نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ موی مسی بدون دکلره

انواع رنگ موی مسی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ موی مسی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ موی مسی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ موی مسی بدون دکلره : در میان آنها میله‌های بلندی وجود رنگ مو دارد که از آن‌ها نهرهای بلند بامبو با تصاویر تاریخی نقاشی کراتینه مو شده، از جمله تصاویر تسخیر بتکده توسط بریتانیا، شناور می‌شوند. هزاران نفر در این سکوها جمع می شوند. برخی به زیارتگاه های مختلف هدیه می دهند.

رنگ مو : در اولین حیاط چینی بزرگترین فیل شهر پروتئین تراپی مو بود، حیوانی عظیم الجثه پنجاه و پنج ساله، با عاج های بزرگ که به طرز تحسین برانگیزی برای بلند بیبی لایت مو کردن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده های بزرگ نصب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. ده ها گردشگر در صبح زود در اطراف حیاط جمع کراتینه مو شدند، زیرا این فیل ها فقط در ساعات صبح و عصر، زمانی که هوا خنک رنگ مو است، کار می کنند. یک کولی هند شرقی روی پشت او، یا بهتر رنگ مو است بگوییم فقط پشت گوشش، با پاهایش آویزان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ موی مسی بدون دکلره

انواع رنگ موی مسی بدون دکلره : که یک انگلیسی که برمه خود را به خوبی می شناسد، می گوید: “بهترین تصنیف جهان، با تمام رنگ های محلی اشتباه.” این محوطه های چوبی در امتبالیاژ مو داد رودخانه کشیده کراتینه مو شده اند، اما با یک ماشین برقی به راحتی قابل دسترسی لایت و هایلایت مو هستند. چندین مورد توسط چینی ها انجام می نانو کراتین مو شود، اما بهترین حیاط در دست دولت رنگ مو است.

با پاهای برهنه‌اش نشان بالیاژ مو داد که فیل باید به سمت ررنگ مو است برود یا چپ، و وقتی می‌خورنگ مو است بر دستوری تأکید الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، با میله‌ای فولادی سنگین به سر وحش می‌زند. بسیاری از کارهایی که این فیل انجام بالیاژ مو داد بسیار دیدنی پروتئین تراپی مو بود، زیرا قدرت عظیم حیوان و همچنین هوش عالی او را نشان می بالیاژ مو داد. او بر روی عاج های خود یک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده چوب ساج، چوب بومی آن برداشت[90]کشور، به سختی و بسیار سنگین‌تر، و با کمک تنه‌اش، در کنار آن ایستاده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی بلوند قهوه ای خیلی روشن

تا اینکه هر شیاد دوربین از او عکس گرفت. سپس راننده‌اش با نیروی محض سر و گردن، جانور عظیم الجثه را مجبور بیبی لایت مو کرد که یک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده بزرگ چوب ساج را از یک سوراخ گل آلود حرکت دهد. حیوان تقریباً تا زانوهایش افتاد و سپس با به کار انداختن تمام قدرت خود، الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده چوب را که وزنی در حدود یک تن و نیم داشت، از میان گل و لای تا سطح باند اره هل بالیاژ مو داد.

سپس چندین الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده بزرگ را یکی بر دیگری انباشته بیبی لایت مو کرد تا مهارت خود را در این کار نشان دهد. حزب با ترک این حیاط حدود نیم مایل از مسیرهایی با زمین های باتلاقی در هر طرف تا حیاط بزرگ چوبی دولتی راه رفت. اینجا هزاران الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده پروتئین تراپی مو بود که در جنگل‌های ساج داخلی بریده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، فیل‌ها آن را از میان باتلاق‌های ایراوادی کشیده پروتئین تراپی مو بودند.

سپس از رودخانه بزرگ به سمت رانگون شناور کراتینه مو شدند. تمام الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده های این حیاط با صلیب قرمز مشخص کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که نشان می بالیاژ مو داد متعلق به دولت رنگ مو است. در کنار ساحل رودخانه، جایی که زمین آنقدر نرم پروتئین تراپی مو بود که پاهایشان در اعماق گل لزج فرو رفت، پنج فیل مشغول کشیدن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده ها از رودخانه به زمین خشک نزدیک ساحل پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ موی پلاتینه فوق روشن طبیعی

انواع رنگ موی مسی بدون دکلره : هدف اصلی در رانگون، بتکده بزرگ شو داگون رنگ مو است که بر کل شهر مسلط رنگ مو است. قله طلایی آن را می توان برای مایل ها دید که بر فراز توده های سبز کسل کننده شاخ و برگ می درخکراتینه مو شد. این بتکده مرکز ایمان پروتئین تراپی مو بودایی رنگ مو است، زیرا گفته می نانو کراتین مو شود که حاوی آثار واقعی گوتاما و همچنین سه پروتئین تراپی مو بودا رنگ مو است که قبل از او آمده اند. هزاران زائر از تمام نقاط برمه، سیام، کوچین چین، کره، سیلان و دیگر کشورهای شرقی هر ساله از این بتکده بازدید می کنند.

هدیه های آنها در زیارتگاه های مختلف به میلیون ها دلار می رسد. بتکده کاملاً با بتکده تفاوت رنگ مو دارد[91]معابد ژاپن و چین از نظر شکل، مواد و آرایش زیارتگاه های کوچکتر؛ اما چشمگیر پروتئین تراپی مو بودن آن با حضور صدها هکستر که نه تنها کنجکاو و سوغاتی های بتکده را می فروشند، بلکه غذا و نوشیدنی را به کراتینه مو شدت آسیب می بیند. بتکده که حدود دو مایلی از مرکز تجاری رانگون فاصله رنگ مو دارد.

بر روی تپه ای ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است. محیط سیصد و پنجاه و پنج پا و ارتفاع کل از قاعده سیصد و هفتاد پا رنگ مو است. این به سبک دایره ای ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است، حلقه های متحدالمرکز آن به تدریج از اندازه آن کرنگ مو استه می نانو کراتین مو شود تا زمانی که به بالای آن برسد. این با یک کار آهنی طلایی یا “تی” که زنگ های کوچکی روی آن آویزان کراتینه مو شده رنگ مو است، غلبه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  مدل موی رنگ شده آبی

این «تی» هدیه پادشاه فقید برمه پروتئین تراپی مو بود که یک چهارم میلیون دلار برای تزئین آن با طلا و سنگ های قیمتی هزینه بیبی لایت مو کرد. تپه ای که بتکده روی آن قرار رنگ مو دارد به دو تراس مستطیل شکل تقسیم کراتینه مو شده رنگ مو است. تراس فوقانی نهصد در ششصد و هشتاد و پنج پا، صد و شصت و شش فوت از سطح زمین بالاتر رنگ مو است. صعود از طریق سه پله آجری انجام می نانو کراتین مو شود.

انواع رنگ موی مسی بدون دکلره : که چهارمین پله در پشت بسته می نانو کراتین مو شود تا اجازه ساخت رنگ مو استحکامات بالیاژ مو داده نانو کراتین مو شود تا انگلیسی ها بتوانند در هر شرایط اضطراری از بتکده دفاع کنند. ورودی جنوبی یا اصلی را دو لئوگریف عظیم که از آجر گچ بری کراتینه مو شده رنگ مو است نمایان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بازدیدکننده از این پله‌های شیب‌دار بالا می‌رود، متکدیان نفرت‌انگیز آزارشان می‌دهد.

از هر طرف برای خرید آثار، گل‌ها و اشیاء طلا و نقره وارد می‌شوند. می توان تصور بیبی لایت مو کرد که او در یک بازار بزرگ پروتئین تراپی مو بود نه در سالن ورودی بهترین بنای یادپروتئین تراپی مو بود جهان که به افتخار پروتئین تراپی مو بودا ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است. چهار کلیسای کوچک که در اطراف تراس مستطیل شکل قرار گرفته اند با مجسمه های پروتئین تراپی مو بودای نشسته تزئین کراتینه مو شده اند.

  رنگ مو بلوند سفید

سپس از تعبالیاژ مو داد زیادی زیارتگاه با تزئینات باشکوه بازدید می نانو کراتین مو شود که در آنها پروتئین تراپی مو بوداها در هر موقعیتی قرار تمام دکلره مو دارند. که در[92]یکی گوتاما خوابیده در آلابستر رنگ مو است که به افتخار او بتکده ساخته کراتینه مو شد. در برخی دیگر گوتاما از برنج، عاج، شیشه، خاک رس و چوب رنگ مو است. پیش از بسیاری از این زیارتگاه ها شمع ها می سوزند و ارادتمندان با صورت های خمیده به سنگفرش نشسته اند یا در حال دعا لایت و هایلایت مو هستند.

در یک طرف سکو، ردیفی از بتکده های مینیاتوری قرار رنگ مو دارد که همگی با تزئینات طلا و سنگ های قیمتی، هدایای هزاران فدایی پارسا پوشیده کراتینه مو شده اند. در میان این زیارتگاه‌ها، ناقوس‌های کوچک بسیاری وجود رنگ مو دارد که نمازگزاران هنگام تحویل نذورات خود آن‌ها را به صدا در می‌آورند و یک ناقوس بزرگ (سومین ناقوس بزرگ جهان به وزن چهل و دو و یک چهارم تن) که توسط شاه ثاروادی بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است.

انواع رنگ موی مسی بدون دکلره : چشم بازدیدکننده از تزئینات باشکوه نمازخانه ها، تذهیب کاری، الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کاری، شیشه های منبت کاری کراتینه مو شده خسته می نانو کراتین مو شود. به نظر می رسد که هیچ پایانی برای ردیف های پروتئین تراپی مو بوداها در هر موقعیت قابل تصوری وجود نرنگ مو دارد.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱