↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو پرکلاغی

انواع رنگ مو پرکلاغی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو پرکلاغی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو پرکلاغی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو پرکلاغی : تصویر در دسترس نیست “این چیه؟” دوروتی با تعجب پرسید. مرد چوبی حلبی پاسخ بالیاژ مو داد: “این قبرستان خصوصی جک پامکین هد رنگ مو است.” او گفت: «اما فکر می‌بیبی لایت مو کردم هیچ‌کس در اوز نمرده رنگ مو است. او پاسخ بالیاژ مو داد: «آنها هم چنین نمی کنند؛ اگرچه اگر کسی بد باکراتینه مو شد.

رنگ مو : شامی که در حال حاضر در سالن غذاخوری بزرگ قلع سرو می نانو کراتین مو شود. متاسفم، مرد شگی، که نمی توانم به شما پیشنهاد تغییر بدهم. لباس، اما من خودم فقط قلع لباس می‌پوشم و فکر می‌کنم این به شما نمی‌آید.» مرد پشمالو با بی تفاوتی گفت: “من کمی به لباس اهمیت می دهم.” امپراتور با ادب واقعی پاسخ بالیاژ مو داد: “پس باید تصور کنم.” آن‌ها را به اتاق‌هایشان نشان بالیاژ مو دادند و اجازه بالیاژ مو دادند تا جایی که می‌توانند دستشویی بسازند.

انواع رنگ مو پرکلاغی

انواع رنگ مو پرکلاغی : پس گفت: “اگر بتوانید به پرنسس اوزما ثابت کنید که صادق و واقعی و لایق دوستی ما لایت و هایلایت مو هستید، ممکن رنگ مو است تمام روزهای خود را در اینجا زندگی کنید و مانند ما خوشحال باشید.” مرد پشمالو با جدیت گفت: “سعی خواهم بیبی لایت مو کرد این را ثابت کنم.” امپراتور ادامه بالیاژ مو داد: “و اکنون همه شما باید به اتاق های خود بروید و برای شام آماده شوید.

و به زودی دوباره در سالن غذاخوری بزرگ حلبی جمع کراتینه مو شدند، حتی توتو هم حضور داشت. چون امپراطور به سگ کوچک دوروتی علاقه داشت و دختر به دوستانش توضیح بالیاژ مو داد که در اوز با همه حیوانات به اندازه مردم با ملاحظه رفتار می نانو کراتین مو شود – “اگر خودشان رفتار کنند.” توتو رفتار خودش را نشان بالیاژ مو داد و روی یک صندلی بلند حلبی کنار دوروتی نشست و شامش را از یک بشقاب حلبی خورد.

  رنگ مو استخوانی بنفش

در واقع، همه آنها از ظروف حلبی می خوردند، اما این ظروف زیبا و براق پروتئین تراپی مو بود. دوروتی فکر می بیبی لایت مو کرد که آنها به خوبی نقره لایت و هایلایت مو هستند. باتن-برایت با کنجکاوی به مردی نگاه بیبی لایت مو کرد که «اشتهایی درونش نداشت» برای مرد چوبی حلبی، اگرچه او برای مهمانانش جشن بسیار خوبی تدارک دیده پروتئین تراپی مو بود، اما خودش حتی یک لقمه هم نخورد و صبورانه در جای خود نشسته پروتئین تراپی مو بود تا ببیند همه چیز ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

بنابراین آنها می توانند غذا را خوب و فراوان سرو کنند. پلی کروم با ظرافت با موسیقی رقصید پلی کروم با ظرافت با موسیقی رقصید چیزی که باتن-برایت را بیشتر در مورد شام خوشحال بیبی لایت مو کرد، ارکستر حلبی پروتئین تراپی مو بود که هنگام صرف غذا، موسیقی شیرین پخش می بیبی لایت مو کرد. بازیکنان قلع نپروتئین تراپی مو بودند، فقط وینکی های معمولی پروتئین تراپی مو بودند. اما سازهایی که آنها می نواختند همه از قلع پروتئین تراپی مو بودند.

شیپور حلبی، کمانچه حلبی، طبل حلبی و سنج و فلوت و بوق و همه چیز. آن‌ها به قدری زیبا «والز امپراتور درخشان» را که به صراحت به افتخار مرد چوب‌دار حلبی توسط آقای اچ‌ام وگلباگ، تی‌ای ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، نواختند، که پولی نتوانست در برابر آن مقاومت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بعد از چشیدن چند قطره شبنم که تازه برایش جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، با ظرافت با موسیقی رقصید و بقیه به پایان غذایشان رسیدند.

انواع رنگ مو پرکلاغی : و هنگامی که او چرخید تا پارچه های رنگین کمانی رنگین کمانی او را مانند ابر در بر گرفت، مرد چوب حلبی چنان خوشحال کراتینه مو شد که دست های حلبی خود را به هم زد تا سر و صدای آنها صدای سنج ها را غرق بیبی لایت مو کرد. در مجموع این یک غذای شاد پروتئین تراپی مو بود، اگرچه پلی کروم کم می خورد و میزبان اصلاً چیزی نمی خورد.

  رنگ موی استخوانی بدون دکلره

مرد چوبی حلبی به دوروتی گفت: “متأسفم که دختر رنگین کمان از دست بالیاژ مو دادن کیک های مه آلودش” گذشت. “اما به اشتباه کیک های مه پاش خانم پولی به اشتباه ریخته کراتینه مو شد و تا به حال از دست نرفته پروتئین تراپی مو بود. من سعی می کنم برای صبحانه او کمی بخورم.” آن‌ها عصر را به قصه‌گویی سپری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و صبح روز بعد قلعه قلعی پر زرق و برق را ترک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و در جاده‌ای به سمت شهر زمرد حرکت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

چوب‌دار حلبی با آن‌ها رفت، البته تا آن زمان آنقدر براق کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که مانند نقره می‌درخشید. تبر او که همیشه با خود حمل می بیبی لایت مو کرد، تیغه ای فولادی داشت که قلع اندود کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و دسته ای پوشیده از صفحه قلع که به زیبایی حکاکی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و با الماس تنظیم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. وینکی‌ها جلوی دروازه‌های قلعه جمع کراتینه مو شدند و امپراتور خود را در حالی که او راهپیمایی می‌بیبی لایت مو کرد تشویق می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

و به راحتی می‌توان فهمید که همه آنها او را بسیار دوست داشتند. بازدید از مزرعه کدو تنبل دوروتی اجازه بالیاژ مو داد تا باتن برایت امروز صبح ساعت کاری را در مرد مسی انجام دهد – ابتدا ماشین فکرش، سپس گفتارش و در نهایت عملش. بنابراین او بدون شک تا زمانی که به شهر زمردی نرسیده پروتئین تراپی مو بودند، به خوبی می دوید. مرد مسی و مرد حلبی دوستان خوبی پروتئین تراپی مو بودند و آنقدرها که فکر می کنید شبیه هم نپروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ و مش روی موی فر

انواع رنگ مو پرکلاغی : زیرا یکی زنده پروتئین تراپی مو بود و دیگری به وسیله ماشین آلات حرکت می بیبی لایت مو کرد. یکی بلند و زاویه دار و دیگری کوتاه و گرد پروتئین تراپی مو بود. شما می توانید مرد چوب حلبی را دوست داشته باشید زیرا او طبیعتی خوب، مهربان و ساده داشت. اما مرد ماشینی که فقط می‌توانی بدون دوست داشتنش آن را تحسین کنی، زیرا دوست داشتن چیزی به همان اندازه غیرممکن رنگ مو است.

که دوست داشتن یک ماشین خیاطی یا یک ماشین. با این حال، تیک توک در میان مردم اوز محبوب پروتئین تراپی مو بود زیرا بسیار قابل اعتماد، قابل اعتماد و واقعی پروتئین تراپی مو بود. او مطمئن پروتئین تراپی مو بود که دقیقاً همان کاری را که باید انجام دهد، در هر زمان و در هر شرایطی انجام می‌بالیاژ مو داد. شاید بهتر باکراتینه مو شد ماشینی باشیم که وظیفه خود را انجام می دهد تا یک انسان گوشتی و خونی که این کار را نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

انواع رنگ مو پرکلاغی : زیرا حقیقت مرده بهتر از دروغ زنده رنگ مو است. حدود ظهر مسافران به مزرعه بزرگی از کدو تنبل رسیدند – سبزی کاملاً مناسب با کشور زرد وینکی ها – و برخی از کدو تنبل هایی که در آنجا رکراتینه مو شد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند اندازه های قابل توجهی داشتند. درست قبل از اینکه وارد این میدان شوند، سه تپه کوچک را دیدند که شبیه گور پروتئین تراپی مو بودند و هر یک از آنها سنگ قبر زیبایی داشت.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه