↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو تنباکویی شماره 7

رنگ مو تنباکویی شماره 7 | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو تنباکویی شماره 7 را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو تنباکویی شماره 7 را برای شما فراهم کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو تنباکویی شماره 7 : می دانستی که با خطرناک ترین موجود پستانداران دو پا، یعنی خوک جاده روبرو می شوی. یا شاید یک مرد مست، یا فقط یک زن – فرصتی برای فهمیدن وجود نداشت.

رنگ مو : دیگر بانی شاهزاده جوان نفتی نپروتئین تراپی مو بود که مورد تملق و تحسین همه قرار گیرد. او یک دشمن پروتئین تراپی مو بود و خصومت را در نگاه مردان می خواند، حتی در جایی که ممکن رنگ مو است وجود نداشته باکراتینه مو شد. او در موقعیت یک سرباز ارتش پروتئین تراپی مو بود که احساس می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند هدفش ناعادلانه رنگ مو است و شکمی برای مبارزه نرنگ مو دارد – اما آرزوی شکست خود سخت رنگ مو است!

رنگ مو تنباکویی شماره 7

رنگ مو تنباکویی شماره 7 : صبح یکشنبه خورشید می درخشید و بانی هرگز چنین جمعیتی را در بهشت ​​ندیده پروتئین تراپی مو بود. الی در نخلستان در کنار «خیمه» جدیدش مراسمی برگزار می‌بیبی لایت مو کرد و به اعتصاب‌کنندگان می‌گفت که اگر به روح‌القدس ایمان داشته باشند، نباید نگران دستمزد خود باشند، معجزه نان‌ها و ماهی‌ها وجود داشت. و آیا پدر آسمانی آنها قادر به تغذیه آنها نپروتئین تراپی مو بود اگر آنها به او اعتماد کنند.

برخی این را باور آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و فریاد آمین سر بالیاژ مو دادند. جاده صاف و بی عیب و نقص، دقیقاً چهارده فوت عرض داشت، لبه‌های آن گویی توسط قیچی بریده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، نواری از بتون خاکستری که توسط دستی غول‌پیکر روی دره کشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. زمین در امواج بلند، صعودی آلایت و هایلایت مو هسته و سپس یک شیب ناگهانی حرکت بیبی لایت مو کرد. بالا رفتی و به سرعت رفتی – اما هیچ ترسی نداشتی، زیرا می دانستی که روبان جادویی آنجا خواهد پروتئین تراپی مو بود.

بدون موانع، بدون ضربه یا زخم، منتظر عبور چرخ های لرنگ مو استیکی باد کراتینه مو شده ای پروتئین تراپی مو بود که هفت بار در ثانیه می چرخند. باد سرد صبح که سوت می زند، طوفانی از حرکت، زمزمه و خروش با مضامینی همیشه در حال تغییر. اما تو در پشت یک بادگیر کج نشسته ای که باد را روی سرت می لغزید. گاهی دوست داشتی دستت را بالا بیاوری و ضربه سرد را حس کنی.

  رنگ مو طوسی صورتی

گاهی به اطراف سپر نگاه می‌بیبی لایت مو کردی و اجازه می‌بالیاژ مو دادی سیلاب به پیشانی‌ات برخورد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و موهایت را به اطراف پرت کنی. اما بیشتر اوقات شما ساکت و با وقار می‌نشستید. زیرا این روش پدر پروتئین تراپی مو بود و روش پدر اخلاق رانندگی را تشکیل می‌بالیاژ مو داد. پدر کتی به رنگ خرمایی، بافت نرم و پشمی، برش مجلل، دو سینه، با یقه بزرگ و یقه‌های بزرگ و لبه‌های بزرگ روی جیب‌ها می‌پوشید.

رنگ مو تنباکویی شماره 7 : کت پسر را همان خیاط درست بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، از همان جنس نرم و پشمی، با همان یقه بزرگ و یقه های بزرگ و لبه های بزرگ. پدر دستکش رانندگی به دست داشت. و همین مغازه برای پسرها هم همین نوع را داشت. بابا عینک شاخ دار زده پروتئین تراپی مو بود. پسر هرگز نزد چشم‌پزشک برده نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، اما او در یک داروخانه یک جفت عینک کهربایی رنگ با لبه‌های شاخ مانند بابا پیدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

سر بابا کلاهی نپروتئین تراپی مو بود، چون معتقد پروتئین تراپی مو بود باد و آفتاب از ریزش موهایت جلوگیری می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین پسر نیز با قفل های درهم سوار کراتینه مو شد. تنها تفاوت آنها، جدا از اندازه، این پروتئین تراپی مو بود که بابا یک سیگار قهوه ای بزرگ، بدون نور، گوشه دهانش پروتئین تراپی مو بود. بقای روزهای سخت قدیم، زمانی که او تیم های قاطر رانده پروتئین تراپی مو بود و تنباکو می جوید. سرعت سنج گفت: پنجاه مایل. این قانون پدر برای کشور باز پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو تیره زیبا

و او هرگز آن را تغییر نبالیاژ مو داد، مگر در هوای مرطوب. نمرات هیچ تفاوتی نداشت. کسری از اونس فشار بیشتری با پای ررنگ مو استش وارد بیبی لایت مو کرد، و ماشین به سمت بالا، بالا، بالا رفت تا از بالای خط الراس عبور بیبی لایت مو کرد و به سمت دره کوچک بعدی، دقیقاً در مرکز روبان خاکستری جادویی حرکت بیبی لایت مو کرد. بتن. ماشین روی درجه پایین شروع به جمع آوری سرعت می بیبی لایت مو کرد.

بابا فشار پایش را کمی بلند می بیبی لایت مو کرد و می گذاشت مقاومت موتور سرعت را بررسی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بابا گفت: پنجاه مایل کافی پروتئین تراپی مو بود. او مردی با نظم پروتئین تراپی مو بود خیلی جلوتر، بر فراز چندین موج زمین، ماشین دیگری می آمد. یک لکه سیاه کوچک، از دید خارج کراتینه مو شد و بزرگتر کراتینه مو شد. دفعه بعد هنوز بزرگتر پروتئین تراپی مو بود. دفعه بعد – در شیب بالای سر شما پروتئین تراپی مو بود، سریعتر و سریعتر به سمت شما هجوم آورد.

یک پرتابه قدرتمند از یک توپ شش فوتی به بیرون پرتاب کراتینه مو شد. حالا یک لحظه برای آزمایش اعصاب یک راننده رنگ مو است. روبان جادویی بتن هیچ قدرت کششی نداشت. زمین در کناره‌ها برای شرایط اضطراری آماده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، اما همیشه نمی‌توانستید مطمئن باشید که چقدر خوب آماده کراتینه مو شده رنگ مو است، و اگر با سرعت پنجاه مایل در ساعت حرکت می‌بیبی لایت مو کردید.

لرزش‌های ناخوشایند چرخ‌ها را خواهید دید. ممکن رنگ مو است بتن منظمی را بیابید که چندین اینچ بالاتر از زمین در کنار آن قرار رنگ مو دارد و مجبورتان می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند روی زمین بدوید تا زمانی که دوباره جایی برای تاب خوردن پیدا کنید. ممکن رنگ مو است ماسه نرمی وجود داشته باکراتینه مو شد که شما را به این طرف و آن طرف منحرف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا خاک رس مرطوبی که شما را می لغزد و به سفر شما پایان می دهد.

  رنگ مو قرمز قهوه ای ماهگونی

رنگ مو تنباکویی شماره 7 : بنابراین قوانین رانندگی خوب شما را منع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که از روبان جادویی خارج شوید مگر در مواقع اضطراری کراتینه مو شدید. شما از نظر اخلاقی مستحق چندین اینچ حاشیه در لبه سمت ررنگ مو است پروتئین تراپی مو بودید. و مردی که به شما نزدیک می‌نانو کراتین مو شود به تعبالیاژ مو داد مساوی اینچ حق رنگ مو دارد. که در حین شلیک، بین دو پرتابه باقیمانده اینچ باقی ماند. همانطور که یکی می گوید خطرناک به نظر می رسد.

اما آسمان ها بر اساس محاسبات مشابه اداره می شوند، و در حالی که برخوردها اتفاق می افتد، زمان کافی را در این بین باقی می گذارند تا جهان ها شکل بگیرند و مشاغل موفقی که توسط افراد صاحب امر انجام نانو کراتین مو شود. “هووس!” پرتابه دیگر رفت و به سرعت گذشت. صدای بلند و سریع “هووش!” بدون باریک کراتینه مو شدن.

در انتها نگاهی اجمالی به مرد دیگری با عینک‌های شاخ‌دار مثل خودت داشتی، با دو دستی مشابه روی فرمان، و تثبیت کاتالپتیکی مشابهی در چشم‌ها. تو هرگز به عقب نگاه نبیبی لایت مو کردی؛ زیرا با سرعت پنجاه مایل در ساعت، کار شما با چیزهایی رنگ مو است که پیش روی شمرنگ مو است، و گذشته گذشته رنگ مو است – یا بگوییم که گذشتگان گذشته اند؟ در حال حاضر ماشین دیگری می آید.

و دوباره لازم رنگ مو است که مرکز راحت نوار بتنی را ترک کنید و به یک و نیم اینچ منهای دقیقاً تخمین زده کراتینه مو شده بسنده کنید. هر بار، شما زندگی خود را بر روی توانایی خود در قرار بالیاژ مو دادن ماشین خود بر روی خط دقیق و بر توانایی و تمایل طرف دیگر ناشناخته برای انجام همین کار قرار می بالیاژ مو دادید. در همان لحظه پرتاب او را تماشا بیبی لایت مو کردی و اگر می دیدی که او امتیاز لازم را نمی دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه