↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو تنباکویی دخترانه

رنگ مو تنباکویی دخترانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو تنباکویی دخترانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو تنباکویی دخترانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو تنباکویی دخترانه : بومیان اصلاً دلیل ضربه زدن ما را درک نمی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به جای اینکه در هر تکه با ما ملاقات کنند، بیهوده تلاش می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا در مسیر زیگزاگی ما به دنبال ما بیایند. از این که فهمیدم شرایط کاملاً برتر از نظر قدرت چه تفاوتی ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : در بسیاری از نقاط، یخچال های طبیعی باشکوه از سمت کوه تا لبه آب گسترش یافته رنگ مو است. به سختی می توان چیزی زیباتر از آبی بریل مانند این یخچال ها را تصور بیبی لایت مو کرد، و به ویژه در تضاد با سفیدی مرده گستره بالایی برف. تکه‌هایی که از یخچال به داخل آب افتاده پروتئین تراپی مو بودند دور می‌کراتینه مو شدند و کانال با کوه‌های یخش به فاصله یک مایل شبیه مینیاتوری از دریای قطبی را نشان می‌بالیاژ مو داد.

رنگ مو تنباکویی دخترانه

رنگ مو تنباکویی دخترانه : قایق‌هایی که در ساعت شام به ساحل کشیده می‌کراتینه مو شدند، از فاصله نیم مایلی صخره‌ای عمود بر یخ را تحسین می‌بیبی لایت مو کردیم و آرزو می‌بیبی لایت مو کردیم که چند قطعه دیگر بیفتد. سرانجام، توده ای با صدای خروشان فرود آمد و بلافاصله طرح یکنواخت موجی را دیدیم که به سمت ما حرکت می بیبی لایت مو کرد. مردان به سرعت به سمت قایق ها دویدند. زیرا احتمال تکه تکه کراتینه مو شدن آنها مشهود پروتئین تراپی مو بود.

یکی از دریانوردان کمان را گرفت، در حالی که حلقه شکن به آن رسید: او بارها و بارها کوبیده کراتینه مو شد، اما آسیبی ندید، و قایق ها، هر چند سه بار در ارتفاع بلند کراتینه مو شدند و دوباره سقوط آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، هیچ آسیبی ندیدند. این برای ما بسیار خوش شانس پروتئین تراپی مو بود، زیرا ما صد مایل از کشتی فاصله داشتیم و باید بدون آذوقه یا سلاح گرم می ماندیم. قبلاً مشاهده بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم که چند تکه سنگ بزرگ در ساحل اخیرا جابجا کراتینه مو شده رنگ مو است.

  رنگ مو نقره ای متالیک

اما تا دیدن این موج علت آن را متوجه نکراتینه مو شدم. یک طرف نهر توسط یک خار از تخته سنگ میکا تشکیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. سر در کنار صخره ای از یخ به ارتفاع حدود چهل فوت؛ و طرف دیگر توسط دماغه ای به ارتفاع پنجاه فوت، ساخته کراتینه مو شده از قطعات گرد عظیم گرانیت و تخته سنگ میکا، که از آن درختان کهنسال رکراتینه مو شد می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. این دماغه ظاهراً یک مورن پروتئین تراپی مو بود که در دوره‌ای که یخچال ابعاد بزرگ‌تری داشت، انباشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

هنگامی که به دهانه غربی این شاخه شمالی کانال بیگل رسیدیم، در میان بسیاری از جزایر متروک ناشناخته حرکت بیبی لایت مو کردیم و هوا بسیار بد پروتئین تراپی مو بود. ما با هیچ بومی ملاقات نبیبی لایت مو کردیم. ساحل تقریباً همه جا به قدری شیب دار پروتئین تراپی مو بود که چندین بار مجبور کراتینه مو شدیم چندین مایل بپیماییم تا بتوانیم فضای کافی برای برافروختن دو چادرمان را پیدا کنیم: یک شب روی تخته سنگ های گرد بزرگی خوابیدیم.

که علف های هرز دریایی بین آنها پوسیده پروتئین تراپی مو بود. و وقتی جزر و مد بالا رفت، مجبور کراتینه مو شدیم بلند شویم و کیسه های پتویمان را جابه جا کنیم. دورترین نقطه به سمت غرب که به آن رسیدیم جزیره رنگ مو استوارت پروتئین تراپی مو بود که حدود صد و پنجاه مایل از کشتی ما فاصله داشت. با بازوی جنوبی به کانال بیگل برگشتیم و از آنجا بدون هیچ ماجرایی به سمت پونسونبی ساوند برگشتیم.

متیوز آنقدر شرح بدی از رفتار فوجیان ارائه بالیاژ مو داد که کاپیتان فیتز روی تصمیم گرفت او را به بیگل بازگرداند . و در نهایت او را در نیوزلند، جایی که برادرش مبلغ پروتئین تراپی مو بود، رها آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. از زمان خروج ما، یک سیستم منظم غارت آغاز کراتینه مو شد. مهمانی های تازه بومیان مدام از راه می رسیدند: یورک و جیمی چیزهای زیادی را از دست بالیاژ مو دادند و متیو تقریباً همه چیزهایی را که در زیر زمین پنهان نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو فانتزی لایت

رنگ مو تنباکویی دخترانه : به نظر می رسید که هر مقاله توسط بومیان پاره کراتینه مو شده و تقسیم کراتینه مو شده رنگ مو است. متیوز ساعتی را که موظف پروتئین تراپی مو بود همیشه نگه رنگ مو دارد به عنوان آزاردهنده ترین ساعت توصیف بیبی لایت مو کرد. شب و روز توسط بومیان محاصره می کراتینه مو شد و آنها سعی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند با ایجاد صدایی بی وقفه نزدیک سرش او را خسته کنند. یک روز پیرمردی که متیوز از وی خورنگ مو است تا ویگوام خود را ترک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

فوراً با یک سنگ بزرگ در دست بازگشت: روز دیگر یک گروه کامل مسلح به سنگ و چوب آمدند و برخی از مردان جوان و برادر جیمی گریه می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند: متیوس ملاقات بیبی لایت مو کرد. آنها با هدایا گروهی دیگر با نشانه هایی نشان بالیاژ مو دادند که می خواهند او را برهنه کنند و تمام موهای صورت و بدنش را برتمام دکلره مو دارند. فکر می کنم به موقع رسیدیم تا جان او را نجات دهیم.

اقوام جمی آنقدر بیهوده و احمق پروتئین تراپی مو بودند که غارت و شیوه خود را به غریبه ها نشان بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند. از به دست آوردن آن ترک بیبی لایت مو کردن سه فیوگیایی با هموطنان وحشی خود بسیار غم انگیز پروتئین تراپی مو بود. اما این یک آرامش بزرگ پروتئین تراپی مو بود که آنها هیچ ترس شخصی نداشتند. یورک، که مردی قدرتمند و مصمم پروتئین تراپی مو بود، مطمئناً به همراه همسرش فوجیا به خوبی کنار می آمدند.

بیچاره جیمی نسبتاً مایوس کننده به نظر می رسید، و در آن صورت، شک ندارم، از اینکه با ما بازمی گشتم خوشحال می کراتینه مو شدم. برادر خودش چیزهای زیادی از او دزدیده پروتئین تراپی مو بود. و همانطور که گفت: “این چه مد نامی رنگ مو است:” او از هموطنان خود سوء رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرد، “همه انسانهای بد، هیچ صبا (هیچ چیزی نمیدانند)” و اگرچه قبلاً هرگز فحش او را نشنیده پروتئین تراپی مو بودم “احمقهای لعنتی.” سه فیوژی ما، اگرچه تنها سه سال با مردان متمدن پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ موی کرم کاهی تیره

مطمئنم از اینکه عادات جدید خود را حفظ بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، خوشحال پروتئین تراپی مو بودند. اما بدیهی رنگ مو است که این غیرممکن پروتئین تراپی مو بود. من می ترسم که بیش از حد تردید وجود داشته باکراتینه مو شد که آیا دیدار آنها برای آنها مفید پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است یا خیر. عصر، با متیوس در کشتی، نه از طریق کانال بیگل، بلکه در ساحل جنوبی، به کشتی بازگشتیم. قایق ها پر بار و دریا مواج پروتئین تراپی مو بود و ما مسیر خطرناکی داشتیم.

رنگ مو تنباکویی دخترانه : تا غروب روز هفتم، ما پس از بیست روز غیبت ، سیصد مایل را در قایق‌های روباز طی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودیم. در یازدهمین کاپیتان فیتز روی به تنهایی از فوئگی ها دیدن بیبی لایت مو کرد و متوجه کراتینه مو شد که آنها خوب پیش می روند. و اینکه آنها چیزهای بسیار کمی را از دست بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند. در آخرین روز فوریه سال بعد (1834) کشتی بیگل در یک یارو کوچک زیبا در ورودی شرقی کانال بیگل لنگر انداخت.

کاپیتان فیتز روی تصمیم گرفت تا در برابر بادهای غربی از همان مسیری که ما در قایق ها به سمت شهرک در وولیا پیموده پروتئین تراپی مو بودیم، تلاش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و همانطور که موفقیت آمیز پروتئین تراپی مو بود. ما بومیان زیادی را ندیدیم تا اینکه در نزدیکی قرار گرفتیم، جایی که ده یا دوازده قایق به دنبالمان آمدند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه