نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

چند نمونه رنگ مو داریم

چند نمونه رنگ مو داریم | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت چند نمونه رنگ مو داریم را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با چند نمونه رنگ مو داریم را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

چند نمونه رنگ مو داریم : من گفتم که می‌خواهم بدانم آقای ون هام چه می‌گوید، در مورد اینکه “ژورنال” چگونه اطلاعاتی را که در نسخه نهایی خود منتشر بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، بدست آورده رنگ مو است. اگر انعام مستقل پروتئین تراپی مو بود، چه کسی آن انعام را بالیاژ مو داده رنگ مو است؟ و اگر تماس تلفنی که ادعا می‌نانو کراتین مو شود از طرف کلانتر پروتئین تراپی مو بوده از روزنامه دیگری غیر از “ژورنال” پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

رنگ مو : بخش زیادی از باقی مانده صفحه اول را مقاله ای با این عناوین اشغال بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. در نیویورک رنگ مو است در اینجا توسط مجله پیدا کراتینه مو شد. دوشیزه برانچ پس از پرواز مخفی به خانه نویسنده مشهور ردیابی کراتینه مو شد. آدلاید ام. برانچ، به مدت سه سال همسر ملوین اچ. کوچ، بالیاژ مو دادستان سابق ناحیه سالیوان، امروز در شهر نیویورک رنگ مو است.

چند نمونه رنگ مو داریم

چند نمونه رنگ مو داریم : او پاسخ بالیاژ مو داد: من یک نسخه از آن را روی میز خود دارم. تا زمانی که سوار کشتی بخار کراتینه مو شدم، نسخه‌ای از «نسخه اضافی» مجله «نیویورک ایونینگ ژورنال»، شماره دوشنبه 29 دسامبر 1913 به دستم رسید. در بالای صفحه اول، در حروف قرمز با ارتفاع بیش از نیم اینچ، شرح آن ظاهر کراتینه مو شد: “ژورنال، شعبه گمکراتینه مو شده را در اینجا پیدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند” با دو دست شاخص این خبر شگفت انگیز را به خواننده گوشزد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

او در خانه یک جامعه شناس و نویسنده سرشناس که به پرونده او علاقه مند کراتینه مو شده و به او پیشنهاد خانه بالیاژ مو داده رنگ مو است، دست کم تا زمانی که بتواند برنامه های مشخصی برای آینده داشته باکراتینه مو شد، خلوت کراتینه مو شده رنگ مو است. میس برانچ در مخفیگاهش در این شهر توسط  ردیابی کراتینه مو شد. «برده عشق» سابق کوچ به جامعه شناس گفت که او می خواهد کاملاً ساکت و بدون مزاحمت باکراتینه مو شد.

  جدیدترین رنگ موی عروس ۲۰۲۲

بنابراین در حال حاضر نمی توان آدرس او را بالیاژ مو داد. و به همین ترتیب یک مقاله طولانی که تقریباً شامل همه چیزهایی پروتئین تراپی مو بود که به آقای تورپ بالیاژ مو دادم، حتی گاهی اوقات از همان عباراتی که در حضور همسرم رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم رنگ مو استفاده می بیبی لایت مو کرد. من خواننده را با توصیف وضعیت روحی ما در هنگام حرکت کشتی بخارمان به سمت برمودا، آزار نمی‌دهم.

من به سادگی خلاصه ای کوتاه از آنچه دیگر در این ماجرای باورنبیبی لایت مو کردنی رخ بالیاژ مو داده رنگ مو است را ارائه می کنم: ابتدا، شخصی از پسر سالن در آپارتمانی که من در آن اقامت داشتم، یک روایت مفصل و کاملاً ساختگی از نحوه ورود خانم برانچ، و اینکه چگونه از خواب رفته پروتئین تراپی مو بود و همسرم او را در خود گرفتار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، دریافت بیبی لایت مو کرد. اسلحه، و اینکه چگونه عده ای دیگر آمده پروتئین تراپی مو بودند و او را با ماشین بردند.

این حساب به طور کامل منتشر کراتینه مو شد. 139سپس سوابق تماس های تلفنی من مورد بررسی قرار گرفت و هر فردی که در دو روز گذشته در آپارتمان با آنها تماس گرفته پروتئین تراپی مو بودم تحت تعقیب قرار گرفتند. مادر بیچاره من تقریباً به ناامیدی کشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. در لیست تماس های تلفنی ما نام دکتر وارباس پیدا کراتینه مو شد که خانم برانچ را برده پروتئین تراپی مو بود.

دکتر وارباس بعداً یک پیام بی سیم از برمودا دریافت بیبی لایت مو کرد که به شرح زیر رنگ مو است: “درنگ مو استان شعبه را به روزنامه ها بدهید.” اندکی پس از آن دکتر توسط فراخوانده کراتینه مو شد، و به یک پیام بی سیم از من دریافت بیبی لایت مو کرد که به آنها دستور بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود برای اطلاعات در مورد خانم برانچ با او تماس بگیرند. من از نامه دکتر وارباس به من نقل می کنم.

  رنگ مو نقره ای روی موی مشکی

من فکر می بیبی لایت مو کردم تنها راهی که آنها می توانستند از ارتباط من با پرونده مطلع شوند از شما پروتئین تراپی مو بود، و بر این اساس به آنها بیانیه کوتاهی از حقایق بالیاژ مو دادم، اما مکان خانم برانچ را مخفی بیبی لایت مو کردم. آن‌ها نسخه‌های بسیار تحریف‌کراتینه مو شده‌ای از آنچه به آنها بالیاژ مو داده‌ام منتشر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها مخصوصاً در مورد محل نگهداری او بسیار حساس پروتئین تراپی مو بودند. چند روز بعد یک بی سیم دیگر از شما گرفتم که از من خورنگ مو است آدرس شعبه را برایتان بفرستم.

چند نمونه رنگ مو داریم : در این زمان به من مشکوک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و به جای آن آدرس خود را برای شما فرستادم. من اکنون در تعجب لایت و هایلایت مو هستم که آیا پیام های بی سیم از طرف شما پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است یا جعلی پروتئین تراپی مو بودن روزنامه. اگر مورد دوم باکراتینه مو شد، باور کنید خوب انجام کراتینه مو شده رنگ مو است و به بی وجدان پروتئین تراپی مو بودن مطبوعات اعتبار زیادی رنگ مو دارد. ناگفته نماند که من چنین پیامی ارسال نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم.

مهمتر اینکه من پیامی را که دکتر وارباس برایم فرستاده پروتئین تراپی مو بود و آدرسش را به من بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود دریافت نبیبی لایت مو کردم! آیا قادر به رهگیری کابل‌گرام‌ها رنگ مو است؟ من نمی دانم؛ اما به زودی پس از ورودم به برمودا، نامه ای از دوستم که مدرسه دختران جوان را اداره می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، دریافت بیبی لایت مو کردم که مرا به خاطر مشکل وحشتناکی که او را درگیر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم، سرزنش می بیبی لایت مو کرد.

او گفت که “ژورنال” متقاعد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که میس برانچ در مدرسه پنهان کراتینه مو شده رنگ مو است و تنها با تلاش های مذبوحانه پروتئین تراپی مو بود که از انتشار این شایعه بسیار هیجان انگیز به دنیا جلوگیری بیبی لایت مو کرد. البته فکر می‌بیبی لایت مو کردم که مقصر بی‌اندیشی‌ام پروتئین تراپی مو بودم که شماره تلفن او را در آستانه خروجم از نیویورک در اختیار «ایونینگ ژورنال» قرار بالیاژ مو دادم و به طرز مفتضحانه‌ای نوشتم و از این بابت عذرخواهی بیبی لایت مو کردم.

  رنگ مو دودی پلاتینه c12

از دریافت نامه‌ای که به من اطمینان می‌بالیاژ مو داد این چیزی نپروتئین تراپی مو بود که او را عصبانی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، شگفت‌زده کراتینه مو شدم، بلکه این حقیقت پروتئین تراپی مو بود که من آنقدر احمق پروتئین تراپی مو بودم که به او پیامی بی‌سیم فرستادم و به او دستور بالیاژ مو داد که درنگ مو استان خانم برانچ را به روزنامه بدهد و “ژورنال” را سیم کشی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود تا از او برای کسب اطلاعات تماس بگیرد!

آرتور بریزبن مردی رنگ مو است که من همیشه می‌دانستم سردبیر مجله شبانگاهی رنگ مو است. من به او نوشتم که از او خورنگ مو استم این ماجرا را بررسی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و من یک نسخه ثبت کراتینه مو شده از نامه را برای آقای هرست فرستادم، که فکر می بیبی لایت مو کردم به افتخار روزنامه نگاری مقالاتش حسادت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من به این واقعیت اشاره بیبی لایت مو کردم.

چند نمونه رنگ مو داریم : که بعدازظهر دوشنبه مورد نظر هر روزنامه در نیویورک این درنگ مو استان را داشت که میس برانچ برای دیدن برادرش به غرب می رود. در تمام نسخه‌های «ژورنال عصر»، به‌جز نسخه نهایی، عبارت زیر آمده پروتئین تراپی مو بود: همسر دل به پناهندگی می گریزد. خانم برانچ در یک آسایشگاه در ده مایلی مونتیسلو مخفی کراتینه مو شده رنگ مو است. به محض اینکه او قدرت خود را بازیافت، احتمالاً به برادرش خواهد پیوست.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه