نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ موی زیتونی بدون دکلره

انواع رنگ موی زیتونی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ موی زیتونی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ موی زیتونی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ موی زیتونی بدون دکلره : مسلم رنگ مو است که من عاشق چهره ای پروتئین تراپی مو بودم که دیده پروتئین تراپی مو بودم و آرزوی دیدن دوباره آن را داشتم. که تمام امیدم به دیدار دوم را از دست بالیاژ مو دادم، غمگین تر از همیشه کراتینه مو شدم، تله هایم را جمع بیبی لایت مو کردم و سرانجام به خارج رفتم. اما در رویاهایم به خانه ام برگشتم و همیشه برایم آفتابی و روشن به نظر می رسید، همانطور که صبح آن روز تابستان پس از دیدن زن کنار چشمه به نظر می رسید. من به پاریس رفتم.

رنگ مو : زیرا مطمئن پروتئین تراپی مو بودم که به چیزهای غیرزمینی نگاه بیبی لایت مو کرده ام و هیچ رنگ مو استدلالی نمی تواند این باور را از بین ببرد. بالاخره بلند کراتینه مو شدم و بی ثبات ایستادم و به سمتی که فکر می بیبی لایت مو کردم صورت رفته پروتئین تراپی مو بود خیره کراتینه مو شدم. اما چیزی برای دیدن وجود نداشت – چیزی جز مسیرهای عریض، پرچین های بلند و تاریک همیشه سبز، آب پرتاب فواره ها و حوض صاف زیر آن. دوباره روی صندلی افتادم و چهره ای را که دیده پروتئین تراپی مو بودم به یاد آوردم.

انواع رنگ موی زیتونی بدون دکلره

انواع رنگ موی زیتونی بدون دکلره : آثاری از سایه بر روی چین های درخشان لباس هایش ایجاد می بیبی لایت مو کرد. در یک لحظه او رفت و من تنها کراتینه مو شدم. من به طرز عجیبی از این رؤیا تکان خوردم و مدتی گذشت تا اینکه بتوانم روی پاهایم بلند شوم، زیرا هنوز از بیماری خود ضعیف کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم و منظره ای که دیده پروتئین تراپی مو بودم، کسی را متحیر می بیبی لایت مو کرد. من با خودم رنگ مو استدلال نبیبی لایت مو کردم.

  رنگ مو شکلاتی با مش دودی

عجیب رنگ مو است که بگوییم حالا که برداشت اول از بین رفته پروتئین تراپی مو بود، هیچ چیز شگفت انگیزی در خاطره وجود نداشت. برعکس، احساس می‌بیبی لایت مو کردم که مجذوب چهره‌ام کراتینه مو شده و برای دیدن دوباره آن هر کاری می‌کنم. می‌توانستم چهره‌های صاف زیبا، چشم‌های تیره دراز و دهان شگفت‌انگیز را دقیقاً در ذهنم دنبال کنم، و وقتی تمام جزئیات را از حافظه بازسازی بیبی لایت مو کردم، می‌دانستم که همه چیز زیبرنگ مو است.

و من باید زنی را با چنین چیزی دوست داشته باشم. صورت. “من نمی دانم که آیا او زن آب رنگ مو است!” به خودم گفتم. سپس یک بار دیگر بلند کراتینه مو شدم، در باغ پرسه زدم، پله های کوتاهی را یکی پس از دیگری از تراس به تراس در لبه حوض های مرمری، از میان سایه و از میان نور مهتاب پایین آمدم. و از روی پل روستایی بالای غار مصنوعی از آب گذشتم و دوباره به آرامی به بالاترین تراس در سمت دیگر بالا رفتم.

هوا شیرین تر به نظر می رسید، و من بسیار آرام پروتئین تراپی مو بودم، به طوری که فکر می کنم در حالی که راه می رفتم به خودم لبخند زدم، گویی شادی جدیدی به سراغم آمده پروتئین تراپی مو بود. چهره زن همیشه جلوی من پروتئین تراپی مو بود و فکر بیبی لایت مو کردن به آن بر خلاف هر چیزی که قبلاً احساس بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم، هیجان ناخورنگ مو استه ای از لذت به من دست بالیاژ مو داد. وقتی به خانه رسیدم برگشتم و به صحنه نگاه بیبی لایت مو کردم.

  رنگ مو فندقی قرمز

مطمئناً در یک ساعت کوتاه از بیرون آمدن من تغییر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و حالم با آن تغییر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. درست مثل شانس من فکر بیبی لایت مو کردم عاشق یک روح کراتینه مو شدم! اما در زمان های قدیم با چنین نتیجه غم انگیزی آه می کشیدم و غمگین تر از همیشه به رختخواب می رفتم. امشب تقریبا برای اولین بار در زندگیم احساس خوشبختی بیبی لایت مو کردم. اتاق غم‌انگیز قدیمی وقتی وارد کراتینه مو شدم شاد به نظر می‌رسید.

انواع رنگ موی زیتونی بدون دکلره : عکس‌های قدیمی روی دیوارها به من لبخند زدند و من با حسی جدید و لذت‌بخش که تنها نیستم روی صندلی عمیقم نشستم. تصور اینکه یک روح دیده باشم و احساس بهتری نسبت به آن داشته باشم، آنقدر پوچ پروتئین تراپی مو بود که وقتی یکی از کتاب هایی را که با خودم آورده پروتئین تراپی مو بودم برداشتم و شروع به خواندن بیبی لایت مو کردم، آلایت و هایلایت مو هسته خندیدم. این تصور از بین نرفت.

آرام خوابیدم و صبح پنجره‌هایم را به هوای تابستان باز بیبی لایت مو کردم و به باغ، به فضای سبز و گل‌های رنگارنگ، به پرستوهای چرخان و به آب روشن نگاه بیبی لایت مو کردم. فریاد زدم: «مردی ممکن رنگ مو است از این مکان بهشت ​​بسازد. “یک زن و مرد با هم!” از آن روز قلعه قدیمی دیگر غمگین به نظر نمی رسید و فکر می کنم دیگر غمگین نپروتئین تراپی مو بودم. برای مدتی نیز شروع به علاقه مندی به این مکان بیبی لایت مو کردم و سعی بیبی لایت مو کردم آن را زنده تر کنم.

  رنگ مو مش برای موهای کوتاه

من از پرستار پیر ولزی ام دوری بیبی لایت مو کردم، مبادا او شوخ طبعی مرا با پیشگویی های ناخوشایند خفه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با یادآوری خاطرات دوران بد کودکی ام، خود قدیمی ام را به یاد بیاورد. اما چیزی که بیشتر از همه به آن فکر می‌بیبی لایت مو کردم، شکل شبح‌آمیزی پروتئین تراپی مو بود که اولین شب پس از ورودم در باغ دیده پروتئین تراپی مو بودم. من هر روز غروب بیرون می‌رفتم و در میان راه‌ها و مسیرها پرسه می‌زدم. اما، هر چه سعی بیبی لایت مو کردم، دیدم را دوباره ندیدم.

سرانجام، پس از چند روز، حافظه کم‌رنگ‌تر کراتینه مو شد و طبیعت قدیمی من به تدریج بر حس سبکی موقتی که تجربه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم غلبه بیبی لایت مو کرد. تابستان به پاییز تبدیل کراتینه مو شد و من بی قرار کراتینه مو شدم. باران شروع به باریدن بیبی لایت مو کرد. رطوبت باغ ها را فرا گرفته پروتئین تراپی مو بود و تالارهای بیرونی بوی کپک زدگی می بالیاژ مو داد، مانند مقبره. آسمان خاکستری بر من ظلم می بیبی لایت مو کرد. محل را همان‌طور که پروتئین تراپی مو بود ترک بیبی لایت مو کردم و به خارج از کشور رفتم.

انواع رنگ موی زیتونی بدون دکلره : مصمم پروتئین تراپی مو بودم هر کاری را امتحان کنم که احتمالاً باعث شکست دوم در مالیخولیا یکنواختی نانو کراتین مو شود که از آن رنج می‌بردم. II بیشتر مردم از بی اهمیتی وقایع کوچکی که پس از مرگ پدر و مادرم بر زندگی من تأثیر گذاشت و باعث ناراحتی من کراتینه مو شد، شگفت زده می کراتینه مو شدند. پیش‌بینی‌های بزرگ یک پرستار ولزی، که به‌طور اتفاقی اتفاقی عجیب و غریب به وقوع پیوست.

  ریموور رنگ مشکی مو در خانه

نباید برای تغییر ماهیت یک کودک و هدایت خمیدگی شخصیت او پس از سال‌ها کافی به نظر برسد. ناامیدی‌های کوچک زندگی دانش‌آموزی، و ناامیدی‌های کم‌تر کودکانه‌تر از یک حرفه‌ی تحصیلی بی‌حادثه و بی‌تفاوت، نباید برای من کافی باکراتینه مو شد که در بیست و یک سالگی من را به یک بی‌تفاوت مالیخولیایی و بی‌حال تبدیل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

انواع رنگ موی زیتونی بدون دکلره : ضعف شخصیت من ممکن رنگ مو است در نتیجه نقش داشته باکراتینه مو شد، اما تا حد زیادی به دلیل شهرت من به بدشانسی پروتئین تراپی مو بود. با این حال، من سعی نمی کنم علل وضعیت خود را تجزیه و تحلیل کنم، زیرا نباید کسی را راضی کنم، حتی خودم را. با این حال کمتر سعی خواهم بیبی لایت مو کرد توضیح دهم که چرا بعد از ماجراجویی در باغ احساس احیای موقتی در روحیه ام داشتم.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱