نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی عسلی تیره چه رنگی است

رنگ موی عسلی تیره چه رنگی است | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی عسلی تیره چه رنگی است را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی عسلی تیره چه رنگی است را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی عسلی تیره چه رنگی رنگ مو است : باید کلاه طلایی را به من بدهید.” “با کمال میل!” دوروتی فریاد زد. “در واقع، اکنون برای من فایده ای نرنگ مو دارد، و وقتی آن را دارید، می توانید سه بار به میمون های بالدار فرمان دهید.” گلیندا با لبخند پاسخ بالیاژ مو داد: «و فکر می‌کنم فقط آن سه بار به خدمات آنها نیاز داشته باشم.

رنگ مو : از تپه بالا رفت. دوباره یک سر به سرعت به بیرون شلیک کراتینه مو شد، و شیر بزرگ از تپه غلت زد، گویی گلوله توپ به او اصابت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. دوروتی دوید و به مترسک کمک بیبی لایت مو کرد تا بایستد، و شیر با احساس کپروتئین تراپی مو بودی و درد به سمت او آمد و گفت: «مبارزه با مردم با سرهای تیرانداز بی فایده رنگ مو است. هیچ کس نمی تواند آنها را تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» “پس چه کنیم؟” او پرسید.

رنگ موی عسلی تیره چه رنگی رنگ مو است

رنگ موی عسلی تیره چه رنگی رنگ مو است : تقریباً به همان سرعتی که آمد سر به بدن برگشت و مرد با خنده‌ای خشن گفت: «آنقدرها هم که فکر می‌کنید آسان نیست!» صدای خنده های مهیج از سنگ های دیگر آمد و دوروتی صدها سر چکش بدون بازو را در دامنه تپه دید، یکی پشت هر صخره. شیر از خنده ناشی از تصادف مترسک بسیار عصبانی کراتینه مو شد و با صدای بلندی که مانند رعد طنین می‌افتاد.

مرد چوبی حلبی پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: میمون های بالدار را صدا کنید. “شما هنوز این حق را دارید که یک بار دیگر به آنها فرمان دهید.” او پاسخ بالیاژ مو داد: “خیلی خوب” و با پوشیدن کلاه طلایی کلمات جادویی را به زبان آورد. میمون ها مثل همیشه سریع پروتئین تراپی مو بودند و در چند لحظه کل گروه مقابل او ایستادند. “فرمان های شما چیست؟” پادشاه میمون ها را پرسید.

  رنگ مو برای پوست گندمی

دختر پاسخ بالیاژ مو داد: “ما را بر فراز تپه به کشور کوادلینگ ها ببرید.” پادشاه گفت: “این کار انجام می نانو کراتین مو شود.” و میمون های بالدار بلافاصله چهار مسافر و توتو را در آغوش گرفتند و با آنها پرواز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. همانطور که از روی تپه عبور می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، سر چکش ها با ناراحتی فریاد می زدند و سرهای خود را در هوا پرتاب می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما نمی توانستند به میمون های بالدار برسند.

که دوروتی و رفقایش را با خیال راحت بر فراز تپه حمل آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و در کشور زیبا فرود آوردند. از رهبر به دوروتی گفت: “این آخرین باری رنگ مو است که می توانید ما را احضار کنید.” “پس خداحافظ و موفق باشی.” دختر پاسخ بالیاژ مو داد: “خداحافظ، و بسیار سپاسگزارم.” و میمون ها به هوا برخرنگ مو استند و در یک چشمک از دید خارج کراتینه مو شدند. کشور ثروتمند و شاد به نظر می رسید.

مزرعه به مزرعه غلات در حال رسیدن وجود داشت، با جاده‌های آسفالت‌کراتینه مو شده خوب و جویبارهای مواج زیبا با پل‌های مستحکم روی آنها. نرده‌ها، خانه‌ها و پل‌ها همگی به رنگ قرمز روشن پروتئین تراپی مو بودند، همانطور که در کشور وینکی‌ها به رنگ زرد و در کشور مانچکینز آبی رنگ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. خود کوادلینگ ها که کوتاه قد و چاق پروتئین تراپی مو بودند و چاق و خوش اخلاق به نظر می رسیدند.

همه لباس قرمز پوشیده پروتئین تراپی مو بودند که در برابر چمن سبز و دانه های زرد رنگ روشن نشان می بالیاژ مو داد. میمون ها آنها را نزدیک یک خانه مزرعه گذاشته پروتئین تراپی مو بودند و چهار مسافر به سمت آن رفتند و در را زدند. در را زن کشاورز باز بیبی لایت مو کرد و وقتی دوروتی چیزی برای خوردن خورنگ مو است، زن به همه آنها یک شام خوب بالیاژ مو داد، با سه نوع کیک و چهار نوع کلوچه، و یک کاسه شیر برای توتو. «تا قلعه گلیندا چقدر فاصله رنگ مو است؟» از کودک پرسید.

  رنگ مو شکلاتی دودی

رنگ موی عسلی تیره چه رنگی رنگ مو است : همسر کشاورز پاسخ بالیاژ مو داد: “این راه خوبی نیست.” جاده جنوب را در پیش سامبره مو بگیرید و به زودی به آن خواهید رسید. با تشکر از زن خوب، از نو شروع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و در کنار مزارع و پل های زیبا قدم زدند تا اینکه قلعه بسیار زیبایی را در مقابل خود دیدند. جلوی دروازه‌ها سه دختر جوان پروتئین تراپی مو بودند که لباس‌های یونیفورم قرمز خوش‌تیپ به تن بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. و وقتی دوروتی نزدیک کراتینه مو شد.

یکی از آنها به او گفت: «چرا به کشور جنوبی آمده‌اید؟» او پاسخ بالیاژ مو داد: “برای دیدن جادوگر خوب که اینجا حکومت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” “آیا مرا پیش او می بری؟” “اجازه بده نامت را بگویم، و از گلیندا می‌پرسم که آیا تو را می‌پذیرد.” گفتند چه کسانی لایت و هایلایت مو هستند و دختر سرباز به داخل قلعه رفت. بعد از چند لحظه او برگشت تا بگوید که دوروتی و بقیه بلافاصله باید بستری شوند.

فصل XXIII گلیندا جادوگر خوب به آرزوی دوروتی می‌پردازد با این حال، قبل از اینکه برای دیدن گلیندا بروند، آنها را به اتاقی از قلعه بردند، جایی که دوروتی صورتش را شست و موهایش را شانه بیبی لایت مو کرد، و شیر گرد و غبار را از یال خود تکان بالیاژ مو داد، و مترسک به بهترین شکل خود دست زد. و مرد چوبی قلع خود را جلا بالیاژ مو داد و مفاصلش را روغن زد. وقتی همه آنها کاملاً ظاهری پروتئین تراپی مو بودند.

  بهترین رنگ مو برای موهای سفید شده

دختر سرباز را به اتاق بزرگی که جادوگر گلیندا روی تختی از یاقوت می نشست، تعقیب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. از نظر آنها هم زیبا و هم جوان پروتئین تراپی مو بود. موهایش قرمز پررنگ پروتئین تراپی مو بود و به صورت حلقه های روان روی شانه هایش افتاده پروتئین تراپی مو بود. لباس او سفید خالص پروتئین تراپی مو بود اما چشمانش آبی پروتئین تراپی مو بود و آنها با مهربانی به دختر بچه نگاه می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. “فرزندم، من برای تو چه کار می توانم انجام دهم؟” او پرسید.

دوروتی تمام درنگ مو استان خود را به جادوگر گفت: چگونه طوفان او را به سرزمین اوز آورده پروتئین تراپی مو بود، چگونه همراهان خود را پیدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و از ماجراهای شگفت انگیزی که آنها با آنها روبرو کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. او افزود: “بزرگترین آرزوی من اکنون این رنگ مو است که به کانزاس بازگردم، زیرا عمه ام مطمئناً فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند اتفاق وحشتناکی برای من رخ بالیاژ مو داده رنگ مو است و این باعث می نانو کراتین مو شود که او عزاداری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ موی عسلی تیره چه رنگی رنگ مو است : و اگر محصولات امسال بهتر از گذشته نباشند، من مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که عمو هنری نمی تواند آن را بپردازد. گلیندا به جلو خم کراتینه مو شد و صورت شیرین و رو به بالا دختر کوچولوی دوست داشتنی را بوسید. او گفت: «به قلب عزیزت برکت بده، مطمئنم می‌توانم راهی برای بازگشت به کانزاس به تو بگویم.» سپس او اضافه بیبی لایت مو کرد: “اما، اگر این کار را انجام دهم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه