↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو کاراملی بدون دکلره

انواع رنگ مو کاراملی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو کاراملی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو کاراملی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو کاراملی بدون دکلره : که راه را برای حامیان برجسته خود باز کنند. به نظر می‌رسد چینی‌ها نمی‌توانند کاری را بدون هزینه‌های هنگفت صحبت و سر و صدا انجام دهند. چانه زنی معمولی به نظر شروع یک دعوای کراتینه مو شدید رنگ مو است. هر حادثه کوچک جمعیت زیادی را به خود جذب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که با کوچکترین تحریکی هیجان زده می شوند.

رنگ مو : سمپان‌ها، پرتاب‌های بخار و انواع صنایع دستی دیگر رنگ مو است. با عبور کشتی از بخش های ذوب و اسکله های خشک، نقطه ای را دور می زند و زیبایی هنگ کنگ آشکار می نانو کراتین مو شود. این شهر در پای یک تپه شیب دار با ارتفاع نزدیک به دو هزار فوت ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است. در امتبالیاژ مو داد جلوی بندر هلال، ساختمان‌های تجاری عظیم با جبهه‌های ستون‌دار و ردیف‌هایی از پنجره‌ها قرار تمام دکلره مو دارند.

انواع رنگ مو کاراملی بدون دکلره

انواع رنگ مو کاراملی بدون دکلره : از سرزمین اصلی چین با بازوی دریا جدا کراتینه مو شده رنگ مو است که عرض آن از یک مایل تا پنج مایل متغیر رنگ مو است. این بندر هنگ کنگ را تشکیل می دهد که یکی از بزرگ ترین و زیباترین بندرهای جهان رنگ مو است. مملو از قایق‌های بخار، کشتی‌های کشتی، آشغال‌های چینی با بادبان‌های عجیب و غریب متشکل از زرد.

در پشت بخش تجاری، تپه‌ها چنان ناگهانی بالا می‌روند که بسیاری از خیابان‌ها صرفاً ردیفی از پله‌های گرانیتی دیده می‌شوند. هنوز دورتر از خانه های [66]ساکنان هنگ کنگ، سازه های سنگی یا آجری زیبا، که به بندر شلوغ نگاه می کنند. با یک شیشه می توان خط آهن کابلی را تشخیص بالیاژ مو داد که مستقیماً از دامنه کوه برای بیش از هزار پا بالا می رود و سپس به کراتینه مو شدت به سمت ررنگ مو است می پیچد تا به ایستگاه برسد.

  جدیدترین رنگ موی هایلایت عروس

در حدود سیصد و سیصد پا بالاتر از سطح دریا. هنگ کنگ به دلیل بلوک‌های ساختمان‌های جامد و گرانیتی که جلوی آب آن را پوشانده‌اند و هر کدام با ردیف‌هایی از پنجره‌های ونیزی که در بالکن‌ها فرو رفته‌اند، با یوکوهاما، توکیو، کوبه، ناکازاکی یا مانیل تفاوت اساسی رنگ مو دارد. این معماری غالب برای هتل‌ها، ساختمان‌های تجاری و اقامتگاه‌ها رنگ مو است.

در حالی که با ارتفاع زیاد بین طبقات، که میانگین آن از پانزده تا هجده فوت رنگ مو است، به هر سازه‌ای وقار بالیاژ مو داده می‌نانو کراتین مو شود. این تصور از بلندی با رنگ مو استفاده از پنجره فرانسوی، که از کف تقریباً تا سقف امتبالیاژ مو داد رنگ مو دارد، افزایش می‌یابد، و همه پنجره‌ها با پنجره‌های بزرگ ارائه می‌شوند. ویژگی هنگ کنگ که غریبه ها را به وضوح تحت تاثیر قرار می دهد.

ترکیبی عالی از مسابقات در خیابان ها رنگ مو است. اینجا برای اولین بار یک صندلی سدان با دو یا چهار حامل پیدا می نانو کراتین مو شود. این تا حد زیادی در هنگ کنگ برای بالا رفتن از خیابان های شیب دار رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود که برای جینریکیشا غیرممکن رنگ مو است. حاملان، افراد خنکی از سطح پایین کشور لایت و هایلایت مو هستند، که راه رفتن خشن آنها، سوار کراتینه مو شدن بر روی صندلی را به نزدیکترین روش برای ورزش اسب سواری تبدیل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

انواع رنگ مو کاراملی بدون دکلره : جینریکیشا نیز تا حد زیادی شاهد رنگ مو است، اما حاملان در رفتار متجاوزانه خود در تضاد بزرگی با ژاپنی های مودب و خندان در تمام شهرهای سرزمین میکادو لایت و هایلایت مو هستند. خیابان کوئینز، خیابان اصلی تجاری هنگ کنگ، در هر ساعتی از روز منظره ای خارق العاده را ارائه می دهد. جاده مملو از مغازه هرنگ مو است، در حالی که پیاده روها، پوشیده از ایوان های طبقات دوم ساختمان ها، یک فضای مجازی را تشکیل می دهند.

  زیباترین رنگ مو برای پوست سفید

در برابر اشعه های کراتینه مو شدید خورشید محافظت می نانو کراتین مو شود. این مغازه‌ها عمدتاً برای جلب توجه خارجی‌ها طراحی کراتینه مو شده‌اند و مملو از مجموعه‌ای قابل توجه از ابریشم، کتانی، عاج، الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده‌کاری و سایر اجناس لایت و هایلایت مو هستند که به دلیل نیروی کار ماهری که صرف آن‌ها کراتینه مو شده، برای آمریکایی‌ها جذابیت رنگ مو دارد. الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده‌کاری‌ها و گلدوزی‌هایی که نشان‌دهنده کار ماه‌ها لایت و هایلایت مو هستند.

با قیمت‌های پایینی فروخته می‌شوند که انسان را شگفت‌زده می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که چگونه می‌توان آن‌ها را حتی در این سرزمین ارزان‌قیمت تولید بیبی لایت مو کرد. جمعیتی که از کنار این مغازه ها می گذرند، حتی کنجکاوتر از کالاهای عرضه کراتینه مو شده برای فروش لایت و هایلایت مو هستند. اینجا شرق و غرب در معاشرت روزانه به هم می رسند. این مرد انگلیسی به راحتی با هوای مالکیتش شناخته می نانو کراتین مو شود.

اگرچه رنگ معمولی او به دلیل آب و هوا تا حدودی کاهش می یابد. او مهر شخصیت خود را بر هنگ کنگ گذاشته رنگ مو است و برای نسل های بعدی اینجا را ساخته رنگ مو است. آلمانی‌ها آزادانه نمایندگی می‌کنند و ساکنان قدیمی هنگ‌کنگ از این واقعیت که هر سال شاهد تعبالیاژ مو داد بیشتری از رعایای امپراتور ویلیام لایت و هایلایت مو هستند که قصد تمام دکلره مو دارند تجارت را از بریتانیا خارج کنند، ناله می‌کنند.

فرانسوی‌ها و دیگر اروپایی‌ها از امتبالیاژ مو داد این جاده ملکه عبور می‌کنند، و توریست آمریکایی در عین حال قصد رنگ مو دارد تمام مناظر را ببیند و همچنین بهترین معامله را از مغازه‌داران به دست آورد. همه این خارجی ها لباس خود را متناسب با آب و هوا تغییر بالیاژ مو داده اند. کت و شلوارهای کتان یا پونجی سفید با پیراهن های نرم و روپوش خورشیدی یا کلاه مغزی می پوشند.

  ترکیب رنگ موی طلایی روشن با دکلره

انواع رنگ مو کاراملی بدون دکلره : که در تابستان ضروری رنگ مو است و در فصول دیگر راحتی زیادی رنگ مو دارد. این کلاه سر را خنک نگه می رنگ مو دارد و پشت گردن را محافظت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که نمی تواند به طور ایمن در معرض اشعه خورشید قرار گیرد. این آفتاب هنگ کنگ به جای اینکه مانند خورشید کالیفرنیا سلامتی را به ارمغان بیاورد، آپوپلکسی گرما و تب را به همراه رنگ مو دارد. تمام شرق با انواع جالب نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است.

در اینجا بازرگانان ثروتمند چینی لایت و هایلایت مو هستند که به صورت خصوصی از آنجا عبور می کنند[68]صندلی، با حامل در لباس ابریشمی زیبا؛ پارسی‌هایی از بمبئی، با پوست‌هایی تقریباً به سیاهی پوست رنگ موان آمریکایی. بومیان سایر نقاط هند با لباس های خاص و عمامه های متفاوتشان. پلیس سیک، مردان قدبلند و قدرتمند.

که راه رفتن اربابی تمام دکلره مو دارند و با لگد زدن و لگد زدن به صندلی‌های خونسرد و مردان ریکشای چینی، زمانی که ثابت می‌کنند خیلی اصرار تمام دکلره مو دارند یا متجاوز لایت و هایلایت مو هستند. چینی از همه طبقات، از تاجر مرفه گرفته تا خونسرد بدبخت که دنده های برجسته اش نشان می دهد که چقدر به قحطی واقعی در این سرزمین پر ازدحام نزدیک رنگ مو است.

انواع رنگ مو کاراملی بدون دکلره : کارگران از هر جور، که بسیاری ابزارهای خود را به دوش می‌کشند، و انبوهی از دستفروشان و فروشندگان مواد غذایی که اجناس خود را گریه می‌کنند، با تعبالیاژ مو داد زیادی کودک، که بسیاری از آنها گدایان کور را هدایت می‌کنند. همه جا سر و صدای بسیاری از مردم رنگ مو است که با هوس فریاد می زنند، فریاد سردسیرهای صندلی به رهگذران هکراتینه مو شدار می دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه