↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

لایت و هایلایت مو

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو هایلایت شده

انواع رنگ مو هایلایت شده | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو هایلایت شده را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو هایلایت شده را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

7 مارس 2024

انواع رنگ مو هایلایت کراتینه مو شده : توری توری نباید خیلی باز باکراتینه مو شد، زیرا پود باید روی آن دوخته نانو کراتین مو شود 141بخشی از آن من به سختی نیاز به توجه دارم که هیچ بخشی از توری نباید روی لبه های پایینی گالن و سوار کراتینه مو شدن اجازه بالیاژ مو داده نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : پس از رسیدن به انتها (یا به اندازه‌ای که لازم می‌دانید انجام بالیاژ مو داده‌اید)، به بالای سر فشار دهید. سنجاق، یکی از نقاط را به عقب برگردانید تا مو به خوبی در جای خود بماند. همین کار را با همه انجام دهید؛ با اتوهای گرم فشار دهید و قبل از کشیدن سنجاق ها اجازه دهید کاملا سرد نانو کراتین مو شود. (3) از اتوها برای تکان بالیاژ مو دادن موها نیز رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود.

انواع رنگ مو هایلایت کراتینه مو شده

انواع رنگ مو هایلایت کراتینه مو شده : اما اگر چه در آرایش موی خانم ها جایز رنگ مو است، رنگ مو استفاده از آنها را برای کارهایی به این شرح توصیه نمی کنم. روش های دیگری نیز برای تکان بالیاژ مو دادن مو وجود رنگ مو دارد، مانند رشته، کارت، سیم و غیره، اما آنچه که من توضیح بالیاژ مو دادم، اگر با دقت انجام نانو کراتین مو شود، تقریباً به همه نیازها پاسخ خواهد بالیاژ مو داد. شکل 29. جبهه های نصب کراتینه مو شده در معبد.

لینک مفید : لایت و هایلایت مو

بیست و سه اینچ گالن را اندازه سامبره مو بگیرید، آن را دوبرابر کنید و در آن بخیه بزنید 138به پایان می رسد از طریق و از طریق. انتهای آن را کمی جابجا کنید، به طوری که آنها به هر جایی می آیند، مگر جایی که احتمال رنگ مو دارد بخیه های ضخیم زده نانو کراتین مو شود. حالا گالن را دوباره دو برابر کنید، با چکش روی آن ضربه بزنید، آن را باز کنید، متوجه می شوید که دو تا چین ایجاد بیبی لایت مو کرده اید.

  رنگ مو فانتزی سبز فسفری

این چین‌ها را روی خطی که مرکز بلوک را مشخص می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، قرار دهید و آنها را با نقاطی تقریباً به عمق قسمت جدا کنید. نقاط دیگر را بردارید و پایه را به شکلی درآورید. اکنون به یک قانون یا متر، یک جفت قطب نما و یک سوزن دو رشته بزرگ نیاز دارید تا بتوانید اندازه گیری های صحیح را انجام دهید. می توانید از هر نقطه مناسبی اندازه گیری کنید.

انواع رنگ مو هایلایت کراتینه مو شده : اما زمانی که رشته ها روشن لایت و هایلایت مو هستند، باید به گونه ای تنظیم شوند که وقتی از بلوک خارج می شوند و محکم می شوند، پایه هم در بالا و هم در پایین به سمت داخل متمایل نانو کراتین مو شود، بنابراین ثابت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که چسبیده یا به خوبی جا می نانو کراتین مو شود. به سر شکل به خوبی در تصویر مشخص کراتینه مو شده رنگ مو است،[15] و مکان هایی که باید بخیه های بندکشی در آنها قرار بالیاژ مو داده نانو کراتین مو شود به طور مشخص نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است.

فنرها ساخته کراتینه مو شده و در بالا به اندازه عرض جداکننده ثابت می شوند، فضای میانی با یک تکه روبان پر می نانو کراتین مو شود. همچنین یک فنر در هر طرف نزدیک گوش قرار بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود تا پایه را به خوبی شکل بگیرد و رشته ها، همانطور که مشاهده خواهد کراتینه مو شد، طوری ساخته می شوند که از گالن پایین به بالا عبور کنند.

چشم آموزش‌دیده در یک نگاه متوجه می‌نانو کراتین مو شود که این پایه شکلی چقدر برای کاربر راحت رنگ مو است. پس از دوختن روی تور، طبق معمول از لبه داخلی گالن پایینی شروع می نانو کراتین مو شود. 139چیز این رنگ مو است که قسمتی را که باید پوست یا ابریشم باکراتینه مو شد قرار دهید – اما اگر شفاف باکراتینه مو شد باید همانطور که قبلا توضیح بالیاژ مو داده کراتینه مو شد انحراف ایجاد نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو نسکافه ای جلو مو

در مورد گره زدن یا بافتن مو نیز همین نکته صادق رنگ مو است. این مسائل همیشه باید در ابتدا، زمانی که نصب شروع می نانو کراتین مو شود، تصمیم گیری نانو کراتین مو شود. 1¼ اونس (مثلا) مصرف کنید. از موهای حلقه ای دوازده اینچی، و فرها را طبق معمول در دو قسمت قرار دهید. یک بسته را در برابر دیگری وزن کنید و به طور مساوی متعادل کنید.

آنچه را که در مورد فرهای متمایل به صورت گفته ام به خاطر بیاورید. یک ردیف بالای نازک درست کنید، شانه بزنید و برش دهید. موها را با بافت ریز در جلو ببافید و آن را طوری بسازید که طول آن برای هر دو طرف یکسان باکراتینه مو شد. دوخت را از روی نخ یا نزدیک آن شروع کنید و طبق دستور قبلی ادامه دهید. در دوخت روی پود دقت کنید که توری را به خوبی محکم کنید و فضاها باید مطابق طول پود رنگ مو استفاده کراتینه مو شده باکراتینه مو شد.

مسلماً نباید به اندازه یک چهارم اینچ از هم فاصله داشته باشند. بگذارید هر دو طرف از هر نظر یکسان و یکسان باشند. در صورت لزوم فشار دهید و لباس بپوشید و موها را با رنگ مو استفاده از شانه های کناری در موقعیت خود نگه دارید. اگر در ابتدا تصمیم گرفته نانو کراتین مو شود که موها را “گره” کنید، باید بر این اساس مونتاژ آماده نانو کراتین مو شود، که به آن در جای دیگری دستورالعمل بالیاژ مو داده ام.

انواع رنگ مو هایلایت کراتینه مو شده : فیله به معنای نوار کوچکی رنگ مو است که برای گره زدن به موها در نظر گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است. و در اصطلاح تجارتی، توری یا پوششی از این قبیل برای سر، کاسه (احتمالاً اصلاحی از کلاهک ) رنگ مو است. اما آن چیزی که من قصد توصیف آن را دارم 140احتمالاً برای بسیاری ناشناخته رنگ مو است، اگرچه قبلاً توسط زنان مسن به جای کلاه گیس پذیرفته می کراتینه مو شد.

  رنگ موی ماهاگونی شکلاتی روشن

این را می توان به دو یا سه روش توضیح بالیاژ مو داد. (1) زیرا در آن زمان که من از “جلوها” صحبت می کنم به طور کلی پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. (2) کلاه گیس های زنانه سنگین و گران پروتئین تراپی مو بود، و (3) فیله یا کاسه، که بسیار ارزان تر پروتئین تراپی مو بود، به خوبی جوابگوی هدف پروتئین تراپی مو بود. در واقع، در جایی که نیاز به پوشیدن پوشش سر، از طریق ریزش مو، یا دلایل دیگر وجود رنگ مو دارد.

شاید فیله برای بسیاری از کسانی که مایل به چنین کمکی لایت و هایلایت مو هستند، قابل قبول باکراتینه مو شد. به صورت زیر عمل کنید: سر را اندازه سامبره مو بگیرید و از یک بلوک نصب کننده تقریباً یک اینچ بزرگتر رنگ مو استفاده کنید. روی هر پایه‌ای که دوست دارید قرار دهید تا زمانی که با هدف مطابقت داشته باکراتینه مو شد و با نیاز خانمی که برای آن در نظر گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است مطابقت داشته باکراتینه مو شد.

انواع رنگ مو هایلایت کراتینه مو شده : به جای تارها از یک گالن پهن رنگ مو استفاده کنید که به خوبی به پایه متصل رنگ مو است و به راحتی دور سر قرار می گیرد. عرض گالن ممکن رنگ مو است نیم اینچ یا بیشتر باکراتینه مو شد، یا می توان یک پایه در گردن (از گوش تا گوش دیگر) شبیه آن قسمت از کلاه گیس زنانه ساخت. با قرار گرفتن پایه، فنرها و گالن عریض، در کنار آن باید یک توری ابریشمی تهیه کنید و آن را روی بلوک قرار دهید و کل پایه و قطعه گردن را نیز بپوشانید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه