↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ موی طلایی بدون دکلره

انواع رنگ موی طلایی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ موی طلایی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ موی طلایی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ موی طلایی بدون دکلره : قبل از تصمیم گیری برای مدت اقامت در ژاپن، باید از خود بپرسید که از یک کشور غریب چه می خواهید. من فکر می کنم که پاسخ در مورد من “منظره” رنگ مو است. آداب و رسوم ژاپن، یا تیبت یا یوتا، بدون شک جالب لایت و هایلایت مو هستند.

رنگ مو : اما اخیراً از مهلت هفتگی خوشحالم. از هر هفت روز یک روز می‌توانم بدون این که بدانم آیا امروز صبح سه نامه برای آقای گارسیا وجود رنگ مو دارد، یا دو نامه برای لیدی الیزابت، یا سه نامه برای لیدی الیزابت، یا یک نامه برای خانم واتسون واتسون، انجام دهم. من با کمال میل می گذارم مکاتبات خودم برود تا از دست آنها نجات پیدا کنم.

انواع رنگ موی طلایی بدون دکلره

انواع رنگ موی طلایی بدون دکلره : هفته دیگر ده نفر به او نامه نوشتند، در حالی که هرگز بیش از هفت نامه در هفته برای بانوی او وجود نداشت. تا همین اواخر همیشه از این موضوع که یکشنبه پستی در لندن وجود نرنگ مو دارد اذیت می کراتینه مو شدم. با دانستن اینکه امروز صبح هیچ شانسی برای OBE وجود نرنگ مو دارد، اشتها را از بین می برد.

اما روز یکشنبه گذشته، نزدیک به وقت چای، ضربه ای به جلوی در آمد و نامه ای که از شکاف عبور می بیبی لایت مو کرد و به داخل سالن می افتاد، حواس من به قدری حاد رنگ مو است که می توانم تقریباً دعوای یک گارسیای واقعی را از یک مولینز یا حتی یک واتسون واتسون متمایز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یک چیز تازه ای در مورد این ورود وجود داشت که جالب پروتئین تراپی مو بود.

به داخل سالن رفتم و نامه ای را روی زمین دیدم، بدون مهر و آشکارا با دست تحویل بالیاژ مو داده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. بر روی سر جان پولینگ نوشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. آیا کسی توضیحی ارائه می دهد؟ من درنگ مو استانمان را به شما بالیاژ مو داده‌ام – کارت پستال به کنتس وستبری و فرم مالیات بر درآمد را به سرهنگ تاجرز، سی بی، به‌عنوان تصادفی و نه به اندازه کافی تاریخی – و احساس می‌کنم این به شما بستگی رنگ مو دارد.

  قیمت رنگ موی گپ زنانه

یا انجمن تحقیقات روانی یا کسی که معنی آن را به ما بگوید. توضیح خود من این رنگ مو است. من فکر می کنم که خانه ما توسط ارواح تسخیر کراتینه مو شده رنگ مو است، اما فقط توسط ارواح افراد زنده، و این ارواح برای افراد خارجی قابل مشاهده لایت و هایلایت مو هستند، اما برای زندانیان نامرئی لایت و هایلایت مو هستند، بنابراین آقای لوپز، در حالی که از خیابان ما رد می نانو کراتین مو شود، ناگهان جی. گارسیا را می بیند که نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

انواع رنگ موی طلایی بدون دکلره : از پنجره اتاق نشیمن به او. “کارامبا!” او می گوید: “من فکر می بیبی لایت مو کردم او در بارسلونا رنگ مو است.” او آدرس را یادداشت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و هنگامی که به اسپانیا برمی گردد نامه های طولانی به گارسیا می نویسد و از او التماس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که نزد همسر و خانواده بارسلونیایی خود بازگردد. در زمان دیگری، شخص دیگری سر جان پولینگ را می بیند که با یک کلید ضامن خود را در جلوی در می گذارد.

او با خودش می گوید: «پس الان اینجا زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند» و این خبر را بین دوستان مشترکشان پخش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. البته این برای ما بسیار آزاردهنده رنگ مو است و نمی توان آرزو بیبی لایت مو کرد که این ارواح خود را به یکی از اتاق خواب های پشتی محدود کنند. در صورت عدم موفقیت، آنها ممکن رنگ مو است نوعی آدرس را با حروف پاک نکراتینه مو شدنی روی تشک حمام بگذارند.

  مدل رنگ مو جلو بلوند

توضیح دیگر این رنگ مو است که آدرس ما به نوعی تبدیل به یک نوع آدرس معمولی کراتینه مو شده رنگ مو است، همانطور که «توماس اتکینز» سرباز معمولی برای پر بیبی لایت مو کردن فرم‌ها و «جان دو» رقیب معمولی دعوا کراتینه مو شد. وقتی زنی شلوغ آدرس ما را روی پاکتی زیر نام لیدی الیزابت مولینز می‌گذارد، تمام منظورش این رنگ مو است که لیدی الیزابت در جایی زندگی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و منشی بهتر رنگ مو است قبل از ارسال نامه، آدرس مناسب را جستجو بیبی لایت مو کرده و در آن بنویسد.

هرازگاهی منشی این کار را فراموش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و نامه به اینجا می رسد. این شاید تعریفی از مطلوبیت خانه ما باکراتینه مو شد، اما تعریفی رنگ مو است که از آن خسته می شویم. من باید بخواهم که اکنون متوقف نانو کراتین مو شود. دور دنیا و برگشت یکی از دوستان من به تازگی برای تعطیلاتش می رود. او این بار تعطیلات طولانی تر از همیشه را سپری می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به جای سه هفته مرسومش، یک سال وقت رنگ مو دارد و می رود دنیا را ببیند.

او با هند شروع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. احتمالاً برخی از مناطق ما تعجب خواهند بیبی لایت مو کرد که چرا او می خواهد هند را به طور خاص ببیند. آنها با کمال میل همه آن را به او می بالیاژ مو دادند. با این حال، او مصمم به رفتن رنگ مو است و من نمی توانم چیزی جز آرزوی موفقیت و بازگشت سالم برای او انجام دهم. جاهای مختلفی وجود رنگ مو دارد که باید خوشحال باشم که او را همراهی کنم، اما هند یکی از آنها نیست.

انواع رنگ موی طلایی بدون دکلره : کیپلینگ هند را برای من ویران بیبی لایت مو کرد، همانطور که گمان می‌کنم برای بسیاری از خوانندگانش این کار را بیبی لایت مو کرد. من هند را مملو از هندی-انگلو-هندی های کنجکاو و مغرور تصور می کنم که همیشه دولت داخلی را به خاطر ویران بیبی لایت مو کردن کشور لعنت می کنند. عجیب رنگ مو است که با وجود اینکه من بین سی تا چهل سال در انگلستان زندگی بیبی لایت مو کرده ام، هیچ کس باور نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  انواع رنگ مو عسلی

که من می دانم چگونه انگلیس را اداره کنم، و در عین حال احمق ترین انگلیسی-هندی که ادعا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند همه چیز را در مورد دولت مناسب هند می داند زیرا او ده یا بیست سال در آنجا زندگی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، بسیاری از مردم معتقدند که با اقتدار صحبت می کنند. بدون شک دوست من در آینده در تمام بحث هایش در مورد سؤالات هندی با آشنایان کمتر سفر بیبی لایت مو کرده حرف تعیین کننده ای خواهد زد.

اما او نمی تواند مرا دور بزند. او از هند به چین می رود و من در آنجا با اشتیاق بیشتر از او پیروی می کنم، هر چند وحشتناک تر. من هرگز نمی توانم این را از ذهنم بیرون کنم که چینی ها از روی عادت بازدید کننده پرس و جو را شکنجه می دهند. احتمالاً در جوانی کتاب های اشتباهی می خواندم. یکی از آنها، به یاد دارم، تصویرسازی داشت.

انواع رنگ موی طلایی بدون دکلره : بدون شک آنها نمونه هایی از وسایل قرون وسطایی پروتئین تراپی مو بودند. بدون شک من به اندازه مرد چینی احمقی لایت و هایلایت مو هستم که در مورد برج لندن خوانده پروتئین تراپی مو بود و از پیاده کراتینه مو شدن در فولک رنگ مو استون می ترسید. اما از بین بردن این برداشت های اولیه دشوار رنگ مو است. همان طور که دیوار بزرگ را به من نشان بالیاژ مو دادند، باید با عجله بگویم: «بله، بله،» و باید راه را بدون ادعا، اما کاملاً به سمت ژاپن هدایت کنم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه