↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بلوند زیتونی پلاتینه خیلی روشن

بلوند زیتونی پلاتینه خیلی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بلوند زیتونی پلاتینه خیلی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بلوند زیتونی پلاتینه خیلی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بلوند زیتونی پلاتینه خیلی روشن : که در امتبالیاژ مو داد سنگر ارتباطی می‌روند». ما شاهد عبور یک دسته از جوجه اردکهای تمام طلایی بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم – هنوز تقریباً تخم مرغ روی پا – سرهای بزرگ آنها بدنهای کوچک لنگ خود را با نخ گردنشان می کشند.

رنگ مو : ما افراد منفرد را می‌بینیم که در زوج‌ها با هم متحد می‌شوند، از هم جدا می‌شوند، سپس با الهام جدیدی از صحبت‌ها دوباره دور هم جمع می‌شوند و گویی مغناطیسی کراتینه مو شده‌اند. وسط جمعیت هیجان زده کاغذهای سفید تکان می خورد. این فروشنده روزنامه رنگ مو است که به دو کاغذ سوس می فروکراتینه مو شد که باید یک سو باکراتینه مو شد.

بلوند زیتونی پلاتینه خیلی روشن

بلوند زیتونی پلاتینه خیلی روشن : در وسط جاده ایستاده رنگ مو است، لاغر مانند پاهای خرگوش. در گوشه خانه پارادیس صورت صورتی مانند ژامبون را به خورشید نشان می دهد. بیکت با ژاکت و کلاه پلیسی دوباره به ما ملحق می نانو کراتین مو شود. او در حال لیسیدن کاسه هایش رنگ مو است: “من با چند دوست آشنا کراتینه مو شدم و یک نوشیدنی خوردیم. می بینید، فردا یکی دوباره شروع به خراشیدن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

پارچه های کهنه و منجنیقش را تمیز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما کت بزرگ من! آن را فیلتر کنید! این دیگر یک کت عالی نیست – یک صفحه زره رنگ مو است.” مونتروی، یک کارمند در دفتر، ظاهر می نانو کراتین مو شود و به بیکت می گوید: “هی، ریف راف! یک نامه! یک ساعت تعقیبت بیبی لایت مو کردم. هرگز پیدا نمی شوی، روتر!” “نمیتونی هم اینجا و هم اونجا باشی، لونی. به ما نگاه کن.” نامه را بررسی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

آن را در دستش متعادل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در حالی که پاکت را پاره می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اعلام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: «از آن پیرزن رنگ مو است». سرعتمان را کاهش می دهیم. هنگام خواندن، با انگشتش خطوط را دنبال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، سرش را با هوای اعتقاد تکان می دهد و لب هایش مانند لب های زن در حال نماز حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هر چه به وسط دهکده نزدیک تر می شویم، ازدحام جمعیت بیشتر می نانو کراتین مو شود.

  رنگ موی نسکافه ای روشن جدید

به فرمانده و پادری دامن مشکی که مثل پرستارش در کنار هم راه می رود درود می فرستیم. ما توسط کبوتر، گنون، اسکوئنیر جوان و شاسور کلودور مورد بازجویی قرار می گیریم. لاموز کور و ناشنوا به نظر می رسد و فقط نگران راه رفتن رنگ مو است. با هیجان وارد می‌شوند تا اخبار بزرگی را اعلام کنند – “می‌دانی، به عقب می‌رود.” بیکت در حالی که بینی اش را از روی نامه اش بلند می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

می گوید: “خنده دار رنگ مو است، چگونه مردم خودشان را گول می زنند. پیرزن از من ناراحت رنگ مو است!” او بخشی از نامه مادرانه را به من نشان می دهد: “وقتی نامه من را دریافت بیبی لایت مو کردی” ، او می گوید: “بدون شک تو در سردی و گلی خواهی پروتئین تراپی مو بود و از همه چیز محروم خواهی کراتینه مو شد. او می خندد: ده روز رنگ مو است که او آن را برای من گذاشته رنگ مو است، و او آن را تمیز بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

ما روزهای سختی را گذرانده‌ایم، اما اکنون در وضعیت خوبی بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.” وقتی به لانه‌ای می‌رسیم که در آن ساکن بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، به این جمله فکر می‌کنیم. سادگی تکان دهنده آن بر من تأثیر می گذارد، روحی را به من نشان می دهد – انبوهی از روح ها. از آنجا که خورشید خود را نشان بالیاژ مو داده رنگ مو است، زیرا ما درخششی و تشبیهی از آسایش را احساس بیبی لایت مو کرده ایم.

بلوند زیتونی پلاتینه خیلی روشن : دیگر رنجی وجود نرنگ مو دارد، نه از گذشته و نه از آینده وحشتناک. “ما در حال حاضر همه چیز درست رنگ مو است.” دیگر حرفی برای گفتن نیست. بیکت مانند یک آقا سر میز می‌نشیند تا پاسخی بنویسد. او با دقت جوهر و کاغذ قلم خود را در خارج می گذارد و هر کدام را بررسی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، سپس با لبخند خطوط کاملا منظم دستخط بزرگ خود را در صفحه ناچیز دنبال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو بدون دکلره برای موهای سفید

می‌گوید: «اگر می‌دانستی برای پیرزن چه نوشته‌ام، می‌خندی.» نامه‌اش را دوباره می‌خواند، آن را محبت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به خودش لبخند می‌زند. [نکته 1:] حیف رنگ مو است که این شوخی را با ترجمه خراب کنم، اما معنای اصلی بیکت این پروتئین تراپی مو بود: “تو صلیب لایت و هایلایت مو هستی چون گلویی مثل کوره آهک داری.” معنای ثانویه یا تحت اللفظی او آشکار رنگ مو است.

اشاره ای دیگر به عبارت معروف. “تا زمانی که غیرنظامیان نگه تمام دکلره مو دارند.” – Tr. [نکته 3:] هر دهکده فرانسوی دارای پلاکی رنگ مو است که به اولین خانه در هر جاده نزدیک می نانو کراتین مو شود، که نام آن و فاصله تا جاده بعدی را ذکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.—Tr. ما عادات ما در حیاط پشتی بر تخت نشسته ایم. مرغ بزرگ، سفیدی مانند پنیر خامه‌ای، در اعماق سبدی در نزدیکی لانه‌ای که ساکن زندانی آن در حال جست‌وجوی رنگ مو است.

در حال جویدن رنگ مو است. اما مرغ سیاه در سفر آزاد رنگ مو است. او گردن الرنگ مو استیک خود را به حالت تکان‌ها بالا می‌آورد و بیرون می‌ککراتینه مو شد و با راه رفتن بزرگ و متاثر پیش می‌رود. فقط می توان مشخصات او و چشمک های چشمک زنش را دید و به نظر می رسد صحبت او از یک فنر فلزی پیش می رود. او راهپیمایی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

سیاه و براق مانند قفل های عشق یک کولی. و همانطور که او راهپیمایی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، دنباله کم رنگی از جوجه ها را اینجا و آنجا روی زمین باز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این توپ‌های کوچک زرد کوچک که همیشه با غریزه‌ای زمزمه‌آمیز در جزر و مد به سمت امن نگه داشته می‌شوند، در زیر راهپیمایی مادرانه با تکان‌های کوتاه و تیز به سرعت می‌روند و در حین حرکت نوک می‌زنند.

  رنگ موی مشکی روی بلوند

اکنون قطار کاملاً متوقف می نانو کراتین مو شود، زیرا دو تا از جوجه ها متفکر و بی حرکت لایت و هایلایت مو هستند و بی توجه به قلقلک والدین لایت و هایلایت مو هستند. پارادیس می گوید: «نشانه بدی رنگ مو است. “مرغی که فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند مریض رنگ مو است.” و پارادیس پاهایش را باز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و باز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بلر در کنار او روی نیمکت، خمیازه‌های خود را دراز می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، خمیازه بزرگی را رها می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در مدتی آرام حفظ می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بلوند زیتونی پلاتینه خیلی روشن : و دوباره خود را به تماشای آن می‌اندازد، زیرا از همه ما او بیشتر از تماشای پرندگان در طول زندگی کوتاه خود لذت می‌برد، زمانی که آنها در چنین شرایطی لایت و هایلایت مو هستند. عجله برای خوردن و ما آنها را یکپارچه تماشا می کنیم، بدون اینکه خروس پیر کهنه، نخ فرسوده را فراموش کنیم. جایی که پرهایش افتاده، پای برهنه لرنگ مو استیکی هندی ظاهر می‌نانو کراتین مو شود.

که مثل کتلت کبابی رنگ مو است. او با صدای جغجغه‌ای خفه‌کراتینه مو شده به پرستار سفیدپوست که ابتدا سرش را به نشانه انکار تارت برمی‌گرداند، نزدیک می‌نانو کراتین مو شود و سپس او را با صفحه‌های مینای آبی کوچک چشمانش تماشا می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بارکی می گوید: «حال ما خوب رنگ مو است. بلر می‌گوید: «مراقب اردک‌های کوچولو باشید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه