↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو که به پوست سبزه میاد

انواع رنگ مو که به پوست سبزه میاد | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو که به پوست سبزه میاد را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو که به پوست سبزه میاد را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو که به پوست سبزه میاد : از نظر قدرت مقاومت در برابر تأثیرات مخرب انجمن‌های خارجی با تمام نژادهای دیگر تفاوت داشته باشند، اما باید ترسید که بازدیدکننده سرزمین میکادو در پنجاه سال آینده نه تنها هیچ میکادوی را پیدا نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بلکه هیچ‌یک از مهربان‌های فوق‌العاده را پیدا نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ویژگی هایی در مردم ژاپن که امروزه آنها را از سایر ملل متمایز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : این مردان جوان به اندازه آتنی‌های برنگ مو استان مشتاق هر چیز جدیدی لایت و هایلایت مو هستند و وقتی به خانه‌های قدیمی خود باز می‌گردند، هر کدام مرکز نفوذ غرب لایت و هایلایت مو هستند. این اغلب به نفع هموطنانشان نیست که فرصت مشاهده و مقایسه خود را نداشته اند. ویژگی هایی که ژاپنی ها در آنها برتری تمام دکلره مو دارند، همان ویژگی هایی رنگ مو است که بسیاری از آمریکایی ها در آن ها کمپروتئین تراپی مو بود تمام دکلره مو دارند.

انواع رنگ مو که به پوست سبزه میاد

انواع رنگ مو که به پوست سبزه میاد : آن‌ها شور و اشتیاق چینی‌ها نسبت به آنچه که با رنگ مو استفاده طولانی مدت مقدس کراتینه مو شده رنگ مو است، نتمام دکلره مو دارند. آنها به اجبالیاژ مو داد خود احترام زیادی قائل لایت و هایلایت مو هستند، اما احترام بسیار کمی برای آداب و رسوم و عقاید خود قائل لایت و هایلایت مو هستند. این عدم احترام توسط آن دسته از دانش آموزان ژاپنی که برای تحصیل به این کشور می آیند به شکلی قابل توجه نشان بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود.

شجاعت شخصی و وفاداری ویژگی هایی رنگ مو است که پروفسور شرر، متخصص برجسته، آن را به عنوان ویژگی های اساسی شخصیت ژاپنی می داند. این که این ویژگی ها از نظر مادی تضعیف نکراتینه مو شده اند در جنگ اخیر با روسیه نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شد. در آن مبارزه عظیم نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شد[46]قدرت یک ملت کوچک، که در آن همه اعم از مرد، زن و کودک در یک وفاداری پرشور به کشورشان متحد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

  انواع رنگ مو فیس فریم

هیچ منظره ای مشابه در تاریخ معاصر نمایش بالیاژ مو داده نکراتینه مو شده رنگ مو است. مردانی که قبل از پورت آرتور با شادی به مرگ حتمی رفتند، وفاداری بالاتر از همسرانی که در خانه خودکشی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، نشان نبالیاژ مو دادند تا شاید از شوهرانشان خورنگ مو استه ننانو کراتین مو شود که بین وفاداری شخصی به خانواده خود و وفاداری مطلق به ملت یکی را انتخاب کنند. خبرنگاران خارجی که بر روی تپه دویست و سه متری قبل از پورت آرتور پروتئین تراپی مو بودند.

از سربازان ژاپنی در صفوف گفته اند که طناب هایی به پاهای خود می بستند تا همرزمانشان اجساد آنها را به داخل سنگر بکشند. همه کسانی که برای حمله به آثار روسی در آن سلسله برخوردهای وحشتناک (که مسئولیت بریگاد نور در بالاکلاوا را ارزان و نمایشی به نظر می‌رسد) دعوت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، می‌دانستند که به مرگ حتمی می‌روند.

انواع رنگ مو که به پوست سبزه میاد : این حال، این ناظران خارجی یادداشت بیبی لایت مو کرده‌اند که تنها حسی که در میان آن‌هایی که در سنگر باقی مانده‌اند حسادت پروتئین تراپی مو بود که آن‌قدر خوش شانس نپروتئین تراپی مو بودند که برای نشان بالیاژ مو دادن این وفاداری عالی به کشورشان انتخاب شوند. ژنرال نوگی که اخیراً در روز تشییع امپراتور فقید به همراه همسرش خودکشی بیبی لایت مو کرد، دو پسر داشت که در تپه خون آلود قبل از پورت آرتور به این مرگ حتمی رسیدند.

به عنوان فرمانده، او می‌توانست آن‌ها را به موقعیت‌های کم‌خطری منصوب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما احتمالاً هرگز برای محافظت از گوشت و خون خود به سرش نمی‌آمد. و همان وفاداری که به کشور نشان می دهد در رابطه بنده با ارباب نیز ثابت می نانو کراتین مو شود. درنگ مو استان چهل و هفت رونین آنقدر شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است که نیاز به تکرار نرنگ مو دارد، اما وفاداری این نگهبانان (که مردی را که باعث مرگ اربابشان کراتینه مو شد را کشتند.

  زیباترین رنگ مو های دخترانه

اگرچه می‌دانستند که این عمل خود پایان فوری آنها را می‌طلبد.[47]هنگامی که در مقابل مقبره‌های این مردان در پایتخت ژاپن می‌ایستد و احترام عمیقی را که مردم ژاپن هنوز در آن نگه می‌تمام دکلره مو دارند، می‌بیند، با نیروی جدیدی تحت تأثیر قرار می‌دهد. ناظر خارجی چه معماهایی رنگ مو دارد: آیا این وفاداری پرشور خدمتگزار برای تسلط بر منظره ناسپاسی و منفعت شخصی که ژاپنی ها در رابطه ارباب و خدمتکار در اکثر کشورهای مسیحی می بینند.

جان سالم به در خواهد برد؟ تمام گرایش زندگی در کشورهای دیگر غیر از کشور او بر خلاف این وفاداری رنگ مو است که در مغز او پرورش یافته رنگ مو است. تا کی ژاپنی ها بدون تکیه گاه دین به این یادگار فرسوده اما زیبای زندگی قدیمی خود می چسبند؟ و باید اعتراف بیبی لایت مو کرد که دین به سرعت در حال از دست بالیاژ مو دادن قدرت خود بر مردان ژاپنی رنگ مو است. کسانی که در خارج از کشور پروتئین تراپی مو بوده اند، مستعد بازگشت به وطن آزاداندیشان لایت و هایلایت مو هستند.

زیرا منظره عملبیبی لایت مو کرد عملی مسیحیت برای ایمان در میان مردم زیرک مانند ژاپنی ها مناسب نیست. حتی نمونه خارجی ها در ژاپن نیز تأثیری رنگ مو است که مبلغان مذهبی آن را برای مسیحیت مضر می دانند. یکی دیگر از ویژگی‌های ژاپنی‌ها که با تماس با خارجی‌ها و به‌ویژه با آمریکایی‌ها بهپروتئین تراپی مو بود نمی‌یابد، دقت رنگ مو است. این ویژگی در ژاپن از هر دستی دیده می نانو کراتین مو شود. هیچ چیز به شکلی بی‌رحمانه ساخته نمی‌نانو کراتین مو شود.

انواع رنگ مو که به پوست سبزه میاد : چه برای رنگ مو استفاده خصوصی و چه برای دولت. صنعتگر هیچ گاه کار خود را به باد نمی دهد. به نظر می رسد که او غرور مکانیک قدیمی را در انجام هر کاری که دستش را برای انجام آن به خوبی انجام می دهد، حفظ بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. این در الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کاری بسیاری از آثار هنری و همچنین در ساخت دروازه های زینتی در سراسر امپراتوری دیده می نانو کراتین مو شود که به عنوان یادپروتئین تراپی مو بودهایی برای حس زیبایی شناختی مردم ایستاده اند.

  رنگ مو ماهاگونی شماره ۵

با این حال، تمام تأثیر آموزش و مثال خارجی در برابر این دقت رنگ مو است که در شخصیت ژاپنی ریشه دوانده رنگ مو است. جوانان نمی توانند شکست بخورند[48]وقتی رقبای خارجی آنها با کار سریع و سهل انگارانه نتایج ظاهراً برابر و اگر نگوییم برتر را به دست می آورند، به صرف زمان و تلاش زیاد برای دستیابی به کمال به بزرگانشان نمی خورد. آینده امپراتوری به این کودکان ژاپنی بستگی رنگ مو دارد.

آنها مطمئناً آلوده به این درسهای عینی در انجیل کار خودخواهانه و سهل انگارانه می شوند که رهبران اتحادیه های کارگری در کشور ما تا زمانی که توسط توده عظیم مکانیک پذیرفته نکراتینه مو شده رنگ مو است تبلیغ بیبی لایت مو کرده اند. یکی دیگر از ویژگی های نژادی ژاپنی ها که احتمالاً از تماس با خارجی ها رنج می برد، ادب اوست. این فطری رنگ مو است و اکتسابی نیست. هیچ نیروی خود را مدیون ملاحظات خودخواهانه نیست.

مسافر در ژاپن از دیدن این ادب در میان همه طبقات شگفت زده می نانو کراتین مو شود، همانطور که انگیزه هنری را در میان فرزندان زحمتکشان خشن در مزارع شکوفا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و دوباره این سوال مطرح می‌نانو کراتین مو شود: آیا ژاپنی‌ها این ویژگی جذاب را زمانی که با خارجی‌ها در تماس صمیمانه‌تر قرار می‌گیرند حفظ خواهند بیبی لایت مو کرد.

انواع رنگ مو که به پوست سبزه میاد : کسی که به ادب و ادب بیشتر به عنوان یک دارایی تجاری و نه به عنوان یک فضیلت اجتماعی معتقد رنگ مو است؟ بنابراین، در جمع‌بندی برداشت‌های فرد از ژاپن، این تردید اجتناب‌ناپذیر در مورد ماندگاری ویژگی‌های خوبی که امروز کشور ژاپن را از هر کشور دیگری متمایز می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به وجود می‌آید. ژاپنی‌ها ممکن رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه