↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مدل موی خیلی کوتاه

رنگ مدل موی خیلی کوتاه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مدل موی خیلی کوتاه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مدل موی خیلی کوتاه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مدل موی خیلی کوتاه : و آیا هر دو هدایای خود به خودی از بهشت ​​نپروتئین تراپی مو بودند؟ گرچه آن پسر نزد تو منفور پروتئین تراپی مو بود، اما لطف خدا بر او نازل کراتینه مو شده رنگ مو است. و لطافت و محبت انسان به حافظ بهشت ​​چیست ؟ تو نسبت به او ظالم پروتئین تراپی مو بودی، اما بهشت ​​او را برکت بالیاژ مو داده و او را از آسیب محافظت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

رنگ مو : او دشمن را از دور گرفت و رعد و برق او را به زمین راند. بر اثر زخم نیزه، و بر روی شن های سوزان مرد. محاصره مدتی با هدف تضعیف قدرت سلیم ادامه یافت. سرانجام مینوچیهر پیامی برای او فرستاد و گفت: “اجازه دهید جنگ بین ما رقم بخورد. قلعه را رها کنید و با جسارت در اینجا مرا ملاقات کنید تا معلوم نانو کراتین مو شود خدا به چه کسی پیروز می نانو کراتین مو شود.” سلیم بدون شرم نمی‌توانست این چالش را رد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مدل موی خیلی کوتاه

رنگ مدل موی خیلی کوتاه : سیلیم فکر بیبی لایت مو کرد عاقلانه رنگ مو است که عقب نشینی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در یک قلعه پناه ببرد. اما مینوچیهر به تعقیب رفت و قلعه را محاصره بیبی لایت مو کرد. یک روز جنگجوی به نام کاکو از قلعه بیرون زد و با نزدیک کراتینه مو شدن به مرکز ارتش محاصره کننده، نیزه ای را به سمت مینوچیهر پرتاب بیبی لایت مو کرد، اما قبل از رسیدن به هدف بی خطر سقوط بیبی لایت مو کرد. سپس مینوچیهر کمربند دشمن را گرفت، او را در هوا بلند بیبی لایت مو کرد و از زین خود به زمین پرت بیبی لایت مو کرد.

او از قلعه پایین آمد و مینوچیهر را ملاقات بیبی لایت مو کرد. درگیری کراتینه مو شدیدی رخ بالیاژ مو داد و او در دم کشته کراتینه مو شد. شمشیر تیزبین مینوچیهر سر سلطنتی را از بدن جدا بیبی لایت مو کرد و بدین ترتیب به سرعت به حرفه سلیم پایان بالیاژ مو داد. پس از آن، کل نیروهای دشمن شکست خورده و به هر جهت به پرواز درآمدند. جنگجویان پیشرو ارتش شکست خورده اکنون به دنبال محافظت از مینوچیهر پروتئین تراپی مو بودند.

  ترکیب رنگ مو قهوه ای شکلاتی تیره

که فوراً درخورنگ مو است آنها را پذیرفت و با نفوذ آنها تمام نیروهای سلیم و تور زیر نظر او متحد کراتینه مو شدند. به هر کدام بر حسب شایستگی درجه می بالیاژ مو داد. پس از پیروزی، مینوچیهر به ادای احترام به فریدون شتافت و فریدون را با ستایش و سپاس و تکریم مرسوم پذیرفت. فریدون در بازگشت از نبرد، پیاده با او ملاقات بیبی لایت مو کرد. و لحظه ای که مینوچیهر پادشاه ارجمند را دید.

پیاده کراتینه مو شد و زمین را بوسید. آنها سپس با نشستن در قصر، موفقیت بازوهای خود را به خود تبریک گفتند. اندکی بعد پایان فریدون نزدیک کراتینه مو شد. هنگامی که مینوچیهر را به مراقبت سام و ناریمان توصیه بیبی لایت مو کرد، گفت: “ساعت حرکت من فرا رسیده رنگ مو است و من شاهزاده را تحت حمایت شما قرار می دهم.” سپس به مینوچیهر دستور بالیاژ مو داد تا بر تخت بنشیند. و تاج خود را بر سر او نهاد و ذهن خود را با مشورت نیکو و حکیمانه ذخیره بیبی لایت مو کرد.

رنگ مدل موی خیلی کوتاه : پس از مرگ فریدون، مینوچیهر به حکومت امپراتوری رسید و به رعایت دقیق تمام قوانین و مقررات پدربزرگش ادامه بالیاژ مو داد. به رعایای خود دستور می بالیاژ مو داد که در عبادت خدا ثابت قدم باشند. لشکر و مردم او را ستایش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، برای شادی و طول روزیش دعا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. گفتند دلهای ما همیشه به تو گره خورده رنگ مو است. قلب ما، الهام گرفته از عشق و وفاداری رنگ مو است.

زال، پسر سم بر اساس روایات سنتی که فردوسی افسانه های خود را از آنها گرفته رنگ مو است، سام پهلوان از او پسری به دنیا آمد که موهایش کاملاً سفید پروتئین تراپی مو بود. در بدو تولد، پرستار نزد سام رفت و به او گفت که خداوند فرزندی شگفت‌انگیز به او عطا بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، بدون هیچ عیب، به جز اینکه موهایش سفید پروتئین تراپی مو بود. اما وقتی سام او را دید ناراحت کراتینه مو شد: موهایش مثل بال غاز سفید پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو شکلاتی فندقی روشن

گونه‌اش مثل گل رز بهار پروتئین تراپی مو بود، شکلش مثل درخت سرو ررنگ مو است پروتئین تراپی مو بود ، اما وقتی پدرش را آوردند تا آن کودک را با موهای سفید نقره‌ای ببینند، قلبش از دیدن آن شورید. مادرش نام او را زال گذاشت و مردم به سام گفتند: «این اتفاق شومی رنگ مو است و جز مصیبت برای تو حاصلی نخواهد داشت؛ بهتر رنگ مو است او را از چشم ها دور کنی. “هیچ انسانی در این زمین نمی تواند چنین هیولایی به دنیا بیاورد، او باید از نژاد شیطان باکراتینه مو شد.

اگرچه انسان هنوز در شکل و صورت رنگ مو است. اگر شیطان نباکراتینه مو شد، حداقل یک جانور حزب رنگ به نظر می رسد.” وقتی سام با این سرزنش ها و تمسخرهای مردم آشنا کراتینه مو شد، هر چند با دلی غمگین تصمیم گرفت که او را به کوه البرز ببرد و در آنجا رها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا توسط حیوانات درنده ناپروتئین تراپی مو بود نانو کراتین مو شود. آلبرز محل زندگی سیمورغ یا گریفین پروتئین تراپی مو بود.

و در حالی که در جستجوی غذا برای بچه‌های گرسنه‌اش به اطراف پرواز می‌بیبی لایت مو کرد، آن حیوان شگفت‌انگیز کودک را پیدا بیبی لایت مو کرد که به تنهایی روی صخره سخت دراز کشیده پروتئین تراپی مو بود و گریه می‌بیبی لایت مو کرد و انگشتانش را می‌مکید. اما سیمورغ تمایلی به بلعیدن او نداشت.

اما دلسوزانه او را به هوا برد و به محل سکونت خود رساند. کسی که از فیض بهشت ​​برخوردار رنگ مو است هرگز مسکنی نخواهد داشت و کسی که نفرین سرنوشت را به دوش می ککراتینه مو شد هرگز نمی تواند حال بد خود را تغییر دهد. صدایی، نه زمینی، به این ترتیب سیمورغ را در لانه کوهیش خطاب می‌بیبی لایت مو کرد : «به تو می‌سپارم، این فانی، که توسط قدرت الهی محافظت می‌نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو ابی یخی بدون دکلره

رنگ مدل موی خیلی کوتاه : بگذار مهربانی پرورش‌دهنده‌ات را به او تقسیم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، او را با عنایت پدرانه تغذیه کن؛ زیرا از کمر او، به وقتش، قهرمان جهان خواهد آمد و عزت را بر زمین و به نام تو خواهد آورد، وارث شهرت ابدی.» جوان‌ها نیز نسبت به نوزاد مهربان و محبت‌آمیز پروتئین تراپی مو بودند که به این ترتیب برای چندین سال توسط سیمورغ تغذیه و محافظت می‌کراتینه مو شد.

رویای تنهایی می گویند شبی پس از غم و اندوه و تأمل در مصائب این زندگی، سام را خواب دید و چون جزئیات آن را به مفسران انذارها و فال های مرموز رساندند، گفتند که زال یقیناً ساکن رنگ مو است. زنده رنگ مو است، گرچه مدتها در البرز در معرض دید قرار گرفته پروتئین تراپی مو بود، و آنجا را رها آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا توسط حیوانات وحشی تکه تکه نانو کراتین مو شود.

با این تعبیر، احساسات طبیعی پدر بازگشت و او قوم خود را در جستجوی زال به کوه فرستاد، اما موفق نکراتینه مو شد. در شبی دیگر سام برای بار دوم خواب دید، وقتی مرد جوانی با چهره ای زیبا در راس لشکری ​​عظیم دید که پرچمی در جلوی او به اهتزاز درآمده پروتئین تراپی مو بود و موبید بر دست چپش پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مدل موی خیلی کوتاه : یکی از آنها سام را خطاب بیبی لایت مو کرد و او را اینگونه سرزنش بیبی لایت مو کرد: ای فانی بی احساس، آیا تمام حس شرم را از چشمان خود پاک بیبی لایت مو کرده ای ؟ آیا شما معتقدید که داشتن تسمه های نقره ای جرم رنگ مو است؟ اگر چنین رنگ مو است، سرت با موهای سفید پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه