↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی شامپاینی خیلی روشن

رنگ موی شامپاینی خیلی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی شامپاینی خیلی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی شامپاینی خیلی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی شامپاینی خیلی روشن : اینکه آیا حتی یک گونه کوچک از الیوا در سواحل جنوبی اروپا وجود داشته باکراتینه مو شد و هیچ گونه ای از دو جنس دیگر وجود نداشته باکراتینه مو شد، تردید وجود رنگ مو دارد. اگر یک زمین شناس در لات پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. 39 درجه در سواحل پرتغال بستری حاوی پوسته های متعدد متعلق به سه گونه اولیوا، تا ولوتا و تربرا، احتمالاً ادعا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که آب و هوا در دوره وجود آنها باید گرمسیری پروتئین تراپی مو بوده باکراتینه مو شد. اما، با قضاوت از آمریکای جنوبی، چنین رنگ مو استنباط ممکن رنگ مو است اشتباه باکراتینه مو شد.

رنگ مو : باد خوب پروتئین تراپی مو بود، اما جو بسیار غلیظ پروتئین تراپی مو بود. به طوری که ما مناظر کنجکاوی زیادی را از دست بالیاژ مو دادیم. ابرهای ناهموار تیره به سرعت بر فراز کوه ها رانده کراتینه مو شدند، از قله هایشان تقریباً به سمت پایگاه هایشان. نگاه های اجمالی که ما از میان توده تاریک گرفتیم بسیار جالب پروتئین تراپی مو بود. نقاط ناهموار، مخروط های برفی، یخچال های طبیعی آبی، خطوط قوی، مشخص کراتینه مو شده در آسمانی تیره، در فواصل مختلف دیده می شوند.

رنگ موی شامپاینی خیلی روشن

رنگ موی شامپاینی خیلی روشن : تعبالیاژ مو دادش کاهش می یافت و شاید دیگر وجود نداشت. 8 ژوئن​ -صبح زود لنگر را وزن بیبی لایت مو کردیم و بندر قحطی را ترک بیبی لایت مو کردیم. کاپیتان فیتز روی مصمم کراتینه مو شد که تنگه ماژلان را توسط کانال ماگدالن که مدت زیادی کشف نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود ترک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مسیر ما به سمت جنوب پروتئین تراپی مو بود، در آن گذرگاه غم انگیزی که قبلاً به آن اشاره بیبی لایت مو کردم که به نظر می رسد به دنیای دیگری و بدتر منتهی می نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو تینیجری سبز

ارتفاعات در میان چنین مناظری، ما در کیپ ترن، نزدیک به کوه سارمینتو، که سپس در میان ابرها پنهان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، لنگر انداختیم. در پایه اضلاع بلند و تقریباً عمود بر یارو کوچک ما یک ویگوام متروک وجود داشت و به تنهایی به ما یادآوری می بیبی لایت مو کرد که انسان گاهی در این مناطق متروک سرگردان می نانو کراتین مو شود. اما تصور صحنه ای که به نظر می رسید ادعاهای کمتر یا اختیارات کمتری داشته باکراتینه مو شد، دشوار رنگ مو است.

آثار بی جان طبیعت – صخره، یخ، برف، باد و آب، که همه با یکدیگر در جنگ لایت و هایلایت مو هستند، در عین حال با انسان ترکیب کراتینه مو شده‌اند – در اینجا حاکمیت مطلق داشتند. 9 ژوئن . – صبح از دیدن پرده مه آلود که به تدریج از سارمینتو بلند کراتینه مو شد و آن را در معرض دیدمان قرار بالیاژ مو داد خوشحال کراتینه مو شدیم. این کوه که یکی از مرتفع ترین کوه های رنگ مو است.

پایه آن، حدود یک هشتم از ارتفاع کل آن، پوشیده از جنگل های تاریک رنگ مو است، و در بالای آن، میدانی از برف تا قله امتبالیاژ مو داد رنگ مو دارد. این انبوه برف‌ها که هرگز آب نمی‌شوند و به نظر می‌رسد قرار رنگ مو است تا زمانی که جهان در کنار هم رنگ مو است دوام بیاورند، منظره‌ای اصیل و حتی عالی را به نمایش می‌گذارند. طرح کلی کوه به طرز تحسین برانگیزی واضح و مشخص پروتئین تراپی مو بود.

به دلیل انبوه نور منعکس کراتینه مو شده از سطح سفید و درخشان، هیچ سایه ای روی هیچ قسمتی ایجاد نکراتینه مو شد. و آن خطوطی که آسمان را قطع می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند به تنهایی قابل تشخیص پروتئین تراپی مو بودند: از این رو توده در برجسته ترین نقش برجسته خودنمایی می بیبی لایت مو کرد. چندین یخچال طبیعی در مسیری پر پیچ و خم از گستره بزرگ برف تا ساحل دریا فرود آمدند: آنها را می توان به نیاگاراهای یخ زده بزرگ تشبیه بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو مشکی نسکافه ای

و شاید این آب مرواریدهای یخ آبی به زیبایی آب مرواریدهای متحرک آب باشند. شب به قسمت غربی کانال رسیدیم. اما آب آنقدر عمیق پروتئین تراپی مو بود که هیچ لنگرگاهی پیدا نمی کراتینه مو شد. در نتیجه ما مجبور پروتئین تراپی مو بودیم در یک شب تاریک چهارده ساعته در این بازوی باریک دریا بایستیم و ادامه دهیم. 10 ژوئن . – صبح ما بهترین راه را به سمت اقیانوس آرام باز بیبی لایت مو کردیم.

رنگ موی شامپاینی خیلی روشن : سواحل غربی به طور کلی از تپه های کم ارتفاع، گرد و کاملاً بایر از گرانیت و سنگ سبز تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است. سر یک قسمت را نامید، زیرا “سرزمینی بسیار متروک رنگ مو است که می توان دید:” و در واقع ممکن رنگ مو است او چنین بگوید. در خارج از جزایر اصلی صخره های پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده بی شماری وجود رنگ مو دارد که موج طولانی اقیانوس باز بی وقفه بر روی آنها خشم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

ما بین خشم شرق و غرب غش بیبی لایت مو کردیم. و کمی دورتر به سمت شمال آنقدر شکن وجود رنگ مو دارد که دریا را کهکشان راه شیری می نامند. یک دیدن چنین ساحلی کافی رنگ مو است تا یک زمین نشین یک هفته در مورد غرق کراتینه مو شدن کشتی، خطر و مرگ رویاپردازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و با این منظره برای همیشه با Tierra del Fuego خداحافظی بیبی لایت مو کردیم.

  رنگ موی تنباکویی زیتونی بدون دکلره

بحث زیر در مورد آب و هوای بخش‌های جنوبی قاره در ارتباط با تولیدات آن، در خط برف، در مورد نزول فوق‌العاده کم یخچال‌ها، و در مورد منطقه تجمع دائمی در جزایر قطب جنوب، می‌تواند مورد بررسی قرار گیرد. توسط هرکسی که علاقه ای به این موضوعات کنجکاو نرنگ مو دارد، یا خلاصه نهایی را به تنهایی می توان خواند.

با این حال، من در اینجا فقط یک چکیده ارائه می کنم و باید برای جزئیات بیشتر به فصل سیزدهم و ضمیمه ویرایش قبلی این اثر مراجعه کنم. در مورد آب و هوا و تولیدات از این رو می بینیم که قسمت مرکزی در زمستان سردتر و در تابستان کمتر از 9.5 درجه کمتر از دوبلین گرم رنگ مو است. به گفته فون بوخ، میانگین دمای جولای (نه گرمترین ماه سال) در در نروژ، به 57.8 درجه می رسد.

همانطور که این آب و هوا به نظر احساسات ما ناپذیر رنگ مو است، درختان همیشه سبز در زیر آن شکوفا می شوند. در عرض جغرافیایی 55 درجه جنوبی، می توان پرندگان همزن را در حال مکیدن گل ها، و طوطی هایی که از دانه های پوست زمستانی تغذیه می کنند، مشاهده بیبی لایت مو کرد. قبلاً اشاره بیبی لایت مو کردم که دریا تا چه حد از موجودات زنده ازدحام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ موی شامپاینی خیلی روشن : و پوسته ها به گفته آقای اندازه بسیار بزرگتر و رکراتینه مو شد کراتینه مو شدیدتری نسبت به گونه های مشابه در نیمکره شمالی تمام دکلره مو دارند. یک Voluta بزرگ در جنوب و جزایر فالکلند فراوان رنگ مو است. در باهیا بلانکا، در لات. در 39 درجه جنوبی، فراوان ترین پوسته ها سه گونه اولیوا (یکی با اندازه بزرگ)، یک یا دو ولوتاس و یک تربرا پروتئین تراپی مو بودند. اکنون اینها در میان بهترین شکل های رنگ مو استوایی لایت و هایلایت مو هستند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه