↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو تنباکویی شماره 5

رنگ مو تنباکویی شماره 5 | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو تنباکویی شماره 5 را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو تنباکویی شماره 5 را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو تنباکویی شماره 5 : سوم؛ چرخاندن، چرخاندن، کج کراتینه مو شدن به داخل در منحنی‌های بیرونی، کج کراتینه مو شدن به سمت بیرون در منحنی‌های داخلی، به طوری که همیشه متعادل، همیشه ایمن و با یک خط سفید رنگ که مرکز را مشخص می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به طوری که همیشه می‌دانستید دقیقاً کجا حق دارید.

رنگ مو : که یک بار قاطرران در حضور پسر به خودش اجازه بالیاژ مو داد. و هیچ اهمیت اهانت آمیزی نداشت – این فقط یک اصطلاح علمی برای گرازهای جاده ای و مردان مست و زنانی پروتئین تراپی مو بود که ماشین سواری می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. و همچنین برای بارهای یونجه، و اثاثیه-ون، و کامیون های بزرگ موتوری که جاده را در پیچ ها مسدود می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو تنباکویی شماره 5

رنگ مو تنباکویی شماره 5 : شما هزارمین قسمت از ثانیه را در اختیار داشتید که در آن می توانید فرمان خود را به اندازه یک اینچ تغییر دهید و چرخ های سمت ررنگ مو است خود را روی خاک بکشید. این ممکن رنگ مو است فقط یک یا دو بار در طول یک روز رانندگی اتفاق بیفتد. وقتی این اتفاق افتاد، پدر یک فرمول تغییرناپذیر داشت. سیگار را کمی در دهانش جابه جا می بیبی لایت مو کرد و زمزمه می بیبی لایت مو کرد: “لعنتی احمق!” این تنها کلمه دشنامی پروتئین تراپی مو بود.

و برای خودروهای دارای تریلر، رانندگی خیلی سریع و چرخش از این طرف به آن طرف. و برای مکزیکی‌هایی که کالسکه‌های پایین‌روی داشتند، که نتوانستند از خاکی که به آن تعلق داشتند دور بمانند، اما با تکان بالیاژ مو دادن روی بتن آمدند – و درست در حالی که ماشینی در جهت دیگر می‌آمد، به طوری که باید روی پای خود گیر می‌بیبی لایت مو کردید.

  ترکیب رنگ مو مسی روشن

ترمز کنید و ترمز دستی را سامبره مو بگیرید و ماشین را با صدای جیغ و ساییدن و بدتر از آن سر خوردن لرنگ مو استیک ها متوقف کنید. اگر چیزی وجود رنگ مو دارد که یک راننده خودرو آن را شرم آور می داند، این رنگ مو است که “لغزیدن لرنگ مو استیک های خود” رنگ مو است. و بابا اعتقاد داشت که روزی قانون سرعت از داخل خارج خواهد کراتینه مو شد – رانندگی کمتر از چهل مایل در ساعت در بزرگراه های ایالتی ممنوع خواهد پروتئین تراپی مو بود و افرادی که می خواهند.

اسب های اسپا را به سمت کالسکه های پایین بیاورند یا می روند. کراس لات یا در خانه بمانید. II سدی از کوه در سراسر جاده قرار داشت. دور، آبی پروتئین تراپی مو بودند، با سایه بان مه در بالا. آن‌ها در توده‌های غلت‌خورده دراز کشیده پروتئین تراپی مو بودند، قله‌ای پشت سر دیگری، و قله‌های بیشتری با رنگ‌های کم‌رنگ‌تر و اسرارآمیز به‌نظر می‌رسند. می دانستی که باید به آنجا بروی، و حدس زدن اینکه ممکن رنگ مو است جاده ای به کجا برسد، جالب پروتئین تراپی مو بود.

هرچه نزدیک تر می کراتینه مو شدی، توده های بزرگ رنگشان را تغییر می بالیاژ مو دادند – سبز، یا خاکستری، یا زرد مایل به قهوه ای. هیچ درختی روی آنها نمی رویید، مگر بوته هایی با صد سایه. آنها با سنگ های سیاه، سفید، قهوه ای یا قرمز خال خال پروتئین تراپی مو بودند. همچنین با شعله های کم رنگ یوکا، گیاهی که ساقه ای ضخیم ده فوت یا بیشتر در هوا پرورش می بالیاژ مو داد و آن را با گل های کوچک به شکل توده ای عظیم پوشانده پروتئین تراپی مو بود.

دقیقاً به شکل شعله شمع، اما هرگز سوسو نمی زد. باد. جاده به طور جدی شروع به بالا رفتن بیبی لایت مو کرد. دور شانه یک تپه چرخید و علامتی با حروف قرمز وجود داشت: «درجه گوادالوپ: محدودیت سرعت در پیچ‌ها 15 مایل در ساعت». پدر هیچ مدرکی مبنی بر خواندن بلد نپروتئین تراپی مو بود، نه آن علامت و نه سرعت سنج خود را ارائه نبیبی لایت مو کرد. پدر فهمید که تابلوها برای افرادی رنگ مو است که رانندگی بلد نیستند.

  جدیدترین رنگ مو با تناژ قرمز

برای عده کمی از افراد مبتدی، قانون این پروتئین تراپی مو بود که هر سرعتی که شما را در نیمه بزرگراه خود رها بیبی لایت مو کرد. در این حالت جاده در سمت ررنگ مو است گردنه قرار داشت. شما کوه را در سمت ررنگ مو است خود داشتید و در حالی که دور پیچ ها می چرخیدید آن را از نزدیک بغل بیبی لایت مو کردید. طرف دیگر لبه بیرونی داشت و به تعبیر شاد آن زمان، «تدفین او» پروتئین تراپی مو بود. امتیاز دیگری که پدر بالیاژ مو داد – هر جا که پیچ به سمت ررنگ مو است پروتئین تراپی مو بود.

به طوری که انبوه کوه مانع از راه می کراتینه مو شد، او بوق خود را به صدا درآورد. این یک بوق بزرگ و فرمانده پروتئین تراپی مو بود که در جایی زیر کاپوت بزرگ ماشین پنهان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. یک بوق برای مردی که تجارتش او را به سفرهای پروازی بر فراز منطقه ای به اندازه کافی بزرگ برای یک امپراتوری برنگ مو استانی سوق بالیاژ مو داد. کسی که در پایان سفرش درگیرهای مهمی پروتئین تراپی مو بود و روز یا شب، هوای خوب یا بد را پشت سر گذاشت.

صدای بوق او تند و نظامی پروتئین تراپی مو بود. در آن هیچ لحنی از مهربانی انسانی وجود نداشت. با سرعت پنجاه مایل در ساعت، جایی برای چنین احساساتی وجود نرنگ مو دارد – آنچه شما می خواهید این رنگ مو است که مردم از سر راه بروند، و این کار را سریع انجام دهند، و شما به آنها بگویید. بوق گفت: صدایی که باید از بینی خود در بیاورید، زیرا بوق یک بینی بزرگ پروتئین تراپی مو بود.

  جدیدترین رنگ موی سال بدون دکلره

یک چرخش ناگهانی بزرگراه و سپس یک آرنج بیرون زده و یک تاب دیگر بنابراین شما به سمت بالا رفتید، به سمت بالا، و دیوارهای سنگی گذرگاه گوادالوپ با فریاد عجیب و غریب جدید طنین انداز کراتینه مو شد-” وان! وان!» پرندگان با هکراتینه مو شدار به اطراف نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و سنجاب‌های زمینی در سوراخ‌های ورودی شنی‌شان شیرجه زدند، و مزرعه‌دارانی که فوردهای چروکیده را به پایین می‌رانند.

رنگ مو تنباکویی شماره 5 : و گردشگرانی که با تمام مرغ‌ها و سگ‌ها، نوزادان و تشک‌ها و ماهیتابه‌های حلبی به کالیفرنیای جنوبی می‌آمدند. تخته‌های دویدن – این‌ها تا آخرین اینچ خطرناک بزرگراه تاب خوردند، و رودستر کم ارتفاع و سریع با سرعت بالا رفت: «وای! وان!» هر پسری به شما خواهد گفت که این با شکوه رنگ مو است. وای! شرط می بندی!

قایقرانی در امتبالیاژ مو داد آنجا نزدیک به ابرها، با موتوری پر از قدرت، مهار جادویی، در معرض ضعیف ترین فشار از طرف توپ پای شما. قدرت نود اسب – به این فکر کنید! فرض کنید نود اسب را در جلوی خود داشتید، چهل و پنج جفت در یک صف طولانی، که دور یک کوه تاختند، آیا این باعث نمی‌نانو کراتین مو شود که نبض‌های شما بپرند؟ و این نوار بتونی جادویی که برای شما پهن کراتینه مو شده رنگ مو است.

اینجا و آنجا پیچ می خورد، با کمی تغییر درجه، مسیر خود را به سمت بالا احساس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، شانه یک کوه را برمی رنگ مو دارد، مستقیماً از راس کوه دیگری می شکافد، در شکم سیاه یک کوه فرو می رود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه