↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو شینیون

انواع رنگ مو شینیون | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو شینیون را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو شینیون را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو شینیون : به گوشه ای دنج رسید، درست زیر یک صخره شیب دار و سوسک، جایی که اسکیف خود را به ریشه درختی که از شکافی بیرون زده پروتئین تراپی مو بود، چسباند. و شاخه های پهن آن را مانند سایبان بر روی آب پهن بیبی لایت مو کرد. وزش تندباد از راه رسید، باد رودخانه را با موج های سفید به بالا پرتاب بیبی لایت مو کرد، باران در میان برگ ها به صدا در آمد، رعد و برق بدتر از آنچه اکنون می نوازد، رعد و برق به نظر می رسید که موج های نهر را می لیسید.

رنگ مو : او افزود: «در واقع، من ماجرایی از سام، ماهیگیر رنگ مو سال‌ها پیش را به یاد می‌آورم، که برخی فکر می‌کنند ربطی به جویندگان رنگ مو دارد. از آنجایی که همه ما در اینجا با هم دوست بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، و از آنجایی که بیشتر از این پیش نخواهد رفت، آن را به شما خواهم گفت. [1] برادیش یک دزد دریایی پروتئین تراپی مو بود که اعمالش در افکار عمومی با اقدامات کید آمیخته کراتینه مو شد.

انواع رنگ مو شینیون

انواع رنگ مو شینیون : پیچی پراو، که هرگز نمی توانست ساکت بماند، متوجه کراتینه مو شد که آقا قطعا حق با او پروتئین تراپی مو بود. کید هرگز پولی را در هادسون دفن نبیبی لایت مو کرد، و نه در هیچ یک از آن بخش‌ها، اگرچه بسیاری این واقعیت را تأیید آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. این برادیش[1] و برخی دیگر از باکینرها پروتئین تراپی مو بودند که پول را دفن بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، برخی در خلیج لاک پشت، [2] دیگران در لانگ آیلند، و برخی دیگر در همسایگی دروازه جهنم.

او قایق کشتی پروتئین تراپی مو بود که در سال 1697 از انگلستان حرکت بیبی لایت مو کرد و مانند کید نام ماجرا را داشت. در غیاب کاپیتان در ساحل، کشتی را تصرف بیبی لایت مو کرد و عازم یک سفر دریایی دزدی دریایی کراتینه مو شد. او پس از جمع آوری ثروت، به آمریکا رفت و مقدار زیادی از دارایی خود را نزد یکی از هم پیمانان خود در لانگ آیلند به امانت گذاشت. او در رود آیلند دستگیر و به انگلستان فرستاده کراتینه مو شد و اعدام کراتینه مو شد.

  رنگ موی صدفی مرواریدی روشن

یاروی کوچک در رودخانه شرقی در دو مایلی شمال کورلز هوک. «در شبی تاریک سال‌ها پیش، وقتی بلک سام از ماهیگیری در دروازه جهنم برمی‌گشت…» در اینجا درنگ مو استان در جوانی با حرکت ناگهانی ناشناخته متوقف کراتینه مو شد، کسی که مشت آهنین خود را روی میز می گذارد، بند انگشتان خود را به سمت پایین می زند، با نیرویی آرام که همان تخته ها را فرورفته رنگ مو است.

و با پوزخند به روی شانه اش نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. خرس خشمگین، با تکان بالیاژ مو دادن سر قابل توجهی گفت: «هرکی، همسایه، بهتر رنگ مو است که قاتل ها و پولشان را به حال خود رها کنی. آنها برای پیرمردها و پیرزن ها نیستند که در آنها دخالت کنند. آنها سخت برای پول خود جنگیدند – برای آن جسم و روح بالیاژ مو دادند. و هر جا دفن کراتینه مو شده باکراتینه مو شد، به آن وابسته رنگ مو است، او باید با شیطانی که آن را به دست می آورد.

کشش داشته باکراتینه مو شد! این انفجار ناگهانی با سکوتی خالی در سراسر اتاق همراه کراتینه مو شد. پیچی پراو در درون خود کوچک کراتینه مو شد و حتی افسر یک چشم رنگ پریده کراتینه مو شد. ولفرت، که از گوشه‌ای تاریک اتاق با اشتیاق کراتینه مو شدید به این صحبت‌ها درباره گنج دفن کراتینه مو شده گوش بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، با هیبت و احترام آمیخته به این مرد جسور نگاه بیبی لایت مو کرد، زیرا او واقعاً به او مشکوک پروتئین تراپی مو بود.

در تمام درنگ مو استان‌هایش دربارۀ سرزمین اصلی اسپانیا، صدایی از طلا و درخشانی از جواهرات وجود داشت که به هر دوره‌ای ارزش می‌بخشید، و ولفرت می‌توانست برای جست‌و‌جوی سینه‌ی دریایی پرمشغله‌ای که تخیلش مملو از جام‌های طلایی پروتئین تراپی مو بود، هر چیزی می‌بخشید. صلیب‌ها و کیسه‌های گرد با نشاط دوبلون. سکون مرده ای که بر شرکت حاکم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود به مدت طولانی توسط مرد غریبه قطع کراتینه مو شد.

  رنگ مو صورتی جیغ

انواع رنگ مو شینیون : او ساعتی شگفت انگیز از کار کنجکاو و قدیمی را بیرون آورد، و در چشم ولفرت ظاهری کاملاً اسپانیایی داشت. با دست زدن به چشمه، ساعت ده کراتینه مو شد و ملوان حسابش را خورنگ مو است و با پرداخت آن از یک مشت سکه عجیب و غریب، باقی مانده نوشیدنی خود را نوشید و بدون اینکه از کسی مرخصی بگیرد، غلتید. از اتاق بیرون آمد و در حالی که به طبقه بالا به اتاقش می رفت با خودش غر می زد.

مدتی گذشت تا شرکت بتواند از سکوتی که در آن پرتاب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، خلاص نانو کراتین مو شود. صدای پای مرد غریبه که گاه و بیگاه هنگام عبور از اتاقش شنیده می کراتینه مو شد، هیبت را برانگیخت. با این حال مکالمه ای که آنها در آن درگیر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند آنقدر جالب پروتئین تراپی مو بود که نتوان آن را از سر گرفت. طوفان رعد و برق کراتینه مو شدید در حالی که آنها در حرف زدن گم می کراتینه مو شدند، بی توجه جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

و سیلاب های بارانی که می بارید، تمام فکر رفتن به سمت خانه را تا زمانی که طوفان فروکش نبیبی لایت مو کرد، منع بیبی لایت مو کرد. بنابراین، آنها به هم نزدیک‌تر کراتینه مو شدند و از شایسته درخورنگ مو است آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که درنگ مو استانی را که تا این حد ناجوانمردانه قطع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، ادامه دهد. با این حال، با لحنی که به ندرت بالاتر از نفسش پروتئین تراپی مو بود زمزمه بیبی لایت مو کرد و گهگاه در اثر غلتیدن رعد غرق کراتینه مو شد.

و هرازگاهی مکث می‌بیبی لایت مو کرد و با ترسی آشکار گوش می‌بالیاژ مو داد، زیرا صدای قدم‌های سنگین غریبه‌ای را می‌شنید که بالای سرش قدم می‌زد. مضمون درنگ مو استان او به شرح زیر رنگ مو است: ماجراجویی ماهیگیر سیاه همه بلک سام، ماهیگیر رنگ مو پیر یا همان طور که معمولاً به او «ماد سام» می گویند، می شناسند که در نیم قرن گذشته در مورد صدا ماهیگیری بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

  مدل رنگ پایین مو دخترانه فانتزی

انواع رنگ مو شینیون : اکنون سال‌هرنگ مو است که سام، که در آن زمان یک رنگ مو جوان فعال در رنگ مو استان پروتئین تراپی مو بود و در مزرعه کیلیان سویدام در لانگ آیلند کار می‌بیبی لایت مو کرد، پس از پایان کار روزانه‌اش در ساعات اولیه، در یک تابستان هنوز مشغول ماهیگیری پروتئین تراپی مو بود. عصر، دقیقاً در محله دروازه جهنم. او در یک اسکیف سبک پروتئین تراپی مو بود و به خوبی با جریان ها و گرداب ها آشنا پروتئین تراپی مو بود.

طبق جابجایی جزر و مد، ایستگاه خود را از مرغ و جوجه به پشت گراز، از پشت گراز به دیگ و از قابلمه به ماهیتابه; اما در اشتیاق ورزش خود ندید که جزر و مد به سرعت در حال فروکش رنگ مو است، تا اینکه غرش گرداب ها و گرداب ها او را از خطر او آگاه بیبی لایت مو کرد و او در شلیک اسکیف خود از میان صخره ها و شکن ها و رسیدن به مشکل پروتئین تراپی مو بود.

تا نقطه جزیره بلکول.[1] در اینجا او مدتی لنگر انداخت و منتظر نوبت جزر و مد پروتئین تراپی مو بود تا بتواند به خانه بازگردد. با فرا رسیدن شب، هوا غم انگیز و طوفانی کراتینه مو شد.

انواع رنگ مو شینیون : ابرهای تیره ای در غرب جمع کراتینه مو شدند و هر از گاهی صدای رعد و برق یا رعد و برق می گوید که یک طوفان تابستانی در راه رنگ مو است. از این رو سام خود را به زیر دریای جزیره منهتن رساند و در حالی که در امتبالیاژ مو داد ساحل حرکت می بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه