نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

جدیدترین رنگ مو 1401 چه رنگی است

جدیدترین رنگ مو 1401 چه رنگی است | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت جدیدترین رنگ مو 1401 چه رنگی است را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با جدیدترین رنگ مو 1401 چه رنگی است را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

جدیدترین رنگ مو 1401 چه رنگی رنگ مو است : من پاسخ می‌دهم که راه‌های زیادی وجود داشت که «AP» می‌توانست بدون ذکر نام من به این موضوع رسیدگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: واقعیتی که من به صراحت به آقای روسی اشاره بیبی لایت مو کردم.

رنگ مو : من در اینجا شواهد مستند غیر قابل انکاری را در اختیار شما قرار بالیاژ مو داده ام که نشان می دهد فرماندار آمونز به رئیس جمهور ویلسون دروغ گفته رنگ مو است. و مطمئناً مردم می خواهند این واقعیت را بدانند. مطمئناً عموم مردم حداقل حق تمام دکلره مو دارند که از این اتهام مطلع شوند و درباره درستی یا نادرستی آن تصمیم خود را اتخاذ کنند.» پاسخ آقای این پروتئین تراپی مو بود: “این روزها سیم ما از کلرادو بسیار شلوغ رنگ مو است.

جدیدترین رنگ مو 1401 چه رنگی رنگ مو است

جدیدترین رنگ مو 1401 چه رنگی رنگ مو است : همانطور که از حمل تلگرافی که روز قبل از «نیوز» گرفته پروتئین تراپی مو بودند خودداری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. توضیح او این پروتئین تراپی مو بود که سیرنگ مو است آسوشیتدپرس «پرهیز از جنجال» پروتئین تراپی مو بود. اگر یک بار شروع به کار می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، هرگز نمی دانستند کجا باید متوقف شوند. گفتم: «اما آقای روسی، این جنجال مهمترین خبر در مورد وضعیت کلرادو امشب رنگ مو است.

به نظر نمی رسد این جنجال خبری باکراتینه مو شد.” گفتم: «خیلی خب، آقای روسی. آیا اکنون به من اجازه می‌دهید این نامه را که برای ثبت شرایط تنظیم بیبی لایت مو کرده‌ام به شما تحویل دهم.» نامه را گرفت و چنین خواند: دنور، کولو، 18 مه 1914. خبرنگار آسوشیتدپرس ، دنور، کلرادو آقای محترم : دیروز تلگرافی به رئیس جمهور ویلسون فرستادم که باور بیبی لایت مو کردم 167و هنوز هم معتقدم از اهمیت عمومی حیاتی برخوردار پروتئین تراپی مو بود.

  ترکیب رنگ تنباکویی بدون دکلره

نسخه ای از این تلگرام دیشب توسط «اخبار راکی ​​کولایت و هایلایت مو هستان» در اختیار شما قرار گرفت و از سوی شما رد کراتینه مو شد. من اکنون به شما تلگرام دومی را در رابطه با این موضوع پیشنهاد می کنم. در عین حال یک نسخه از مجله مجلس را برای بازرسی شما ارائه می کنم تا صحت اظهارات مندرج در تلگرام من به رئیس جمهور ویلسون را تأیید کنید.

من ابتدا در یک مصاحبه شخصی مودبانه از شما درخورنگ مو است می کنم که این تلگرام را از طریق سیم ارسال کنید. در صورت امتناع از انجام این کار، من – برای ثبت شما – این نامه را در دستان شما می گذارم و از شما درخورنگ مو است می کنم که بیانیه زیر را امضا کنید. اگر از امضای آن امتناع کنید، متوجه می شوم که از ارسال این تلگراف از طریق سیم خودداری می کنید و من خودم اقدام به ارسال آن به اوراق می کنم.

متعاقباً اقداماتی را انجام خواهم بالیاژ مو داد تا این شرایط را به اطلاع عموم برسانم. با احترام، آپتون سینکلر آقای آپتون سینکلر ، شهر: آقاي عزيز : – خبرنگار آسوشيتدپرس در دنور امضاء كننده زير موافقت مي كند كه امشب تلگرام شما را براي پرزيدنت ويلسون ارسال كند. آقای روسی این نامه را خواند و با لبخند به من تحویل بالیاژ مو داد: “می بینم که درنگ مو استان خوبی دریافت می کنی.” تشکر بیبی لایت مو کردم و رفتم.

جدیدترین رنگ مو 1401 چه رنگی رنگ مو است : از پله‌ها به تلگراف‌خانه رفتم و نسخه‌ای از تلگرافم را برای آنها شامل برخی از معتبرترین مقالات در کشور لایت و هایلایت مو هستند، برای مثال “تایمز” و “هرالد” نیویورک. همه آنها به جز دو یا سه مورد از آنها روزنامه آسوشیتدپرس لایت و هایلایت مو هستند. برای اینکه تست به صورت خودکار انجام نانو کراتین مو شود، تلگرام “جمع آوری” را ارسال بیبی لایت مو کردم. ویررنگ مو استاران حق داشتند پیام را بخوانند، و اگر آن را نمی خورنگ مو استند.

  رنگ مو بدون دکلره روشن

از پرداخت هزینه آن خودداری کنند و آن را برای جمع آوری برای من ارسال کنند. از بین بیست مقاله، چند مقاله این مرحله را انجام بالیاژ مو دادند؟ فقط پنج! دیگری 168پانزده درنگ مو استانی را که آسوشیتدپرس از ارسال آن امتناع بیبی لایت مو کرد، گرفت. این یک نمایش قابل توجه رنگ مو است، با توجه به این واقعیت که من تلگرام را در اواخر غروب فرستادم، و برای اکثر روزنامه های شرقی خیلی دیر. لازم به ذکر رنگ مو است.

که سردبیر روزنامه تمایل کمتری به چاپ پیامی رنگ مو دارد که از سوی افراد غیرمجاز ارسال می نانو کراتین مو شود. اتهام من حیرت آور پروتئین تراپی مو بود و یک سردبیر طبیعتاً در آن شک خواهد بیبی لایت مو کرد. او می گفت: “اگر درست رنگ مو است، چرا آسوشیتدپرس آن را ارسال نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” آقای راوسی، در دنور، مجله هاوس را پیش از خود داشت. اما سردبیران شهری روزنامه‌های سراسر کشور از این مزیت برخوردار نپروتئین تراپی مو بودند و طبیعتاً تمایل داشتند به آقای روسی تکیه کنند.

شاید بد نباکراتینه مو شد اضافه کنیم که ادعاهای مطرح کراتینه مو شده در دو تلگراف من به رئیس جمهور ویلسون به طور کامل توسط رویبالیاژ مو دادهای بعدی تأیید کراتینه مو شد. کمیته متشکل از شش قانونگذار ماشینی که برای جمع‌آوری مطالبی که برای اعتصاب‌کنندگان و رهبران آن‌ها بی‌اعتبار پروتئین تراپی مو بود، منصوب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، با تظاهر به «میانجیگری»، فرماندار را تأیید و اعتبار او را جبران آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

اما عموم مردم آنقدر به این مسخره کم توجهی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که در عرض دو یا سه روز از بین رفت. اعتصاب هفت ماه دیگر به طول انجامید، و تمام آن مدت نیروهای فدرال در میدان باقی ماندند – همان چیزی که رئیس جمهور ویلسون خود را مصمم به اجتناب از آن اعلام بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، و اپراتورهای زغال سنگ مصمم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند که او را مجبور کنند!

  بهترین رنگ مو برای چشم قهوه ای

جدیدترین رنگ مو 1401 چه رنگی رنگ مو است : فصل بیست و هشتم مطبوعات وابسته و روزنامه های آن من فضای زیادی را در یک کتاب کوچک به این آزمون آسوشیتدپرس می دهم. من فکر می کنم موضوع موضوع مهمی رنگ مو است و مدارک موجود در پرونده باید در اختیار دانشجویان قرار گیرد. در فصل حاضر واکنش مطبوعات آمریکا به این آزمون خاص را بیان می کنم. اگر خواننده علاقه ای به چنین جزئیاتی نرنگ مو دارد.

می تواند از این فصل صرف نظر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من در این مورد با بسیاری از وکلا صحبت بیبی لایت مو کردم و اسناد را به آنها نشان بالیاژ مو دادم و پرسیدم: آیا اشکال قانونی در آنها وجود رنگ مو دارد؟ آنها هرگز نتوانسته اند به یکی از آنها اشاره کنند. همچنین من در مورد این پرونده با روزنامه نگاران صحبت بیبی لایت مو کرده ام – برخی از برجسته ترین روزنامه نگاران سرمایه دار، همانطور که در حال حاضر روایت خواهم بیبی لایت مو کرد.

جدیدترین رنگ مو 1401 چه رنگی رنگ مو است : و از آنها خورنگ مو استه ام که به یک نقص اشاره کنند. آنها به چیزی که فکر می کنند یک نقص رنگ مو است اشاره بیبی لایت مو کرده اند – اینکه در ارائه تلگراف خود به رئیس جمهور ویلسون به آسوشیتدپرس، از آسوشیتدپرس می خورنگ مو استم که نام و شخصیت من را به اطلاع عموم برساند و آسوشیتدپرس ممکن رنگ مو است توجیه کراتینه مو شده باکراتینه مو شد که این پیام را رد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. درخورنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه