↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو زمستانی

مدل رنگ مو زمستانی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو زمستانی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو زمستانی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

مدل رنگ مو زمستانی : و در اینجا یک کار در مورد چیزی رنگ مو است که شاید فکر می بیبی لایت مو کردید یک علم مرده رنگ مو است، طالع بینی. نام آن «ساعت‌های خوش شانس برای همه: سیستم واقعی ساعت‌های سیاره‌ای اثر پروفسور جان بی. اوایل. قیمت یک دلار» رنگ مو است.

رنگ مو : اما او به کتابخانه متافیزیک می آید و بهای شام خود را برای جزوه ای از هنری هریسون براون می پردازد که ابتدا یک روحانی وحدت گرا پروتئین تراپی مو بود و سپس یک بوت رنگ مو استرپ بالابر در سانفرانسیسکو، معاون افتخاری رئیس جمهور اتحاد بین المللی مزخرفات جدید. آقای براون دقیقاً به ما خواهد گفت که چگونه با ماشین ذهنی خود را بالا ببرد.

مدل رنگ مو زمستانی

مدل رنگ مو زمستانی : من موفق لایت و هایلایت مو هستم من موفق می شوم، زیرا سرشار از قدرت موفقیت لایت و هایلایت مو هستم. تصور کنید، اگر بخواهید، شیطان بیچاره‌ای را که در تردمیل نظام سرمایه‌داری به زنجیر کشیده کراتینه مو شده رنگ مو است – یک «سوداگیر»، «ضد جهنده»، یک حسابدار برای رنگ مو استیل تررنگ مو است. شانس او ​​برای قیام در زندگی یک در ده هزار رنگ مو است.

تمام محاسبات احتمالات، هذیان حواس رنگ مو است. اگر ایمان داشته باشید، می توانید نه فقط کوه ها، بلکه رایکر-هگمن، میسی یا رنگ مو استیل تررنگ مو است را جابجا کنید. “چگونه خود را ارتقا دهیم” عنوان یکی از جزوه های آقای براون رنگ مو است که در آن توضیح می دهد که- خورنگ مو استه های شما تنها با ایمان شما در ذهن الهی تأثیر می گذارد. شک ارتباط را قطع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

جزوه دومی که به ما می گویند اکنون در سی امین چاپ رنگ مو است، عنوان هیجان انگیز “دلارها مرا می خواهند!” در آن آقای براون ادعا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که یک پیشگام رنگ مو است: من معتقدم که این تک نگاری کوچک اولین بیان این فکر رنگ مو است که هر فردی این توانایی را رنگ مو دارد که نیروهای ذهنی خود را به گونه ای پرتاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که بتواند باعث نانو کراتین مو شود دلارها او را احساس کنند، دوستش داشته باشند.

  مدل رنگ مو فیس کانتور

او را جستجو کنند و بنابراین به میل خود همه چیزهایی را که برای آن لازم رنگ مو است ترسیم کنند. آشکار کراتینه مو شدن او از عرضه جهانی. “دلار چیست؟” نویسنده ما می پرسد؛ و پاسخ می دهد: دلارها مظهر یک جوهر بی نهایت لایت و هایلایت مو هستند که شما لایت و هایلایت مو هستید، اما بر خلاف شما، آنها خودآگاه نیستند. آنها هیچ قدرتی نتمام دکلره مو دارند مگر اینکه شما به آنها قدرت بدهید.

کاری کنید که آنها از طریق ارتعاشات فکری خود این احساس را داشته باشند همانطور که شما اهمیت کار خود را احساس می کنید. سپس آنها برای رنگ مو استفاده به شما مراجعه می کنند. “فقر چیست؟” آقای براون می پرسد و خودش جواب می دهد: فقر یک وضعیت روانی رنگ مو است. تنها با تصدیق قدرت می توان درمان بیبی لایت مو کرد: من بخشی از یگانم، و در یگانه، همه را در اختیار دارم!

این را تأیید کنید و صبورانه منتظر ظهور باشید. شما بذر فکر را کاشته اید. و نویسنده ما به توزیع بسته هایی از اینها ادامه می دهد بذرهای فکری – “تأییدات” همانطور که در اصطلاح به آنها گفته می نانو کراتین مو شود احضار جدید: من خواهان آگاهی عمیق از آزادی مالی لایت و هایلایت مو هستم. آرزو دارم که جریان رفاه یکسان نانو کراتین مو شود. من آرزوی بزرگتری دارم آگاهی از قدرت من برای جذب دلار قدرت ساکن از کیف من مراقبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

مدل رنگ مو زمستانی : من صاحب هر چیزی لایت و هایلایت مو هستم که بخواهم. من می توانم از دلار رنگ مو استفاده کنم برای خوشبختی من من همیشه یک حساب بانکی خوب دارم. من در واقع آن را می بینم. یک ایده من از قانون رنگ مو استفاده، رنگ مو استفاده، رنگ مو استفاده رنگ مو است. تامین مالی معنوی اگر نماد کلیسای اسقفی مربوط به کاخ رنگ مو است، و نماد فرقه های ناسازگار شمارش، نماد ائتلاف بین المللی مزخرفات جدید مربوط به وال رنگ مو استریت و «تیکر» رنگ مو است. “امتیاز شما در چیست؟” از ویلیام موریس نیکولز در انتشارات “اکنون” مردمی، سانفرانسیسکو می پرسد.

  مدل رنگ مو چتری

کم رنگ مو است یا زیاد؟ اعتبار شما نزد بانک کیهان خوب رنگ مو است یا ضعیف؟ اگر یک پیش نویس معنوی بکشید مطمئن لایت و هایلایت مو هستید که مورد احترام رنگ مو است؟ اگر بتوانید به این سوال آخر پاسخ مثبت دهید، در راه تبدیل کراتینه مو شدن به یک رنگ مو استاد در امور مالی معنوی لایت و هایلایت مو هستید. آیا در اولین (و تنها) بانک روح حسابی دارید؟ اگر نه، پس باید فوراً یکی را با آن باز کنید. زیرا هیچ کس نمی تواند کمتر از یک سپرده بزرگ از وجوه معنوی نزد آن بانک نگه رنگ مو دارد.

و چگونه برای باز بیبی لایت مو کردن حساب خود اقدام می کنید؟ خیلی ساده رنگ مو است: ذهن را در جهتی که میل شما نشان می دهد در نظر سامبره مو بگیرید. به دنبال نور و راهنمایی باشید تا به وسیله آن راه را برای جوهر معنوی خود که بر عرضه مادی حاکم رنگ مو است باز کنید تا به شما برسد و شما را آنقدر که باید در آزادی و خوشبختی ثروتمند الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. همه اینها را می توانید، و در صورت جدی پروتئین تراپی مو بودن انجام دهید.

تبلیغات این نشریه «اکنون» مردمی را ورق می زنم. یکی «سمت تجاری تفکر جدید» را ارائه می دهد. دیگری «کتاب‌های بدون اگر» را پیشنهاد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اگر راضی نیستید، پولتان را پس می‌گیرید! دیگری زمینی را در بولیوی به قیمت هر جریب دو دلار پیشنهاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یکی دیگر به نقل از شکسپیر می گوید: “این ذهن رنگ مو است که بدن را ثروتمند می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” دیگری دو نسخه از “عصر فرنولوژیک” را به قیمت ده سنت ارائه می دهد.

  مدل رنگ مو بادمجانی روشن

مدل رنگ مو زمستانی : ظاهراً هیچ هذیان از هیچ سن و شرایطی وجود نرنگ مو دارد که نتواند در میان خوانندگان این مزخرفات جدید فریبکاری پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یک اطلاعیه دستور می دهد: متوقف بیبی لایت مو کردن! یک مکاشفه! کتابی با عنوان «رشته‌های طلا» یا «از تاریکی به نور» نوشته کراتینه مو شده رنگ مو است. دیگری اعلام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: شگفت‌انگیزترین کتاب اعصار: انجیل آکواریای عیسی مسیح، رونویسی کراتینه مو شده از کتاب یاد خدا، اسناد آکاشیک.

و در اینجا یک آگهی منتشر کراتینه مو شده در مقاله آقای اتکینسون رنگ مو است: عددشناسی: تنظیم کننده جهانی! آیا می دانید: برای دیگران چه چیزی به نظر می رسید؟ واقعا چی لایت و هایلایت مو هستی؟ چه چیزی می خواهید باشید؟ چه چیزی بر مشکلات حال و آینده شما غلبه خواهد بیبی لایت مو کرد؟ برای X بنویس، فیلسوف. مشخصات کامل کار شخصی او را که به خدمت شما اختصاص بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است، دریافت خواهید بیبی لایت مو کرد.

هیچ مشکلی برای عدد شناسی خیلی بزرگ یا خیلی کوچک نیست. درک در انتظار شمرنگ مو است. و با نگاه بیبی لایت مو کردن به بدنه مجله، متوجه می‌شوید که این فیلسوف بخشی از این درک را به شما می‌دهد. آیا می خواهید برای مثال بفهمید که چرا آمریکا وارد جنگ کراتینه مو شد؟ هیچ چیز ساده تر نیست. حروف صبالیاژ مو دادار کلمات ایالات متحده آمریکا لایت و هایلایت مو هستند که شماره رنگ مو است، که با اضافه کراتینه مو شدن 45 می نانو کراتین مو شود.

مدل رنگ مو زمستانی : ممکن رنگ مو است در ابتدا نبینید که چه ربطی به جنگ رنگ مو دارد – تا زمانی که فیلسوف اشاره الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که “9 در تعبالیاژ مو داد تکمیل، نشان دهنده پایان یک چرخه کیهانی رنگ مو است.” که البته همه چیز را توضیح می دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه