↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو کاپوچینو

انواع رنگ مو کاپوچینو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو کاپوچینو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو کاپوچینو را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو کاپوچینو : تحت تأثیر افکار و آداب و رسوم خارجی باکراتینه مو شد. این تأثیر بیش از هراس رنگ مو است. زیرا ژاپنی ها بسیار تأثیرپذیر لایت و هایلایت مو هستند و بسیار مستعد پذیرش هر چیزی لایت و هایلایت مو هستند که آنها متقاعد کراتینه مو شده اند که برتر از خودشان رنگ مو است.

رنگ مو : که به مسیحیت گرویده اند. نخست وزیر جدید که با زندگی در ایالات متحده بسیار آشنرنگ مو است، می توان نام برد. به عنوان یکی از این نوکیشان چنین مردی در موقعیت قدرت خود می تواند کمک زیادی به مبلغان مذهبی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

انواع رنگ مو کاپوچینو

انواع رنگ مو کاپوچینو : سوالی که اغلب مطرح می نانو کراتین مو شود این رنگ مو است که “تأثیر مسیحیت بر زندگی و تفکر ژاپنی چه پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است؟” پاسخ بالیاژ مو دادن به این بسیار دشوار رنگ مو است، زیرا حتی کسانی که به کار تبلیغی می پردازند، همیشه در نظرات خود موافق نیستند. یکی از مبلغان سی ساله با تجربه می گوید: «قابل توجه ترین ویژگی کار مذهبی در ژاپن تعبالیاژ مو داد ژاپنی های برجسته ای رنگ مو است.

اتهام معمول این که ژاپنی ها مسیحیت را پذیرفته اند تا بدون هزینه زبان انگلیسی را بیاموزند، قبل از تجربه واقعی شخصی به زمین می خورد. به نظر من همیشه به اندازه نوکیشان در چین یا کره صادق لایت و هایلایت مو هستم.

اما باید اعتراف بیبی لایت مو کرد که افراد قوی[42] گرایش مادی‌گرایانه آموزش و تفکر مدرن ژاپنی، جذابیت را برای نسل کنونی دشوارتر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” یکی از آموزگاران که تجربه زیادی با ژاپنی ها داشته رنگ مو است، می گوید: “به نظر من ژاپن به زودی به یک بحران جدی در زندگی ملی دست خواهد یافت. تاکنون پروتئین تراپی مو بودیسم و ​​شینتوئیسم دو نیرویی پروتئین تراپی مو بوده اند که ایمان مذهبی مردم را حفظ بیبی لایت مو کرده و آنها را حفظ بیبی لایت مو کرده اند.

  رنگ موی نسکافه ای طلایی بدون دکلره

میهن پرستی در گرمای سفید اکنون تأثیرات موجود در مدارس دولتی با هر عقیده مذهبی مخالف رنگ مو است. مردان و زنان جوان (هم در مدارس دولتی و هم در دانشکده های دولتی) به گونه ای بزرگ می شوند که نسبت به همه باورهای مذهبی قدیمی تحقیر شوند. آنها نمی توانند عقیده شینتو را بپذیرند که امپراتور پسر خدا رنگ مو است و باید به عنوان یک خدا توسط همه ژاپنی های وفادار پرستش نانو کراتین مو شود.

آنها نمی توانند آموزه های پروتئین تراپی مو بودا را بپذیرند، زیرا می بینند که ژاپن جدید هر روز به این آموزه ها دروغ می گوید. معاملات داخلی و بین المللی چیزی جز الحاد باقی نمانده رنگ مو است و تجربه جهان ثابت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که هیچ چیز برای یک ملت خطرناکتر از از دست بالیاژ مو دادن ایمان مذهبی آن نیست. زنان ژاپنی نسبت به مردان در پذیرش این دیدگاه های جدید ماتریالیستی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندتر لایت و هایلایت مو هستند.

انواع رنگ مو کاپوچینو : اما فروپاشی کلی ایمان قدیمی چیزی رنگ مو است که هیچ یک از ساکنان خارجی ژاپن نمی توانند از دیدن آن غافل شوند. از سوی دیگر میهن پرستی با زیارت بچه های مدرسه ای به عتبات عالیات زنده نگه داشته می نانو کراتین مو شود، اما انسان با این پرسش ها مواجه می نانو کراتین مو شود؟ آیا پسران و دختران چند ساله از این پس با هیچ ارادتی به این زیارتگاه ها می نگرند وقتی بدانند پروتئین تراپی مو بودیسم و ​​شینتوئیسم بر پایه ایمانی رنگ مو استوار کراتینه مو شده رنگ مو است که علم اعلام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

هیچ پایه ای نرنگ مو دارد؟ آیا آنها پول و ادای احترام به تصاویر چوبی که عقل تزکیه کراتینه مو شده آنها به آنها می گوید ارزش پرستش تر از تیرهای تلگراف در امتبالیاژ مو داد خطوط راه آهن نتمام دکلره مو دارند، ارائه خواهند بیبی لایت مو کرد؟” [43]شیوه انجام کارها ژاپنی ها دقیقاً برعکس روش آمریکایی رنگ مو است، اما اگر روش های این نژاد شرقی را مطالعه کنیم، درمی یابیم که روش آنها اغلب مؤثرتر رنگ مو است.

  رنگ مو قهوه ای قارچی بدون دکلره

بنابراین، در آدرس‌دهی نامه‌ها همیشه اول شهر، سپس آدرس خیابان و در نهایت شماره را می‌آورند، در حالی که هیچ‌گاه از درج نام و نشانی نویسنده در پشت پاکت کوتاهی نمی‌کنند، که باعث می‌نانو کراتین مو شود کارمندان اداره پست از دردسر زیادی نجات پیدا کنند و عملاً مشکلات را از بین ببرند. دفتر نامه مرده سمپان ژاپنی و همچنین سایر قایق ها هرگز رنگ نمی شوند.

اما همیشه تمیز می شوند. سامپان دارای یک کمان تیز و یک عقب پهن و مربع رنگ مو است، و دریانوردان می گویند که در دریایی زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که قایق معمولی جبهه آب ما را باتلاق خواهد بیبی لایت مو کرد. پارو ژاپنی بلند رنگ مو است و در وسط به هم متصل کراتینه مو شده رنگ مو است و به نظر ناخوشایند می رسد. بر روی یک میخ چوبی کوتاه بر روی گیره‌ها متعادل می‌نانو کراتین مو شود.

انواع رنگ مو کاپوچینو : پاروزن آن را مانند جارو می‌ککراتینه مو شد و در هر ضربه بر روی آن می‌ایستد و خم می‌نانو کراتین مو شود. نتیجه حرکت اسکالینگ رنگ مو است که قایق را خیلی سریع به جلو می برد. در هیچ بندر ژاپنی کشتی های بخار بزرگ به اسکله نمی آیند. آنها در بندر لنگر می اندازند و همیشه توسط سمپان های کوچکی احاطه می شوند که صاحبان آنها مشتاق لایت و هایلایت مو هستند.

مسافران را هر کدام با حدود بیست و پنج سنت به ساحل ببرند. تمام محموله ها توسط فندک سوار می شوند یا به همین ترتیب تخلیه می شوند. این فندک ها به اندازه یک واگن باری راه آهن قابل حمل لایت و هایلایت مو هستند. قایق‌های ماهیگیری ژاپن به زیبایی تمام بندرها می‌افزایند، زیرا بادبان‌هایی تمام دکلره مو دارند که در نوارهای باریکی به تیرک‌های بامبو چیده کراتینه مو شده‌اند و ممکن رنگ مو است.

  انواع رنگ مو مسی

مانند پرده‌های یک ویترین مغازه آمریکایی کشیده و پایین کشیده شوند. چه مربع باکراتینه مو شد و چه مثلثی، این بادبان ها ظاهری برازنده تمام دکلره مو دارند و به مراتب راحت تر از ما قابل حمل لایت و هایلایت مو هستند. [44]نجار ژاپنی که هواپیما و همچنین اره خود را به سمت خود می ککراتینه مو شد، به نظر می رسد که به شکلی ناهنجار و ناخوشایند کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما او به خوبی کابینت ساز آمریکایی کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

زیبایی چوب‌کاری‌های داخلی حتی خانه‌های طبقات فقیرتر برای گردشگران شگفت‌انگیز رنگ مو است. هیچ چیزی در مورد خانه ژاپنی نقاشی نکراتینه مو شده رنگ مو است، بنابراین ظرافت دانه های چوب و همچنین جلا دهنده نفیس آشکار می نانو کراتین مو شود. تخصص نجار ژاپنی مشبک کاری برای پنجره ها و منقل کاری برای درها رنگ مو است. اینها به زیبایی خانه های بی تکلف بسیار می افزایند.

انواع رنگ مو کاپوچینو : در پایان می توان گفت که ژاپن به عاشق زیبایی فرصت نامحدودی برای ارضای حواس زیبایی شناسی خود ارائه می دهد. در شهر یا کشور او نمی تواند از هر دست چیزهای هنری پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به کراتینه مو شدت برای حس زیبایی او جذاب رنگ مو است. چه در یک معبد برنگ مو استانی یا یک خانه جدید برای یک صنعتگر روستایی فقیر، او نتایج همان حس غریزی زیبایی و هماهنگی را خواهد دید.

خطوط همیشه خطوط لطف لایت و هایلایت مو هستند و رنگ ها همیشه آنهایی لایت و هایلایت مو هستند که چشم را در هم می آمیزند و خوشحال می کنند. [45] آیا ژاپنی ها ویژگی های خوب خود را حفظ خواهند بیبی لایت مو کرد؟ هر بازدیدکننده متفکر ژاپن باید تحت تأثیر مشکلاتی که ژاپن امروز با آن مواجه رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه