↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ موی عروسکی

انواع رنگ موی عروسکی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ موی عروسکی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ موی عروسکی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ موی عروسکی : به طوری که مردان جوان بر سر آن دعوا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. بعد از اینکه مگنت را از او دزدیدم، فقط یک مرد جوان به دوست داشتن دختر ادامه بالیاژ مو داد و او با او ازدواج بیبی لایت مو کرد و خوشبختی خود را دوباره به دست آورد. “از اینکه آن را دزدید متاسفید؟” پرنسس پرسید.

رنگ مو : پس مطمئناً نمی توانم به شما بگویم که چقدر جذابیت این شاهزاده خانم کوچولو چقدر عالی پروتئین تراپی مو بود، یا چگونه زیبایی او باعث شرمساری تمام جواهرات درخشان و تجملات باشکوهی کراتینه مو شد که او را در این کاخ سلطنتی احاطه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. هر چیز دیگری که به خودی خود زیبا یا شیک یا لذت بخش پروتئین تراپی مو بود، در مقابل چهره جادوگر اوزما، تا حدی کسل کننده محو می نانو کراتین مو شود.

انواع رنگ موی عروسکی

انواع رنگ موی عروسکی : پرنسس اوزمای دوست داشتنی، مشتاقانه منتظر رنگ مو استقبال دوستش رنگ مو است. تصویر در دسترس نیست شاهزاده اوزمای اوز مورخان سلطنتی اوز، که نویسندگان خوبی لایت و هایلایت مو هستند و کلمات بزرگی را می‌دانند، اغلب سعی بیبی لایت مو کرده‌اند زیبایی نادر اوزما را توصیف کنند و شکست خورده‌اند، زیرا کلمات به اندازه کافی خوب نپروتئین تراپی مو بودند.

و غالباً توسط کسانی گفته کراتینه مو شده رنگ مو است که می دانند هیچ فرمانروایی در سراسر جهان هرگز نمی تواند امیدوار باکراتینه مو شد که با جذابیت مهربانانه رفتار او برابری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. همه چیز در مورد اوزما یکی را جذب می بیبی لایت مو کرد و او به جای هیبت یا تحسین معمولی، عشق و شیرین ترین محبت را برانگیخت. دوروتی دستانش را دور دوست کوچکش انداخت و او را با هیجان در آغوش گرفت و بوسید.

توتو با خوشحالی پارس بیبی لایت مو کرد و باتن برایت لبخندی شاد زد و رضایت بالیاژ مو داد که روی کوسن های نرم نزدیک شاهزاده خانم بنشیند. “چرا به من خبر نبالیاژ مو دادی که قراره جشن تولد بگیری؟” از دختر کوچک کانزاس پرسید که اولین احوالپرسی کی تمام کراتینه مو شد؟ “مگه نه؟” اوزما با چشمان زیبایش که از خوشحالی می رقصید پرسید. “آیا تو؟” دوروتی در حال تلاش برای فکر بیبی لایت مو کردن پاسخ بالیاژ مو داد. “تصور میکنی عزیزم چه کسی آن جاده ها را به هم ریخته تا تو را در جهت اوز سرگردان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” از شاهزاده خانم پرسید.

  رنگ موی نسکافه ای جلوی سر

انواع رنگ موی عروسکی : دوروتی فریاد زد: ” اوه! اوزما گفت: “من تو را تا اینجا در عکس جادویی خود تماشا بیبی لایت مو کرده ام، و دو بار فکر بیبی لایت مو کردم باید از کمربند جادویی رنگ مو استفاده کنم تا تو را نجات دهم و به شهر زمرد منتقل کنم. یک بار زمانی پروتئین تراپی مو بود که اسکودلرها تو را گرفتند و دوباره وقتی به صحرای مرگبار رسیدی. اما مرد پشمالو توانست هر دو بار به تو کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بنابراین من دخالت نبیبی لایت مو کردم.” “آیا می دانید دکمه برایت کیست؟” دوروتی پرسید. تصویر در دسترس نیست “نه، من هرگز او را ندیدم تا زمانی که او را در جاده پیدا بیبی لایت مو کردی، و سپس فقط در تصویر جادویی من.” “و پولی را برای ما فرستادی؟” “نه عزیزم، دختر رنگین کمان درست به موقع برای ملاقات با تو از طاق زیبای پدرش سر خورد.” دوروتی گفت: “خوب، من به پادشاه داکس فاکسویل و کیک-آ-بری پادشاه دانکیتون قول بالیاژ مو داده ام.

که از شما بخواهم آنها را به مهمانی خود دعوت کنید.” اوزما گفت: «من قبلاً این کار را انجام بالیاژ مو داده‌ام، زیرا فکر می‌بیبی لایت مو کردم که شما را خوشحال می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به آنها لطف کنید.» “آیا شما از موزیککر دعوت بیبی لایت مو کردید؟” از دکمه برایت پرسید. شاهزاده خانم گفت: “نه، زیرا او بیش از حد پر سر و صدا خواهد پروتئین تراپی مو بود و ممکن رنگ مو است در آسایش دیگران اختلال ایجاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ موی دخترانه برای موهای کوتاه

وقتی موسیقی خیلی خوب نیست و همیشه به آن علاقه مند می نانو کراتین مو شود، بهتر رنگ مو است که مجری تنها باکراتینه مو شد.” پسر با جدیت گفت: “من موسیقی موزیکر را دوست دارم.” دوروتی گفت: اما من این کار را نمی کنم. اوزما قول بالیاژ مو داد: “خب، در جشن من موسیقی فراوانی خواهد پروتئین تراپی مو بود.” “بنابراین من فکر می‌کنم.

که موزیکر را به هیچ وجه از دست نخواهد بالیاژ مو داد.” درست در همان لحظه پلی کروم وارد رقصید و اوزما به شیرین ترین و صمیمانه ترین حالت خود به رنگ مو استقبال دختر رنگین کمان برخرنگ مو است. دوروتی فکر می بیبی لایت مو کرد که هرگز دو موجود زیباتر از این دوشیزگان دوست داشتنی را با هم ندیده رنگ مو است. اما پولی فوراً می‌دانست که زیبایی لطیف او با اوزما برابری نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما کمی حسادت نمی‌بیبی لایت مو کرد زیرا اینطور پروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ موی عروسکی : جادوگر شهر اوز اعلام کراتینه مو شد، و پیرمردی خشک کراتینه مو شده، کوچک و پیر، با لباس سیاه، وارد اتاق پذیرایی کراتینه مو شد. چهره‌اش شاد و چشم‌هایش از طنز می‌درخشید، بنابراین پولی و باتن برایت اصلاً از شخصیت فوق‌العاده‌ای که شهرتش به‌عنوان یک جادوگر فروتن در سراسر جهان گسترش یافته پروتئین تراپی مو بود، نمی‌ترسیدند.

پس از احوالپرسی با دوروتی با محبت فراوان، متواضعانه پشت تخت اوزما ایستاد و به سخنان پر جنب و جوش جوانان گوش فرا بالیاژ مو داد. حالا مرد پشمالو ظاهر کراتینه مو شد و ظاهرش چنان شگفت‌انگیز پروتئین تراپی مو بود که همه لباس‌های پشمالو به تن داشت، که دوروتی فریاد زد: “اوه!” و در حالی که دوستش را با چشمان خشنود معاینه می بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو دخترانه تکه ای

بی قرار دستانش را به هم گره زد. تصویر در دسترس نیست باتن-برایت گفت: “او هنوز پشمالو رنگ مو است، بسیار خوب.” و اوزما به آرامی سرش را تکان بالیاژ مو داد زیرا قصد داشت مرد پشمالو وقتی لباس جدیدش را برای او تهیه بیبی لایت مو کرد، پشمالو بماند. دوروتی او را به سمت تاج و تخت هدایت بیبی لایت مو کرد، زیرا در چنین جمعی خجالتی پروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ موی عروسکی : و او را با ظرافت به شاهزاده خانم تقدیم بیبی لایت مو کرد و گفت: “این، اعلیحضرت، دوست من رنگ مو است، مرد پشمالو، که صاحب آهنربای عشق رنگ مو است.” حاکم دختر با لهجه‌ای مهربان گفت: «به اوز خوش آمدید. “اما به من بگو، آقا، آهن ربا عشق را که می گویید مالک آن لایت و هایلایت مو هستید، از کجا گرفتید؟” مرد پشمالو قرمز کراتینه مو شد و نگاهی سرافالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده به خود گرفت و با صدای آلایت و هایلایت مو هسته پاسخ بالیاژ مو داد: “من آن را دزدیدم، اعلیحضرت.” “اوه، مرد پشمالو!” دوروتی گریه بیبی لایت مو کرد. “چقدر وحشتناک! و تو به من گفتی که اسکیموها آهنربای عشق را به تو بالیاژ مو داده اند.” او با خجالت اول روی یک پا و سپس روی پای دیگر خود را تکان بالیاژ مو داد. او گفت: “من به شما دروغ گفتم، دوروتی.” “اما اکنون که در حوض حقیقت غسل بیبی لایت مو کردم.

نباید چیزی جز حقیقت بگویم.” “چرا آن را دزدیدی؟” به آرامی ازما پرسید. مرد پشمالو گفت: “چون هیچ کس مرا دوست نداشت یا به من اهمیت نمی بالیاژ مو داد” و من می خورنگ مو استم بسیار دوست داشته باشم. صاحب آن دختری در باترفیلد پروتئین تراپی مو بود که بیش از حد دوستش داشتند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه