نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

قیمت رنگ مو مرواریدی

قیمت رنگ مو مرواریدی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت قیمت رنگ مو مرواریدی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با قیمت رنگ مو مرواریدی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

قیمت رنگ مو مرواریدی : اتحادیه تیم‌سازان را در گلو می‌داشتند. گاه و بیگاه شایعات و زمزمه‌هایی در هیئت رئیسه‌ها شنیده می‌کراتینه مو شد، و یک بار کمیته‌ای برای بررسی وجود داشت – اما هر بار ثروت کوچک دیگری پرداخت می‌کراتینه مو شد و این شایعات از بین می‌رفت. تا اینکه بالاخره شهر با شروعی بیدار کراتینه مو شد تا کار را تمام کراتینه مو شده ببیند.

رنگ مو : دیدن اونا و فرزندش و خود مرده اش که آغوش خود را به سوی او دراز می کنند و او را در ورطه ای بی انتها صدا می کنند – و دانستن اینکه برای همیشه از او رفته اند. و در منجلاب پستی خود می پیچد و خفه می نانو کراتین مو شود! فصل XXIII در اوایل پاییز Jurgis دوباره راهی شیکاگو کراتینه مو شد. به محض اینکه مردی نتوانست در یونجه گرم بماند، تمام شادی از بین رفت.

قیمت رنگ مو مرواریدی

قیمت رنگ مو مرواریدی : و بلند کراتینه مو شد و با عجله به باران. او راه را ادامه بالیاژ مو داد و رفت و در نهایت به جنگلی سیاه رسید، جایی که پنهان کراتینه مو شد و طوری گریه بیبی لایت مو کرد که گویی قلبش می شالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آه این چه عذابی پروتئین تراپی مو بود و چه ناامیدی که قبر یادش را باز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و ارواح زندگی کهنه اش بیرون آمدند تا او را تازیانه بزنند! چه وحشتی برای دیدن آنچه که او پروتئین تراپی مو بوده و اکنون هرگز نمی تواند باکراتینه مو شد.

و مانند هزاران نفر دیگر، خود را فریب بالیاژ مو داد با این امید که با زود آمدن بتواند از عجله جلوگیری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او پانزده دلار با خود آورد که در یکی از کفش هایش پنهان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، مبلغی که از دست سالن داران پس انداز کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، نه به خاطر وجدانش، بلکه به خاطر ترسی که از فکر بیکاری در او وجود داشت. شهر در فصل زمستان او به همراه چند مرد دیگر در راه آهن رفت و آمد بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو مشکی بدون اکسیدان

شب ها در واگن های باری پنهان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و هر لحظه ممکن پروتئین تراپی مو بود بدون توجه به سرعت قطار، او را به پایین پرتاب کنند. وقتی به شهر رسید بقیه را رها بیبی لایت مو کرد، زیرا پول داشت و آنها نداشتند و قصد داشت در این مبارزه خود را نجات دهد. او تمام مهارتی را که تمرین برای او به ارمغان آورده پروتئین تراپی مو بود، به آن می‌آورد، و هر که بیفتد، می‌ایستاد.

قیمت رنگ مو مرواریدی : در شب‌های عادلانه در پارک یا روی کامیون یا بشکه یا جعبه خالی می‌خوابید، و وقتی باران یا سرد می‌کراتینه مو شد، خود را روی قفسه‌ای در یک اقامتگاه ده سنتی می‌خواباند یا سه سنت برای امتیازات می‌پرداخت. از یک “متحصن” در یک راهرو اجاره. او در ناهار رایگان، پنج سنت در وعده غذایی، و هرگز یک سنت بیشتر غذا می خورد.

بنابراین ممکن رنگ مو است دو ماه یا بیشتر زنده بماند، و در این مدت مطمئناً شغلی پیدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او باید با نظافت تابستانی خود خداحافظی می بیبی لایت مو کرد، زیرا از اقامتگاه شب اول با لباس هایش زنده با حیوانات موذی بیرون می آمد. هیچ جایی در شهر وجود نداشت که بتواند حتی صورتش را بشوید، مگر اینکه به سمت دریاچه پایین می رفت.

و به زودی آنجا همه یخ می کراتینه مو شد. ابتدا به کارخانه فولاد و دروگر رفت و متوجه کراتینه مو شد که جای او از مدتها قبل پر کراتینه مو شده رنگ مو است. مواظب پروتئین تراپی مو بود که از حیاط‌ها دوری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – به خودش می‌گفت حالا یک مرد مجرد پروتئین تراپی مو بود و می‌خورنگ مو است مرد بماند و وقتی شغلی پیدا بیبی لایت مو کرد دستمزد خودش را بگیرد. او دور طولانی و خسته کارخانه ها و انبارها را آغاز بیبی لایت مو کرد و تمام روز را از این سر شهر به آن سر شهر زیر پا می رفت و همه جا از ده تا صد مرد را جلوتر از خود پیدا می بیبی لایت مو کرد.

  تفاوت رنگ مو و لایت

او روزنامه‌ها را هم تماشا می‌بیبی لایت مو کرد – اما دیگر قرار نپروتئین تراپی مو بود او توسط مأموران خوش‌زبان گرفته نانو کراتین مو شود. در حالی که «در راه پروتئین تراپی مو بود» از تمام آن ترفندها به او گفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. در نهایت از طریق یک روزنامه پروتئین تراپی مو بود که پس از نزدیک به یک ماه جستجو، کار پیدا بیبی لایت مو کرد. این یک تماس برای صد کارگر پروتئین تراپی مو بود، و با اینکه فکر می‌بیبی لایت مو کرد «جعلی» رنگ مو است، رفت، زیرا محل نزدیک پروتئین تراپی مو بود.

او صفی از مردان را به طول یک بلوک یافت، اما وقتی یک واگن از یک کوچه بیرون آمد و خط را شکست، شانس خود را دید و به میدان آمد تا جایی را تصرف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مردان او را تهدید آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و سعی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند او را بیرون بیاندازند، اما او برای جذب یک پلیس فحش بالیاژ مو داد و مزاحمتی ایجاد بیبی لایت مو کرد، که آنها آرام گرفتند، زیرا می دانستند که اگر پلیس دخالت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

همه آنها را “اخراج” می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یکی دو ساعت بعد وارد اتاقی کراتینه مو شد و با مرد بزرگ ایرلندی پشت میز روبرو کراتینه مو شد. آیا قبلاً در شیکاگو کار بیبی لایت مو کرده اید؟ مرد پرسید؛ و اینکه آیا این یک فرشته خوب پروتئین تراپی مو بود که آن را در ذهن جورجیس قرار بالیاژ مو داد، یا شهودی از هوش تیز او، او متقاعد کراتینه مو شد که پاسخ دهد: “نه، قربان.” “اهل كجاييد؟” “کانزاس سیتی، قربان.” “هر مرجعی؟” “نه آقا. من فقط یک مرد بی مهارت لایت و هایلایت مو هستم.

من بازوهای خوبی دارم.» من مردانی را برای کار سخت می‌خواهم – همه چیز زیرزمینی رنگ مو است، حفر تونل برای تلفن. شاید برای شما مناسب نباکراتینه مو شد.» “من حاضرم، قربان – هر چیزی برای من. دستمزد چقدر رنگ مو است؟» پانزده سنت در ساعت. “من حاضرم، قربان.” “خیلی خوب؛ به آنجا برگرد و نامت را بگو.» بنابراین در عرض نیم ساعت او سر کار پروتئین تراپی مو بود، بسیار زیر خیابان های شهر. تونل مخصوص سیم های تلفن پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی دم خروسی

قیمت رنگ مو مرواریدی : ارتفاع آن حدود هشت فوت پروتئین تراپی مو بود و کف آن تقریباً به همان اندازه پهن پروتئین تراپی مو بود. شاخه های بی شماری داشت – یک تار عنکبوت کامل در زیر شهر. بیش از نیم مایل با گروه خود تا جایی که آنها قرار پروتئین تراپی مو بود کار کنند، راه رفت. عجیب تر از آن، تونل با برق روشن کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و بر روی آن یک راه آهن دو مسیره و باریکه گذاشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود! اما پروتئین تراپی مو بود وجود نرنگ مو دارد به پرسیدن سوال، و او موضوع را فکر نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

نزدیک به یک سال بعد پروتئین تراپی مو بود که بالاخره معنی این ماجرا را فهمید. شورای شهر یک لایحه کوچک آرام و بی‌گناه را تصویب بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که به یک شرکت اجازه می‌بالیاژ مو داد کانال‌های تلفن را در زیر خیابان‌های شهر بسازد. و با قدرت این، یک شرکت بزرگ اقدام به تونل بیبی لایت مو کردن تمام شیکاگو با سیستم حمل و نقل ریلی – مترو بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

در شهر ترکیبی از کارفرمایان وجود داشت که نماینده صدها میلیون سرمایه پروتئین تراپی مو بودند و با هدف درهم شکستن اتحادیه های کارگری تشکیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. اتحادیه اصلی که مشکلش را ایجاد بیبی لایت مو کرد تیم‌سازان پروتئین تراپی مو بود. و هنگامی که این تونل‌های باری تکمیل کراتینه مو شدند و تمام کارخانه‌ها و فروشگاه‌های بزرگ را به انبارهای راه‌آهن متصل می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه