↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو قرمز بدون دکلره

انواع رنگ مو قرمز بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو قرمز بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو قرمز بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو قرمز بدون دکلره : آنها آمدند و پشت سر هم ایستادند و به او خیره کراتینه مو شدند و او به عقب خیره کراتینه مو شد در حالی که صداهای عجیب و غریب مانند قبل از او می آمد چاق با ناراحتی به او نگاه بیبی لایت مو کرد و پاسخ خود را آغاز بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : در سپیده دم صدای مهیبی در سراسر شهر به گوش می رسید. هر الاغی که در آن مکان پروتئین تراپی مو بود برافروخت. وقتی این را شنید، مرد پشمالو از خواب بیدار کراتینه مو شد و فریاد زد “هی هاو!” با صدایی که می توانست. تصویر در دسترس نیست “بس کن!” باتن-برایت با صدای متقابل گفت. دوروتی و پولی هر دو با سرزنش به مرد پشمالو نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. او در حالی که گویی از بری خود شرمنده پروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ مو قرمز بدون دکلره

انواع رنگ مو قرمز بدون دکلره : فقط یک اتاق داشت و هیچ اثاثیه ای به جز تخت هایی از کاه تمیز و چند حصیر از علف های بافته کراتینه مو شده نداشت. اما مسافران ما به این چیزهای ساده راضی پروتئین تراپی مو بودند، زیرا متوجه کراتینه مو شدند که این بهترین چیزی رنگ مو است که پادشاه الاغ باید به آنها ارائه دهد. به محض تاریک کراتینه مو شدن هوا روی تشک دراز کشیدند و تا صبح راحت خوابیدند.

گفت: «عزیزان من نتوانستم جلوی آن را بگیرم. “اما سعی می کنم دیگر این کار را نکنم.” البته آنها او را بخشیدند، زیرا از آنجایی که هنوز آهنربای عشق را در جیب خود داشت، همه موظف پروتئین تراپی مو بودند که او را مثل همیشه دوست داشته باشند. آنها دیگر پادشاه را ندیدند، اما کیک-آ-بری آنها را به یاد آورد. زیرا دوباره میزی در اتاق آنها ظاهر کراتینه مو شد که همان غذای شب قبل روی آن پروتئین تراپی مو بود.

باتن-برایت گفت: «پایی برای صرف غذا نمی‌خواهم». دوروتی پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: “من مقداری از رنگ مو استیک گوشت گاو را به شما می دهم.” “برای همه ما چیزهای زیادی وجود رنگ مو دارد.” این برای پسر بیشتر مناسب پروتئین تراپی مو بود، اما مرد پشمالو گفت که از سیب ها و ساندویچ هایش راضی رنگ مو است، اگرچه او غذا را با خوردن پای باتن-برایت به پایان رساند.

  رنگ مو قرمز زرشکی

پولی قطرات شبنم و کیک های مه خود را بیشتر از هر غذای دیگری دوست داشت، بنابراین همه آنها از یک صبحانه عالی لذت بردند. تکه‌های گوشت گاو به توتو باقی مانده پروتئین تراپی مو بود، و در حالی که دوروتی آن‌ها را به او می‌خورد، به خوبی روی پاهای عقبش ایستاد. صبحانه به پایان رسید، آنها از دهکده عبور آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به طرف مقابل جایی که وارد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند رفتند.

انواع رنگ مو قرمز بدون دکلره : خدمه-خر قهوه ای آنها را در پیچ و خم خانه های پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده راهنمایی می بیبی لایت مو کرد. دوباره جاده ای وجود داشت که به کشوری ناشناخته فراتر می رفت. الاغ قهوه ای در حالی که از سوراخ دیوار عبور می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند گفت: “شاه کیک-آ-بری می گوید که دعوت او را فراموش نکنید.” دوروتی قول بالیاژ مو داد: «نمی‌خواهم. تصویر در دسترس نیست شاید هیچ کس تا به حال گروهی عجیب‌تر از گروهی را ندیده باکراتینه مو شد.

که اکنون در امتبالیاژ مو داد جاده قدم می‌زند، از میان مزارع سبز زیبا و بیشه‌های درختان فلفل پردار و میموزای معطر. پلی کروم، ردای زیبای گازدارش که مانند ابر رنگین کمانی دور او شناور پروتئین تراپی مو بود، اول رفت، به این سو و آن سو می رقصید و حالا برای چیدن یک گل وحشی به اینجا می چرخید یا برای تماشای یک سوسک که در مسیر می خزد.

  رنگ مو مرواریدی بژ

توتو گاهی به دنبال او می دوید و در این مدت با شادی پارس می بیبی لایت مو کرد، اما دوباره هوشیار می کراتینه مو شد و در کنار پاشنه های دوروتی یورتمه می رفت. دختر کوچک کانزاس در حالی که دست باتن برایت را در دستش بسته پروتئین تراپی مو بود راه می‌رفت و پسر کوچکی که سر روباهش را با کلاه ملوانی پوشانده پروتئین تراپی مو بود، ظاهری عجیب داشت.

شاید عجیب‌تر از همه، مرد پشمالو با سر خر پشمالویش پروتئین تراپی مو بود که با دستانش در جیب‌های بزرگش از پشت به هم می‌رفت. هیچ یک از طرفین واقعاً ناراضی نپروتئین تراپی مو بودند. همه در سرزمینی ناشناخته سرگردان پروتئین تراپی مو بودند و کم و بیش آزار و ناراحتی را متحمل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. اما آنها متوجه کراتینه مو شدند که یک ماجراجویی پری را در یک کشور پری سپری می کنند و بسیار علاقه مند پروتئین تراپی مو بودند که بدانند در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

انواع رنگ مو قرمز بدون دکلره : آهنگساز تقریباً در اواسط ظهر آنها شروع به بالا رفتن از یک تپه طولانی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. این تپه ناگهان به دره ای زیبا سقوط بیبی لایت مو کرد، جایی که مسافران در کمال تعجب خانه کوچکی را دیدند که در کنار جاده ایستاده پروتئین تراپی مو بود. این اولین خانه ای پروتئین تراپی مو بود که دیده پروتئین تراپی مو بودند و با عجله وارد دره کراتینه مو شدند تا ببینند چه کسانی در آنجا زندگی می کنند. هنگامی که آنها به خانه نزدیک می کراتینه مو شدند هیچ کس دیده نمی کراتینه مو شد.

اما زمانی که آنها شروع به نزدیک کراتینه مو شدن به خانه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند صداهای عجیب و غریبی از آن شنیدند. آنها در ابتدا نمی توانستند اینها را تشخیص دهند، اما وقتی صدای آنها بلندتر کراتینه مو شد، دوستانمان فکر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که نوعی موسیقی شبیه به آن را شنیده اند که توسط یک اندام خس خس کننده ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است. موسیقی به این ترتیب به گوش آنها رسید.

  رنگ مو مش کنفی

این چیست، باند یا اندام دهان؟” دوروتی پرسید. باتن برایت گفت: نمی دانم. مرد پشمالو در حالی که گوش های عظیم خود را برای شنیدن بلند بیبی لایت مو کرد، گفت: “برای من مانند یک گرامافون پخش کراتینه مو شده به نظر می رسد.” “اوه، نمی‌توانست در سرزمین پریان یک نقاشی بامزه وجود داشته باکراتینه مو شد!” دوروتی گریه بیبی لایت مو کرد. “این نسبتا زیبا رنگ مو است، اینطور نیست؟” از پلی کروم پرسید که سعی می بیبی لایت مو کرد با فشارها برقصد.

وقتی به خانه نزدیک تر می کراتینه مو شدند، موسیقی به گوش آنها رسید. در حال حاضر مردی چاق را دیدند که روی نیمکتی جلوی در نشسته پروتئین تراپی مو بود. او یک کت قرمز بافته که تا کمرش می رسید، یک جلیقه آبی و یک شلوار سفید با نوارهای طلایی در کناره ها پوشیده پروتئین تراپی مو بود. روی سر طاس او یک کلاه قرمز گرد و کوچک قرار داشت که توسط یک کش لرنگ مو استیکی زیر چانه اش نگه داشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ مو قرمز بدون دکلره : صورتش گرد، چشمانش آبی محو کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و دستکش نخی سفیدی به دست داشت. مرد به عصای سر طلایی محکم تکیه بالیاژ مو داد و روی صندلی خود به جلو خم کراتینه مو شد تا نزدیک کراتینه مو شدن بازدیدکنندگانش را تماشا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تصویر در دسترس نیست به طور خاص، صداهای موسیقی که شنیده پروتئین تراپی مو بودند به نظر می رسید از درون خود مرد چاق می آمد. زیرا او هیچ سازی نمی زد و در نزدیکی او دیده نمی کراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه