↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو ماهاگونی چیست

رنگ مو ماهاگونی چیست | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو ماهاگونی چیست را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو ماهاگونی چیست را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو ماهاگونی چیست : اگر شواهدی وجود داشته باکراتینه مو شد که دوستی آنها با متوقف بیبی لایت مو کردن غزل‌نویسی برای او متوقف نانو کراتین مو شود. در واقع، تثبیت یک اشتیاق در یک صمیمیت پایدار به طور کلی به غزل پایان می دهد. اینکه بانوی تاریک قلب شکسپیر را شکست، همانطور که آقای هریس می خواهد، یک فرضیه بسیار غیرشکسپیر رنگ مو است. روزالیند می‌گوید: «مردم گهگاه مرده‌اند و کرم‌ها آنها را خورده‌اند.

رنگ مو : اگر موها سیمی باشند، سیم‌های سیاه روی سر او می‌رویند. من گل های رز را به رنگ قرمز و سفید دیده ام، اما چنین گل رز من را در گونه های او نمی بیند. و در برخی از عطرها لذت بیشتری وجود رنگ مو دارد از نفسی که از معشوقه ام می پیچد. من عاشق شنیدن صحبت های او لایت و هایلایت مو هستم. با این حال خوب می دانم آن موسیقی صدای بسیار دلپذیرتری رنگ مو دارد.

رنگ مو ماهاگونی چیست

رنگ مو ماهاگونی چیست : اما چرا همانطور که خود را با موفقیت در شکسپیر قرار بالیاژ مو داده رنگ مو است، لحظه ای خود را به جای بانوی تاریک قرار نمی دهد؟ تصور کنید او غزل صد و سی ام را می خواند! چشم های معشوقه من هیچ شباهتی به خورشید نرنگ مو دارد. مرجان قرمز تر از قرمز لب هایش رنگ مو است. اگر برف سفید رنگ مو است، پس چرا سینه های او خاکی رنگ مو است.

قبول دارم که هرگز الهه ای را ندیدم که برود: معشوقه من وقتی راه می رود روی زمین پا می گذارد. و با این حال، در بهشت، فکر می کنم عشق من کمیاب رنگ مو است همانطور که او با مقایسه کاذب تکذیب بیبی لایت مو کرد. این را به عنوان نمونه ای از تعریف و تمجیدهایی که او برای لحظه ای از شکسپیر در امان نپروتئین تراپی مو بود، در نظر سامبره مو بگیرید. به خاطر داشته باشید که او یک کمدین نپروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی رزگلد شکلاتی

این که روش الیزابتی که با سبزه‌ها به‌عنوان یک زن زشت رفتار می‌بیبی لایت مو کرد، باید او را در مورد رنگ چهره‌اش نسبتاً دردناک بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد. این که هیچ انسانی، چه مرد و چه زن، نمی تواند به طور قابل تصوری از این که در آن نقطه از دوبیتی چهارم در مورد عطرها به هم خورده لذت ببرد. انزجار شکسپیر، همان‌طور که غزلی که بلافاصله قبل از آن نشان می‌دهد، به قدری خشونت‌آمیز پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو ماهاگونی چیست : و با قدرت واقع‌بینانه و وحشتی که هملت را وادار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند بگوید که آسمان‌ها با دیدن رفتار ملکه بیمار کراتینه مو شدند، بیان کراتینه مو شد. و سپس از آقای هریس بپرسید که آیا هیچ زنی می توانست آن را برای مدت طولانی تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یا فکر می بیبی لایت مو کرد که تعریف “مثل” ارزش زخم های بی رحمانه را رنگ مو دارد، شکافتن قلب به دو نفر، که به نظر شکسپیر به همان اندازه عکس العملی طبیعی و سرگرم کننده به نظر می رسید.

قهرمانی های او توسط پیستول، موعظه های او توسط فالستاف، و اشعار او توسط کلوتن و تاچ رنگ مو استون. مشتری و سمل این بدان معنا نیست که شکسپیر ظالم پروتئین تراپی مو بود. اما این ظلم و ستم نپروتئین تراپی مو بود که مشتری را وادار بیبی لایت مو کرد سمله را به خاکستر تبدیل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: این واقعیت پروتئین تراپی مو بود که او نه خدا پروتئین تراپی مو بود و نه او فانی پروتئین تراپی مو بود. تنها چیزی که اشتیاق شکسپیر به بانوی تاریک نپروتئین تراپی مو بود، چیزی پروتئین تراپی مو بود.

که آقای هریس در یک قسمت آن را بت پرست می نامد. اگر اینطور پروتئین تراپی مو بود، شاید می توانست تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مردی که “دوست رنگ مو دارد، اما شک رنگ مو دارد، مشکوک رنگ مو است، و در عین حال کراتینه مو شدیداً دوست رنگ مو دارد”، حتی توسط یک معشوقه خراب و ظالم قابل تحمل رنگ مو است. اما چه زنی می تواند مردی را تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که بدون شک دل بسته رنگ مو است. چه کسی می داند.

  رنگ مو هات فرق داره با همه

چه کسی از پوچ پروتئین تراپی مو بودن شیفتگی خود به زنی که هیچ کس از نقص های فانی اش فرار نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بسیار سرگرم رنگ مو است: مردی که همیشه با جمجمه یوریک پوزخند می زند و «بانوی من» را دعوت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا به طنز مقبره این واقعیت بخندد. که اگر چه او یک اینچ ضخامت رنگ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند (کاری که ممکن رنگ مو است بانوی تاریک انجام بالیاژ مو داده باکراتینه مو شد)، بالاخره باید به نفع یوریک باکراتینه مو شد.

رنگ مو ماهاگونی چیست : بانوی تاریک، او گاهی اوقات باید بی‌رحمانه و غیرقابل توصیف به نظر می‌رسید: یک کالیبان روشنفکر. درست رنگ مو است، یک کالیبان که می تواند بگوید نترسید: جزیره پر از سر و صدا رنگ مو است صداها و هواهای شیرین که لذت می بخکراتینه مو شد و آزار نمی دهد. گاهی هزاران ساز درهم پیچیدن در مورد گوش هایم زمزمه خواهد بیبی لایت مو کرد. و گاهی صداها اگر بعد از خواب طولانی بیدار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم دوباره خوابم می‌دهد.

و سپس در خواب دیدن تصور می کراتینه مو شد که ابرها باز می شوند و ثروت را نشان می دهند آماده رنگ مو است که بر من بیفتد: وقتی بیدار کراتینه مو شدم دوباره گریه بیبی لایت مو کردم تا خواب ببینم. که بسیار دوست داشتنی رنگ مو است؛ اما بانوی تاریک ممکن رنگ مو است آن رذیله ای را در گوشش داشته باکراتینه مو شد که کلوتن از آن می ترسید: او ممکن رنگ مو است زیبایی آن را ندیده باکراتینه مو شد، در حالی که اصلاً نمی توان شک بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو قهوه ای کشمیری

که “چشم های معشوقه من چیزی شبیه به خورشید نیست” و غیره. ، یک کلمه از او گم نکراتینه مو شد. و آیا می توان تصور بیبی لایت مو کرد که شکسپیر آنقدر احمق یا متواضع پروتئین تراپی مو بود که در نهایت نمی دید که این مورد مربوط به مشتری و سمل رنگ مو است؟ شکسپیر قطعاً از این نظر متواضع نپروتئین تراپی مو بود. سرفه ترسو شاعر خردسال از او شنیده نکراتینه مو شد.

رنگ مو ماهاگونی چیست : نه سنگ مرمر، نه بناهای تاریخی طلاکاری کراتینه مو شده از شاهزادگان، باید بیشتر از این قافیه قدرتمند زندگی کنند تنها یکی از دوجین قسمتی رنگ مو است که در آن او (احتمالاً با حسی کراتینه مو شدید از لذت رسوایی سرفه کننده های متواضع) جایگاه و قدرت خود را در «دنیای وسیعی که رویای چیزهای آینده را در سر می پروراند» اعلام بیبی لایت مو کرد.

بانوی تاریک به احتمال زیاد فکر می بیبی لایت مو کرد این طرف او به طرز غیرقابل تحملی مغرور رنگ مو است. زیرا هیچ دلیلی وجود نرنگ مو دارد که تصور کنیم او نمایشنامه های او را بیشتر از مینا واگنر دوست داشته رنگ مو است. او احمق هم نپروتئین تراپی مو بود: اگر محدودیت‌های طبقاتی و حرفه‌ای که او را از مشارکت واقعی در امور بزرگ کشور منع می‌بیبی لایت مو کرد.

فرصت‌های آموزش فکری و سیاسی او را به گفتگوی خصوصی و میخانه پری دریایی محدود نمی‌بیبی لایت مو کرد. احتمالاً یکی می‌کراتینه مو شد. از تواناترین مردان زمان خود به جای اینکه صرفاً تواناترین نمایشنامه نویس آن باکراتینه مو شد. شاید بتوان حدس زد که شکسپیر متوجه کراتینه مو شد که مغز بانوی تاریکی نمی‌تواند بیشتر از مغز آن هاتاوی با مغز او همگام نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه