↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو زیتونی با دکلره

انواع رنگ مو زیتونی با دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو زیتونی با دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو زیتونی با دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو زیتونی با دکلره : چگونه می توان از دردسرهای لازم برای شاد بیبی لایت مو کردن کریسمس او برای او کینه توز بیبی لایت مو کرد؟ حتی می‌توان جعبه چهار پنی را کاوش بیبی لایت مو کرد. اما در میانسالی – که منظورم هر چیزی بالای بیست و زیر نود سال رنگ مو است.

رنگ مو : پس از آن تقریباً در موقعیتی لایت و هایلایت مو هستید که از میزبان خود بپرسید که دارواش را کجا نگه می رنگ مو دارد. اما تقریباً مطمئن رنگ مو است که هدایایی که دریافت می کنید با این دقت انتخاب نکراتینه مو شده اند. احتمالاً پسر جوان خانه اخیراً به نجاری رفته رنگ مو است و در ازای کراوات شما یک کمد لباسی ساخت خودش به شما می دهد. از صمیم قلب از او تشکر می‌کنید، چهره‌اش را ستایش می‌کنید.

انواع رنگ مو زیتونی با دکلره

انواع رنگ مو زیتونی با دکلره : این همان چیزی رنگ مو است که من می خورنگ مو استم – تا به حال به آن فکر بیبی لایت مو کردید؟” شما پاسخ نمی دهید، “خب، این یک انتخاب بین آن و صد وزن زغال پروتئین تراپی مو بود، و من به شما دو حدس می زنم که چرا دستمال را انتخاب بیبی لایت مو کردم.” خیر؛ لبخند متواضعانه ای می زنی و می گویی: «به محض اینکه دیدم، به نوعی احساس بیبی لایت مو کردم که مال توست».

اما همیشه آرزو می‌کنید که ای کاش موقعیت دیگری انتخاب می‌بیبی لایت مو کرد. میزبان شما یک مجسمه یا یک حکاکی بزرگ به شما می دهد. شخص دیگری با یک چوب شمع برنجی بزرگ می آید. همه چیز بسیار خوشحال کننده رنگ مو است، اما شما باید به نحوی به لندن برگردید، و با وجود اینکه خدا را شکر نمی کنید سگ گراز یا طوطی در قفس را دریافت نبیبی لایت مو کرده اید که زمانی تهدید کننده به نظر می رسید.

نمی توانید آرزو کنید. که محدودیت‌های اندازه برای هدیه کریسمس توسط مقاماتی که با ظاهر لباس شما آشنا پروتئین تراپی مو بودند تعیین کراتینه مو شده رنگ مو است. بدیهی رنگ مو است که برای یک نوع هدیه کریسمس نیز باید مقدار رنگ مو استانرنگ مو داردی وجود داشته باکراتینه مو شد. شخص ممکن رنگ مو است آنچه را که می خواهد به خانواده یا دوستان خاص خود بدهد. همه چیز درست رنگ مو است. اما در یک مهمانی کریسمس، بسته‌های دلپذیری با هم رد و بدل می‌نانو کراتین مو شود.

  رنگ موی دخترانه تیره برای پوست سبزه

که رشته و کاغذ قهوه‌ای و اندیشه مهربان اجزای واقعاً مهم آن‌ها لایت و هایلایت مو هستند، و هدیه‌ای که در داخل آن وجود رنگ مو دارد، بهانه‌ای بیش برای این چیزها نیست. برای شما شرم آور رنگ مو است که جونز برای کاغذ قهوه ای خود با صد سیگار عذرخواهی بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد و شما فقط با بیست و پنج نخ سیگار خود را معذور بیبی لایت مو کرده باشید.

شاید باز هم خجالت آورتر باکراتینه مو شد اگر این شما لایت و هایلایت مو هستید که به کراتینه مو شدت در مبادله ضرر بیبی لایت مو کرده اید. درک این موضوع که محتوای آن دقیقاً پنج شیلینگ ارزش داشته باکراتینه مو شد، از این شرمندگی جلوگیری می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و اکنون به یاد نبوغ یکی از دوستانم به نام ویلیام می افتم که برای کریسمس بدون هیچ هدیه ای در کیفش به یک خانه روستایی بزرگ رسید.

او انتظار داشت نه چیزی بدهد و نه چیزی دریافت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما در کمال وحشت در روز 24 متوجه کراتینه مو شد که همه در حال آماده بیبی لایت مو کردن یک هدیه کریسمس برای او لایت و هایلایت مو هستند و این امر مسلم رنگ مو است که او در شب کریسمس به کمی حریم خصوصی و کاغذ قهوه ای نیاز رنگ مو دارد. به منظور ارائه پیشنهادهای خود به دیگران. او فکر وحشیانه ای داشت که برای ارسال چیزی به لندن تلگراف بفرستد.

انواع رنگ مو زیتونی با دکلره : با دیگر اعضای مهمانی خانه صحبت بیبی لایت مو کرد تا بفهمد چه نوع هدایایی مناسب رنگ مو است. او از یکی از آنها پرسید: “چه چیزی به میزبان ما P می دهید”. جان با اشاره به همسرش گفت: “من و مریم به او کتابی می دهیم.” ویلیام سپس به کوچکترین پسر خانه نزدیک کراتینه مو شد و متوجه کراتینه مو شد که او و برادر بعدی اش دیک در این، آن و دیگری شریک لایت و هایلایت مو هستند. وقتی ویلیام این را شنید.

  انواع مدل رنگ مو زنانه جدید

به اتاق خود رفت و عمیقاً فکر بیبی لایت مو کرد. او اولین نفری پروتئین تراپی مو بود که صبح کریسمس صبحانه خورد. همه جاهای میز پر از هدایا پروتئین تراپی مو بود. به جای جان نگاه بیبی لایت مو کرد. بسته بالا گفت: “به جان و مری از چارلز.” ویلیام قلم خود را بیرون آورد و چند کلمه به کتیبه اضافه بیبی لایت مو کرد. سپس نوشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود: «به جان و مری از چارلز و ویلیام» و به نظر ویلیام به همان اندازه مؤثر به نظر می رسید.

او به مکان بعدی رفت. بسته بالا گفت: “به آنجلا از پدر.” ویلیام نوشت: «و ویلیام». در محل مهماندارش لحظه ای تردید بیبی لایت مو کرد. اولین هدیه برای “مادر عزیزم، از فرزندان مهربانش” پروتئین تراپی مو بود. به نظر نمی رسید که «و ویلیام» کاملاً مناسب باکراتینه مو شد. اما میزبان او نباید از اندیشه مهربانانه ویلیام بی نصیب بماند. بیست ثانیه بعد دستمال های «جان و مری و ویلیام» تمام چیزهای خوبی را که او برای او احساس می بیبی لایت مو کرد بیان می بیبی لایت مو کرد.

به مکان بعدی رفت …. البته نمی توان از هر اهداکننده یک هدیه مشترک تشکر بیبی لایت مو کرد. آدم به سادگی از اولین کسی که چشمش را می گیرد تشکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گاهی چشم ویلیام گرفتار می کراتینه مو شد، گاهی نه. اما او از شرمندگی در امان ماند. و من می توانم راه حل او را برای حل این مشکل با اطمینان کامل به کسانی که ممکن رنگ مو است در کریسمس آینده در مخمصه ای مشابه قرار بگیرند توصیه کنم.

انواع رنگ مو زیتونی با دکلره : یک نوع هدیه کریسمس جزئی وجود رنگ مو دارد که باید چند کلمه در مورد آن نیز گفت. من به کارت کریسمس اشاره می کنم. عادت کارت کریسمس بسیار خوشایند رنگ مو است، اما آن نیز باید منظم باکراتینه مو شد. من شک دارم که بسیاری از مردم عملبیبی لایت مو کرد مناسب آن را درک کنند. این تا حدی نتیجه پرورش مرنگ مو است. در کودکی به ما اجازه بالیاژ مو داده کراتینه مو شد (به درستی) در مغازه کارت کریسمس بدوید، با یکی از دو نتیجه.

  رنگ موی نسکافه ای جلوی سر

یا ما هنوز وحشی می شویم، یا واکنش نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است و ما به طور کلی از فروشگاه کارت کریسمس اجتناب می کنیم. ما آرزوهای چاپ کراتینه مو شده خود را برای کریسمس مبارک به همه یا به هیچ کس منتقل می کنیم. این اشتباه رنگ مو است. در میانسالی ما باید تبعیض قائل شویم. کودک نیازی به تبعیض نرنگ مو دارد. دو شیلینگ در دست و حدود بیست و چهار رابطه رنگ مو دارد.

حتی در زمان من دو شیلینگ بین بیست و چهار نفر زیاد نمی رفت. اما اگر چه هدایایی مطرح نپروتئین تراپی مو بود، می‌توان بیست و چهار کارت کریسمس واقعاً زیبا را در قبال پول دریافت بیبی لایت مو کرد، و اگر برخی از آن‌ها هدایایی پروتئین تراپی مو بودند، می‌توانستند برف واقعی را با سه پنی برای مهم‌ترین عمو بخرند. به معنای “مهمترین”، شاید (اما اکنون فراموش بیبی لایت مو کرده ام)، یکی که به احتمال زیاد در ازای آن سخاوتمند رنگ مو است.

در مورد لذت انتخاب آن بیست و چهار کارت، اکنون نیازی نیست صحبت کنم، و نه از بهترین روش برای بررسی اینکه شخص دیگری برای بیست و چهار تمبر ضروری پرداخته رنگ مو است. اما مطمئناً در انتخاب یک گردنبند الماس برای جوراب زنانه یا اتومبیل های موتوری برای دامادهایش، شخص برای مطابقت با ذائقه کسانی که قرار پروتئین تراپی مو بود کارت ها را دریافت کنند.

انواع رنگ مو زیتونی با دکلره : بیشتر از ثروتمندترین و خوش گذران ترین بزرگسالان زحمت می کشید. این فقط بحث برف نپروتئین تراپی مو بود، بلکه در مورد کلماتی که آرزوی قدیمی و قدیمی در آنها بیان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. اگر عمه ای که به شعر علاقه داشت، چیزی مناسب از الیزا کوک نمی گرفت، ممکن پروتئین تراپی مو بود کریسمس او را خراب تلقی بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه