نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی عسلی خیلی روشن با دکلره

رنگ موی عسلی خیلی روشن با دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی عسلی خیلی روشن با دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی عسلی خیلی روشن با دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی عسلی خیلی روشن با دکلره : در چین های سنگین پشت سر او آویزان پروتئین تراپی مو بود. 24 اتلدا با قدم زدن به ارابه اوشن کینگ کنار او نشست. شاهزاده دوریون به دنبالش آمد و خیلی زود تمام مهمانی به راحتی در میان پری دریایی ها نشستند. دور شروع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. برخی از پرندگان برفی که آنها را تماشا می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، ناگهان از جا برخرنگ مو استند و بال‌های سفید بلند خود را دراز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و با تنبلی از آنجا دور کراتینه مو شدند.

رنگ مو : و با سایه‌های روشن از تزئینات سرمه‌ای، هنگام صحبت او به آنها پیوستند. دوشیزگان اتلدا، با لباس‌های براق نقره‌ای سفید، دنبال آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. و دست در دست شوالیه ها، راهپیمایی باشکوه عروسی خود را به سمت زمین آغاز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. هرگز منظره ای شاهانه تر از این وجود نداشت. پیش از عروس و داماد، سواره نظام همجنس گرا از نردبان باشکوه تیرهای نقره فرود آمدند.

رنگ موی عسلی خیلی روشن با دکلره

رنگ موی عسلی خیلی روشن با دکلره : او با ملایمت زمزمه بیبی لایت مو کرد: “ما به زودی برمی گردیم، مادر عزیز.” “آن گام‌های درخشان ما را با خیال راحت به سوی شما باز می‌گردانند.” سپس در حالی که شوهرش به آنها ملحق کراتینه مو شد، او با خندان جلو آمد تا به او سلام الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و گفت که آماده رنگ مو است. 19 صد نفر از شوالیه‌های شاهزاده خورشید، با تله‌هایی از طلا که توسط خود خورشید ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

آنها قدم به قدم از مهتابی به سمت زمین سرگردان کراتینه مو شدند و ماه که عاشقانه به آنها لبخند می زد، دوباره آه سنگینی کشید در حالی که مسیر درخشان نقره خود را پیش روی آنها می گستراند. اکنون، زمین از آمدن آنها باخبر کراتینه مو شد، و او مصمم کراتینه مو شد که به آنها خوشامد بگوید که در خور مقام عالی و قدرتمند آنها باکراتینه مو شد. او قبلاً بدهی بزرگی به پادشاه خورشید داشت.

  رنگ مو ماهاگونی روشن بدون دکلره

زیرا پرتوهای درخشان او پروتئین تراپی مو بود که او را گرم و تغذیه بیبی لایت مو کرد و او را بارور بیبی لایت مو کرد. بیشتر باروری پر زرق و برق او به دلیل گرمای خورشید پروتئین تراپی مو بود. بنابراین او از تمام دنیا دعوت بیبی لایت مو کرد تا با جشن عروسی دیدار کنند و به افتخار آنها یک توپ بزرگ اهدا بیبی لایت مو کرد. 20 دعوت نامه های او توسط باد گرفته کراتینه مو شد و به سرعت به چهار گوشه جهان منتقل کراتینه مو شد.

از صدها شخصیت بزرگوار خورنگ مو استه کراتینه مو شد تا با غریبه های برجسته ملاقات کنند و همه به احترام آنها آمدند و سلام صمیمانه و دعوت به بازدید از نقاط مختلف جهان را به همراه آوردند. شب توپ فرا رسیده پروتئین تراپی مو بود. زمین، پر از جواهرات، منتظر ورود مهمانانش پروتئین تراپی مو بود. پشت جنگل آن‌ها پر از نور پروتئین تراپی مو بود، زیرا همه کرم‌ها و کرم‌های شب تاب به این مناسبت احضار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و روزها درختان را تزئین می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

ارکستری از پرندگان موسیقی لذیذی خواندند و بالای سر آسمان پر از ستارگان چشمک زن پروتئین تراپی مو بود که با تعجب خاموش به شکوه زمین خیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. در کنار ملکه زمین شاهزاده دوریون ایستاده پروتئین تراپی مو بود. کت و شلوار طلای خالص او مانند خود خورشید می درخشید و در کنار او عروس زیبایش، پرنسس ماه پروتئین تراپی مو بود. او لباس‌های سفید نقره‌دوزی کراتینه مو شده به تن داشت و مطمئناً چشم‌انداز جذابی داشت.

موهای زرد درخشانش با تاجی از ستارگان درخشان از پیشانی اش جدا کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. چشمان آبی شفاف او، با رنگ های عمیق آسمانی اش، در نورهایی به درخشانی تاج ستاره اش می رقصیدند. 21 ابتدا پسر بزرگ زمین، پادشاه اقیانوس، آمد تا به آنها سلام الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دریا توده‌ای از آتش با فسفر درخشان پروتئین تراپی مو بود و پادشاه اوشن و دختران پری دریایی‌اش در شعله‌های قرمز شناور به نظر می‌رسیدند.

  رنگ موی قرمز هایلایت

موهای بلند و فوق‌العاده زیبای دوشیزگان هنگام شنا بیبی لایت مو کردن پشت سرشان شناور پروتئین تراپی مو بود و جذاب‌ترین آهنگ‌ها را می‌خواندند. آنها از شاهزاده دوریون و عروسش دعوت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا در خانه دریایی شان از آنها دیدن کنند. و این دعوت به یکباره مورد قبول غریبان قرار گرفت. دعوت دیگری که بلافاصله پذیرفته کراتینه مو شد.

رنگ موی عسلی خیلی روشن با دکلره : از سوی تنها خواهر شاهزاده دوریون، پرنسس کولدا، که با شوهرش روی زمین زندگی می بیبی لایت مو کرد، انجام کراتینه مو شد. دعوت‌های بسیار جذاب‌تری به آنها بالیاژ مو داده کراتینه مو شد، اما البته پذیرش همه آنها غیرممکن پروتئین تراپی مو بود. بالاخره یک فرد متشخص با قد و قامت کوچک و زشت به جلو رفت. بدنش کوتوله پروتئین تراپی مو بود و قوز بزرگی روی پشتش داشت.

صورتش تیره و درخشان پروتئین تراپی مو بود و کت و شلواری از برگ های زرد پوشیده پروتئین تراپی مو بود. همه مهمانان کنار رفتند تا اجازه دهند او بگذرد، انگار از او می ترسیدند. او در اعماق وسیع جنگل، در میان کوه های عظیم زندگی می بیبی لایت مو کرد. کار روزانه او، با هزاران نفر از نیروهایش، ساختن آن کوه های بزرگ و بلند پروتئین تراپی مو بود. سنگ به سنگ آنها را تاریک و بی ثمر به ابرها رساند.

در حالی که راه می رفت لنگان لنگان لنگان می زد و با عصبانیت به چهره های کوچک کراتینه مو شده ای که از او دوری می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند خیره کراتینه مو شد. اما او دعوت خود را به مهمانان نمایشگاه بالیاژ مو داد، همانطور که دیگران انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند، و همانطور که او دعوت می بیبی لایت مو کرد در برابر آنها تعظیم بیبی لایت مو کرد. 22 لرزه ای غیرارادی در شاهزاده خانم دوست داشتنی با شنیدن سخنان او جاری کراتینه مو شد و ناگهان با وحشت به شوهرش چسبید.

  رنگ مو فانتزی گرانج

زیرا چشمان کوتوله سیاه با تحسین بر او نشست. در نگاه جسورانه او هیجان سردی از ترس را احساس بیبی لایت مو کرد. اما شاهزاده دوریون که با لبخندی لطیف به او اطمینان بالیاژ مو داد، رو به موجود زشت بیبی لایت مو کرد و با حیرت ملکه زمین و دربارش، پاسخ بالیاژ مو داد: “آقا کوتوله، ما دعوت شما را می پذیریم و هر زمان که مهماندار ما با شما همراه باشید، با کمال میل سوار می شویم. وصیت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

پادشاه خورشید، پدرم، و اعلیحضرت ملکه ماه، هر کدام هدیه ای به زمین فرستاده اند تا به نشانه خوشحالی از بازدید ما از اینجا، و ما باید طلا و نقره گرانبهای خود را در اعماق کوه های بزرگ شما قرار دهیم. در آنجا به بهترین وجه رکراتینه مو شد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و رکراتینه مو شد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و جهان را افزایش می دهد و سود می برد.» پرنسس ماه با شنیدن پاسخ شوهرش بسیار رنگ پریده کراتینه مو شد.

اما کوتوله سیاه با لبخندی شادمانه روی صورت زشتش لنگان لنگان رفت. 23 فصل دوم نحوه بازدید مهمانان عروسی از غارهای اقیانوس (بدون برچسب) پادشاه اقیانوس و دخترانش زودتر برای مهمانان خود آمدند. آنها به سرعت رانندگی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند و اسب های دریایی آنها با کفی از کف سفید پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. همانطور که آنها به سمت ساحل آمدند.

رنگ موی عسلی خیلی روشن با دکلره : خورشید طلوع آسمان را صورتی درخشان بیبی لایت مو کرد و برای یک لحظه آب رنگ خود را گرفت. و سپس تماشای امواج غلتش بزرگ دریا که سایه ظریف گلگونی را سرخ می کنند، لذت بخش پروتئین تراپی مو بود. اتلدا به همراه پرنس دوریون و دوستانشان روی شن‌های خامه‌ای در انتظارشان ایستاده پروتئین تراپی مو بودند. پرنسس ماه لباسی به تن داشت که با چشمان آبی او هماهنگ باکراتینه مو شد و قطار نفیس آن که هلال های نقره ای گلدوزی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه