↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو خیلی جدید

مدل رنگ مو خیلی جدید | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو خیلی جدید را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو خیلی جدید را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ مو خیلی جدید : می توان به آن رسید. در دامنه تپه اطراف این دشت به هیچ وجه مسیری وجود نرنگ مو دارد، اما تعبالیاژ مو داد زیادی بوته‌های خاردار با تیغه‌های تیز روی آن‌ها وجود رنگ مو دارد که مانع از آن می‌نانو کراتین مو شود که هیچ یک از مردم اوزی که در پایین‌تر زندگی می‌کنند برای دیدن آنچه در بالای آن رنگ مو است بالا بروند.

رنگ مو : از میان همه چیزهای جادویی که گلیندا را در قلعه او احاطه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، هیچ چیز شگفت انگیزتر از کتاب رکوردهای بزرگ او نپروتئین تراپی مو بود. در صفحات این کتاب رکورد دائماً – روز به روز و ساعت به ساعت – تمام رویبالیاژ مو دادهای مهمی که در هر نقطه از جهان شناخته کراتینه مو شده رخ بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود ثبت می کراتینه مو شد و دقیقاً در همان لحظه ای که رویبالیاژ مو دادها اتفاق افتاد در کتاب ثبت می کراتینه مو شد.

مدل رنگ مو خیلی جدید

مدل رنگ مو خیلی جدید : این افتخار بزرگی تلقی می کراتینه مو شد که اجازه خدمت به جادوگر خوب را داشته باشید که از هنرهای جادویی او فقط برای سود مردم اوز رنگ مو استفاده می کراتینه مو شد. گلیندا با ارزش ترین خدمتکار اوزما پروتئین تراپی مو بود، زیرا دانش او در مورد جادوگری فوق العاده پروتئین تراپی مو بود و می توانست تقریباً هر کاری را که معشوقه اش، دختر دوست داشتنی حاکم اوز، آرزو می بیبی لایت مو کرد، انجام دهد.

هر ماجراجویی در سرزمین اوز و در دنیای بزرگ بیرونی و حتی در مکان هایی که من و شما هرگز نام آن را نشنیده ایم، به طور دقیق در کتاب بزرگ ثبت کراتینه مو شده رنگ مو است که هرگز اشتباه نبیبی لایت مو کرده و فقط حقیقت را بیان بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. به همین دلیل هیچ چیز را نمی‌توان از گلیندا خیر پنهان بیبی لایت مو کرد، او فقط باید به صفحات کتاب رکوردهای بزرگ نگاه می‌بیبی لایت مو کرد تا همه چیز را بداند.

این یکی از دلایلی پروتئین تراپی مو بود که او یک جادوگر بزرگ پروتئین تراپی مو بود، زیرا سوابق او را عاقل تر از هر فرد زنده دیگری می بیبی لایت مو کرد. این کتاب فوق‌العاده روی میز طلایی بزرگی که در وسط اتاق پذیرایی گلیندا قرار داشت، قرار داشت. پایه های میز که با سنگ های قیمتی پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، محکم به کف کاشی چسبانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و خود کتاب با زنجیر به میز بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و با شش قفل طلایی محکم قفل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی قهوه ای مناسب پوست گندمی

مدل رنگ مو خیلی جدید : کلیدهایی که گلیندا روی زنجیری که دور آن محکم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، می برد. گردن خودش صفحات کتاب بزرگ از نظر اندازه بزرگتر از صفحات یک روزنامه آمریکایی پروتئین تراپی مو بود و اگرچه بسیار نازک پروتئین تراپی مو بودند، تعبالیاژ مو داد آنها به قدری زیاد پروتئین تراپی مو بود که حجم عظیم و حجیمی را ایجاد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. کتاب با جلد طلایی و قلاب‌های طلایی آن چنان سنگین پروتئین تراپی مو بود که سه مرد به سختی می‌توانستند آن را بلند کنند.

با این حال، امروز صبح، هنگامی که گلیندا بعد از صبحانه وارد اتاق پذیرایی اش کراتینه مو شد، در حالی که تمام دوشیزگانش دنبال او پروتئین تراپی مو بودند، جادوگر خوب از این که کشف بیبی لایت مو کرد کتاب رکوردهای بزرگ او به طور مرموزی ناپدید کراتینه مو شده، شگفت زده کراتینه مو شد. تصویر در دسترس نیست وقتی به سمت میز رفت، متوجه کراتینه مو شد که زنجیرها با ابزار تیز بریده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

و این کار باید زمانی انجام می کراتینه مو شد که همه در قلعه خواب پروتئین تراپی مو بودند. گلیندا شوکه و غمگین کراتینه مو شد. چه کسی می توانست این کار شریرانه و جسورانه را انجام دهد؟ و چه کسی می تواند بخواهد او را از کتاب رکوردهای بزرگ خود محروم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ جادوگر مدتی متفکر پروتئین تراپی مو بود و عواقب از دست بالیاژ مو دادن خود را در نظر می گرفت. سپس به اتاق سحر و جادو رفت تا طلسمی تهیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به او بگوید چه کسی کتاب رکورد را دزدیده رنگ مو است.

  بلوند بژ پلاتینه ۱۰.۳۱

اما وقتی قفل کمدهایش را باز بیبی لایت مو کرد و درها را باز بیبی لایت مو کرد، تمام ابزار جادویی و ترکیبات شیمیایی کمیاب او از قفسه‌ها حذف کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. جادوگر حالا هم عصبانی و هم نگران پروتئین تراپی مو بود. او روی صندلی نشست و سعی بیبی لایت مو کرد به این فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که چگونه این سرقت خارق العاده ممکن رنگ مو است رخ بالیاژ مو داده باکراتینه مو شد. بدیهی پروتئین تراپی مو بود که دزد فردی با قدرت بسیار بالا پروتئین تراپی مو بود، یا اینکه سرقت هرگز بدون اطلاع او انجام نمی کراتینه مو شد.

اما چه کسی در تمام سرزمین اوز به اندازه کافی قدرتمند و ماهر پروتئین تراپی مو بود که بتواند این کار وحشتناک را انجام دهد؟ و چه کسی با داشتن قدرت می تواند هدفی در سرپیچی از خردمندترین و با رنگ مو استعبالیاژ مو دادترین جادوگری که جهان تاکنون شناخته رنگ مو است داشته باکراتینه مو شد؟ تصویر در دسترس نیست گلیندا یک ساعت کامل به این موضوع گیج کننده فکر بیبی لایت مو کرد.

مدل رنگ مو خیلی جدید : در پایان آن زمان هنوز متحیر پروتئین تراپی مو بود که چگونه آن را توضیح دهد. اما اگرچه ابزار و مواد شیمیایی او از بین رفته پروتئین تراپی مو بود ، دانش او در مورد سحر و جادو به هیچ وجه دزدیده نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، زیرا هیچ دزدی، هرچند ماهر، نمی تواند دانش را از کسی ببرد، و به همین دلیل رنگ مو است که دانش بهترین و مطمئن ترین گنج برای به دست آوردن رنگ مو است.

گلیندا بر این باور پروتئین تراپی مو بود که وقتی زمان جمع آوری گیاهان و اکسیرهای جادویی بیشتری داشته باکراتینه مو شد و ابزار جادویی بیشتری بسازد، می تواند کشف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که سارق کیست و کتاب رکوردهای ارزشمند او چه کراتینه مو شده رنگ مو است. او به دوشیزگانش گفت: «هر که این کار را بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد، شخص بسیار احمقی رنگ مو است، زیرا به مرور زمان مشخص می نانو کراتین مو شود و سپس به کراتینه مو شدت مجازات خواهد کراتینه مو شد.

  رنگ مو بلوند کرم استخوانی

او اکنون فهرستی از چیزهایی را که نیاز داشت تهیه بیبی لایت مو کرد و پیام رسان هایی را به هر نقطه از اوز فرستاد تا آنها را به دست آورده و در اسرع وقت به او بیاورند. و یکی از فرستادگان او با جادوگر کوچولوی اوز ملاقات بیبی لایت مو کرد که بر پشت اسب سواری معروف زنده سوار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و با هر دو دستش به گردن آن چسبیده پروتئین تراپی مو بود.

مدل رنگ مو خیلی جدید : زیرا اسب اره با سرعت باد به سمت قلعه گلیندا می‌رفت و خبر می‌بالیاژ مو داد که رویال اوزما، فرمانروای تمام سرزمین بزرگ اوز، ناگهان ناپدید کراتینه مو شده رنگ مو است و هیچ‌کس در شهر زمرد نمی‌دانست چه بر سر او آمده رنگ مو است. جادوگر در حالی که در برابر جادوگر حیرت زده ایستاده پروتئین تراپی مو بود، گفت: “تصویر جادویی اوزما از بین رفته رنگ مو است.

بنابراین نمی توانیم با آن مشورت کنیم تا بفهمیم کجرنگ مو است. بنابراین به محض اینکه متوجه ضررمان کراتینه مو شدیم برای کمک به شما مراجعه بیبی لایت مو کردم. بگذارید ما به کتاب رکوردهای بزرگ نگاه می کنیم.” جادوگر با اندوه پاسخ بالیاژ مو داد: افسوس، ما نمی توانیم این کار را انجام دهیم، زیرا کتاب بزرگ رکوردها نیز ناپدید کراتینه مو شده رنگ مو است!

مدل رنگ مو خیلی جدید : تصویر در دسترس نیست سرقت از سرقت مهم دیگر در سرزمین اوز گزارش کراتینه مو شد که پرحادثه پروتئین تراپی مو بود صبح، اما آنقدر دور از شهر زمرد یا قلعه گلیندا خوب اتفاق افتاد که هیچ یک از آن افرادی که نام بردیم تا مدتها بعد از سرقت مطلع نکراتینه مو شدند. در گوشه جنوب غربی وینکی کشور، دشت وسیعی وجود رنگ مو دارد که تنها با بالا رفتن از یک تپه شیب دار، از هر طرف که به آن نزدیک شوید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه