↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی زی فام موکا

رنگ موی زی فام موکا | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی زی فام موکا را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی زی فام موکا را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی زی فام موکا : این انقلاب به ندرت با هیچ بهانه ای از نارضایتی حمایت می کراتینه مو شد: اما در ایالتی که در طی نه ماه (از فوریه تا اکتبر 1820)، پانزده تغییر در دولت خود انجام بالیاژ مو داد.

رنگ مو : این طوطی‌ها همیشه به صورت دسته‌ای زندگی می‌کنند و در مزارع ذرت فجایع زیادی می‌کنند. به من گفتند که در نزدیکی کلونیا 2500 نفر در طول یک سال کشته کراتینه مو شدند. پرنده ای با دم چنگال، که با دو پر بلند خاتمه می یابد، و اسپانیایی ها آن را دم قیچی نامیده اند، در نزدیکی بوئنوس آیرس بسیار رایج رنگ مو است: معمولاً روی شاخه ای از درخت امبو ، نزدیک خانه و از آنجا می نشیند.

رنگ موی زی فام موکا

رنگ موی زی فام موکا : یک پرواز کوتاه در تعقیب حشرات انجام می دهد و به همان نقطه باز می گردد. هنگامی که در بال رنگ مو است، در نحوه پرواز و ظاهر کلی خود، کاریکاتور مانند پرستو معمولی را نشان می دهد. این قدرت چرخش بسیار کوتاه در هوا را رنگ مو دارد و با این کار دم خود را باز و بسته می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، گاهی در جهت افقی یا جانبی و گاهی در جهت عمودی، درست مانند یک قیچی. 16 اکتبر . -برخی لیگ ها زیر روزاریو، ساحل غربی پارانا توسط صخره های عمود بر هم محدود کراتینه مو شده رنگ مو است که در یک خط طولانی تا زیر سن نیکلاس امتبالیاژ مو داد تمام دکلره مو دارند.

از این رو بیشتر به ساحل دریا شباهت رنگ مو دارد تا رودخانه آب شیرین. این یک نقطه ضعف بزرگ برای مناظر پارانا رنگ مو است که از طبیعت نرم سواحل آن، آب بسیار گل آلود رنگ مو است. اروگوئه، که از طریق یک کشور گرانیتی جریان رنگ مو دارد، بسیار واضح تر رنگ مو است. و در جایی که این دو کانال در سر پلاتا به هم می رسند، آب ها ممکن رنگ مو است برای مسافت طولانی با سیاه و قرمزشان متمایز شوند.

  رنگ مو مش ریز

رنگ ها در غروب، باد چندان عادلانه نپروتئین تراپی مو بود، طبق معمول بلافاصله لنگر انداختیم، و روز بعد، از آنجایی که نسبتاً تازه می‌وزید، اگرچه با جریانی مطلوب، رنگ مو استاد بسیار بی‌تفاوت پروتئین تراپی مو بود و نمی‌توانست به شروع فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در باجادا، او را برای من به عنوان «هومبر موی افلیتو» توصیف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – مردی که همیشه از سوار کراتینه مو شدن در بدبختی رنج می برد. اما مطمئناً او تمام تاخیرها را با رنگ مو استعفای قابل تحسین متحمل کراتینه مو شد.

او یک اسپانیایی قدیمی پروتئین تراپی مو بود و سالها در این کشور پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. او اظهار علاقه زیادی به انگلیسی ها داشت، اما با قاطعیت معتقد پروتئین تراپی مو بود که نبرد ترافالگار صرفاً توسط کاپیتان های اسپانیایی که همه آنها را خریده پروتئین تراپی مو بودند، بردند. و اینکه تنها اقدام واقعا شجاعانه در هر دو طرف توسط دریاسالار اسپانیایی انجام کراتینه مو شد. این که این مرد باید ترجیح دهد که هموطنان خود را بدترین خائن بدانند.

رنگ موی زی فام موکا : به جای بی مهارت یا بزدل، به نظرم کاملاً مشخص رنگ مو است. 18 و 19 ام. -به آرامی به حرکت در رودخانه نجیب ادامه بالیاژ مو دادیم: جریان به ما کمک بیبی لایت مو کرد اما کمی. ما در هنگام فرود کشتی های بسیار کمی را ملاقات بیبی لایت مو کردیم. یکی از بهترین هدایای طبیعت، در کانال ارتباطی بسیار بزرگ، در اینجا عمداً دور انداخته کراتینه مو شده رنگ مو است – رودخانه‌ای که در آن کشتی‌ها ممکن رنگ مو است.

از یک کشور معتدل، به طور شگفت‌انگیزی در برخی تولیدات به‌عنوان فقیر، به کشور دیگری که دارای یک منطقه رنگ مو استوایی رنگ مو است، حرکت کنند. آب و هوا و خاکی که به گفته بهترین قاضی، M. Bonpland، شاید از نظر حاصلخیزی در هیچ بخشی از جهان بی نظیر باکراتینه مو شد. اگر رنگ مو استعمارگران انگلیسی برای اولین بار با بخت و اقبال از پلاتا عبور می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  رنگ مو قهوه ای بدون قرمزی

چقدر جنبه این رودخانه متفاوت پروتئین تراپی مو بود! چه شهرهای اصیل اکنون سواحل آن را اشغال بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند! تا زمان مرگ فرانسیا، دیکتاتور پاراگوئه، این دو کشور باید متمایز باقی بمانند، گویی در دو طرف کره زمین قرار گرفته اند. و هنگامی که پیر ظالم خونین به حساب دراز خود برود، پاراگوئه توسط انقلاب‌های خشونت‌آمیز به تناسب آرامش غیرطبیعی قبلی در هم خواهد پاشید.

آن کشور باید بیاموزد، مانند هر ایالت دیگر آمریکای جنوبی، که یک جمهوری نمی تواند موفق نانو کراتین مو شود مگر آن که بدنه خاصی از مردان آغشته به اصول عدالت و شرافت باکراتینه مو شد. 20 اکتبر . – وقتی به دهانه پارانا رسیدم، و از آنجایی که خیلی مشتاق پروتئین تراپی مو بودم به بوئنوس آیرس برسم، به قصد سوار کراتینه مو شدن به آنجا به ساحل لاس کونچاس رفتم.

پس از فرود، در کمال تعجب متوجه کراتینه مو شدم که تا حدی یک زندانی لایت و هایلایت مو هستم. یک انقلاب خشونت آمیز در حال وقوع رنگ مو است، همه بنادر تحت تحریم قرار گرفتند. من نتوانستم به کشتی خود برگردم و در مورد رفتن زمینی به شهر، بحثی وجود نداشت. پس از گفتگوی طولانی با فرمانده، اجازه گرفتم روز بعد نزد ژنرال رولور که فرماندهی لشکر شورشیان را در این سمت پایتخت بر عهده داشت، بروم.

صبح سوار به اردوگاه رفتم. ژنرال، افسران و سربازان، همه ظاهر کراتینه مو شدند، و من معتقدم واقعاً شرور بزرگی پروتئین تراپی مو بودند. ژنرال همان روز عصر قبل از خروج از شهر، داوطلبانه نزد فرماندار رفت و با دست به قلب، قول افتخار خود را بالیاژ مو داد که حداقل تا آخر عمر وفادار بماند. ژنرال به من گفت که شهر در محاصره نزدیک رنگ مو است و تنها کاری که او می تواند بالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند این رنگ مو است.

  رنگ مو پوست پیازی دودی

رنگ موی زی فام موکا : که به من پاسپورت فرمانده کل شورشیان در کویلمز بدهد. بنابراین ما مجبور کراتینه مو شدیم شهر را دور بزنیم، و با سختی زیادی اسب تهیه بیبی لایت مو کردیم. پذیرایی من در اردوگاه کاملاً مدنی پروتئین تراپی مو بود، اما به من گفتند که امکان نرنگ مو دارد اجازه ورود به شهر را بدهم. من در مورد این موضوع بسیار مضطرب پروتئین تراپی مو بودم، زیرا پیش‌بینی می‌بیبی لایت مو کردم بیگل زودتر از زمان وقوع آن از ریو پلاتا خارج نانو کراتین مو شود.

با این حال، با اشاره به مهربانی اجباری ژنرال روزاس با من در زمان حضور در کلرادو، خود جادو نمی توانست سریعتر از این گفتگو شرایط را تغییر دهد. فوراً به من گفتند که اگرچه آنها نمی توانند به من پاسپورت بدهند. اگر تصمیم بگیرم راهنما و اسب هایم را ترک کنم، ممکن رنگ مو است از نگهبانان آنها عبور کنم.

من خیلی خوشحال کراتینه مو شدم که این موضوع را قبول بیبی لایت مو کردم و یک افسر با من فرستاده کراتینه مو شد تا راهنمایی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که نباید در پل متوقف شوم. جاده فضای یک لیگ کاملا خلوت پروتئین تراپی مو بود. من با یک گروه از سربازان ملاقات بیبی لایت مو کردم که با نگاه جدی به یک پاسپورت قدیمی راضی پروتئین تراپی مو بودند: و در نهایت من کمی خوشحال نپروتئین تراپی مو بودم که خودم را در شهر پیدا کنم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه