↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو کرم

انواع رنگ مو کرم | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو کرم را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو کرم را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو کرم : تا برای بهترین اسکله در یک اتاق خاص رسید دریافت کنید. اگر این کار را انجام ندهید، دچار مشکل خواهید کراتینه مو شد و احتمالاً در شب های گرم رنگ مو استوایی مجبور خواهید کراتینه مو شد در یک اتاق داخلی بخوابید. با توجه به باد غالب، اتاقی را روی تخته ستاره یا بندری سامبره مو بگیرید. سمت باد پروتئین تراپی مو بودن به معنای آسایش و خنکی در شب رنگ مو است. در اسرع وقت پس از سوار کراتینه مو شدن به کشتی، مهماندار حمام را ببینید و ساعتی را برای حمام صبحگاهی خود انتخاب کنید.

رنگ مو : را می‌شناسند و به زبان انگلیسی قابل فهم صحبت می‌کنند. تلفظ ژاپنی به قدری با انگلیسی تفاوت رنگ مو دارد که بسیاری از ژاپنی‌هایی که انگلیسی را خوب می‌فهمند و می‌نویسند، وقتی سعی می‌کنند آن را صحبت کنند، کلمات را به هم می‌ریزند. ناتوانی آنها در باز بیبی لایت مو کردن دهان یا تأکید بر کلمات، درک آنها را بسیار دشوار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

انواع رنگ مو کرم

انواع رنگ مو کرم : کوک برای تورهای شرقی پیشرو راهنما ارائه خواهد بیبی لایت مو کرد و در هند و مصر اینها کاملاً ضروری لایت و هایلایت مو هستند، زیرا بدون آنها زندگی به دلیل خورنگ مو استه های رانندگان کالسکه، خدمه هتل و گداها سنگین می نانو کراتین مو شود. کوک راهنماهای خوبی برای ژاپن ارائه خواهد بیبی لایت مو کرد، اما انتخاب بومیان امن نیست مگر اینکه تضمینی داشته باشید که مکان‌هایی که معمولاً بازدید می‌شوند.

هتل های خارجی خوب را ممکن رنگ مو است در تمام شهرهای ژاپن پیدا کنید و حتی هتل هایی که توسط ژاپنی ها اداره می شوند به سبک اروپایی اجرا می شوند. حیف رنگ مو است که هتل ها از سبک ژاپنی الگو برداری نکراتینه مو شده اند، مانند هتل کانایا در نیکو که مبلمان و دکوراسیون اتاق ها اساساً ژاپنی و بسیار هنرمندانه رنگ مو است.

  رنگ مو صورتی فانتزی

میانگین هزینه اتاق و غذا در هتل‌های درجه یک ژاپنی چهار دلار رنگ مو است، اما برخی از مکان‌های پرمدعا از پنج تا شش دلار در روز تقاضا تمام دکلره مو دارند. [168]هزینه سفر در هند به دلیل مقیاس متوسط ​​قیمت ها سنگین نیست. هتل ها معمولاً روزی ده روپیه برای سفر و اقامت یا حدود سه دلار در روز دریافت می کنند. کرایه کالسکه ارزان رنگ مو است.

به خصوص اگر مهمانی چهار نفره برای پر بیبی لایت مو کردن یک کالسکه داشته باشید. یک ویکتوریا که چهار نفر را در خود جای می دهد، ممکن رنگ مو است صبح و بعدازظهر با بیست روپیه یا به طور متوسط ​​هر روز حدود یک دلار و هفتاد و پنج سنت بخورند. سفر با راه آهن بسیار ارزان رنگ مو است. مهمانی ما درجه دوم از کلکته به دهلی، از آنجا به بمبئی، مدرس و توتیکورین، مسافتی در حدود سی و پانصد مایل – دورتر از نیویورک تا سانفرانسیسکو – با یکصد و چهل روپیه یا حدود چهل و پنج دلار رفت.

به پول آمریکا کرایه درجه یک تقریباً دو برابر این مقدار پروتئین تراپی مو بود، اما هیچ راحتی اضافی تضمین نمی کراتینه مو شد. ما سفر را با هزینه کم انجام بالیاژ مو دادیم زیرا همیشه با هتلداران و رانندگان کالسکه معامله انجام می کراتینه مو شد. همیشه یک معامله قطعی انجام دهید وگرنه هزینه زیادی از شما گرفته خواهد کراتینه مو شد. یک راهنمای بومی نه تنها برای نشان بالیاژ مو دادن مکان های دیدنی بلکه برای ترتیب بالیاژ مو دادن کالسکه ها و پرداخت انعام به خدمتکاران ضروری رنگ مو است.

انواع رنگ مو کرم : یک راهنمای محمدی را ایمن کنید و ممکن رنگ مو است خیالتان راحت باکراتینه مو شد که فریب نخواهید خورد. مخالفت او با هندوها از هرگونه تبانی با خدمتکاران جلوگیری می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ممکن رنگ مو است یک راهنمای خوب با دو روپیه در روز یا حدود شصت و پنج سنت داشته باکراتینه مو شد و خودش سوار نانو کراتین مو شود. کتاب های راهنمای موری برای ژاپن، چین، سکونتگاه های تنگه و هند مفیدترین لایت و هایلایت مو هستند.

  بهترین رنگ مو سه صفر

اینها بهترین مسیرها را ارائه می‌دهند و تمام موضوعات اصلی مورد علاقه را توصیف می‌کنند. بدون چنین کتاب راهنما، شخص درمانده رنگ مو است، زیرا راهنماهای حرفه ای اغلب چیزهای مهمی را که باید دیده شوند حذف می کنند. نیازی به جستجوی وظیفه شناسی یا صداقت در مشرق زمین نیست. شما آنها را پیدا نخواهید بیبی لایت مو کرد.

برای اینکه هنگام رنگ مو استخدام کالسکه یا جینریکیشا دچار مشکل نشوید، ساعتی یا در طول سفر یک معامله قطعی انجام دهید. این کار را می توانید از طریق باربری هتل انجام دهید. سپس در بازگشت، اگر راننده یا ریکشا بیشتر تقاضا بیبی لایت مو کرد، موضوع را به باربر ارجاع دهید و از پرداخت بیشتر از معامله خودداری کنید. اگر این اقدامات احتیاطی را انجام ندهید.

دائماً درگیر دردسر خواهید کراتینه مو شد و دائماً دو برابر هزینه ای که باید بپردازید، از شما دریافت می نانو کراتین مو شود. حتی با این اقدامات احتیاطی، نمی توانید از دردسر در سنگاپور فرار کنید، سنگاپور که با حریص ترین رانندگان کالسکه در جهان نفرین کراتینه مو شده رنگ مو است. بسیاری از مسافران کوپن های هتل کوک را خریداری می کنند.

انواع رنگ مو کرم : که برای اقامت و غذا در هتل های خاصی در هر شهر بزرگ مشرق زمین فراهم می نانو کراتین مو شود. تجربه من این رنگ مو است که خرید این کوپن ها اشتباه رنگ مو است، زیرا همه مدیران هتل انگلیسی صحبت می کنند یا باربری سالن تمام دکلره مو دارند که این زبان را می فهمند. با ترتیب بالیاژ مو دادن سود کمی کسب می کنید و انتخاب اتاق های خوب را از دست می دهید.

  انواع رنگ مو خرمایی تیره

زیرا مدیران هتل ها نسبت به گردشگرانی که کوپن حمل می کنند جانبی نتمام دکلره مو دارند، زیرا سود آنها ناچیز رنگ مو است. [169]در مصر، تورهای کوک، که مطابق با هر سلیقه ای ترتیب بالیاژ مو داده کراتینه مو شده اند، راحت ترین لایت و هایلایت مو هستند. بهترین برنامه این رنگ مو است که با قطار از رود نیل بالا بروید و با قایق پایین بیایید. از سواری در پایین رودخانه غافل نشوید.

زمان بیشتری را صرف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند اما تنها راهی رنگ مو است که از طریق آن می توانید از جذابیت مناظر، زندگی بدوی مردم و زیبایی طلوع و غروب خورشید بر فراز کویر ایده سامبره مو بگیرید. مهمتر از همه، قبل از شروع، برنامه سفر خود را با دقت ترتیب دهید. اینجا جایی رنگ مو است که نماینده کوک می تواند از لحاظ مادی به شما کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

انواع رنگ مو کرم : اما شما نباید به توصیه های او در مورد خطوط کشتی بخار اعتماد کنید. او قایق های P. & O. را توصیه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا آنها بریتانیایی لایت و هایلایت مو هستند، اما عملاً هر گردشگری که این سفر را انجام بالیاژ مو داده رنگ مو است، می گوید که کشتی های بخار آلمان شمالی لوید بهترین خدمات را ارائه می دهند. چند ماه قبل اتاق دولتی خود را درگیر کنید و مبلغی را به عنوان سپرده پرداخت کنید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه