نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

کراتینه مو | بورن لیدی | رنگ مو

کراتین مو در شیردهی

کراتین مو در شیردهی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت کراتین مو در شیردهی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با کراتین مو در شیردهی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

12 ژانویه 2024

کراتین مو در شیردهی : تقریباً نصفش طول یک اینچ، و در اینجا سی سلول روی بدن وجود داشت که هر کدام دارای تکه پر جدایش دکمه ها و گیره های مینای چینی، حفاظ های ناخن به زیبایی تزئین کراتینه مو شده اند، موهای ژاپنی به طرز شگفت انگیزی شانه می شوند.

رنگ مو : سلول هایی که به عنوان هر چند برای مینای نساجی، و به آنها به طرز ظریفی ریز چسبانده کراتینه مو شده اند تکه های پر کینگ فیشر رنگ های آبی، سبز و ارغوانی در اینجا به طور معجزه آسایی یکی را در هم آمیخته و لحن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و اثر همه اینها الف رنگ مو است درخشش درخشان طلایی و آبی. یک ماهی کوچک پروتئین تراپی مو بود.

کراتین مو در شیردهی

کراتین مو در شیردهی : کار کراتینه مو شده در لاک، شاخ، لاک طلایی روی چوب، چوب با لوازم عاج، و رنگ آمیزی عاج. سپس نتسوکس ها! کسی در دنیا چنین چیزهای دوست داشتنی داشته رنگ مو است! با عاج و رنگ آن با افزایش سن به کراتینه مو شدت رنگ می‌نانو کراتین مو شود، رنگ‌های فلزی الف را نشان می‌دهند.

لینک مفید : کراتینه مو

پتینه با شکوه محافظ شمشیر – ساخته کراتینه مو شده از فلزات و آلیاژهای مختلف و طلا و نقره، این فلز به قدری زیبا ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که ثروتمندان را در اختیار داشت بافت توری قدیمی سپس جواهرات رنسانس وجود داشت، قطعاتی مانند تکه‌هایی از آن آسمان، از درخت هلو در شکوفه، از گیلاس و سیب، یک آویز دوست داشتنی طوطی میناکاری کراتینه مو شده.

  کراتینه مو با مواد طبیعی خانگی

کراتین مو در شیردهی : در رنگ های طبیعی، آویز کشتی زیبا ساخت ونیزی، یک گوشواره ایتالیایی که از یک نامنظم بزرگ تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است مروارید گلابی شکل، در فضای طلا، جواهر – زمرد مجموعه مارمولک با مروارید باروک که زمردی را در دهان خود نگه می رنگ مو دارد. شکوه قرن هجدهم.

لینک مفید : آیا کراتین مو در ماه اول بارداری ضرر رنگ مو دارد

گل میخ های طلا با اسکلت های کوچک روی ابریشم، با شیشه پوشانده کراتینه مو شده و طلایی کراتینه مو شده رنگ مو است. حروف اول طلای مرغوب با یک زمین از موهای بافته کراتینه مو شده.

کراتین مو در شیردهی : این لبه با رنگ آبی و پوشیده کراتینه مو شده با شیشه رو به رو کریستال و مرز گارنت. یک جفت گوشواره، نقاشی داخل گواش نصب کراتینه مو شده در طلا. ست سنجاق سینه با گارنت. یک وینگرت فرانسوی میناکاری کراتینه مو شده در صفحات سبز روی زمینی طلایی و سفید. دوست‌داشتنی‌ترین چیزی که تاکنون دیده‌ایم.

لینک مفید : کراتین مو ریچی

یک پرتره کوتاه قرن شانزدهمی رنگ مو است لوسیوس وریوس در یک عقیق تیره بریده کراتینه مو شد. مینا سبز با کمی سفید پروتئین تراپی مو بود “نخود فرنگی» و الماس های کوچک در هر غلاف قرار بالیاژ مو داده کراتینه مو شد. “آه این!” هارکنس در حالی که آن را در دست داشت گفت. “این عالی رنگ مو است!” اما کریسپین بی قرار پروتئین تراپی مو بود.

[keratin]

کراتین مو در شیردهی : چشم ها بسته کراتینه مو شد، بدن کوتاه به سمت حرکت بیبی لایت مو کرد بخش دیگری از اتاق، تمام گنجینه ها را بدون دقت در معرض دید قرار می دهد پشت سر او “همین کافی رنگ مو است” گفت: بس رنگ مو است، حوصله ات را سر بردم. و اکنون،” با لبخندی تحقیرآمیز کودکی کنار می‌رود.

  کراتینه موهای فر

لینک مفید : برای مو بوتاکس بهتره یا کراتین

انگار که او خانه عروسکش را به نمایش گذاشته پروتئین تراپی مو بود، «باید چاپ‌ها را ببینید.» هارکنس که به سمت اتاق برگشت، آن را کهنه تر از قبل دید.

کراتین مو در شیردهی : با نور شمع و در مرکز میز گرد درخشان روشن کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود چهار شمعدان بلند به رنگ کهربایی دور آنها پرتاب می کراتینه مو شد یک رنگ سوسوزن در حالی که پیش نویس قدرت آنها را به هم می زد. به این جدول کریسپین دو صندلی کشید. سپس به سمت کابینت زیبای بلوط قدیمی رفت سفت با گل و میوه حک کراتینه مو شده رنگ مو است.

لینک مفید : بوتاکس مو یا کراتینه

او ماندگار کراتینه مو شد و با یک نگاه طولانی نگاهی طولانی به کشوها انداخت، سپس به کراتینه مو شدت به هارکنس بالا رفت. آنجا دیده می نانو کراتین مو شود در نور ملایم، با شکوه رنگی کابینت های باز تاریک می درخکراتینه مو شد در اتاق دور، با لبخند ترسو دلپذیری که یک کلکسیونر می پوکراتینه مو شد وقتی به دوستان محبوبش نزدیک می نانو کراتین مو شود.

کراتین مو در شیردهی : ممکن رنگ مو است بایستد رامبراند برای «شش ژانویه» دیگر. هر چند کوتاه و کودن باکراتینه مو شد. “حالا چه خواهید داشت؟ دورر، ویسلرها، رنگ مو استادان کوچک، مریونز، هلندی قرن هفدهم، کالوت، هالار؟ آنچه شما می خواهید. . . . شما نه فقط تعبالیاژ مو داد کمی خواهد داشت، و آنهایی که مشهورترین نیستند.

لینک مفید : انجام بوتاکس مو در دوران شیردهی

  رنگ موی کراتینه ویتامینه پلو

اما شاید بهترین دوست داشتنی حالا برای خوشحالی شما اینجرنگ مو است. . . .” او با احتیاط، با احترام، گنجینه های خود را کنار میز آورد. او آنها را بچین کاغذ را یکی پس از دیگری از آنجا بیرون کشید می درخشیدند بین تشک های درخشان سفید سفت که نفس می کشیدند.

کراتین مو در شیردهی : زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، آنها لبخند زدند. رامبراند “چشم انداز با گله گوسفند” وجود داشت. آنجا رنگ مو استخوان “شور” “کالج هنری کواتر” مریون،” “دو اسب” پل پاتر، منظره ای از زیمن، آسیاب بادی کاتمن، تیل براکموند پیاده کراتینه مو شدن،” منظره دریایی از مورو و “کار هرکول” آلدگرور برای بستن لیست نه بیشتر از سی در همه، اما زندگی در آنجا در جدول با درخشش شخصی خود به خودی خود.

لینک مفید : بوتاکس مو بعد از کراتین

در حال نوازش روی آنها خم کراتینه مو شد آنها را نوازش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به آنها لبخند می زند. هارکنس نزدیک کراتینه مو شد و نگاه بیبی لایت مو کرد شور و شوق لطیف دو اسب قدیمی پاتر که شجاعانه زندگی می کنند در آنجا در آخرین روزهای زندگی فراموش کراتینه مو شده شکسته آنها، او احساس بیبی لایت مو کرد.

کراتین مو در شیردهی : دوستی ناگهانی برای تمام دنیا، یک اطمینان خاطر، یک آرامش. آن چیزهای پر زرق و برق جواهرات در قلب آنها هکراتینه مو شداری پروتئین تراپی مو بود، یک زنگ خطر. هکراتینه مو شدار؛ اما هیچ کس، او ناگهان متوجه کراتینه مو شد که مراقب این چاپ هرنگ مو است می تواند بد باکراتینه مو شد هیچ چیز در دنیا به این مهربانی، به این سادگی، اینقدر وجود نرنگ مو دارد.

  کراتین صافی موهای دکلره شده

لینک مفید : تکنیک ایرتاچ در رنگ مو

در انسانیتشان گرم رنگ مو است . . . مرد کوچک نزدیک او پروتئین تراپی مو بود. دستش را روی زانویش گذاشت. “اونا خوبن، نه؟ آنها شما را می شناسند، شما را می شناسند. آنها زنده لایت و هایلایت مو هستند، نه؟” “بله” هارکنس با لبخند گفت. “آنها دوستانه ترین چیزها لایت و هایلایت مو هستند هنر.” در باز کراتینه مو شد.

کراتین مو در شیردهی : یکی از خدمتکاران ژاپنی با مشروب وارد کراتینه مو شد. آنها را روی میز نزدیک هارکنس گذاشتند و به زودی او در حال نوشیدن پروتئین تراپی مو بود فوق‌العاده‌ترین برندی که تا به حال برای او خوشبختی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است رویارویی. او خونگرم، صمیمی و کاملاً بی‌آزار پروتئین تراپی مو بود. چاپ ها به او لبخند زدند.

لینک مفید : قیمت کراتین مو ریو

تاریک اتاق او را به عنوان یک دوست پذیرفت. کار چینی از عاج و یشم حکاکی کراتینه مو شده، زیورآلات کلاهک با نفیس کار کراتینه مو شده، کلاهی از یک امپراتور چینی با اژدهای طلا دوزی کراتینه مو شده و آن تاج مروارید سپس کار پر چینی منبت کاری کراتینه مو شده، و در دید از این اشک های لذت به چشمان هارکنس سرازیر کراتینه مو شد.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱