشی بالیاژ مو داده نمی نانو کراتین مو شود به آنها برای کمک به حرکت. در دویدن، بازوها خم می شوند.

لینک مفید : کراتینه مو

و گاهی اوقات دست ها تا نیمه باز نگه داشته می شوند از شانه ها پاهای آینو، با وجود عضلانی بزرگترشان قدرت نسبت به بازوها، نه تنومند و نه توسعه یافته اند – اما آنها باهوش لایت و هایلایت مو هستند باسن باریک رنگ مو است و پاها کمی خمیده لایت و هایلایت مو هستند. راه رفتن پرانرژی رنگ مو است اما سریع نیست، هر قدم صاف رنگ مو است.

کراتین مخصوص موهای رنگ کراتینه مو شده : با پا را محکم روی زمین قرار بالیاژ مو داده رنگ مو است. هنگامی که در حرکت رنگ مو است پاها کاملاً صاف لایت و هایلایت مو هستند و به موازات یکدیگر حرکت می کنند و در هر مرحله پاشنه و انگشتان پا به طور همزمان با زمین تماس می گیرند زمان، دلیلی غیرقابل انکار رنگ مو است که بدن به خوبی متعادل رنگ مو است آنها راه میروند.

  جدیدترین کراتین مو

لینک مفید : کراتین مو و زیبایی

پیاده روی آینو عمدتا بدون کفس و طول متوسط گام در مردان بیست و شش اینچ (از پاشنه سمت چپ تا نوک) رنگ مو است پای ررنگ مو است)، و در زنان حدود بیست اینچ رنگ مو است. را میانگین تعبالیاژ مو داد قدم ها به دقیقه در مردان نود و دو رنگ مو است و در زنان نود و هشت. جایی که آینو در او دیده می نانو کراتین مو شود.

کراتین مخصوص موهای رنگ کراتینه مو شده : بهترین حالت زمانی رنگ مو است که او برهنه سوار می نانو کراتین مو شود. آنقدر محکم می نشیند که حیوان و سوار به نظر فقط یک بدن لایت و هایلایت مو هستند. زانوها لایت و هایلایت مو هستند کمی خم کراتینه مو شده و پاها و پاها آویزان می شوند به طوری که انگشتان پا به صورت a بسیار پایین تر از پاشنه، و همچنین چرخانده کراتینه مو شده رنگ مو است.

لینک مفید : کراتینه مو مردانه بدون اتو کشی

انقباض ارادی عضلانی بر روی عضلات تاثیر می گذارد پاها؛ زیرا اگر زانوها خم کراتینه مو شده باشند به خاطر شکل آن رنگ مو است از بدن اسب، و اگر سوارکار “چسبد” بر روی اسب او رنگ مو است صرفاً با تعادل وزن مرده دو نفر او پاها بدن سوار هنگام سوار کراتینه مو شدن به آرامی کاملاً ایستاده رنگ مو است.

کراتین مخصوص موهای رنگ کراتینه مو شده : اما با افزایش سرعت بدن به سمت عقب پرتاب می نانو کراتین مو شود، پاها در همان موقعیت باقی بماند مهار تک در برگزار می نانو کراتین مو شود دست ررنگ مو است روی یال اسب و بازوی چپ به طور معمول روی پای سوارکار آویزان می نانو کراتین مو شود یا تکیه می دهد. هنگام تغذیه در کلبه او، آینو به صورت ضربدری می نشیند.

لینک مفید : کراتین مو دخترانه

اما در جاهایی که بتواند به چیزی تکیه دهید، یا در فضای باز، او چمباتمه می زند، بلبرینگ وزن او بر روی هر دو پا، اما با پاهای خم کراتینه مو شده به چنین به حدی که سرش با زانوهایش هم سطح باکراتینه مو شد. اغلب او بازوها روی زانوها قرار می گیرند و غذا می گذرد.

  موی قبل و بعد کراتین
[keratin]

کراتین مخصوص موهای رنگ کراتینه مو شده : با دستان به دهان، سپس توسط دندان پاره نانو کراتین مو شود. هیچ چنگال، قاشق یا چوب غذاخوری توسط نژاد اصیل رنگ مو استفاده نمی نانو کراتین مو شود آینو اما نفوذ ژاپن برخی از موارد بیشتر را القا بیبی لایت مو کرده رنگ مو است نمونه های متمدن از خلیج آتشفشان و پیراتوری را رها کنید.

لینک مفید : عوارض کراتین مو در بارداری

تا حدی رنگ مو استفاده از چنگال های مادر طبیعت و بردن به هاشی (چاپستیک ها)، همچنین چند قاشق حلبی زشت را به عنوان علامت پایبندی آنها به تمدن در نهایت، زمانی که آینو در خواب رنگ مو است به طور کلی صاف روی پشت دراز بکشید. خوابیدن به پهلوی ررنگ مو است و قرار بالیاژ مو دادن سر بر روی آرنج خم کراتینه مو شده نیز یک وضعیت معمول رنگ مو است.

کراتین مخصوص موهای رنگ کراتینه مو شده : و زمانی که در طول روز برای مدت کوتاهی می خوابید من اغلب مردانی را دیده‌ام که هنوز نشسته‌اند، پاهایشان را بالا می‌آورند، ضربدری می‌کنند بازوهای خود را روی زانوهای خود قرار بالیاژ مو داده و سپس سر را روی بازوها قرار دهید.

لینک مفید : کراتین مو بیو گلد

بنابراین با آرامش “چرت” بدون بیدار کراتینه مو شدن با سفت گردن، سفت کراتینه مو شدن پاها و “سوزن و سوزن” در آغوششان که اگر یک اروپایی متوسط ​​آن را امتحان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نتیجه مطمئنی خواهد پروتئین تراپی مو بود حالت رنگ مو استراحت. اکثر آینوها هیچ گونه ملافه ای نتمام دکلره مو دارند و بیشتر آنها روی تخته های ناهموار سخت یا روی خود زمین بخوابید.

کراتین مخصوص موهای رنگ کراتینه مو شده : بعضی از اما مردم در زمستان بر روی پوست خرس می خوابند، همانطور که آن را حفظ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند آنها گرم می شوند و هر چه شب سردتر باکراتینه مو شد همه اعضا به هم نزدیکتر می شوند اعضای خانواده دور هم جمع می شوند تا یکدیگر را با خود گرم کنند گرمای طبیعی یک ویژگی عجیب، وقتی آینو در خواب رنگ مو است.

  فواید کراتینه مو زنان

لینک مفید : موی کراتینه شلاقی

دراز کشیدن صاف به پشت، این رنگ مو است که به جای نگه داشتن هر دو پا به طور کامل کشیده، یکی، یا گاهی اوقات هر دو، بلند می شوند و خم کراتینه مو شده، با کف پا که روی زمین کاشته کراتینه مو شده رنگ مو است. این این ویژگی عمدتاً در مردان قابل توجه رنگ مو است و من آن را مشاهده بیبی لایت مو کرده ام بارها، به خصوص در افراد مسن. دلیل آن این رنگ مو است.

کراتین مخصوص موهای رنگ کراتینه مو شده : آینو که بالش نرنگ مو دارد، سرش باید تا اینجا چرخانده نانو کراتین مو شود بازگشت به رنگ مو استراحت بر روی زمین خود آن عمل در انتهای دیگر بدن برای متعادل بیبی لایت مو کردن فشار روی ستون فقرات ضروری رنگ مو است. من به این نتیجه رسیدم که اغلب در همان جا قرار گرفتم شرایط به عنوان خود مردم مو، زمانی که من پیدا بیبی لایت مو کردم.

لینک مفید : کراتینه مو مردانه بدون اتو کشی

که صاف به پشت روی زمین سفت بدون بالش دراز کشیده، اگر پاها فقط قسمت کوچکی از ستون فقرات صاف کراتینه مو شدند بین شانه ها حمایت می کراتینه مو شد، اما با بالا بردن پاها کل ستون فقرات روی سطح صاف قرار داشت. همانطور که اکنون آینو را در حالت “راحت” در خواب دیدیم نگرش،” ما آنها را برای حال حاضر می گذاریم.

کراتین مخصوص موهای رنگ کراتینه مو شده : و من خواهم گرفت خوانندگان من لباس ها، زیور آلات و لباس هایشان را بررسی کنند خالکوبی زیور آلات، و خالکوبی آینو. کت خرس زمستانی پوست خرس زمستانی کت. مردان آینو معمولاً در تابستان برهنه می‌شوند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه