↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو مسی

انواع رنگ مو مسی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو مسی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو مسی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو مسی : اما مومبی نترسید و با پودر زندگی جادویی خود سر کدو را پاشید تا ببیند آیا پودر کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا نه. جعبه حاوی پودر پروتئین تراپی مو بود و با آن و جک در جستجوی ماجراجویی فرار بیبی لایت مو کرد. “روز بعد آنها یک اسب اره چوبی را پیدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که در کنار جاده ایستاده پروتئین تراپی مو بود و آن را با پودر پاشیدند. یکباره زنده کراتینه مو شد و جک کدو تنبل سوار اسب اره ای به سمت شهر زمردی کراتینه مو شد.” “بعد از آن اسب اره چه کراتینه مو شد؟” مرد پشمالو که به این درنگ مو استان علاقه زیادی داشت پرسید.

رنگ مو : آنها به سمت این در رفتند و به داخل نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. مردی روی نیمکتی نشسته پروتئین تراپی مو بود که پیراهنی خالدار، جلیقه قرمز و شلوار آبی رنگ و رو رفته داشت، که بدنش فقط چوب‌هایی پروتئین تراپی مو بود که به طور ناشیانه به هم متصل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. روی گردن او کدو حلوایی گرد و زرد قرار داشت که روی آن چهره ای حک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، مثلاً پسری که اغلب روی فانوس جک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

انواع رنگ مو مسی

انواع رنگ مو مسی : زیرا امیدوارم دوباره او را ببینم.” مرد چوب‌دار حلبی گفت: “پس باید از آنجایی که او هنوز زنده رنگ مو است. با من به خانه او بیا، زیرا جک اکنون کشاورز رنگ مو است و در همین مزرعه کدو تنبل زندگی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” آنها به سمت یک کدو تنبل هیولایی بزرگ و توخالی رفتند که در و پنجره ای از پوست آن جدا کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. یک لوله اجاق گاز از میان ساقه عبور می بیبی لایت مو کرد و شش پله ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که به درب ورودی منتهی می کراتینه مو شد.

  مدل رنگ مو معمولی بدون دکلره

این مرد عجیب و غریب با انگشتان چوبی خود مشغول کوبیدن دانه های لغزنده کدو تنبل پروتئین تراپی مو بود و سعی می بیبی لایت مو کرد با آنها به هدفی در طرف دیگر اتاق بزند. او نمی دانست که بازدیدکنندگانی رنگ مو دارد تا اینکه دوروتی فریاد زد: “چرا، این خود جک کدو تنبل رنگ مو است!” برگشت و آنها را دید و بلافاصله جلو آمد تا به دختر کوچک کانزاس و نیک چاپر سلام الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به دوستان جدیدشان معرفی نانو کراتین مو شود.

در ابتدا نسبت به کدو تنبل عجیب خجالتی پروتئین تراپی مو بود، اما صورت جک آنقدر با نشاط و خندان پروتئین تراپی مو بود – به این شکل حک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود – که پسر خیلی زود از او خوشش آمد. دوروتی گفت: “چند وقت پیش فکر بیبی لایت مو کردم که تو را در سه قسمت دفن آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.” “اما الان می بینم که مثل همیشه لایت و هایلایت مو هستی.” “نه کاملاً یکسان، عزیزم، زیرا دهان من کمی یک طرفه تر از گذشته رنگ مو است؛ اما تقریباً یکسان رنگ مو است.

من یک سر جدید دارم، و این چهارمین سر رنگ مو است که از زمان اوزما در اختیار دارم. ابتدا من را ساخت و با پاشیدن پودر جادو به من زنده بیبی لایت مو کرد.” “سرهای دیگر چه کراتینه مو شد، جک؟” “آنها خراب کراتینه مو شدند و من آنها را دفن بیبی لایت مو کردم، زیرا آنها حتی برای پای هم مناسب نپروتئین تراپی مو بودند. هر بار اوزما برای من یک سر جدید درست مانند سر قدیمی تراشیده رنگ مو است.

و از آنجایی که بدن من به مراتب بزرگ ترین قسمت من رنگ مو است، من هنوز جک پامکین هد لایت و هایلایت مو هستم. مهم نیست که هر چند وقت یک بار قسمت بالایی خود را عوض می کنم. یک بار زمان وحشتناکی را سپری بیبی لایت مو کردیم تا کدو تنبل دیگری پیدا کنیم، زیرا آنها خارج از فصل پروتئین تراپی مو بودند، و بنابراین من مجبور کراتینه مو شدم سر کهنه ام را کمی بیشتر از زمانی که کاملا سالم پروتئین تراپی مو بود بپوشم.

  رنگ مو قرمز یاقوتی روشن

انواع رنگ مو مسی : اما بعد از این غمگین تجربه من تصمیم گرفتم خودم کدو تنبل بزرگ کنم، تا دیگر هرگز بدون دستی گیر نیاورم؛ و حالا این مزرعه خوب را دارم که در مقابل شما می بینید. یکی و از آن برای خانه رنگ مو استفاده کنید.” “نم نیست؟” دوروتی پرسید. “نه خیلی. چیزی جز پوسته باقی نمانده رنگ مو است، می بینید، و هنوز مدت زیادی دوام خواهد آورد.” مرد چوبی حلبی گفت: «فکر می‌کنم تو درخشان‌تر از گذشته لایت و هایلایت مو هستی، جک». “آخرین سرت احمقانه پروتئین تراپی مو بود.” پاسخ این پروتئین تراپی مو بود: “دانه های این یکی بهتر رنگ مو است.” “به مهمانی اوزما می روی؟” دوروتی پرسید.

او گفت: بله. “من برای هیچ چیز آن را از دست نمی دهم. اوزما پدر و مادر من رنگ مو است، می دانید، زیرا او بدن من را ساخت و سر کدو تنبلم را حک بیبی لایت مو کرد. فردا به دنبال شما به شهر زمرد خواهم رفت، جایی که ما دوباره ملاقات خواهیم بیبی لایت مو کرد. من می توانم.” امروز برو، چون باید دانه کدو تنبل تازه بکارم و انگورهای جوان را آبیاری کنم.

اما عشقم را به اوزما بده و به او بگو که به موقع برای شادی آنجا خواهم پروتئین تراپی مو بود.» او قول بالیاژ مو داد: “ما خواهیم بیبی لایت مو کرد.” و سپس همه او را ترک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به سفر خود ادامه بالیاژ مو دادند. تصویر در دسترس نیست ارابه سلطنتی می رسد خانه‌های زرد رنگ و تمیز وینکی‌ها اکنون می‌توانستند این‌جا و آنجا در کنار جاده ایستاده‌اند و به کشور جلوه‌ای شاد و متمدن‌تر می‌دهند.

با این حال، آنها خانه های مزرعه پروتئین تراپی مو بودند و از هم فاصله داشتند. زیرا در سرزمین اوز هیچ شهر یا روستایی به جز شهر زمردی باشکوه در مرکز آن وجود نداشت. پرچین هایی از رزهای همیشه سبز یا زرد در کنار بزرگراه پهناور قرار داشت و مزارع مراقبت از ساکنان زحمتکش خود را نشان می بالیاژ مو دادند. مسافران هر چه به شهر بزرگ نزدیک‌تر می‌کراتینه مو شدند.

  طرز رنگ كردن مو با دارچین و ماست

انواع رنگ مو مسی : کشور آبادتر می‌کراتینه مو شد و از پل‌های زیادی بر روی نهرها و نهرهای درخشانی که زمین‌ها را سیراب می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، عبور می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. همانطور که آرام در امتبالیاژ مو داد راه می رفتند، مرد پشمالو به مرد چوبی حلبی گفت: “این چه نوع پودر جادویی پروتئین تراپی مو بود که باعث کراتینه مو شد دوست شما سر کدو تنبل زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” “آن را پودر زندگی نامیدند” پاسخ پروتئین تراپی مو بود. “و توسط یک جادوگر کج که در کوه های شمال کشور زندگی می بیبی لایت مو کرد اختراع کراتینه مو شد.

جادوگری به نام مومبی مقداری از این پودر را از جادوگر کج گرفت و با خود به خانه برد. اوزما در آن زمان با جادوگر زندگی می بیبی لایت مو کرد، زیرا قبلاً پروتئین تراپی مو بود. او شاهزاده خانم ما کراتینه مو شد، در حالی که مومبی او را به شکل یک پسر درآورده پروتئین تراپی مو بود. خوب، وقتی مومبی به جادوگر کج رفته پروتئین تراپی مو بود، پسر این مرد کدو تنبل را برای سرگرمی و همچنین به امید ترساندن جادوگر ساخت. وقتی برگشت.

انواع رنگ مو مسی : تصویر در دسترس نیست اوه، هنوز زنده رنگ مو است، و احتمالاً در حال حاضر آن را در شهر زمرد ملاقات خواهید بیبی لایت مو کرد. پس از آن، اوزما از آخرین پودر رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرد تا فلاینگ گامپ را زنده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؛ اما به محض اینکه او را از دست دشمنانش دور بیبی لایت مو کرد، گامپ پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه